Puslapis 3 iš 4 PirmasPirmas 1234 PaskutinisPaskutinis
Rezultatai 33 iki 48 iš 61

Paveiksliukų kovų turnyras

☣☠☣

amidau avataras
    Įstojimo data
    2007 04 25
    Vietovė
    N.A.<->Šiauliai
    Įrašai
    1.591
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    149
    Citata Autorius piccosan Žiūrėti skelbimus
    dar kilo klausimu: ar turi but butinai anime related contentas, ar gali buti ir siap artas, 3d?
    Būtinai anime, visgi čia anime forumas
    ir koks wallo apibrezimas, nes as belekoki picsa galiu kaip walla uzsidet. kodel ju negalima?
    Čia gana slidus klausimas, mano supratimu wallpaperi pirmiausia atpažinsi iš rezoliucijos, antra pats vaizdavimas dažnai susitelkia ties viena vieta visa kita yra fonas, kuris dažnai būna tuščias, nemažai fan artu naudojami, kaip wall'paperiai tačiau jie būna pakoreguoti ir pritaikyti užsidėti ant darbastalio, todėl juos gana gerai galima atskirti. Negalima todėl, kad nebus jokio įdomumo, nueist į "Anime wallpaperiai" giją ir susirasit atitinkančius temai, taip dings visas įdomumas, kadangi jie bus jau matyti...
    Citata Autorius FantasyBeast Žiūrėti skelbimus
    Man kilo klausimas dėl šios taisyklės: Taip pat turite nurodyti to pixo autorių, taip bus daug įdomiau ir bus proga susipažinti su anime stiliumi piešiančiais menininkais.
    Nurodyti autoriaus vardą ,pavardę ar Nick'ą ,sakykim neviešina/nerandu duomenų apie fanart autorių,kas tada? Sakykim autoriaus nežinai ir nenurodai ,tai pic negalioja?
    Reikės nurodyti, ta kaip tas autorius pasivadinęs, dažniausiai būna nikas, taip pat jei žinote galite pridėti linką kur galima rasti jo darbų, taip bus dar geriau nes turėsim proga pamatyti dar daugiau profeionalių darbų...
    Jei kartasi nepavyktų rasti autoriaus vardo/niko aš galvoju skirti kaip mini baudą, tarkim -1 ar -2 balsus nuimti nuo galutinio rezultato...

Taip pat pranešu kad išsisprendė dalyvių išdėstymo klausimas, kadangi Bardakas davė linkus į saitus kuriuose galės dalyvius išrykiuoti atsitiktine tvarka, iš jų aš pasirinkau šį, šį vakarą turėtų paaiškėti dalyvių poros, tad laukite

PS.: Kypšius priimamas į konkursą, kadangi jam vietą užleido Augis24.

EDIT:>>Pirmajame poste<< galite sužinoti porų suskirstimo rezultatus, ir kaip atrodys pats turnyras.
    Aš kovosiu su Izzo
    Paskutinį kartą taisė amidau : 2009-08-04, 19:09

Find your own sins, kid.

Miyata avataras
    Įstojimo data
    2008 01 09
    Vietovė
    UK, Bristol
    Įrašai
    719
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    22
    Citata Autorius amidau Žiūrėti skelbimus
    Būtinai anime, visgi čia anime forumas
    Reikės nurodyti, ta kaip tas autorius pasivadinęs, dažniausiai būna nikas, taip pat jei žinote galite pridėti linką kur galima rasti jo darbų, taip bus dar geriau nes turėsim proga pamatyti dar daugiau profeionalių darbų...
    Jei kartasi nepavyktų rasti autoriaus vardo/niko aš galvoju skirti kaip mini baudą, tarkim -1 ar -2 balsus nuimti nuo galutinio rezultato...
    Geriau nenuiminet tasku, nes daznai buna kad is ten kur paemi pika, nebuna autoriaus niko ar tai vardo. O ka tuomet daryt? Visu autoriu darbus praziurinet? xDD

☣☠☣

amidau avataras
    Įstojimo data
    2007 04 25
    Vietovė
    N.A.<->Šiauliai
    Įrašai
    1.591
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    149
    Citata Autorius Miyata Žiūrėti skelbimus
    Geriau nenuiminet tasku, nes daznai buna kad is ten kur paemi pika, nebuna autoriaus niko ar tai vardo. O ka tuomet daryt? Visu autoriu darbus praziurinet? xDD
    Tai suteiks lygybe, tarkim vienas dalyvis sumeta visus pic'us su autoriais, kuriuos šiaip ne tai iškapstė, o kitas sumetė be jokių autorių ir tipo jie bus vertinami vienodai. Taigi jei nenorit prarast balų stenkitės atkapstyt ne tik autorius, o jei nepavyksta dėkit be autorių bet už tai po minus vieną balą.

Beje, po kiek kovų skelbti iš karto? pirmajame ture bus aštuonios dvikovos, jos pasidalina į du pogrupius, po keturias dvikovas. mano manymu reikėtų rytoj skelbti po dvi dvikovas iš kiekvieno pogrupio. Ką manote?

Beje vienos paros užteks keturiems pic'ams surinkti?

Daft Punk
    piccosan avataras
    Įstojimo data
    2005 11 28
    Vietovė
    Earth
    Įrašai
    349
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    19
    o tema vienam turui bus visiems vienoda? nes jei ne visas poras per viena tura paimt tai taip iseina kad vieni turi daugiau laiko ieskot picsu. nezinau ar tai lemiantis faktorius bet vistiek kazkaip tai nelygu.

+manau para biski per mazai, jei pvz koks nenumatytas atvejis ar ka, manau dvi paros butu minimaliausias bet dar patogus varijantas.
    Paskutinį kartą taisė piccosan : 2009-08-04, 21:02

one vs all, DIE AZ!

