Žiūrėti balsavimo rezultatus: One Outs įvertinimas

Balsavo
46. Jūs negalite čia balsuoti
 • 5

  32 69.57%
 • 4

  9 19.57%
 • 3

  4 8.70%
 • 2

  0 0%
 • 1

  1 2.17%
Puslapis 1 iš 2 12 PaskutinisPaskutinis
Rezultatai 1 iki 16 iš 17

One Outs

 1. #1
  Iškrypęs dėdulė
  Killerbee avataras
  Įstojimo data
  2006 12 11
  Vietovė
  Vilnius
  Įrašai
  3.293
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  129

  One Outs

  One Outs

  Režisierius: Yuzo Sato
  Studija: Madhouse
  Originalo autorius:Shinobu Kaitani
  Žanrai: sportas, psichologija
  Transliacija: 08.10.2008 - 01.04.2009
  MAL reitingas: 8.43
  Trukmė: TV 25 ser. x 25 min.

  Opening / Ending / AMW
  Aprašymas: Hiromichi Kojima yra Lycaons beisbolo komandos žvaigždė, bet negali pasigirti dideliais laimėjimais. Jo komanda jau ne pirmus metus yra savo lygos autsaiderė. Hiromichi supranta, kad jo komandai kažko trūksta, bet nežino ko. Treniruočių stovykloje jam nusišypso sėkmė. Vyras sutinka pitčerį Toua Tokuchi. Jis nėra profesionalas, o tiesiog žaidžia supaprastintą beisbolo žaidimą tik dėl pinigų. Toua apskritai yra užkietėjąs lošėjas. Pradedant lošimo automatais ir baigiant pokeriu. Hiromichi įžvelgė ne eilinį talentą ir prisiviliojo Toua į savo komandą. Komandos savininkas nedrįso prieštarauti žvaigždei. Užtat kontraktą padarė keistą, paremtą Toua rezultatais. Verslininkas manė, kad blogiausiu atveju jis nieko nepraras, o geriausiu naujokas jam visą gyvenimą vergaus. Deja, realybė prasilenkė su biznio planu. Taip prasidėjo tikras lošimas ne dėl šimtų ar tūkstančių, o net milijardų.

  Apie patį beisbolo žaidimą aš žinau tik tiek kiek mačiau amerikoniškų filmų. Iš jų žinau, kad tai kvailas jankių žaidimas kur suaugę vyrai žaidžia su kamuoliuku ir spaudosi kaip kupranugariai. Na esmines taisykles kažkiek žinau. One Outs nesiskiria nuo savo žanro atstovų. Ta prasme žinoti žaidimą čia visai nebūtina. Tuo labiau nebūtina jį mėgti. Nieko baisaus, pamatę pamėgsit.
  Šis serialas yra vienas geriausių savo žanre ir tai yra faktas. Ne (tik) dėl Toua. Na jis tikrai puikus personažas. Metimą turi tikrai gerą nors ir ne stiprų. Užtat puikia kontroliuoja kamuolį. Nors beisbolo nežaidė rimtai, bet turi gerą teorijos bagažą. Bet visa tai yra ne esmė.
  Esmė čia yra smegenys ir puikus psichologijos išmanymas. Toua moka paveikti ne tik savo komandą, bet ir priešininkų. Kartais atrodo, kad jis sugeba skaityti kitų žmonių mintis. Dar galima pridėti ne realius taktinius ir strateginius sugebėjimus bei lyderio savybes. Bet vien tuo mane labai nenustebinsi. Gudrūs personažai dabar madingi, o ir charizmatiškų personažų sportiniuose anime netrūksta. Mane labiau nustebino, kad čia apskritai nėra fantastikos. Na gerai, viena lazda sulūžo nuo smūgio ir patį žaidimą nelabai žinau tai gal kažką ir primelavo, bet čia nėra skrydžių per visą aikštelę, super duper smūgių ir kitokių super power nesąmonių. Toua neturi stebuklingos knygos, akies ar jam padedančio vaiduoklio. Šiuo aspektu šiam anime gali prilygti nebent Shion no Ou, bet ten tiesiog šachmatai. Originaliai kūrėjai pasielgė su mano taip dažnai keikiama romantine linija. Jie tiesiog ją išpjovė kaip niekam nereikalingą apendicitą. O ką, variantas! Geriau jau jokios nei invalidinė. Apskritai moterų suskaičiavau nedaug - čeburekų pardavėja, aikštės darbuotoja ir sirgalės minioje. Išpjovė ir treniruotes bei apskritai buitį. 99% serialo užima pats žaidimas. Ir kovos čia tikrai užgniaužia kvapą. Pats žaidimas nėra labai dinamiškas todėl animatoriams nebuvo labai sunku, bet su savo užduotimi jie susitvarkė neblogai. Labai prikibti nėra prie ko.

