Puslapis 9 iš 12 PirmasPirmas ... 7891011 ... PaskutinisPaskutinis
Rezultatai 129 iki 144 iš 189

Kaip pasikeitė jūsų gyvenimas, pradėjus žiūrėti anime?

Naujokas Matakusis avataras
    Įstojimo data
    2010 10 25
    Vietovė
    Lithuania...
    Įrašai
    5
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    0
    Naujas budas zudyti laika. Y A H O O

P.S. Tai buvo ironija

Einu teisingu keliu xD
    UpDog avataras
    Įstojimo data
    2010 10 25
    Vietovė
    Tipo kažkur
    Įrašai
    47
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    0
    Truputėli atvėrė akys į gyvenimą. Įdomu žiūrėti kaip mąsto personažai ir kaip elgiasi. Bandai pritaikyti iš anime idėjos gyvenime, bet aisq ne visas

Coffee lover
    Puny avataras
    Įstojimo data
    2007 12 09
    Vietovė
    Vilnius
    Įrašai
    129
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    14
    Na kas pasikeitė, tai pradėjau mažiau game'int( tiksliau reikėtų sakyt, kad tai pakeičiau į anime), prie pc pradėjau praleist daugiau laiko... taip pat mažiau mokytis... ir teko įsigyt stipresnius akinius, nes regėjimas laaabai suprastėjo.. Bet aišku atsirado neišsemiamų temų pokalbiam su draugais ( tais, kurie žiūri anime), smagu atsilankyt visokiuose renginiuose ir šiaip fun

Rolling_Star Vestjulea<3 avataras
    Įstojimo data
    2010 05 18
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    38
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    0
    Pasikeite tuo kad suradau ka veikt prie kompo. Uzsiimu kazkuo o ne siaip po puslapius slampineju. Aisku yra ir minusu nes nevisada galiu anime ziuret nes turiu ikyru broly kuris kainuoja man nervus visus kai kimba visada, bet nesigailiu kad ziuriu todel manau gyvenimas pasikeite y gera puse ;D

God of NOthing
    Maistas avataras
    Įstojimo data
    2010 11 04
    Vietovė
    Vilnius
    Įrašai
    47
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    0
    Pasikeite tai jog atradau dar viena savo silpnybe o.o patapau maniake kazkokia.... more and more anime!!! Kaip nukvakus su draugem diskutuoju pvz.: kaip Light'as ( is DeathNote) sugebejo isidet TV i cipsu maisiuka ir dar uzdaryta o.o nu ir pan....

Naujokas Poupee_De_Cire avataras
    Įstojimo data
    2010 08 28
    Vietovė
    :3
    Įrašai
    25
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    0
    uhmm sunkus klausimas

speju pradejau daugiau no-lifint ir maziau matyt real life
    ir viskas baigesi mazdaug taip

~Madara Phantomhive~
    Guest
    Kai įsigijau PC jau mėgau anime, todėl negaliu pasakyti ar sėdžiu daugiau prie jo. Bet anime tikrai praturtino gyvenimą. Ypač klubas, į kurį ateina nauji ir įdomūs žmonės. Džiugu priimti kiekvieną. Na, dar pastebėjau, kad jau man, taip sakant, užkietėjusiai otaku, kompanijose kuriose nėra žiūrinčių anime sunku būti, nes nelabai randi apie ką kalbėti. Žinoma literatūra, filmai, muzika lieka, bet net ir šias šakas kažkiek yra užgrobusi Japonijos kultūra, todėl vėlgi tai daugiau ar mažiau atkrenta. Kas dar... Praturtino vakarus anime. Vietoj to, kad nueitum miegoti kaip žmogus 23h nueini 5 ryto! Kas gali būti šauniau Ne, juokauju, bet šiaip taip ir būna. Anime į mano gyvenimą įnešė daug spalvų ir aš nesigailiu, kad aukoju savo laiką šiam savo hobiui

Aramis
    Guest
    Paskutiniu metu anime visiškai neįtakoja mano gyvenimo. Turiu begalę jų HDD, tačiau niekaip neprisiruošiu žiūrėti. Gal jau išaugau iš pantsu ir bras liūties... Arba tiesiog kultūra ritasi žemyn, kartu į dugną tempdamasi ir auditoriją. Kaip Holivudo šlamštą mečiau žiūrėti, matyt tas pats bus ir su anime. Dramos vaikiškos, komedijos vulgarios ir lėkštos, teliks manga

9. Ačiū Futari dėkojo
    Take it easy

witkus avataras
    Įstojimo data
    2009 11 21
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    315
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    24
    Citata Autorius Aramis Žiūrėti skelbimus
    Paskutiniu metu anime visiškai neįtakoja mano gyvenimo. Turiu begalę jų HDD, tačiau niekaip neprisiruošiu žiūrėti. Gal jau išaugau iš pantsu ir bras liūties... Arba tiesiog kultūra ritasi žemyn, kartu į dugną tempdamasi ir auditoriją. Kaip Holivudo šlamštą mečiau žiūrėti, matyt tas pats bus ir su anime. Dramos vaikiškos, komedijos vulgarios ir lėkštos, teliks manga
    BŪTENT!!! Pas mane irgi pilnas hdd anime, bet nieko nežiūriu. O apie naujus anime išvis tyliu, nuo echii pykint mane pradeda, užkniso negyvai... O anksčiau bene kasdien praleisdavau valandą ar dvi prie pc žiūrėdamas anime, tačiau dabar prarandu tą entuziazmą žiūrėti anime. Na jei žiūrėsiu tai nebent senesnius, kai dar kas antrą kadrą į vaizdą nelindo pantsu ir papai (laaaabai dideli papai) ir būdavo kokia nors prasmingesne mintis bei įdomus, rimtas siužetas...

