Žiūrėti balsavimo rezultatus: Kaip vertinate 419 Bleach skyrių?

Balsavo
7. Jūs negalite čia balsuoti
  • 5 (puiku)

3 42.86%
  • 4 (gerai)

2 28.57%
  • 3(vidutiniškai)

0 0%
  • 2(prastai)

2 28.57%
  • 1(labai blogai)

0 0%
Puslapis 8 iš 21 PirmasPirmas ... 67891018 ... PaskutinisPaskutinis
Rezultatai 113 iki 128 iš 336

Bleach Manga (Naujausieji skyriai pirmajame pranešime (407))

Ring Ding Dong~
    Tabeko avataras
    Įstojimo data
    2009 02 01
    Vietovė
    Čia ir dabar
    Įrašai
    316
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    20
    Tik jau tiek awesome, kad net per daug. ><
    Well, yeah. Jis pagrindinis veikėjas, bet nereikia iš jo kažkokio super-duper-man'o padaryt.

Motherbleeping Killjoy

Yumenator avataras
    Įstojimo data
    2009 07 27
    Vietovė
    Vilnius
    Įrašai
    585
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    27
    Ichigo man primena Sasuke....Teh Mylimukas - Visko Greitai pasiekantis , populiarus ....
    Nesakau kad man jis neptinka(actually one of fav) Teisiog per daug demesio Kubo galetu Rukiai Renji ir Chadui palikti Yammy~ Ben jau pagal mano logika

友情
    pinokio avataras
    Įstojimo data
    2008 11 16
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    244
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    18
    man tai cia viskas primena Dragon ballz, kai songokas atskrido kautis su frieza, pirmiausia susikove su tokiu chiuvaku is gynio burio(nu ten pries ji visi gavo, o songokas ji is keliu smugiu patvarke).Tai cia tas "chiuvakas" - yammis, o songokas - ichigo. Tikriausia neuzilgo , kai ichigo susikaus su aizen, ichigo pavirs i full hollow(tik jau tada kuna valdys ne hollow, o ichigo),cia panasiai kaip songokas su frieza susikove ir pavirto i super sajana

Bitter sweet
    Reshef avataras
    Įstojimo data
    2008 10 03
    Vietovė
    Vlk, Kns, Prn
    Įrašai
    329
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    15
    Citata Autorius Yume-chan Žiūrėti skelbimus
    Ichigo man primena Sasuke....Teh Mylimukas - Visko Greitai pasiekantis , populiarus ....
    Nesakau kad man jis neptinka(actually one of fav) Teisiog per daug demesio Kubo galetu Rukiai Renji ir Chadui palikti Yammy~ Ben jau pagal mano logika
    O kas tie Rukia, Chadas ir Renjis? kazkoki antraeiliai veikejai- Bulma, Picolas ir Krilinas ( kad jau cia su dbz lyginat), isnyks tie visi antraeiliai charai, arba pluduriuos tam savo antram plane. Cia tik Ichigo stipreja, kiti gali tik stebetis tuo.
    Spoileris:
    ech kai atsimenu Byakuya Vs Renji kova, ten dar Renji vyras buvo, dbr tik Hueco Mundo smely ryja sumustas...

Narys wabaliuz avataras
    Įstojimo data
    2007 11 18
    Vietovė
    Tytuvenai
    Įrašai
    60
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    0
    Skaitau ir nezinau kodel, bet vis blogesnis kiekvienas chapteris... Nors Zarakis gavo demesio Man vienam LABAi Ichigo nepatinka?...

teisinga nuomonė ----->
    Vilius avataras
    Įstojimo data
    2009 07 19
    Vietovė
    Vilnius
    Įrašai
    180
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    12
    Citata Autorius pinokio Žiūrėti skelbimus
    man tai cia viskas primena Dragon ballz, kai songokas atskrido kautis su frieza, pirmiausia susikove su tokiu chiuvaku is gynio burio(nu ten pries ji visi gavo, o songokas ji is keliu smugiu patvarke).Tai cia tas "chiuvakas" - yammis, o songokas - ichigo. Tikriausia neuzilgo , kai ichigo susikaus su aizen, ichigo pavirs i full hollow(tik jau tada kuna valdys ne hollow, o ichigo),cia panasiai kaip songokas su frieza susikove ir pavirto i super sajana
    tik nepamirskim ichigo tevo, kuris dar nepasirode ir tai reiskia kad jis bus ziauriai stiprus.

as nesuprantu kam visokiuose mangose/anime(pvz: naruto, bleach, dbz) prikuria veikeju ir jie paskui nieko gero nepadirba.
    Paskutinį kartą taisė Vilius : 2009-10-22, 20:42

