Žiūrėti balsavimo rezultatus: Blue Submarine No.6 įvertinimas

Balsavo
56. Jūs negalite čia balsuoti
 • 5

  21 37.50%
 • 4

  21 37.50%
 • 3

  10 17.86%
 • 2

  0 0%
 • 1

  4 7.14%
Rezultatai 1 iki 16 iš 16

Blue Submarine No.6

 1. #1
  Mr. Reasonable

  Raziel avataras
  Įstojimo data
  2004 06 09
  Vietovė
  Vilnius
  Įrašai
  219
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  31

  Blue Submarine No.6

  Blue Submarine No.6


  AniDB || AnimeNFO || ANN

  Metai: 1998
  Žanras: Action, SciFi
  Studija: Gonzo
  Panašūs anime: Anime-Planet
  Oficiali svetainė
  Epizodai: 4 (OVA)


  Siužetas
  Genialus biologas-genetikas Zorndaikas surado paprastą ir efektyvią išeitį demografinei Žemės krizei išspręsti. Žmonių perteklių jis tiesiog paskandina dirbtinai pakeldamas vandenyno lygį. Žmonija atsiduria ant išnykimo slenksčio: staigiai pakilus vandenynų lygiui žūsta didžioji dalis populiacijos, išlikusiems nelieka pakankamai erdvės, o čia dar ir naujais Žemės šeimininkais pasigviešė tapti Zorndaiko 'vaikai' - protingų mutantų rasė, prisitaikiusi gyventi po vandeniu. Žmonijos kovoje dėl išlikimo pagrindinį vaidmenį atlieka 'Mėlynasis laivynas' (Blue Fleet), kuris desperatiškai kovoja su 'jūrų tautos' ordomis. Šios kovos sūkuryje atsiduria ir du pagrindiniai veikėjai - Mayumi Kino ir Tetsu Hayami, tarnaujantys šeštajame 'Mėlynojo laivyno' povandeniniame laive. Apakinti keršto troškimo ir atsidūrę beviltiškoje padėtyje žmonės kovoja iki paskutinio kraujo lašo. Tačiau Hayami kankina vienas klausimas - kokių motyvų genamas Zorndaikas pasmerkė žmoniją pražūčiai?

  Apie anime
  Pagrindinis 'Blue Submarine No.6' bruožas - kompiuterinės grafikos (CG) ir tradicinės animacijos derinys. Povandeninės mūšių ir veiksmo scenos atrodo gana įspūdingai. Tačiau, skirtingai nuo daugumos šiuolaikinių CG 'šedevrų', čia kompiuterinė grafika tarnauja bendros siužetinės linijos labui. Tiesa, BSN6 CG 'apdoroti' fonai ir povandeninių laivų, kovinės technikos modeliai gana ryškiai kontrastuoja su paprastai nupieštais veikėjais. Kartais tas kontrastas gali pasirodyti netgi rėžiantis akį. Keistai parinktas ir garso takelis - džiazovas bliuzas nelabai derinasi prie niūrios, apokaliptinės istorijos.

  Tačiau, visi šie trūkumai yra niekas palyginus su rimtu ir originaliu siužetu. Pagrindiniai veikėjai taip pat perteikti labai realistiškai su pilnu charakterių detalumo komplektu. Net stebėtina, kaip su tokiu palyginus paprastu piešimo stiliumi pavyko perteikti tiek daug detalių. Nu, ir viso animo pažiba aišku yra mutantai Savo įvairove ir fantastiškomis formomis jie drąsiai gali lygiuotis su 'Daktaro Moro salos' augintiniais.

