Paremti dabar Šiam mėnesiui reiktų: 12 EUR, gauta: 0 EUR (0%)

Žiūrėti balsavimo rezultatus: Kaip vertinate 419 Bleach skyrių?

Balsavo
7. Jūs negalite čia balsuoti
  • 5 (puiku)

3 42.86%
  • 4 (gerai)

2 28.57%
  • 3(vidutiniškai)

0 0%
  • 2(prastai)

2 28.57%
  • 1(labai blogai)

0 0%
Puslapis 5 iš 21 PirmasPirmas ... 3456715 ... PaskutinisPaskutinis
Rezultatai 65 iki 80 iš 336

Bleach Manga (Naujausieji skyriai pirmajame pranešime (407))

Bitter sweet
    Reshef avataras
    Įstojimo data
    2008 10 03
    Vietovė
    Vlk, Kns, Prn
    Įrašai
    329
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    14
    Kaip is Top 3 espadu tai daugiau tikejausi, ypac is Starrko...na bent jau jo Story buvo ispletota, priesingai nei Haribelles(niekad nebuciau pagalvojes kad NO.3 gali taip gedingai mirt...)
    Kas beliko db tik Aizen, Gin ir Tousen, ai dar tas vaikis kur visa laik issiziojes bludina, o ir Yammio dar po relysinimo nerode...

友情
    pinokio avataras
    Įstojimo data
    2008 11 16
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    244
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    17
    ai o gal zinot del to yammi kaip ten su jo tuo nr? ar 10 ar0 is tikruju jis yra?

tinginys
    angellus avataras
    Įstojimo data
    2007 01 17
    Vietovė
    Vilnius
    Įrašai
    269
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    16
    tai manau dabar manau jau ir rodys kas vyksta hueco mundo. bent jau turėtų, nes dar biški atitolins Aizen'o plano kulminaciją.
    Spoileris:
    mano teorija: aizenas nenaikins Karakura town, jis kažkokiu būdu išekstrakstins energiją, kuri liko po visų espados ir espados pakalikų, kad sukurtų kažką, kas vadina tuo karalių raktu ar kaip ten. toks mano spėjimas.

Aramis
    Guest
    Citata Autorius pinokio Žiūrėti skelbimus
    ai o gal zinot del to yammi kaip ten su jo tuo nr? ar 10 ar0 is tikruju jis yra?
    rls nr.0, pre rls. 10.

Its pain time
    Mahiko avataras
    Įstojimo data
    2009 04 12
    Vietovė
    Lietuva
    Įrašai
    90
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    13
    Bet Aizen tai Syknius :/ Halibel 1 shotino...
    Seip nenustebciau jau Starkas ir halibel isgyventu ir paskui padetu Shinigamiams.

Ring Ding Dong~
    Tabeko avataras
    Įstojimo data
    2009 02 01
    Vietovė
    Čia ir dabar
    Įrašai
    316
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    20
    Tikrai... Man irgi Halibelės pagailo. Po Ul'io, ji buvo mano mėgstamiausia espada :/ ir tegul nevaro, kad ji per silpna, pats prieš tris neatsilaikytų. Pff, go die, Aizen.
    Laukiam tolimesnio veiksmo. Įdomioj vietoj nutraukė.

For Christs Sake
    Baka avataras
    Įstojimo data
    2007 09 11
    Vietovė
    Bakaland
    Įrašai
    138
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    14
    Gal kas zmoniskai paaiskins kas ten pas starka per spalvotos atakos? Skaiciau kaip kosmosa koi :dizzy:

Aramis
    Guest
    Citata Autorius Baka Žiūrėti skelbimus
    Gal kas zmoniskai paaiskins kas ten pas starka per spalvotos atakos? Skaiciau kaip kosmosa koi :dizzy:
    Jei šneki apie puolimą pasakius spalvą, tai ne Starko, o Shunsui Koraku zanpaktou releasinta galimybė. Tai tarsi žaidimas. Kiekvienas priešininkas pasako spalvą, į kurią taikosi. Jis gali pataikyti tik į tą spalvą.
    Kapitono mantija balta, taigi Starkui pasakius White, ir kliuvo kapitonui. Kai Kapitonas pasakė "black", tai buvo starko hollow skylės spalva.
    Žaidimo esmė tokia - prieš kirsdamas savo kardu pasakai spalvą, ir tik į tos spalvos daiktą gali pataikyti.

Motherbleeping Killjoy

Yumenator avataras
    Įstojimo data
    2009 07 27
    Vietovė
    Vilnius
    Įrašai
    585
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    27
    Man taip pat haribel gaila beveik wisi mano espada favoritai mire (Luppi,Ulquiorra,Szayel) dar del Grimmjow ir Nel neaisku nes kazkaip ju statusas - unknown o dar jeigu paiskes kad ir Hari-chan mire isvis bus ta pati pasaka kaip su Akatsuki per naruto manga wisi mire keli liko~
    Paskutinį kartą taisė Yumenator : 2009-09-26, 21:45

Bitter sweet
    Reshef avataras
    Įstojimo data
    2008 10 03
    Vietovė
    Vlk, Kns, Prn
    Įrašai
    329
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    14
    Citata Autorius Yume-chan Žiūrėti skelbimus
    Man taip pat haribel gaila beveik wisi mano espada favoritai mire (Luppi,Ulquiorra,Szayel) dar del Grimmjow ir Nel neaisku nes kazkaip ju statusas - unknown o dar jeigu paiskes kad ir Hari-chan mire isvis bus ta pati pasaka kaip su Akatsuki per naruto manga wisi mire keli liko~
    Come on, they're badguys, galiausiai jie visi mirsta, priesingai negu gerieciai. Gana jau gi buvo ta guma tempti. Sheip tikiuosi kad po visos shitos arkos ir tokiu epic battle pagaliau uzsibaigs shi manga, nes toliau jau butu nusivaziavimas...

