Žiūrėti balsavimo rezultatus: "Sengoku Basara" įvertinimas:

Balsavo
37. Jūs negalite čia balsuoti
 • 5

  13 35.14%
 • 4

  12 32.43%
 • 3

  10 27.03%
 • 2

  2 5.41%
 • 1

  0 0%
Puslapis 1 iš 2 12 PaskutinisPaskutinis
Rezultatai 1 iki 16 iš 17

Sengoku Basara

 1. #1
  ☣☠☣


  amidau avataras
  Įstojimo data
  2007 04 25
  Vietovė
  N.A.<->Šiauliai
  Įrašai
  1.591
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  149

  Sengoku Basara


  Sengoku Basara
  Demonų Valdovai
  戦国BASARA


  Istorijos autorius: Makoto Tsuchibayashi
  Režisierius: Itsuro Kawasaki
  Studijos: Production I.G
  Žanrai: Veiksmas, Istorinis, Koviniai Menai, Samurajai
  Transliacija: nuo 2009-04-01 iki 2009-06-17
  Formatas: TV
  Trukmė: 12 x 23 min.
  AniDB reitingas: 7.14 (120)
  ANN reitingas: 7.50 (307)
  MAL reitingas: 7.97 (2723)

  YouTube resursai:
  OP || ED || Traileris || 2Traileris

  Papildoma Info:


  Sengoku Basara sukurtas pagal to paties pavadinimo kompiuterinį žaidimą, išleistą 2005 metais ir skirtą PS2 konsolėms.
  Sengoku periode, kruviname karų amžiuje, Japonija susiskaldžiusi į daugybę provincijų, kurias valdo daugybė lordų. Tarp provincijų valdovų prasidėjo karas dėl žemių ir valdžios. Japonijos žemėlapis nuolat kito nuo nesibaigiančių mūšių, vienas žmogus jau beveik buvo užėmęs visas žemes ir suvienijęs šalį. Tas žmogus buvo Owari provincijos valdovas, Oda Nobunaga, dar vadinamas Demonų Karaliumi. Tačiau netikėtai jam kelią pastoja iš šiaurinių žemių atvykęs, jaunas karvedys Date Masumune, kitaip žinomas kaip Vienakis Drakonas, jis siekia absoliučios valdžios ir Demonų Karaliaus galvos.

  Piešimas išties dailus, ypač gražiai atrodo autentiškai perteiktos senovės Japonijos aplinkos, jų pateikime galima įžiūrėti ir kompiuterinės grafikos įsikišimą, tiesa jis labai saikingas, todėl bendras mišinys atrodo puikiai. Veikėjai atrodo gražiai, kai kurie iš jų pavaizduoti taip tarsi būtų atvykę iš ateities, ypač toks fenomenas ryškus Vienakio Drakono armijoje, kai kurie jo kariai atrodo tarsi tarsi priklausytu kokiai nors gaujai, o ir pats Vienakis Drakonas užnešą į baikerių gaujos vadą, kadangi jo arklys apkarstytas pakinktais labai primenančiais motociklą. Kovos kurios čia užima labai svarbią vietą atrodo išties puikiai, detalus judesių vaizdavimas, įdomūs koviniai stiliai, visa tai dar labiau pagražina pridėti efektai. Tiesa šiek tiek keistai atrodo kai apie pagrindinius veikėjus sušvinta tarsi aura, kuri parodo jo kovinę galią. Kadangi šiame anime kovų tikrai daug ir kas labiausiai džiugina kad kaunamasi ne vienas prieš viena, bet ir armija prieš armija, tiesa kartais pagrindiniai veikėjai taip įsisiautėja, kad nušluoja tuos eilinius kareivius į šalį ir toliau kaunasi su stipresniais priešininkais.