  Reziumė: 9 balai. Žanro brangakmenis. Serialą pažiūrėjau beveik vienu prisėdimu ir puikiai praleidau laiką, bet iki maksimalaus įvertinimo truputi pritrūko. Gal tų pačių išpjautų organų. Vieną kovą per daug užtempė ir prarado ritmą. Na ir aišku pabaiga kuri nieko neužbaigia. Gal bus antras sezonas, bet kiek sportinių anime jo dar laukia? Galima durti pirštu į bet kurį ir nesuklysi. Džiugu, kad bent jau Hajime no Ippo sulaukėm.

  Tiesiog must see žanro fanams ir ne tik.

  Spoileris:
  Paskutinį kartą taisė Killerbee : 2009-08-12, 20:17

 2. #2
  ką tu?
  Aivaras avataras
  Įstojimo data
  2008 09 10
  Vietovė
  Žalias kalnas
  Įrašai
  497
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  32
  Neblogas aprašymas :] Idėsiu į savo listą.

 3. #3
  Super mega ultra rašytojas

  Zx-Shade avataras
  Įstojimo data
  2009 03 14
  Vietovė
  Vilnius
  Įrašai
  892
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  39
  nu neblogas atrodo, reiks aki uzmest

 4. #4
  Labas.
  mariux9998 avataras
  Įstojimo data
  2008 06 20
  Vietovė
  Vilnius
  Įrašai
  543
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  23
  Oi, pagaliau sulaukiau aprašymo...
  Pritariu KillerBee, šis anime yra tikras savo žanro perlas. Aš jį kažkaip nenorom paėmiau, bet kai paėmiau - nenusivyliau. 5/5.

 5. #5
  Loki'd

  Derogatory` avataras
  Įstojimo data
  2007 10 06
  Vietovė
  Vilnius
  Įrašai
  410
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  29
  Heh, pagaliau ir šio anime aprašymas!
  Kažkaip seniau netyčia jį atradau, galvojau kadanors pažiūrėsiu. Bet kažkurį vakarą ėmiau ir pradėjau žiūrėt. Nesitikėjau, kad anime apie sportą, ypač apie beisbolą, galėjo taip įtraukti ir sudominti. Taip, šitas anime labai geras ir jo pliusus išvardino Killerbee.
  Aišku ir pats Toua buvo labai smagiai charakterizuojamas. :>
  Na, pabaiga. Taip, ji nebuvo labai ką užbaigianti, galbūt tikrai reikėtų tikėtis ir laukti antro sezono. Bet realiai, kaip tokio žanro anime ji visai tiko, manyčiau.
  Balas, aišku iš mano pusės yra 5/5. Man nesitikėjau, kad anime apie sportą gali būti tokie geri.

 6. #6
  Rimtas forumo narys
  Įstojimo data
  2006 12 23
  Vietovė
  Panevėžys
  Įrašai
  155
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  15
  Pradžioj buvo labai įdomu, bet vėliau pasidarė šiek šiek per monotoniška.

  Labiausiau nepatiko tai, kad žiūrovas (o gal kiti žaidėjai) laikomi kvailiu. Kiekviena apgavystė yra labai smulkiai paaiškinama net ir tais atvejais kai jau ir bepaiškinamų viskas aišku. Veiksmas ypač antrojoje dalyje vystosi per lėtai.

  Gal man labiau neigiamas įspūdis susiformavo ir todėl, kad žiūrėjau po vieną epą (ongoing), o tame viename epizode dažnai nieko verto dėmesio neįvykavo. 7/10

 7. #7
  Iškrypęs dėdulė
  Killerbee avataras
  Įstojimo data
  2006 12 11
  Vietovė
  Vilnius
  Įrašai
  3.293
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  129
  Citata Autorius dArt Žiūrėti skelbimus
  Labiausiau nepatiko tai, kad žiūrovas (o gal kiti žaidėjai) laikomi kvailiu. Kiekviena apgavystė yra labai smulkiai paaiškinama net ir tais atvejais kai jau ir bepaiškinamų viskas aišku.
  Lygiai tas pats kaip ir DN.

 8. #8
  one vs all, DIE AZ!


  Izzo avataras
  Įstojimo data
  2007 02 25
  Vietovė
  Kaunas
  Įrašai
  1.837
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  58
  Linkomanijoj yra pack'as su Freeleach

  Derogatory, jei nori pamatyt dar geresnį, pažiūrėk Ippo

  Na, o aš asmeniškai šitą į savo ilgą plan to watch įsirašiau.
  Paskutinį kartą taisė Izzo : 2009-07-19, 10:07
  SCREW YOU, PEOPLE!