  'Blue Submarine No.6' yra verciantis susimąstyti animas, sekantis geriausių apokaliptinės mokslinės fantastikos žanro pavyzdžių pėdomis, nuspalvintas stiprių veikėjų charakterių ir žaižaruojančių CG veiksmo scenų.  Parsisiuntimui: ed2k
  BT (sub)
  Paskutinį kartą taisė Sable : 2008-04-02, 14:45

 2. #2
  מיד
  Airiz avataras
  Įstojimo data
  2004 01 09
  Vietovė
  Hunter's Village
  Įrašai
  2.033
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  98

  BSnr.6

  Kagi, panorau kazka parashyt.
  Keleta zodeliu del CG modeliu kontrastishkumo pieshtu heroju fone...
  Manau autorius shiekttiek klysta. Modeliai na bent jau man, jie gerai kontrastuoja su aplynka. Reziancio akio kontrasto nepastebejau. Spalvos derinasi. Pvz greitojo povandeninio kovinio junito spalva neblogai dera su melynu vandeniu ir pusiau paskandintais namais, pirmoj serijoi priesu unitu spalva dera su ugnies ir sprogimu spalvom..Beto viduje zmones nupieshti taip kad butu galima matyt kad jie atrodytu tikroviskiau, ko tarpkitko nebuvo tokiam palyginus neblogam filme "TITAN A.E"nors ten prokolu pakankamai, bet ne apie ji kalba..
  O de muzikos..mano manymu bliuzas ir dzazas muzika kuri palieka pedsaka, kaip ir kiti styliai ishskyrus popso, todel grojant ja shitam post apokalipsiniam Anime jie bande parodyt tai ko zmones nepamirso, t.y det kaip garso fona. Ispudzio susidarymui..
  Anime tikrai geras. Kas nemate o tokiu itariu labai mazai tikrai parekomenduociau
  Stiprus 4 su +:] penkiabale sistema be abejo:]
  Paskutinį kartą taisė zio : 2007-06-16, 10:08

 3. #3
  Pitcher_
  Guest

  Smile

  Blue Submarine No.6 tikrai neblogas anime. Gerai suderinti CG modeliai su visu anime, labai ispudingi povandeniniai musiai ir pats siuzetas man patiko. Tikrai vertas demesio , paziureti tikrai vertetu.

 4. #4
  The Hitchhiker
  Sable avataras
  Įstojimo data
  2005 03 11
  Vietovė
  underneath the sky
  Įrašai
  1.721
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Tinklaraščio įrašai
  6
  Reputacija
  90
  Senokai jau norejos si anima paziuret. Is tiesu tai yra vienas geresniu panasaus pobudzio animu. Labai patiko siuzetas ir visi tie povadeniniai musiai, visai kul tokie sprogimai buvo. Zodziu, labai geras sci-fi actionas! Liuks

 5. #5
  Podcast or Death  Dai-Katana avataras
  Įstojimo data
  2004 10 04
  Vietovė
  Nottingham
  Įrašai
  777
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Tinklaraščio įrašai
  4
  Reputacija
  31
  Kokiu dar kautynių ir muštynių... Čia ne naruto.

  Animas nėr eilinis. Vienas pirmesnių su CG ir pernelyg niekas nekontrastuoja. Šiuo metu kuriami animai labiau turi savyje visokių CG kontrastų nei Blue Submarine. Man jis patiko ne dėl CG, o dėl siužeto, kuris susijęs su ekologija. Šiaip kaip visada žiūrint animą labiau gaila žūstančių gyvūnų (pseudogyvūnų), nei žmonių Ypač to banginio pabaigoje, kuris ten visokiuose kraujuose paskendo ;/ Žiauru.

  Vietoj dabartinių nemažai leidžiamų nesamoninų animų geriau pabandykite pasižiūrėti kas buvo išleista prieš daugiau nei 1 metus. BS, mano manymu, turėtų būti tarp tokių, kuriuos būtina pamatyti.

  SKYPE: ANACHRONIX.NOEIN

 6. #6
  CHEZA
  Guest
  man patiko veiksmai po vandeniu,grafika,piesimas ir personazai neblogi sugalvoti,bet kazko jam vistiek truko,nebuvo jau toks anime,prie kurio prilipes sedetum ir ziuretum. bet tikrai nepeikiu sio anime.