  Garso takelis vertas dėmesio, skamba kintančios skirtingos nuotaikos ir tempų instrumentinės melodijos, kurios puikiai atspindi vykstančius įvykius ir juos papildo. Įgarsinimas taip pat vykęs, gal šiek tiek keistai atrodo Vienakio Drakono kalboje įterpiami angliški žodžiai ir frazės, kurios kamba gana keistai ne vien dėl vaizduojamo laikmečio, bet ir dėl nevykusios Japoniškos tarsenos, kita vertus tokie žodžių ir frazių įterpimai tik dar labiau sustiprina jo kaip baikerių gaujos įvaizdį. Labai patiko Yukimuros ir jo Pono užsivedimas, kai jie venas ant kito šaukia. Dar vienas įstrigęs dalykas tai Demonų Karaliaus sesers įgarsinimas, kuris puikai perteikė jos sutriksią asmenybę.

  OP tikrai vykęs, puikiai atrodo šokantys kareiviai ir veikėjų pristatymas, o prie visa to puikiai dera energinga muzika. ED šiek tiek ramesnis, vėl pristatomi veikėjai, bei skamba energinga muzika tačiau šį kartą ji daug ramesnė.

  Taigi Sengoku Basara išties vykęs anime, leidžiantis mėgautis dideliais mūšiais, bei gražiomis kovomis. Istorija nors ir neturi kažkokio tai ypatingo kabliuko, tačiau viskas žiūrisi puikiai, tiesa ji dar nesibaigė, nes paskutiniame epe pasirodė nemažai naujų veikėjų, kurie žada dar didesnius mūšius antrajame sezone. Labai gražus piešimas, puikus garso takelis, geras įgarsinimas, bei originalus senovės Japonijos pateikimas tikrai žavi, tačiau norėtųsi dar kažko todėl dabar duodu 8+/10, ir tikiuosi kad po antro sezono, galėsiu duoti dar daugiau.

  Paskutinį kartą taisė amidau : 2009-07-08, 20:47

 2. Ačiū Monstras dėkojo
 3. #2
  Super mega ultra rašytojas
  Ozis avataras
  Įstojimo data
  2005 05 01
  Vietovė
  Vilnius
  Įrašai
  675
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  25
  Anima pradejau ziureti tikedamasis ko nors istorisko arba bent jau su nuostabia tu laiku atmosfera. Realiai gavau gryna tipini action'a, kuris net nesiteike laikytis istorijos. DBZ stiliaus "auros" zavumo irgi nepridejo. Pats atlikimas, tiesa yra neblogas - grazus piesimas, geras garsas.
  Bet vien to negana, galutinis vertinimas 7-/10 arba kitaip tariant 3/5.

 4. #3
  Loki'd

  Derogatory` avataras
  Įstojimo data
  2007 10 06
  Vietovė
  Vilnius
  Įrašai
  410
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  29
  Heh, iš šių metų ongoing anime šis buvo pats pačiausias. Labai smagus!
  Aišku, pliusus išvardino apžvalgos autorius: dailus piešimas, detalizuoti veikėjai, tarsi įvairių laikų sumaišymas istorijoje (šio amžiaus atributai - Datės kalba, jo armijos, arklio išvaizda), labai geras ir man patikęs OST'as bei įgarsinimas.
  O dar patį Masamunę įgarsino Nakai Kazuya.
  Šiaip laukiu antro sezono, mat šis gan greitai pasibaigė. Ir siužetas buvo greitai išvystytas - Date vs Yukimura, šiek tiek kovų, Odos sesuo išduoda Nagamasa, provincijų vadų assassination ir pagrindinis mūšis. Įdomu, kaip vystysis antrasai sezonas.
  Šiaip labai smagus anime, labai~
  Tad 5/5, kaip mano vienam iš favoritų.

