Žiūrėti balsavimo rezultatus: Ar dalyvausi didžiausiame Pabaltyje Japonijos kultūros festivalyje nowJapan?

Balsavo
229. Jūs negalite čia balsuoti
  • Tai aišku. O kostiumą man siūva pats Statkevičius

57 24.89%
  • Nūjo. Tikiuosi ir cosplaynsiu

44 19.21%
  • Tikriausiai. Nebent 2012 per greit ateitų.

43 18.78%
  • Nežinau. Gerą filma rodys, tai suprantat..

15 6.55%
  • Tikriausiai ne.

52 22.71%
  • Pff, ne. Kultūra ir aš? *pasitaiso treningus*

12 5.24%
  • Ką ką tokį? Kiek laiko, klausiat?

6 2.62%
Puslapis 10 iš 34 PirmasPirmas ... 8910111220 ... PaskutinisPaskutinis
Rezultatai 145 iki 160 iš 539

nowJapan | Rugpjūčio 29-30 Vilnius | Japonijos kultūros festivalis

Motherbleeping Killjoy

Yumenator avataras
    Įstojimo data
    2009 07 27
    Vietovė
    Vilnius
    Įrašai
    585
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    27
    Citata Autorius Sekirei Žiūrėti skelbimus
    hm nenoriu floodintis , bet katik apskaiciavau kiek man iseina su tuo ir beto ir t.t.
    110 lt kostiumas + 68 kelione pirmyn atgal + 32 iejimas + tarkim apytiksliai 35 lt pavalgyt = 245 lt .. T^T.. kkznnn
    hm jejgu tevas nuveza ir parveza --177lt . [ <-- tada pilnaj tinka]
    nahh buciau zinojus buciau nedarius kostiumo o buvus vel maid. Bet ka jau padarysi .. daugiau nei ppuse kositumo turiu.
    Teks vykti .. T^T hope kad phapa nuvez mane
    O ka cosplayinsi :333 Gal pamatysiu praeita kart maciau tawe

P.S177lt- Man tai panasi sumele iseina o ash ish Vilniaus :33 Kostiumas mano 100-110Lt Bilietas 32 ir dar apie 30-40 su sawim = apytiksliai 162-182 LT

Naujokas BarbieJupiter avataras
    Įstojimo data
    2009 08 10
    Vietovė
    Vilnius/Kaunas
    Įrašai
    4
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    0
    butinai dalyvausiu!! na mano kostiumas isejo ypatingai pigiaiXD palyginus su jusu isleistais pinigais:/ na bet ir kostiumas gana paprastas
    kas is jusu piesia manga, galit padeti, koks tas formatas mangos turi buti? cia turi buti tokie mazi lapukai?
    Paskutinį kartą taisė BarbieJupiter : 2009-08-14, 10:29

Rimtas forumo narys
    Sekirei avataras
    Įstojimo data
    2009 04 23
    Vietovė
    Jonava
    Įrašai
    180
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    13
    Citata Autorius yuujin Žiūrėti skelbimus
    200 Lt būtumėt paaukoję festivaliui, o kostiumą patys pigiai ir išradingai pasisiuvę, o ne iš interneto, iš užsienio už šimtus užsakinėję (tikrai, kai pats viską darai, persiūni senus drabužius ar pan.,tiesiog netikiu, kad išlaidos gali siekti bent 100 Lt)...
    Um XD as neuzsisakinejau kostiumo is ebay o siuvaus pati , ir visi mano kostiumai kainavo iki 100 lt [isskyrus Tsukiumi] siuniu pati, perku tik medziagas ,sitaip ir susideda.. na jeigu nebuciau pirkus peruko kostiumas butu isejes zymiai pigiau xDDD .. bet as just negalejau ruzavai plauku priesh pat rugseji dazytis.. man sulei direktore vos galvos nenurove kaj mane su ausytem pamate... tai kas tada butu jej ateiciau su pink hair? XDD
    jeez nereikia cia tjp pykt, zmones manau nori tik i viena dali nes neturi kur per nakti pasilikt..
    as pati nzn dar kjp. bet jej rejks pasilikt kur turiu ir i rengini eisiu. jej rejks tj ejsiu i abi dalis.