 9. #9
  Naujokas Shien avataras
  Įstojimo data
  2009 02 13
  Vietovė
  Siauliai
  Įrašai
  9
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  0
  Man labai patiko, zinoma pabaiga tai nekokia, bet ka darysi cia jau kurejams tikriausiai tradicija neuzbaigti pilnai anime, tas pats buvo ir su Kaiji

 10. #10
  Catching some Zzzzs...  slicKrox avataras
  Įstojimo data
  2021 08 01
  Vietovė
  4Th Dimension (Jonava/Sou)
  Įrašai
  2.566
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  146
  Šaunus 2008/09 metų sportinis anime, kupinas įtampos ir netikėtumų. Labai nustebino šis kūrinėlis, kuriame beisbolas daug daugiau, nei gali pasirodyt iš pirmo žvilgsnio. Žiūrovas gali visiškai neišmanyt šios sporto šakos, kadangi šiame anime ji labai nuosekliai yra pristatoma ir paaiškinama. Turėtų patikti ir asmenims nemėgstantiems su sportu susijusių anime, nes didžiausią dėmesį patraukia pagrindinio veikėjo sugebėjimai gudrauti. Gaila, kad prieš išvažiuodamas taip ir nesulaukiau paskutiniųjų dviejų epizodų...

 11. #11
  Naujokas MilaRoka avataras
  Įstojimo data
  2008 12 11
  Vietovė
  Kaunas
  Įrašai
  6
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  0
  Tikrai patiko pati peržiurėjau vienu prisėdimu(tėvas dviem) Kaip bebutų kesta patiko ir manga , paprastai peržiurėjus anime mangos nebesinori ,bet šios patiko(aa...mangos perskaičiau tik 22 skyrius, kolkas) .Daviau 4/5 nes (kap minėjote ankščiau) tai savo žanro perlas ,bet pabaigos normalios nėra tad 5 negaus.
  Neieškokit pasauly teisybės ,nerasit

 12. #12
  Huzzuh!!
  FantasyBeast avataras
  Įstojimo data
  2007 06 18
  Vietovė
  Traveling in Space...
  Įrašai
  121
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  14
  Pasirodė geresnis negu tikėjaus..Labai sudomino pirmieji epizodai,juose tempas ir atmosfera buvo įtempta,tik gaila,kad į anime galą visas veiksmas kaip ir sulėtėjo,bet tame galima atrasti ir gėrio..netaip kaip dažniausiai kituose sporto anime būna parodomos visos rūngtynės su visais priešininkais,čia buvo parodytos tos kulminacinės,kurios ir palaikė įdomią atmosferą.Labai patiko tas minčių žaidimas su priešininkais,ir visą laiką mintimis laukdavau kada Tokuchi atskleis savo planą...Na openingas butų buvęs visai nieko jei tik ne tas pusnuogis bišas...
  na 9/10..
  Everyone knows this is a lie but a lie wont start without truth...

 13. #13
  Klyšakojis piratas ;O
  dubi avataras
  Įstojimo data
  2008 10 14
  Vietovė
  Vilnius
  Įrašai
  57
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  13
  Paliko labai gerą įspūdį... Gal dėl to, kad mėgstu tokio tipo anime. ;]
  Same as you but different.

 14. #14
  Naujokas
  Įstojimo data
  2009 12 18
  Vietovė
  Vilnius
  Įrašai
  21
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  0
  Perziurejau ir tiesiog irasiau i savo geriausiu matytu anime sarasa.Skanumelis 10/10
  Tikrai verta paziuret

  Anime-Planet.com - anime | manga | reviews

 15. #15
  Naujokas Minazuki_ avataras
  Įstojimo data
  2009 11 23
  Vietovė
  Daugai.
  Įrašai
  24
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  0
  kažkuo įtraukiantis ir įpatingas patiko pagrindinis veikėjas ir kaip jis išsisuka iš situacijų.. vien atsisėdus žiūrėti jau nebegalėjau atplėšti akių, žinoma 5/5

 16. #16
  AZ rėmėjas  Augis24 avataras
  Įstojimo data
  2009 03 29
  Vietovė
  Tokyo
  Įrašai
  919
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Tinklaraščio įrašai
  11
  Reputacija
  32
  10/10 Blogų atsiliepimų apie šį anime tikrai nėra. Begalo įdomus, įtraukiantis, prikaustantis prie ekrano ir t.t. Kaip ir daugelis- pažiūrėjau vienu prisėdimu ir tikrai nesigailiu praleidęs tiek laiko. Nebuvo net minties, kad jis mane nuvils kažkur gale ar pan.
  Na daugelis jau čia pasakė visus šio perliuko ypatumus, taigi nebesikartosiu, o tiesiog pasiūlysiu pažiūrėti tiems, kurie nėra jo matę, tikrai nenusivilsit

Puslapis 1 iš 2 12 PaskutinisPaskutinis

Bookmarks

Rašymo leidimai

 • Jūs negalite rašyti naujas gijas
 • Jūs negalite rašyti atsakymus
 • Jūs negalite prisegti failų priedus
 • Jūs negalite keisti savo įrašus
 •