 7. #7
  Suicide is painless...
  Evil_of_Darknesz avataras
  Įstojimo data
  2006 04 09
  Vietovė
  ...
  Įrašai
  1.297
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  33
  Sitas anime man primine filma "Vandenu Pasaulis" (tiklsiai nezinau kaip vadinas) ir "Neon Genesis Evangelion" , o kodel sis anime man dabar juos primine? Atsakymas: pats tiksliai nezinau tikriausiai del apokalipsines pasaulio aplinkos ir del siuzeto kazkas megina sunaikinti zmones... (Nu ir pripaisciau )

 8. #8
  Žmogus Ne
  Bardakas avataras
  Įstojimo data
  2005 09 22
  Vietovė
  Kurokawa/VAK
  Įrašai
  1.635
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  81
  Nepatiko, bet šiaip... įmanoma žiūrėt - 3/5
  Maybe on Earth, Maybe in the Future

  Kurokawa idėjinis lyderis
  Lėtai keičiu slaptažodžius

 9. #9
  Hajimemashite


  Katsu avataras
  Įstojimo data
  2007 01 18
  Vietovė
  *confused* where am I? oO
  Įrašai
  213
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  22
  Man irgi, kaip ir autoriui, daktaro Zorndyke idėja priminė filmą "Daktaro Moro sala" ^^. Iš tiesų, tik teigiamai galima vertinti šį anime. Detalus ir tikroviškas apokaliptinis pasaulis, labai idomūs mutantai bei įtikinamai pavaizduotos kovos. Be to, užgriebiamos išties gylios problemos, kurių pateikimas visai nėra banalus ar vaikiškas. Tą patį galima pasakyti ir apie kovojančių pusių argumentus. Labai įdomu buvo žiūrėti. O kalbant apie muziką, man ji kaip tik tiko - nes užuot laidotuvių ritmu primenant apie žlugusį žmonių pasaulį bei priešakyje dar laukiančią didesnę nelaimę, tokia muzika įneša nuotykių dvasios ^^

 10. #10
  Narys meniukas avataras
  Įstojimo data
  2008 01 27
  Vietovė
  Lietuva
  Įrašai
  39
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  0
  Geras anime

 11. #11
  Anime narkomanas ;-) AKUJI-SAN avataras
  Įstojimo data
  2008 02 16
  Vietovė
  Kaunas
  Įrašai
  194
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  0

  et .. Monstriukė myli žmogų?

  Būk geras žmogus(bet blogas kareivis),nežudyk mutančių merginų ir jos tave mylės.Stos net prieš savo rūšį kad tik tu išgyventum.Bet nepamiršk-tu žmogus ir tave myli taip pat Žemės mergytės.(bent jau aš susidariau tokia nuomonę-kad jai kokia 14-16).
  Ar žmonės nusipelno išgyventi?Kai jie taip teršia Motiną Žemę?

  Mes pasieksim žvaigždes...

  Ir priteršime Visatą.

  O rimtai-anime yra puikus

 12. #12
  Naujokas Augustas avataras
  Įstojimo data
  2009 03 06
  Vietovė
  Kaunas/Utena
  Įrašai
  18
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  0
  Anime tikrai neeilinis, vienas iš tų, kurie įstrigo ir privertė susimąstyti "o jeigu taip iš tikrųjų įvktų". Patiko CG elementai, pats povandeninis laivas. Priešininkai, ta naujų mutantų rasė, kuri taip pat nor gyventi. Kaip sake Dai-Katana, gaila buvo matyti gale banginį, kuris liūdnai baigė savo dienas. Rekomenduoju rimtų anime mėgėjams.

