Paremti dabar Šiam mėnesiui reiktų: 12 EUR, gauta: 0 EUR (0%)

Puslapis 1 iš 2 12 PaskutinisPaskutinis
Rezultatai 1 iki 16 iš 24

Urban-Rivals - The online MMO Trading Card Game

Naujokas
    Įstojimo data
    2008 10 31
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    25
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    0

Urban-Rivals - The online MMO Trading Card Game

Tai visai idomus zaidimas su kortomis . Ji zaidzia daug lietuviu(nuo 12 iki 24 metu ). Jeigu tau nuobodu pradek zaisti si zaidima.
    Cia galima nusipirkti kortas jas pakelti iki max levelio(pasikeicia ir paveikslelis)ir kariauti pries kitus. Galesi stoti i lietuviu klana pasiekes 17-18 lygi: Lt_united.

Linkas: http://www.Urban-Rivals.com (spausk Register and play now )

O jeigu tu losi si zaidima pasidalink savo nuomone apie ji ir kortas
    [EDIT] bei mestelkite mane i draugus. Nickas: Dri3er

Berastis DoubleR avataras
    Įstojimo data
    2009 06 06
    Vietovė
    Lithuania
    Įrašai
    84
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    0
    Jau einu regintis xD Metuosi i draugus... Jei patiks dasikelsiu ir iki 17-18 lvl'o xD

Mr. Mojo Risin'
    Original_Prankster avataras
    Įstojimo data
    2008 11 04
    Vietovė
    Duobė prie vispario.
    Įrašai
    249
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    14
    Žaidžiau kažkada, išpradžių gan įdomu, bet kuo daugiau pralaimi, tuo neįdomiau daros, o pralaimi dažnai, nes dauguma žmonių už pinigus krūtesnes kortas perka. Bent jau taip anksčiau buvo.
    Don't forget kids: the higher your postcount, the bigger your penis is!
    There's the known. And there's the unknown. And what separates them is the door, and that's what I want to be. I want to be the door.'- Jim Morrison, 1967.

For Christs Sake
    Baka avataras
    Įstojimo data
    2007 09 11
    Vietovė
    Bakaland
    Įrašai
    138
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    14
    Kaiptik neseniai pradejau losti, tai pirma diena kai viskas nauja buvo visai faina, bet paskui kazkaip truputi nublanko viskas.
    Beto durniausia, kad priesininku parinkimo sistema truputi tupa imho. Mat parenka priesininka ne pagal leveli o rodos randomu is kanale esanciu. Tai kai pakliuni su vos ne dvigubai didesnio levelio priesininku tai jo krutas kortas vos su 12 piliuliu atmust pavyksta, o kas po to? Nebent pakliuna totalus noobai, tai zergu gal ka ir pavyksta padaryt tada, bet retas atvejis, labai retas.
    O siaip nemanau jog verta uz realius pinigus neperkant ten kortu lost, mat laiko investuot i pinigu ir tu kreditu farminima reik gan daug, tai geriau jau kazka kito nuveikt tbh.

Berastis DoubleR avataras
    Įstojimo data
    2009 06 06
    Vietovė
    Lithuania
    Įrašai
    84
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    0
    Citata Autorius Original_Prankster Žiūrėti skelbimus
    Žaidžiau kažkada, išpradžių gan įdomu, bet kuo daugiau pralaimi, tuo neįdomiau daros, o pralaimi dažnai, nes dauguma žmonių už pinigus krūtesnes kortas perka. Bent jau taip anksčiau buvo.

Taip ir dabar tas pats....

[SrX]
    Sloth avataras
    Įstojimo data
    2007 09 14
    Vietovė
    Elektrėnai/Vln
    Įrašai
    386
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    21
    Žaidžiu apie metus ( su ilgom pertraukom ), šiuo metu apie mėnesį nežaidžiau. nickas - SlothsraX . Dėl donatinimo, tai tiesa, kad už pinigus galima gerą decką susikurt, bet jei turi kantrybės ir proto, gali įveikt ir stipriausias kalades. Patarimas tiems, kurie neprasimušę dar - žaiskit daily tournaments vien dėl credito, per dvi dienas galima surinkt creditų ant 3 kortų pakuotės. O šiaip, kaip sakė, tai greit atsibosta, jei žaidi paprastai, bet kai užsikabini ant ELO turnyrų, tai būna šakės mano ELO rekordas 1390~ esu kelis kartus buvęs tarp top 100. Dieniniuose turnyruose visada patenku bent į top 80. Jei reiks patarimo, galit klaust, bet kortų nedalinu :P