 5. #4
  Huzzuh!!
  FantasyBeast avataras
  Įstojimo data
  2007 06 18
  Vietovė
  Traveling in Space...
  Įrašai
  121
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  14
  Na idomus darbas:atrodė lyg žiurėčiau kokį japonišką westerną,bent tokia atmosferą sukėlė man šis anime...Patiko ne vien dėl atmosferos,visi veikėjai buvo kažkuom tai ypatingi ir dažnais sukeldavo šypseną,ypač buvo juokinga žiurėti į Yukimurą ir kaip jį mokė jo vadas ar į Date arklį.Iš grafinės pusės anime nėra prastas,visos kovos ir judesiai pavaizduoti tiksliai ir idomiai,tik kartais tos jų atakos kažkiek priminė man Dragonball..Op irgi vienas iš geresnių...Daug nenoriu girti šio anime,nes jis yra neužbaigtas,tai ir yra didžiausias mano manimu minusas.
  Reziume 4/5
  Paskutinį kartą taisė FantasyBeast : 2009-07-08, 21:09
  Everyone knows this is a lie but a lie wont start without truth...

 6. #5
  Iškrypęs dėdulė
  Killerbee avataras
  Įstojimo data
  2006 12 11
  Vietovė
  Vilnius
  Įrašai
  3.293
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  128
  Kadangi vis tiek buvau padaręs....

  Spoileris:
  Sengoku Basara

  Režisierius: Itsuro Kawasaki
  Studija: Production I.G
  Žanrai: nuotykiai, samurajai, veiksmo, fantazija
  Transliacija: c 02.04.2009 по 18.06.2009
  MAL reitingas: 7.97
  Trukmė: TV 12 ser. x 25 min.

  Fan made promo / Opening / Ending
  Aprašymas: Sengoku buvo neramūs laikai Japonijoje. Daugybė klanų kovojo tarpusavyje dėl žemių ir įtakos. Visuotiniame chaose iškilo nauja jėga - Oda Nobunaga. Iš principo nieko baisaus, mūsų didžiai gerbiamas ir mylimas Mindaugas karaliumi tapo ne tik per lovą ir diplomatiją, bet Oda valdžios siekia labai jau drastiškais metodais. Jis negaili nei vaikų nei pačių sąjungininkų. Oda nenori Japonijos suvienyti ir vesti į šviesų komunistinį rytojų. Tai tiesiog demonas su žmogaus pavidalu. Naujos grėsmes akivaizdoje mažesnieji turėjo susivienyti, nes kitaip bus išskersti. Buvo sudaryta trapi taika ir net didieji priešai Date Masamune ir Sanada Yukimura turėjo su tuo susitaikyti. Deja, naujai sąjungai pagalius į ratus pradėjo kišti Odos pakalikai, nedaug geresni už patį šeimininką.

  Nemėgstu nuobodžių istorinių anime ir dar labiau nemėgstu samurajų su savo kvailu riteriškumo kodeksu ir kitokiu š... Džiugu, kad šis anime jei ir yra istorinis samurajiškas tai nebent parodijos pavidale. Rimtai į šitą bardaką žiūrėti, o ir ne verta. Kūrėjai tai parodo jau pradžioje. Super galios, nerealūs šaunamieji ginklai, arklys su motociklo tiuningu ir galiausiai pati tikriausia mecha. Date gauja apskritai primena baikerius. Kai sužinojau, kad anime kurtas pagal žaidimą viskas man pasidarė aišku.^^ Komplimentai kūrėjams už puikią ir crazy postmodernistinę atmosferą. Ir čia smagumai dar nesibaigia.