Citata Autorius Yume-chan Žiūrėti skelbimus
    O ka cosplayinsi :333 Gal pamatysiu praeita kart maciau tawe

P.S177lt- Man tai panasi sumele iseina o ash ish Vilniaus :33 Kostiumas mano 100-110Lt Bilietas 32 ir dar apie 30-40 su sawim = apytiksliai 162-182 LT
    hm kolkas tiksliai nesakysiu bet is chaos;head xD pamatysi !^^.. na as neskaiciavau tu pinigu kur su savim . ajsku tada iseitu dar daugiau XD
    Paskutinį kartą taisė Wishmaster : 2009-08-14, 11:22

I'm a woman on a mission

Dark-Tarou avataras
    Įstojimo data
    2008 07 14
    Vietovė
    Vilnius
    Įrašai
    527
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    34
    Citata Autorius BarbieJupiter Žiūrėti skelbimus
    kas is jusu piesia manga, galit padeti, koks tas formatas mangos turi buti? cia turi buti tokie mazi lapukai?
    Bet koks... Kad patogiai skaitoma būtų. Gali daryt ant A4, A5...

woof.
    Shary avataras
    Įstojimo data
    2009 02 26
    Vietovė
    vilnyo
    Įrašai
    195
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    15
    Žodžiu, kai skaitau tokius post'us - kaip kad mano kostiumas kainavo 200 Lt, padarykit nuolaidą į festivalį, nes 32 Lt dviem dienoms per brangu, tai net pyktis ima kokie savanaudiški ir egocentriški žmonės esat, jau geriau tuos 200 Lt būtumėt paaukoję festivaliui, o kostiumą patys pigiai ir išradingai pasisiuvę, o ne iš interneto, iš užsienio už šimtus užsakinėję (tikrai, kai pats viską darai, persiūni senus drabužius ar pan.,tiesiog netikiu, kad išlaidos gali siekti bent 100 Lt)...
    Taip, kiekvienas hobis kainuoja, bet ne tiek - ex. full costume 150 Lt (su visokiais wig'ais ir t.t.) , kelionė 40 Lt, cosplay 32 Lt. Mes šiuos pinigus išleidžiam, o iš šimtų žmonių rengėjai dar gauna pelno. Na , tai kas čia savanaudžiai?
    Paskutinį kartą taisė Shary : 2009-08-14, 14:17

Mental
    Hikari_ avataras
    Įstojimo data
    2008 02 27
    Vietovė
    Hospital
    Įrašai
    1.234
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    29
    Citata Autorius Shary Žiūrėti skelbimus
    Taip, kiekvienas hobis kainuoja, bet ne tiek - ex. full costume 150 Lt (su visokiais wig'ais ir t.t.) , kelionė 40 Lt, cosplay 32 Lt. Mes šiuos pinigus išleidžiam, o iš šimtų žmonių rengėjai dar gauna pelno. Na , tai kas čia savanaudžiai?
    Bet jie organizuoja, stengiasi, kad mum butu kuo geresnis renginys ir ttt tai zinoma, kad jie uz darba nusipelne to pelno

Naujokas Karinutea avataras
    Įstojimo data
    2009 02 28
    Vietovė
    Vilnius
    Įrašai
    26
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    0
    Citata Autorius Shary Žiūrėti skelbimus
    Čia festivalis, o ne labdara Visiškai normalu, kad jie gauna pelną.

Meanie

Renata avataras
    Įstojimo data
    2008 05 25
    Vietovė
    Ba seng se
    Įrašai
    756
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    34

pamiršau >__<

Na mano kostiumas man nieko nekainavo

O dabar į temą - Vat galvojau prisistatymą, šiaip su muzikiniu fonu nieko nesugalvojau... o ar galima tiesiog ant scenos užlipus aka "suvaidinti" iš animės vieną momentą, bet jis truks 30s ir ar tai laikysis prisistatymu ? nes kažkai sakyti savo vardą ir cosplayinama personažą neįdomu... ai ir galima lipti ant scenos dviese ? mes ne cosbandas , bet cosplayinam to paties anime personažus
    Ir dar - o kada cosplay'eriams bus galima registruotis ?

I'm a woman on a mission

Dark-Tarou avataras
    Įstojimo data
    2008 07 14
    Vietovė
    Vilnius
    Įrašai
    527
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    34
    Šita tema pasakysiu tą patį, KIEK LAIKO UŽIMA ORGANIZUOT TOKIUS RENGINIUS. Kiek pinigų išeina už nuomą ir visą kitą š.

Ir čia tikrai ne jų kaltė, kad žmonės tiek išleidžia savo kostiumams ir kelionei.