Cute potato ~

Miglaja avataras
    Įstojimo data
    2007 12 16
    Vietovė
    Kaišiadorys/Vilnius
    Įrašai
    665
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    30
    Ką tik užsireginau...dar nevisai man aišku, kaip čia reikia žaist.....Mano nickas: Miglaja

Nothing... daumis1992 avataras
    Įstojimo data
    2009 07 07
    Vietovė
    Taurage
    Įrašai
    34
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    0
    Gan geras zaidimas pradejau zaisti si zaidima sia vasara po dvieju metu pertraukos tai daug naujo,bet kai kas nepasikeite jei daug zaisi greit atsibos na bent man jau taip su siuo zaidimu.O del kortu pirkimo tai nebtina pats dar nei kart neleidau pinigu ant kortu o aplosiu dauguma.Siaip si zaidima labiau manau megtu strategistai,nes turi numatyti visus priesininko iejimus nuo pirmo pradzios.

Naujokas
    Įstojimo data
    2008 10 31
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    25
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    0
    Citata Autorius daumis1992 Žiūrėti skelbimus
    Gan geras zaidimas pradejau zaisti si zaidima sia vasara po dvieju metu pertraukos tai daug naujo,bet kai kas nepasikeite jei daug zaisi greit atsibos na bent man jau taip su siuo zaidimu.O del kortu pirkimo tai nebtina pats dar nei kart neleidau pinigu ant kortu o aplosiu dauguma.Siaip si zaidima labiau manau megtu strategistai,nes turi numatyti visus priesininko iejimus nuo pirmo pradzios.
    Visiskai tau pritariu.

@Topic: kas zino, kas nezino bet jau yra baskelbtos dvi naujos Cr (collector) kortos. Tai Alec is Rescue ir Terry is All Stars. Jos taps Cr kortomis paskutin sio menesio diena. Dabar jas galima gauni nebent shop'e, nes markete ju pardavinejimai uzdaryti. Kai jie taps Cr negalesi ju jau gauti shop'e nebent marteke, bet ju kaina labai iskils Alec gali buti virs 100k (buvo 22k), o terry virs 5k ( buvo 0.1k).
    Man pasiseke, kad turiu juo abu

Labas.
    mariux9998 avataras
    Įstojimo data
    2008 06 20
    Vietovė
    Vilnius
    Įrašai
    543
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    23
    Ir aš lošiu, jau lygtais, 4-a diena. Visai nieko, tik labai lievos kortos pradžioj. Kokį patartumėt geresnį klaną (kortų), kuris suteiktų neblogų savybių?

Naujokas
    Įstojimo data
    2008 10 31
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    25
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    0
    Citata Autorius mariux9998 Žiūrėti skelbimus
    Ir aš lošiu, jau lygtais, 4-a diena. Visai nieko, tik labai lievos kortos pradžioj. Kokį patartumėt geresnį klaną (kortų), kuris suteiktų neblogų savybių?
    as pradejau nuo Bangers, bet siulau tau Rescue klana, jis vienas geriausiu klnu suo juo galima lengvai gauti 1300+ Elo bei turnyruose imti aukstas vietas.

Edit: ir dar viena dalyka norejau priminti, kad rytoj bus isleistos 4 naujos kortos, apie 12:00 musu laiku.

[SrX]
    Sloth avataras
    Įstojimo data
    2007 09 14
    Vietovė
    Elektrėnai/Vln
    Įrašai
    386
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    21
    Citata Autorius Dri3er Žiūrėti skelbimus
    as pradejau nuo Bangers, bet siulau tau Rescue klana, jis vienas geriausiu klnu suo juo galima lengvai gauti 1300+ Elo bei turnyruose imti aukstas vietas.

Edit: ir dar viena dalyka norejau priminti, kad rytoj bus isleistos 4 naujos kortos, apie 12:00 musu laiku.
    Heh, antrinu dėl Rescue pradžiai, mano mėgstamiausias klanas, turiu visas jų kortas. Dabar išvis geras laikas naujokui pradėt žaist, nes po cr paskelbimo visų kortų kainos labai smarkiai krinta, tai ypač pasijautė rescue. Anksčiau rescue buvo pats brangiausias klanas, net 7 kortos kainavo virš 3k, kai kituose klanuose tokių būdavo max 4.