  Puikūs ir personažai. Jie paprasti ir su hiperbolizuotais charakteriais, bet tinkantys šitam paprastam serialui. Labiausiai patiko Sanada Yukimura ir Takeda Shingen "bendravimas". Jie labai vienas kitam tiko. Yra čia ir seksy nindzė, kurios orgazmus taip ir norėjosi "skrynšotint". Nebent Odos sesuo pasirodė truputi ne į temą. Puikiai viskas įgarsinta. Susirinko visas aktorių elitas. Vien tik Wakamoto Norio ko vertas. Šio balso neįmanoma neatpažinti. Pradžioje net pasimečiau kai Date prakalbo angliškai. Išsigandau, kad anglišką dubliažą parsisiunčiau.^^ Daug smagių kovų. Man tik liko neaišku kam reikalingos tos didžiulės armijos jei jas ištaško bet kuris vietinis super mega sajanas. Susitiktų dviese ir išsiaiškintų kuris klanas stipresnis. Aukų būtų mažiau, bet gal ne taip įspūdinga.^^ Visa šitą gėrį vainikuoja puikus ir pagal paskutines madas piešimas. Production I.G ir vėl nekrito veidu į purvą. Labai patiko ir opening'as. Turbūt labai nesuklysiu teigdamas, kad tai vienas iš geriausių 2009 metais. Popsinis, bet labai vežantis tiek savo muzika tiek vizualiai. Norėjosi tik daugiau tų šokančių kareivėlių....

  Reziumė: 8 balai. Nepaisant to, kad aprašyme yra daug pagyrų. Vis tik čia lengvas anime nepaliekantis kažkokio gilesnio įspūdžio. Jis nepraturtina dvasiškai kaip rimtesni anime ir neprailgina gyvenimo kaip geros komedijos. Ir tas antras sezonas 2010 metais.... Aš jau po poros menesių nebelabai atsiminsiu pirmo. Užknisa. Jei jau darytų antrą tai iškart.
  Paskutinį kartą taisė amidau : 2009-07-08, 21:26

 7. #6
  \(⌒ヮ⌒)/

  Buiwis avataras
  Įstojimo data
  2008 07 22
  Vietovė
  Sostinė
  Įrašai
  158
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  15
  Toks crazy anime su daug veiksmo. Vien už tai duodu 5, (nors gal ir daugoka)

 8. #7
  one vs all, DIE AZ!


  Izzo avataras
  Įstojimo data
  2007 02 25
  Vietovė
  Kaunas
  Įrašai
  1.837
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  58
  Geras anime. Pradžioj kažko man su Kurozuka lyginos. Gal dėl tų nesveikai kietų kovų ir žiauriai gero ir gražaus dinamiško piešimo, ir nelabai kabinančio siužeto, bet vėliau stipriai sugebėjo perlipt per pastarąjį, nelabai vykusį Kurozuką, ir gauti iš manęs gan aukštą balą. Anime patiko, kaip jau sakiau, nuostabiu piešimu, žiauriai aukštos kokybės kovomis, veikėjais. Ypač patiko Yukimura ir jo įgarsinimas. Veržlus ir jaunatviškas greitakalbis. Openingas irgi smagus su šokančiais samurajais, tik kaip kažkas jau sakė, galėjo daugiau jų būt. Patiko ir nindzės orgazmai, buvo juokinga netgi. Dar arklys su duslintuvais WTF? Bet įspūdį paliko teigiamą. Siužetas kaip sakiau pradžioj atrodė nuobodus, bet vėliau netgi neblogai užkabino, tik gal pabaiga buvo kažkokia keista, taip ir nepadarė to ką žadėjo, trūko tos lekiančios galvos. Dar keistai atrodė tie visi superpower kai vienas ieties mostas didžiausią armiją ištaško, bet prisimenant, kad anime kurtas pagal žaidimą, tai atleistina. Bendrai anime geresnis nei pradžioj atrodo. Nuo manęs gauna 4.

  P.S. Samurajus mecha buvo jėga
  Paskutinį kartą taisė Izzo : 2009-07-15, 13:38
  SCREW YOU, PEOPLE!