Rimtas forumo narys
    Sfinksaslt avataras
    Įstojimo data
    2009 01 22
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    152
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    0
    Na manau, kad ir man teks sutikti jau. Gi svarbiausia, kad renginys nuostabus bus (tikiuosi) :] o tuomet ir visus piniginius sunkumus užmiršim. :]~~
    1. Tu dabar internete
    2. Tu dabar animezona.net
    3. Tu skaitai
    5. Tu nepastebėjai, kad nėra 4-to punkto
    6. Tu dabar tai patikrinai
    7. Tu šypsais

Costume Maker

giedriusonline avataras
    Įstojimo data
    2008 06 07
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    327
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    22
    kada butu galima tikėtis plakatus gauti?

Reikia Katanos? Durklo? Kardo? Ar kokios kitokios replikos?
    Parašyk man.

nyanko sensei
    neko_pari avataras
    Įstojimo data
    2009 04 22
    Vietovė
    paristanas
    Įrašai
    152
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    13
    kad ir koks kostiumas butu, bet prie jo labiausiai per cosplay tinka - draugiska sypsena, o ne finansiniu rupesciu isvagoti veidai ir visi tiki burbejimai ir bambejimai, kokie visi aplinkui negeri (aisku jei to nereikalauja cosplayinamas personazas)

Citizen Erased
    Narya avataras
    Įstojimo data
    2009 01 22
    Vietovė
    Vilnius
    Įrašai
    227
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    20
    Pabersiu šiek tiek (greičiausiai gan kvailų) klausimų, kadangi norisi būti tikrai dėl keletos dalykų
    Pirma - teisingai supratau, kad jei dalyvausiu Cosband rinkimuose, Cosplay personažo rinkimuose dalyvauti galima, bet Vyr./Mot. personažo ne? Ir tam reikės atskirų prisistatymų?
    Antra - dėl išankstinių bilietų - juos galima nusipirkti tik Bilietų Pasaulyje nurodytose parduotuvėse (Vilniuje, Klaipėdoje, Kaune, Šiauliuose, Panevėžy), ar ir kituose miestuose? Klausimas gal kam atrodys kvailas, bet kadangi nedažnai tenka naudotis Bilietų Pasauliu..
    Shame on me, jei šitie klausimai jau buvo užduoti, bet DUK'e jų nemačiau, so... Laukiu ir dėkui už patikslinimus :]
    deviantArt
    BLACKOUT

Rimtas forumo narys
    VampireBlood avataras
    Įstojimo data
    2008 07 18
    Vietovė
    Kretinga x,DD gosh...
    Įrašai
    188
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    13
    Well, mano islaidos butu: uz kostiuma tik ~20lt, kadangi siuvu pati, ir beveik visa medziaga pati turiu. Peruko paieskos vis dar vyksta, todel jo prie islaidu negaliu itraukt. Traukinys i Vilniu ~25lt, kadangi bilieta pirks drauge su mokinio pazymejimu, traukinys is Vilniaus ~50lt, kadangi pazymejimo neturiu, 32lt uz bilieta i CON, vietiniams autobusams/troleibusams 20lt, suvenyrams 20lt, maistui dviem dienom 50lt (khe, khe xD), zodziu, total = 217lt ;DD
    i suma neitrauktas perukas, bei nakvyne (jei tokia bus) ;D

mrrrr.....
    meow avataras
    Įstojimo data
    2008 01 01
    Vietovė
    kaunas
    Įrašai
    76
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    0
    o tai kaina i abi dalis?ar tik i viena?nes manau daug zmoniu tik i viena dali vaziuos tai jiem nelabai apsimoka...

AZ rėmėjas

Futari avataras
    Įstojimo data
    2007 01 07
    Vietovė
    Ikast, Danija
    Įrašai
    1.221
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    40
    O stai as labai labai nedrasiai bet isdrisau nusipirkti elektronini bilieta is BilietuPasaulio saito. Ir man pavyko

Kas neitin patiko, tai kad net ant bilieto yra mano vardas pavarde. Praradau konfidencialuma D:
    Paskutinį kartą taisė Futari : 2009-08-14, 19:29

Puslapis 10 iš 34 PirmasPirmas ... 8910111220 ... PaskutinisPaskutinis

Bookmarks

Rašymo leidimai

• Jūs negalite rašyti naujas gijas
  • Jūs negalite rašyti atsakymus
  • Jūs negalite prisegti failų priedus
  • Jūs negalite keisti savo įrašus
  •