Gaila pusbrolis durnas, pasiskolino mano 8 rescue kortas stipriausias ( marco, kerry, steve, hax, aurora ir pan...) ir gavo bana, tai dbr reikės mėnesio, kol galės gražint ;/ O be tų kortų nebeišeina ownint Dailiuose

Labas.
    mariux9998 avataras
    Įstojimo data
    2008 06 20
    Vietovė
    Vilnius
    Įrašai
    543
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    23
    O tai kokius veikėjus iš Rescue klano patartumėt, kad jau su jom būtų galima normaliai nuveikti?

[SrX]
    Sloth avataras
    Įstojimo data
    2007 09 14
    Vietovė
    Elektrėnai/Vln
    Įrašai
    386
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    21
    Priklauso nuo tavo biudžeto, šiaip mano daily turnyrų deckas yra toks : alec, marco, anita, elvira, kerry, steve, lea, slyde . Čia sakyčiau perfect variantas, bet pradinukui perdaug brangus, pradžiai tau siūlyčiau : slyde, glosh, larry, joana, suzie. Priklausomai nuo to, kur norėsi žaisti, jei dieniniuose turnyruose (daily) tuomet siūlau taupyt ant kerry, marco, lea, steve, anita. Jei ELO (profesionalų lyga, sunkus ir daug mąstymo reikalaujantis žaidimas), tuomet taupyk ant sledge/aurora, elvira, anita, steve, lea, kerry.

O čia rescue kortos, kurios yra būtinos kiekvienam decke : steve/slyde, kerry, elvira, lea. Visos kitos derinamos prie decko paskirties ir biudžeto. Jei nori ELO power decko, tuomet imi joana, kerry, elvira, lea, steve, sledge, glosh ir larry kaip pvz. Šiaip ELO aš naudoju life manipulation buildą : aurora, kerry, steve, slyde, anita, lea, elvira, joana.

Labas.
    mariux9998 avataras
    Įstojimo data
    2008 06 20
    Vietovė
    Vilnius
    Įrašai
    543
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    23
    Citata Autorius Sloth Žiūrėti skelbimus
    Priklauso nuo tavo biudžeto, šiaip mano daily turnyrų deckas yra toks : alec, marco, anita, elvira, kerry, steve, lea, slyde . Čia sakyčiau perfect variantas, bet pradinukui perdaug brangus, pradžiai tau siūlyčiau : slyde, glosh, larry, joana, suzie. Priklausomai nuo to, kur norėsi žaisti, jei dieniniuose turnyruose (daily) tuomet siūlau taupyt ant kerry, marco, lea, steve, anita. Jei ELO (profesionalų lyga, sunkus ir daug mąstymo reikalaujantis žaidimas), tuomet taupyk ant sledge/aurora, elvira, anita, steve, lea, kerry.

O čia rescue kortos, kurios yra būtinos kiekvienam decke : steve/slyde, kerry, elvira, lea. Visos kitos derinamos prie decko paskirties ir biudžeto. Jei nori ELO power decko, tuomet imi joana, kerry, elvira, lea, steve, sledge, glosh ir larry kaip pvz. Šiaip ELO aš naudoju life manipulation buildą : aurora, kerry, steve, slyde, anita, lea, elvira, joana.
    Thanks, man, pradėsiu nuo : slyde, glosh, larry, joana, suzie, kerry, elvira ir lea.
    O jau ant ELO kaip nors susitaupysiu iš dieninių turnyrų.

Naujokas
    Įstojimo data
    2008 10 31
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    25
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    0
    dabar man kyla klausimas is kuriu klanu naujos 4 kortos iseis?
    MANAU kad viena is ju turetu buti is PIRANAS klano.

Patarimas: kai isleis naujas kortas patariu ju kokias 3-4 savaites nepirkti, nes ju kaina labai nukrenta.(kai isleidimo diena isleido nauja klana ir buvo viena korta verta 18k. po kokio menesio ta korta jau vos siema 2k.)

Puslapis 1 iš 2 12 PaskutinisPaskutinis

Bookmarks

Rašymo leidimai

• Jūs negalite rašyti naujas gijas
  • Jūs negalite rašyti atsakymus
  • Jūs negalite prisegti failų priedus
  • Jūs negalite keisti savo įrašus
  •