 9. #8
  Bitter sweet
  Reshef avataras
  Įstojimo data
  2008 10 03
  Vietovė
  Vlk, Kns, Prn
  Įrašai
  329
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  15
  Ech tikejausi tokio samurajisko anime, o cia siektiek kitaip. Anime primena kompiuterinius zaidimus(Tokius kaip Samurai warriors, netgi puse matytu veikeju yra is to pacio zaidimo). Na gaila, kad garsus japonu istorijos herojai vaizduojami kaip super owerpowered, zeme su dangum maisanciais ir zmones kardo mostu metamciais i visas salis kariais. Na gerai, kad perdaug su sia nesamone neissiplete ir sukiso viska i 12 seriju.

  Spoileris:
  Bet arklys su motociklo atributika patiko , neblogai sugalvota.

 10. #9
  Rimtas forumo narys


  Silvestras avataras
  Įstojimo data
  2008 04 18
  Vietovė
  Vilnius
  Įrašai
  174
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  28
  Na jeigu būti atviram, tai pasakysiu, kad šis anime man vienas iš įdomiausių šiais metais pasirodė. Kaip retai tai ir nebebūtų, bet paskubomis žiūrėjau vieną seriją po kitos ir niekaip negalėjau atsiplėšti nuo ekrano. Gal aplinkybės tokios susiklosčiusios buvo, mokyklos pabaiga, vasaros įkarštis, spalvingas ir energingas dvylikos serijų anime. Kodėl gi neatsimėgauti? Bent jau nuotaiką jis man pakėlęs buvo nejuokais. Patiko spalvos, energingumas, beveik visi iki vieno veikėjai ir šiaip nuo pačios pradžios pakvipo jau epu. Labiausiai įsiminė dėl masinio tautų susidūrimo atviroje plokštumoje, atrodė efektingai ir patraukliai. Dar patiko toksai globalinės grėsmės įvaizdis ir tautų susivienijimas. Viską apibendrinus, galiu padaryti išvadas, kad Sengoku Basara papirko savo daugiakartinėmis naojovėmis. Visgi tipine samurajų pasaka šio anime nepavadinsi, o atsižvelgiant į senų laikų laikotarpį, visai pagirtina, kad sukišo tiek modernumo ir šiuometinio istorijos plėtrojimo agresyvumo. Ypatingai "gyvas" anime. Reikėjo ankščiau antrą sezoną leisti, ir patiems nuo to daugiau naudos būtų. Kaip tik DVD pasirodo, tad tuoj pat išleistos naujos serijos dar labiau įtvirtintų anime gan aukštą poziciją tarp 2009-tų metų gigantų.

 11. #10
  ką tu?
  Aivaras avataras
  Įstojimo data
  2008 09 10
  Vietovė
  Žalias kalnas
  Įrašai
  497
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  32
  Po pirmo ep. ką žn...Viskas taip sumalta pradžioj, net nepaiškina iš kur ten jie tokių galių turi ir t.t., duodas kaip per dragonballą kokį ir viskas, visur sprogimai ir rėkimai...žiūrėsim toliau.
  Date įgarsino gal tas pats kuris Mugen (samurai champloo) įgarsino?
  Paskutinį kartą taisė Aivaras : 2009-09-27, 19:50

 12. #11
  Naujokas NoDark avataras
  Įstojimo data
  2009 08 31
  Vietovė
  Kaunas
  Įrašai
  5
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  0
  Anime Skirtas lengvam pasiziurejimui. Efektu daug , veikejai puikus, animacija padori, piesimas taip pat , istorijos beveik nera.