11. Ačiū Kanda dėkojo
    Rašytojas
    Kanda avataras
    Įstojimo data
    2010 09 25
    Vietovė
    Vilnius
    Įrašai
    257
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    19
    XD Kai pradejo rodyti anime, mokykloj pradejom pirkti visokias korteles, kepsus , lipdukus - kaip kokie pinigai buvo tarp musu atskiroj mini respublikoj ;D Na ir zinoma budavo kova del kokiu kortukiu su favoritu atvaizdais - kai is manes 2 kartus nukniso persirengimo kambaryje Digimon, YU GI OH kortu kalades blin ...... ;/ , veliau mano 2 draugams sudegino mamos kortas ;D nes atsikalbinejo XD- nusprendem persipiesineti, nes pc turedavo tik isrinktieji,o badaut ir taupyt atsibodo ;D Taigi nuo to luzio mano gyvenimas pasuko link meno puses - per goduma ;D Tapau komunikabilesne, nes tekdavo moket ikalbeti kitus duoti savo lobi keliom dienom ;D O veliau, net pakeite mano religija ir sovokima apie pasauli - psichologiniai anime na dar veiksmo ;D Taigi JEI NE ANIME BUCIAU STOJUSI I POLICIJA, APLINKOSAUGA AR PASIENIO SAUGOT - tai planavau iki desimtos klases del geros algos, kysiu ir idomaus darbo ;D nes iki tol nezinojau jog ne piniguose laime ;D
    Paskutinį kartą taisė Kanda : 2010-11-10, 19:14

Super mega ultra rašytojas

Zx-Shade avataras
    Įstojimo data
    2009 03 14
    Vietovė
    Vilnius
    Įrašai
    892
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    39
    Prituriu armiui, pastaruoju metu pradejo leisti visiska bullshit'a. I metus po 1 ~ 3 max gerus anime. Siemet isvis viskuom nusivyliau. H.O.T.D tiek lauktas visiskai nuvyle, king of thorn is vis kazkur dingo paslaptyje tik va vienas siu metu anime man labai ptiko tai yra rainbow.

Narys baganas avataras
    Įstojimo data
    2010 08 14
    Vietovė
    Alytus
    Įrašai
    55
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    0
    Oh! O mano gyvenimas gal ir nepasikeite daug,bet vos pradejas galima sakyt beveik meciau gert aishku vietoj gerimo budavo anime ziurejimas,dar siektiek pasikeite mastymas ir laisvalaikio leidimas

15. Ačiū Unusual dėkojo
    why be normal?
    EgLucy* avataras
    Įstojimo data
    2010 02 13
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    43
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    0
    Pradėjau anime žiūrėt nuo 11 ir tuo didžiuojuos bet pritariu kas buvo ankščiau čia jau parašyta. Dbr labai jau daug vulgarių ecchi, jau papai per gerklę lenda, net numušą norą žiūrėt :/

Narys Lkira avataras
    Įstojimo data
    2010 11 11
    Vietovė
    Klaipeda
    Įrašai
    98
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    0
    Citata Autorius Maistas Žiūrėti skelbimus
    Pasikeite tai jog atradau dar viena savo silpnybe o.o patapau maniake kazkokia.... more and more anime!!! Kaip nukvakus su draugem diskutuoju pvz.: kaip Light'as ( is DeathNote) sugebejo isidet TV i cipsu maisiuka ir dar uzdaryta o.o nu ir pan....
    Jo man ir buvo idomu kaip jis ta padare ir dar noreciau ta sasiuvinuka tureti

Narys Lkira avataras
    Įstojimo data
    2010 11 11
    Vietovė
    Klaipeda
    Įrašai
    98
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    0
    Mano gyvenimas nepasikeite tik kad kai kurie anime pamokantys kaip geriau elgtis ir pns.

p.s. mano fantazija tai visada buvo laki nereikia nei anime ziureti ;D

in-control NeXuS avataras
    Įstojimo data
    2009 12 25
    Vietovė
    Vilnius
    Įrašai
    49
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    0
    hmm... Na, pradejau suprasti, kad tai ka iki tol ziurejau (western animation daugiausia) buvo daug kvailesni negu man atrode is pradziu ir tai, kad japonai sukure geras, idomias, pamokancias istorijas, kuriomis galejo megautis bene bet kas . Po to net nebandziau grizti prie amerikieciu kurybos, for obvious reasons ...
    Vienas tikrai geras pozymis - pagaliau prisiverciau mokytis piesti
    Power. Style. Control.

Puslapis 9 iš 12 PirmasPirmas ... 7891011 ... PaskutinisPaskutinis

Bookmarks

Rašymo leidimai

• Jūs negalite rašyti naujas gijas
  • Jūs negalite rašyti atsakymus
  • Jūs negalite prisegti failų priedus
  • Jūs negalite keisti savo įrašus
  •