友情
    pinokio avataras
    Įstojimo data
    2008 11 16
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    244
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    18
    nu man taip pat idomu, kodel ichigo akys, kai jis uzsidega noru kautis pakeicia spalvaO del tevo tai tikrai idomu ka jis ten padarys

Bitter sweet
    Reshef avataras
    Įstojimo data
    2008 10 03
    Vietovė
    Vlk, Kns, Prn
    Įrašai
    329
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    15
    Well, pasirodo Ichigo net su naujaja Mask nera kazkoks tai super kietas.
    Ir pagaliau, pagaliau pasirode Zaraki su Byakuya, seniai tikejausi, kad Yammy pribaigs Hueco Munde uzstrige captanai xD

Naujokas Benas avataras
    Įstojimo data
    2009 08 07
    Vietovė
    Sober
    Įrašai
    22
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    0
    Citata Autorius Reshef Žiūrėti skelbimus
    Ir pagaliau, pagaliau pasirode Zaraki su Byakuya, seniai tikejausi, kad Yammy pribaigs Hueco Munde uzstrige captanai xD
    Jop pagaliau pasirode Zarakis jau buvau uzmirses kaip jis ir beatrodo , nes nei per manga nei per anime gera laika jo isvis nerode

友情
    pinokio avataras
    Įstojimo data
    2008 11 16
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    244
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    18
    finally, the real battle beginsIdomu kaip jie sugebes ta yammi patvarkyt

Aramis
    Guest

You say "Speak your mind"? O.K., I'll do it

Citata Autorius Reshef Žiūrėti skelbimus
    1. Ichigo nesugebėjo užsidėti kaukės, taigi techniškai neaišku koks kietas jis su ja
    2. Laikas išmokti pridėti prie dviejų du - ichigo vos nemirė kovoje su Ulqiora, taigi nieko nuostabaus, kad yra nusilpęs
    3. Tvarsčiai ant kūno nemanau, kad mados klyksmas, greičiau būdas sulaikyti kraujavimą, įtvirtinti lūžusius šonkaulius or whatewa

Be to, dar nuo senų laikų aišku, kad Ichigo Hollow mask naudojimas per daug riatsu naudoja, todėl yra intervalas kurį negali naudoti hollow formos.
    Kadangi jo mask stipresnė nei buvo prieš tai, natūralu, kad išsekęs ichigo nepajėgė paleisti normalaus smūgio.
    Žmonės, aš kiek matau daug kam atrodo, kad ši manga pasiekė dugnų dugną, bet tada klausimas kyla kodėl ją skaitote? Kad galėtumėte čia pasiskųsti kokia ji bloga nelogiška ir panašiai?
    Taip, Kubo nesugeba prilygti Naruto ar Onepiece. Ir ką?
    Nemanau, kad dėl to verta verkšlenti. Ką tai pakeis?
    Galų gale AZ turi šiam dalykui mangos aprašymus, štai ten balsuodami ir reikškite savo nuomonę, o ne čia renkite savo tiradas "Šitas skyrius gaidys">"Aš irgi pritariu X, tai tikrai gaidys">Tada dar trečias atsiranda, šiuo atveju aš ir pasako <"Viskas normaliai yra, ko čia verkšlenat?"
    Ir žinote kas po to gaunasi?
    Ale pokalbių svetainė, ale floodas.
    So, prieš postindami kas tai per gaidys bent jau pamąstykite ką sakote, o jei visgi norite palaikyti "gaidžio" idėją, nebūtina kurti naują tekstą su "I love Ichigo, but manga still sucks", geriau jau spauskite "Dėkoti" jums patinkančiame poste ir mes be 100 postų žinosime ką Jūs manote.

Taigi, "Speak Your mind without words"

Citata Autorius wabaliuz Žiūrėti skelbimus
    Skaitau ir nezinau kodel, bet vis blogesnis kiekvienas chapteris... Nors Zarakis gavo demesio Man vienam LABAi Ichigo nepatinka?...
    Aha, Tau vienam. Visi kiti čia esantys Ichigo mylėtojų klubo nariai, ačiū kad paklausei.
    Citata Autorius pinokio Žiūrėti skelbimus
    finally, the real battle beginsIdomu kaip jie sugebes ta yammi patvarkyt
    Tikrai įdomu, spėju jog jis mirs nuo senatvės gulėdamas lovoje. O ne, palauk. Juk ten Ichigo, Zaraki ir Byakiua yra. Mirtinai nusigers visi. O jei rimtai, tai trys vs vienas aišku jog Yammy "patvarkys" visi kartu. Kidou, Bankai, milžinišku Riatsu, dar gal prisikels ir jau nugalėta Rukia... Nenoriu spoilinti ir leistis į detales
    Citata Autorius Benas Žiūrėti skelbimus
    Jop pagaliau pasirode Zarakis jau buvau uzmirses kaip jis ir beatrodo , nes nei per manga nei per anime gera laika jo isvis nerode
    Žinau būna, bet puiku, kad priminei, kad ilgai nematėme antraeilio veikėjo Zaraki...
    Nors Wabaliuz jau išsakė tai savo buvusiame poste, ajajai.
    O čia, kad jo nepamirštum:
    Spoileris:
    Paskutinį kartą taisė Aramis : 2009-10-23, 16:34