Motherbleeping Killjoy

Yumenator avataras
    Įstojimo data
    2009 07 27
    Vietovė
    Vilnius
    Įrašai
    585
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    27
    Citata Autorius Reshef Žiūrėti skelbimus
    Come on, they're badguys, galiausiai jie visi mirsta, priesingai negu gerieciai. Gana jau gi buvo ta guma tempti. Sheip tikiuosi kad po visos shitos arkos ir tokiu epic battle pagaliau uzsibaigs shi manga, nes toliau jau butu nusivaziavimas...
    siap tai jo~ ^^ They're bad guys after all~ O del nusivaziavimo sutinku

```
    dabar jau keliuose bleach forumuose Gincijasi kas bus su Ichigo - Orihime ar Rukia~
    Bent jau man atrodo kad bus su Rukia (I'm a Number 1 Ichiruki fan kuo is manes tikites XD)

For Christs Sake
    Baka avataras
    Įstojimo data
    2007 09 11
    Vietovė
    Bakaland
    Įrašai
    138
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    14
    O man atrodo, kad nieko nebus, nes per tiek laiko nieko nebuvo, nebus ir veliau. Jie ten vaizduojami kaip draugai greiciau nei kai loveriai. Pastaroji dalis gali buti suformuota fanu greiciau nei animas tai pasako.

Motherbleeping Killjoy

Yumenator avataras
    Įstojimo data
    2009 07 27
    Vietovė
    Vilnius
    Įrašai
    585
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    27
    Citata Autorius Baka Žiūrėti skelbimus
    O man atrodo, kad nieko nebus, nes per tiek laiko nieko nebuvo, nebus ir veliau. Jie ten vaizduojami kaip draugai greiciau nei kai loveriai. Pastaroji dalis gali buti suformuota fanu greiciau nei animas tai pasako.
    jeigu nieko nebutu buciau labai dekinga Tite Kubo~~ Nors ir mano OTP nebebus bet bent jau ir mano nemagstamiausio irgi nebus

Ring Ding Dong~
    Tabeko avataras
    Įstojimo data
    2009 02 01
    Vietovė
    Čia ir dabar
    Įrašai
    316
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    20
    Pasakysiu ir aš savo nuomonę apie poras.XD
    Ogi manau, kad nieko nei vieniem, nei kitiem neišeis, nes čia ne Romance anime. Čia kovos and so on svarbiausia. Taigi, tikėtina, kad baigsis tuo, jog taip niekas ir nesusiporuos.x]
    Anyway, I'm for IchiHime all the way!!!XD

Aramis
    Guest
    Citata Autorius Tabeko Žiūrėti skelbimus
    Pasakysiu ir aš savo nuomonę apie poras.XD
    Ogi manau, kad nieko nei vieniem, nei kitiem neišeis, nes čia ne Romance anime. Čia kovos and so on svarbiausia. Taigi, tikėtina, kad baigsis tuo, jog taip niekas ir nesusiporuos.x]
    Anyway, I'm for IchiHime all the way!!!XD
    Na, poros labai galimos, kol kas kiek matau Tito nuėjo lengviausiu keliu - bando padaryti savo mangą kuo populiaresnę. Po SS arkos atsirado Aizen (super duper blogietis), dabar Vizards. Juk taip tiesiog siekiama didinti auditoriją.
    Romantika irgi nepamaišys, manga ims domėtis daugiau merginų.
    O ir man trūksta romance.
    Po prisipažinimo aš irgi už Ichigo+Orihime. Ji taip gražiai prisipažino savo jausmuose
    So...
    Paskutinį kartą taisė Aramis : 2009-09-29, 20:44

Ring Ding Dong~
    Tabeko avataras
    Įstojimo data
    2009 02 01
    Vietovė
    Čia ir dabar
    Įrašai
    316
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    20
    Citata Autorius pilkasis_kardinolas Žiūrėti skelbimus
    Na, poros labai galimos, luk kol kas kiek matau Tito nuėjo lengviausiu keliu - bando padaryti savo mangą kuo populiaresnę. Po SS arkos atsirado Aizen (super duper blogietis), dabar Vizards. Juk taip tiesiog siekiama didinti auditoriją.
    Romantika irgi nepamaišys, manga ims domėtis daugiau merginų.
    O ir man trūksta romance.
    Po prispažinimo aš irgi už Ichigo+Orihime. Ji taip gražiai prisipažino savo jausmuose
    So...
    Yaaaay! IchiHime all the waaaaaay!!
    Pilki, sutinku su tavim. Klydau, biški.XD
    Anyway, Rukia has Renji, so shaddap.xD

Puslapis 5 iš 21 PirmasPirmas ... 3456715 ... PaskutinisPaskutinis

Bookmarks

Rašymo leidimai

• Jūs negalite rašyti naujas gijas
  • Jūs negalite rašyti atsakymus
  • Jūs negalite prisegti failų priedus
  • Jūs negalite keisti savo įrašus
  •