 13. #13
  pandų karai :D

  Red_Elf avataras
  Įstojimo data
  2009 05 07
  Vietovė
  Klaipėda
  Įrašai
  1.345
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  40
  nuostabu, kito žodžio nerandu siūsdama maniau šiaip laiką prastumsiu, bet likau sužavėta
  aišku, nebuvau patenkinta kompiuterinės grafikos elementais, šiaip jie man apskritai nepatinka.
  Nuostabi pagrindinė mintis, santykių tarp žmonių ir ne tik jų vystymas man labai patiko, o jau Hayami, tikrai mano skonio vyriokas

 14. #14
  Simintis Sun

  Eisas Kuperis avataras
  Įstojimo data
  2006 01 25
  Vietovė
  Unknown System
  Įrašai
  545
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  32
  CG ir piešimo kontrastai neužkliuvo. Greičiausiai ir dėl anime amžiaus ir šiandienio CG supratimo, anime atrodo tiesiog gražiai nupieštas, dera.
  Takelis... Na toks jau yra sutiktas ne viename panašiame anime, taigi jau visai įprastas ir puikiai dera, prie Zorndaiko.
  Kažko naujo pasakyti negaliu, atmintyje ilgiausiai ko gero įstrigs mutantai ir siužetas, visa kita atrodė gana vidutinio lygio.
  Mintis "Žmonės žudo žeme" ne prie ko man, daug įdomesnė ta tarpusavio kova tarp, galima sakyti, rasių, kurios viena kitos nesupranta. Tiesa, dėl ko konkrečiai kovoja mutantai, nelabai supratau. Atsakomieji smūgiai? Baimė "Jei ne aš, tai jie"? Paprasčiausias Zorndaiko įsakymas? Vis tik pabrėžiamas labiau žmogaus noras išlikti.
  Beja, padėka A.M.F už LT vertimą.
  Paskutinį kartą taisė Eisas Kuperis : 2009-09-17, 01:28

 15. #15
  Mind Zone


  SataNa avataras
  Įstojimo data
  2008 02 15
  Vietovė
  Lietuva, Vilnius, naujininkai
  Įrašai
  760
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  28
  Sergi skrandžio virusine lyga ir karščiuoji. Kompiuteris netempia geresnės kokybės video. Ir valandas naršai anime, kad galėtum ramiai lovoje pasižiūrėt. Oba, Blue Submarine no.6 ir dar .avi formato. Yes! Pagaliau kažkas žiūrėti ir atpalaiduojančio ir dar vandenynai...

  ir kyla temperatūra.
  Paprastai imti žiūrėti šį anime negalima ir tuo įsitikinau, kai buvau priverstas susikaupus sekti istoriją, kas tikrai buvo azartas ištverti mano tokioje būsenoje. Niuansų dėl paišybos, siužeto neturiu. Žavėjo mane viskas, išskyrus pabaigą, kai pradėjo Zorngrybas kliedėti koks jis tobulas ir visi turi mirti - čia savaip interpretavau. Taigi, todėl, kad šis anime neleido atsipalaiduoti ir pabaiga išvis net atrodo kažkur girdėta ir matyta anksčiau dėl ko žavesio didžiulio ir nepaliko, 4/5
  Kartoškė

 16. #16
  Forumo vilkas
  demoniacman666 avataras
  Įstojimo data
  2008 04 16
  Vietovė
  Marijampolė-Vilnius
  Įrašai
  391
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  0
  Nu tikrai gan kokybiskas darbelis. Sugebejo netgi uz sirdies paimti ir priverte susimastyti apie zmonijos esme, o tai jau yra savaime anime pliusas. Piesimas kaip tiems laikams tai netgi labai ispudingas, ir dabar nedarytu gedos. Muzika taip pat kokybiska. Siuzetas nuostabus, veikejai idomus, bet visgi kazko truko, ir net nezinau ko. Bet visgi daviau 4/5, nors to ko truko taip iki galo ir nesupratau...

  Anime-Planet.com - anime | manga | reviews

Bookmarks

Rašymo leidimai

 • Jūs negalite rašyti naujas gijas
 • Jūs negalite rašyti atsakymus
 • Jūs negalite prisegti failų priedus
 • Jūs negalite keisti savo įrašus
 •