3/5 pradzia visai nieko ir humoras geras bet ant galo sumale visai ir ne i geraja puse ;/


3/5 pradzia visai nieko ir humoras geras bet ant galo sumale visai ir ne i geraja puse ;/
It takes only a minute to get a crush on someone, an
hour to like someone, and a day to love someone-but it
takes a lifetime to forget someone.

Gera action doze. Grazios kovos OP taip pat. Ziurejau vien del ju. Didziausias minusas kad pabaiga jau tokia greita kad uzeme 1ep net gaila pasidare.

Superinis anime, minusu turbūt neturi, na neskaitant pabaigos trumpumo, bet gal bus antrasis sezonas, kurio daugelis laukiam....
Kovos buvo tikrai gražios, tos meilės, romantikos ir komedijos taip pat netrūko. Nebuvo nuobodu žiūrėti ir šis anime tiesiog įtraukė.
Žiūrėjau visas serijas be sustojimo (pack parsisiunčiau) ir nueidavau tik pavalgyt ar į tualetąlabai buvo įdomu ir negalėjau atsiplėšti.
5/5 prie ko prikibt tikrai neturiu, o blogo žodžio tuo labiau. Patariu pažiūrėti visiems, kurie dar nėra nematę, nenusivilsit![]()
ka tik baigiau ziureti sita anime. felli tikrai ikvepe siam anime gyvybes xD. bet daviau jaum tik 2/5. pagrindines mentys neispletotos, visas veiksmas nesuvokiamas. tie intarpai man aseniskai patiko tik deltu pusiau zmoniu pusiau monstru nesupratau. jis (vienas) tik karta pasirodo... ten kaip supratau jie tik tarp kitko. seip ten del to haremo irgi nei sis nei tas. ten visos ji isimylejusios o jis nei vienai nieko... viska gelbsti puikus piesimas(iskyrus nosis) ir grazios kalbos. sekmes ziurint![]()

Tikriausia pirmas mano ziuretas anime kur garso takelis su techno muzikaO taip tai visai taip mielai ziurejos, gerai kad antras sezona ishleistu
![]()
Tikrai įdomus, patiko! Geri OP,ED ir foninė muzika, taippat personažų pateikimas, jų daug, kiekvienas pakankamai atskleistas ir savotiškai patrauklus, tikrai nebuvo annoying kažkokio. Piešimas gražus, tiek kad man nosys užkliudavo.. pagadindavo vaizdą veidams ;D am, neaiškumų tikrai liko ir taip kaikur nepagaudavau point'o, bet šiaip susižiūrėjo itin greitai ir smagiai. Pabaiga žadanti pradžią, neatsisakyčiau jai pratestų ;D
Mėgstami