  Citata Autorius Aivaras Žiūrėti skelbimus
  Date įgarsino gal tas pats kuris Mugen (samurai champloo) įgarsino?
  Yes

 13. #12
  pandų karai :D

  Red_Elf avataras
  Įstojimo data
  2009 05 07
  Vietovė
  Klaipėda
  Įrašai
  1.345
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  39
  dvilypis darbelis... pradžioje labai sunkiai užkabino, tas Date "angliškas" žodynas varė migreną, visos švytinčios auros nepranašavo nieko gero, nervino kai vienas karys visą pulką ištaško (kam po galais ta kariuomenė, našlių pridaryt) vos sugebėjau persirist per 4-6 epus, jau buvau numetus, bet pasidarė gėda, juk ne 150 serijų, tai prisiverčiau vėl prisėst... ir labai džiaugiuosi (na gal tas 'labai' truputį per stipriai pasakyta). Į pabaigą viskas pradėjo tik gerėt, net tikrai sudomino, patiko Date, Yukimura ir jo nindzė (ne orgazminė), dėl jų tikrai antrą sezoną čiupsiu, manau net kalbėt apie grafiką neverta - labai gera, garso takelis gal taip neįsiminė, bet op tikrai neblogas, patiko dainos stilius, bet end vėliau vis prasukdavau

 14. #13
  Super mega ultra rašytojas

  Zx-Shade avataras
  Įstojimo data
  2009 03 14
  Vietovė
  Vilnius
  Įrašai
  892
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  39
  Na man tai sitas anime labai patiko, tos kovos efektingos ir su humoru, visas veiksmas na zhodzhiu anime 4/5 nes kazhko visdelto truko

 15. #14
  ką tu?
  Aivaras avataras
  Įstojimo data
  2008 09 10
  Vietovė
  Žalias kalnas
  Įrašai
  497
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  32
  Mečiau, jau toks shit...Žiūri tai mirga marga per visą ekraną visokios bangos chakros t.t. ir garsai vien rėkimai...not for me.

 16. #15
  The watcher..
  Anita avataras
  Įstojimo data
  2008 03 23
  Vietovė
  Ispanija
  Įrašai
  157
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  17
  Kaip tik nieko ydomaus neveikiau, tai sugalvojau pazhiuret. Samurajishku anime nemegstu, bet chia toks nedradicinis, gal net kinietishku elementu yra galvoju zhiurim. Maniau bus kovos, ginklai, na ok .. Dubliazhu nekenchiu, todel ishgirdus anglu kalba vos neishmechiau y shiukshlyna, achiu Dievui per visa anime jos daug nesigirdi. O tas arklys - "motociklas" O_o Gal puse valandos juokiausi. Sheip labai kvailai atrodo. Samurajai, istorija, "motoarkliai" ir dar velniai zhino kas. Kazhkokia mishraine, nei shis nei tas :/ Bet tik 12ka epu, ok paemem.. Vien del arklio ir kad labai nuobodu buvo nieko prie pc neveikiant.. XD

 17. #16
  AZ rėmėjas


  Futari avataras
  Įstojimo data
  2007 01 07
  Vietovė
  Ikast, Danija
  Įrašai
  1.221
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  40
  Daviau 3/5. Na, nebuvo toks kad jau neitų atsiplėšti, bet visai neblogas. Ką, Datės engrish'as visą laiką juokino ("AIUREDIGAIZ" arba toks nuoširdus "SHIT" priešpaskutiniam epe), arklys-motociklas patiko net mano broliui, gražios kovos. Ir Sanada Yukimura gražus. Ir jo Sarutobis Sasukė. Kasuga nervino su savo per dideliais privalumais.
  Ir aš dabar noriu išmokti tą šokį kur samurajai openinge varo, bet jo per mažai rodė, tik fragmentus.

  Vieną dalyką iš šito tikrai prisiminsiu:
  Spoileris:

  - YUKIMURA!
  - OYAKATA-SAMA!
  - YUKIMURA!
  - OYAKATA-SAMA!
  *punch*
  Sanada gauna į snukį, bet atsistoja laimingas kaip ką tik pabučiuotas

Puslapis 1 iš 2 12 PaskutinisPaskutinis

Bookmarks

Rašymo leidimai

 • Jūs negalite rašyti naujas gijas
 • Jūs negalite rašyti atsakymus
 • Jūs negalite prisegti failų priedus
 • Jūs negalite keisti savo įrašus
 •