Izzo avataras
    Įstojimo data
    2007 02 25
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    1.837
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    58
    amidau, tikėjaus su tavim kur nors toliau pakovot -_- et.. gaila, kad taip greit...

dėl autorių, tai, kad ieškant pic'ų per google autoriaus niekaip neiškapstysi.
    Paskutinį kartą taisė Izzo : 2009-08-04, 20:51
    SCREW YOU, PEOPLE!

☣☠☣

amidau avataras
    Įstojimo data
    2007 04 25
    Vietovė
    N.A.<->Šiauliai
    Įrašai
    1.591
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    149
    o tema vienam turui bus visiems vienoda? nes jei ne visas poras per viena tura paimt tai taip iseina kad vieni turi daugiau laiko ieskot picsu. nezinau ar tai lemiantis faktorius bet vistiek kazkaip tai nelygu.

+manau para biski per mazai, jei pvz koks nenumatytas atvejis ar ka, manau dvi paros butu minimaliausias bet dar patogus variantas.
    Temos bus skirtingos, pirmiausia bus atrinktos keturios, iš aštuonių geriausių, keturioms pirmosioms dvikovoms, vėliau likusios keturios bus vėl išmaišytos ir priskirtos likusioms keturioms pirmojo turo dvikovoms...
    Ok bus dvi paros, juolab kad ir pats kažin kaips spėsiu nes netas šią savaitę tik vakare būna...

one vs all, DIE AZ!

Izzo avataras
    Įstojimo data
    2007 02 25
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    1.837
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    58
    Uh, tikiuos nepapuls man ant savaitgalio, nes niekaip online nebūsiu >.<
    SCREW YOU, PEOPLE!

Find your own sins, kid.

Miyata avataras
    Įstojimo data
    2008 01 09
    Vietovė
    UK, Bristol
    Įrašai
    719
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    22
    shit, man savo eiles ilgai laukt...

Cute potato ~

Miglaja avataras
    Įstojimo data
    2007 12 16
    Vietovė
    Kaišiadorys/Vilnius
    Įrašai
    665
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    30
    Tj dabar 4 ar 5 pic'us reiks dėt (aš už 4)?

I'm a woman on a mission

Dark-Tarou avataras
    Įstojimo data
    2008 07 14
    Vietovė
    Vilnius
    Įrašai
    527
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    34
    Joo... pagaliau žinau savo priešininką >: D Na, jeigu ką, aš ir už 4 pikus...

Aramis
    Guest
    Citata Autorius amidau Žiūrėti skelbimus
    Temos bus skirtingos, pirmiausia bus atrinktos keturios, iš aštuonių geriausių, keturioms pirmosioms dvikovoms, vėliau likusios keturios bus vėl išmaišytos ir priskirtos likusioms keturioms pirmojo turo dvikovoms...
    Ok bus dvi paros, juolab kad ir pats kažin kaips spėsiu nes netas šią savaitę tik vakare būna...
    Amidau, aš aišku nelabai čia prie ko, bet iš esmės ar negeriau būtų buvę ne iškarto kurti temas, paskui jas redaguoti, o vėliau, kai turėsi darbus balsavimui? O šioje temoje surašyti viską kas vs kas ir temas. Dabar kažkaip tos naujos temos ne kaip žiūrisi...
    Paskutinį kartą taisė Aramis : 2009-08-05, 21:14

☣☠☣

amidau avataras
    Įstojimo data
    2007 04 25
    Vietovė
    N.A.<->Šiauliai
    Įrašai
    1.591
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    149
    Citata Autorius pilkasis_kardinolas Žiūrėti skelbimus
    Amidau, aš aišku nelabai čia prie ko, bet iš esmės ar negeriau būtų buvę ne iškarto kurti temas, paskui jas redaguoti, o vėliau, kai turėsi darbus balsavimui? O šioje temoje surašyti viską kas vs kas ir temas. Dabar kažkaip tos naujos temos ne kaip žiūrisi...
    Nelbai būtu išėję, nes balsavimui reikia atskiros temos, o paskui jo nepakeisi... ir pan. Tad dabar yra paprasčiausias variantas, veliau tos temos bus ištrintos o picai sudėti į vieną temą/archyvą.

Kaip jau tikriausiai pastebėjot pirmos keturios kovos paskelbtos.
    Iš aštuonių temų liko keturios:
    • Sparnai
    • Glasses
    • Merginos ir ginklai (kariuomenė)
    • Ginklai
    Rytoj vakare šios temos bus dar kartą išmaišytos ir bus paskelbtos likusios keturios kovos

Find your own sins, kid.

Miyata avataras
    Įstojimo data
    2008 01 09
    Vietovė
    UK, Bristol
    Įrašai
    719
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    22
    5 geriau uz 4. 2 paros per daug keturiems picams, tegul buna 5.

Tas kur daug kalba.

fasian avataras
    Įstojimo data
    2009 01 28
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    746
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    21
    Citata Autorius Miyata Žiūrėti skelbimus
    5 geriau uz 4. 2 paros per daug keturiems picams, tegul buna 5.
    Per velu jau po 4 visi sudejo ;/
    Ech tie seni laikai ..

Find your own sins, kid.

Miyata avataras
    Įstojimo data
    2008 01 09
    Vietovė
    UK, Bristol
    Įrašai
    719
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    22
    nevelu, dar diena liko.. juk iki penktadienio vakaro galima det. Jie per anksti sudejo, ir ne visi. Taigi 1 pika surast per 1 diena be problemu manau butu.

wooooosh.
    Integra avataras
    Įstojimo data
    2008 12 31
    Vietovė
    Vilnius.;D
    Įrašai
    300
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    20
    Integra irgi įmeskit.;D