GFX maker

Blizzard avataras
    Įstojimo data
    2009 03 25
    Vietovė
    Lietuva
    Įrašai
    279
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    13
    na man ta bleach manga netokia jau ir bloga pasirodo kaip kad daugumai cia, nieko ten labai blogo joje nera, lyginant mangos pasauli su ichigo galimybem, man ji labai kvaila neatrodo, bet jeigu lyginsit manga su realybe, tada ji atrodo prasciau negu naruto ar one piece(kurio nebeskaitau nes nusibodo kaskaip)...
    vienintele klaida kurejai padare, kad visi tampa galingesni ir galingesni, bet tiesiog nera galimybiu tai galiai isreiksti mangoje ir anime, vienintelis galios parodymas tai veikeju lyginimas tarpusavyje.. kad ir kokie galingi jie tampa, ateityje tampa dar galingesni, jokiu ribu ir su laiku ta galia tampa nesuvokiamu dalyku... net absurdisku, cia vienintelis minusas mangos mano manymu...

manau yammy patvarkys greitu laiku.. pagaliau ir zarachi parode, fainiausias veikejas jis man, su savo nesveikais galios istekliais, be jokiu paturbinimu kaip hallow kaukes ar bankai..

Bitter sweet
    Reshef avataras
    Įstojimo data
    2008 10 03
    Vietovė
    Vlk, Kns, Prn
    Įrašai
    329
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    15
    Citata Autorius pilkasis_kardinolas Žiūrėti skelbimus
    1. Ichigo nesugebėjo užsidėti kaukės, taigi techniškai neaišku koks kietas jis su ja
    2. Laikas išmokti pridėti prie dviejų du - ichigo vos nemirė kovoje su Ulqiora, taigi nieko nuostabaus, kad yra nusilpęs
    3. Tvarsčiai ant kūno nemanau, kad mados klyksmas, greičiau būdas sulaikyti kraujavimą, įtvirtinti lūžusius šonkaulius or whatewa
    1. techniskai jis buvo ta mask uzsimetes, viena hita is savo firminio Getsuga Tenshou dave yammiui ir vos ten ibreze jo odele.
    2. Yeah, ten jam skyliu normaliai buvo pridare kovoj su Ul, bet kai jis virto tuo Hollow smthing creature igavo high speed regeneration galia, tai jai mirtinas zaizdas sugebejo healintis tai jauciu tuo paciu ir viena kita suluzusi sankauli susihealino.

O apie mangos nusirtima ir klausima "kodel jus vis dar ja skaitote?" atsakymas butu:
    Ritasi, grimsta gilyn ar dar kaip nors prasteja, bet vistiek idomu suzinok kaip ten viskas baigsis ^^
    Spoileris:
    Spoileris:
    Dude chill out xD

teisinga nuomonė ----->
    Vilius avataras
    Įstojimo data
    2009 07 19
    Vietovė
    Vilnius
    Įrašai
    180
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    12
    man tai neatrodo, kad blogeja, visalaika nebuvo perdaug gera, viebn kovoja ir kovoja, bet atrodo, kad su logika senokai susipyko.

友情
    pinokio avataras
    Įstojimo data
    2008 11 16
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    244
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    18
    man atrodo kad manga niekam neblogeja, tik kad per daug istempta buvo

Ruduo.
    aKi avataras
    Įstojimo data
    2007 10 24
    Vietovė
    Vilnius
    Įrašai
    333
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    21
    Aš irgi nematau joje nieko blogo. Na, gal šiek tiek užtempta, tačiau tikrai ne ant tiek kad būtų neįdomu. Kas dėl tų visų power-up`ų - ko jūs norit, taigi shonen manga, o be to jų čia tikrai nėra tiek daug kaip kokiam DB, be to jie logiški. Tarkim kad ir ta nauja kaukė - prieš nemažą gabala mangos Shirosaki Ichigo juk pasakė išgyventi iki to laiko kai jis pasirodys antrą kartą, jei nori pilnai įvaldyti hollow galias - na kaip turėjo būti, dabar taip ir nutiko.

Puslapis 8 iš 21 PirmasPirmas ... 67891018 ... PaskutinisPaskutinis

Bookmarks

Rašymo leidimai

• Jūs negalite rašyti naujas gijas
  • Jūs negalite rašyti atsakymus
  • Jūs negalite prisegti failų priedus
  • Jūs negalite keisti savo įrašus
  •