Puslapis 8 iš 12 PirmasPirmas ... 678910 ... PaskutinisPaskutinis
Rezultatai 113 iki 128 iš 189

Kaip pasikeitė jūsų gyvenimas, pradėjus žiūrėti anime?

:) Giedrius.S avataras
    Įstojimo data
    2009 10 16
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    5
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    0
    Pasikeitė hmmm...
    Na daugiau laiko praleidžiu prie kompiuterio 2-3h per dieną, bet dabartis kompiuteris yra tik anime peržiūroms. Atradau daug puikios muzikos. Anime įneša daugiau nestandartinių sprendimų, nuotaikų. Kasdienybė pas mane tikrai liūdnoka... Ryte treniruotė, per pietus darbas-hobis, vakare treniruotė + anime.

Giedrius.

regular everyday guy
    Kastetas avataras
    Įstojimo data
    2009 12 04
    Vietovė
    Vilnius
    Įrašai
    394
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    16
    Prie teliko beveik nebesedziu. zymiai daugiau prie pc sedziu + Pradejau paisyti anime....

Rimtas forumo narys
    shikigamijako avataras
    Įstojimo data
    2010 05 31
    Vietovė
    Ukmerge/Vilnius
    Įrašai
    123
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    11
    Na, aš irgi prie televizoriaus mažiau sedėt pradėjau, bet tada okupavau pc, o tai dar prasčiau. Pradėjau kurti amv ir mane užvaldė youtube. Ten susikuriau acc ir ieškojau bendraminčių. Nu žodžiu, pradėjau nebekontroliuoti savo laiko prie pc. Ir taip gavosi, kad anime yra viena pagrindinių priežasčių, privertusių mane (nors ir nelabai tiesiogiai) tapti priklausomai nuo pc.

Beautiful Lies
    dfsafsaf avataras
    Įstojimo data
    2010 05 13
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    312
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    13
    Visiskai nebeziuriu teliko, isimtis tik va fules cempionatas ir dar gal kases cempionata ziuresiu kai prasides

I am who I am
    Miyuki-san avataras
    Įstojimo data
    2009 03 01
    Vietovė
    Vilnius
    Įrašai
    105
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    17
    Pirmiausia - pasikeite
    Tapau drasesne galbut, nebebijau reiksti savo nuomones.. ir apskritai kai kurie anime tikrai pamoko, todel ismokau kovot su savo problemomis ziurint anime
    Be abejo! Vaizduote tapo lakesne. Tas "vaizduotes lakumas" pasireiske piesimu. Emiau piesti....kitaip nei kazkada ir kiti eme vertinti mane geriau. ir emiau dazniau galvoti.....nors pastebejau, kad man tai kenkia bet dziaugiuosi

Naujokas CaNcel avataras
    Įstojimo data
    2010 07 17
    Vietovė
    Lietuva
    Įrašai
    5
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    0
    Pasikeitė mano mąstymas mažiau žiūriu televizorių daugiau praleidžiu laiko prie pc.

Nope!
    Abalys avataras
    Įstojimo data
    2010 07 20
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    1.242
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    49
    Na as pradejau piesti anime. Televizoriaus visiskai neziuriu. Retai klausausi "non-japan" muzikos ir visiskai neziuriu filmu per PC. Viskas vien per anime. Dar atrodo kad pasidariau siek tiek linksmesnis.

...always connected... Wampire avataras
    Įstojimo data
    2010 06 26
    Vietovė
    Wired
    Įrašai
    6
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    0
    Pradejes ziureti anime meciau televizoriu
    Nors tu anime ne tiek daug ziurejau ,bet mastymas pasikeite labai

Rimtas forumo narys
    shikigamijako avataras
    Įstojimo data
    2010 05 31
    Vietovė
    Ukmerge/Vilnius
    Įrašai
    123
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    11
    O man tai kažkodėl per daug nepasikeitė mąstymas. Ir televizorių vis tiek dar gana dažnai žiūriu (kai nebūnų prie pc). Šiaip gal labiau savim nepasitikėt pradėjau po to kai anime pradėjau žiūrėt. Skamba keistai, bet taip yra.

Naujokas Agami_ avataras
    Įstojimo data
    2010 07 22
    Vietovė
    Vilnius
    Įrašai
    14
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    0
    as neseniai pradejau ziureti anime ir mano pasaulis tapo virtualesnis , tikiuosi rasiu nauju draugu^^
    Paskutinį kartą taisė Agami_ : 2010-07-26, 08:43

Naujokas
    TMiracle avataras
    Įstojimo data
    2009 09 01
    Vietovė
    Biržai
    Įrašai
    23
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    0
    Pasikeite mastymas, poziuris i viska.
    Visiskai nebeziuriu TV, pradejau ziauriai daug piest, rasyt, tai pat ir daryt amv. Ir netgi turiu padekot anime uz tai kad mane atvede i piesejo kelia, kadangi ateiti viska ruosiuos sieti su piesimu ir tam rimtai ruosiuosi :> .
    Klausau beveik vien japoniskos muzikos. (Pats metas butu pradet japonu kalbos mokytis, just for fun ^^).

Rock And Roll Child
    Gecas avataras
    Įstojimo data
    2010 03 09
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    192
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    15
    Na pirmiausia visiškai nebežiūriu tv išskyrus krepšinį ir futbolą daug daugiau laiko praleidžiu prie pc , taip pat per anime susipažinau su nuostabiais žmonėmis kurie dbr yra mano geriausi draugai. šiaip labiausiai anime pakeitė mąstymą požiūrį į pasaulį, ir padarė mane tolerantiškesnį.
    Objektyvi realybė - tai paistalai, kurių atsiradimą sukelia alkoholio trūkumas kraujyje.

GD <3
    lialia avataras
    Įstojimo data
    2010 07 18
    Vietovė
    Somewhere
    Įrašai
    420
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    20
    pasikeite, nes pradejau paisyti anime, pradejau skaityti mangas, daug domiuosi japonu kultura bei tradicijomis.
    http://i1014.photobucket.com/albums/af265/miatoot21/graphics/007_1.jpg
    Max parašo aukštis 130

Naujokas BlossomOfTheFuture avataras
    Įstojimo data
    2010 08 11
    Vietovė
    Pervert planet ;33
    Įrašai
    19
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    0
    Man atsirado daugiau vaizduotės Kažkaip pasidariau ramesnio būdo, pamėgau erzinti draugus keliomis išmoktomis japoniškomis frazėmis, radau bendrą kalbą su keliais klasiokais (iki tol nė neįtariau, kad jie žiūri anime) Ir šiaip susidomėjau japonų kultūra ;} Taip pat pagerėjo mano anglų kalbos žinios ;DD

AZ rėmėjas
    holms avataras
    Įstojimo data
    2009 03 03
    Vietovė
    Vilnius
    Įrašai
    199
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    15
    Pasikeciau totalei ir nuodugnei.

Kadangi pirmas anime buvo Kimi ga Nozomu Eien tai isivaiduokit ka jisai man dave. as tada buvau toks jaunas gal kokiu 13ka metu, ir apie panas visai negalvojau. Sitas anime padare tikriausei mane aseksualu =)) As pradejau visai kitaip ziuret i meiles santykius, ziaurei pradejau vertint pacius santykius.. as visa tai iskart nukeliau i dvasini lygi =) As niekad ne ejau ir ne einu i diskotekas, ne kabinu panu, kitaip tariant vienos vietos ne niezti =).. Po to kai paziurejau full moon wo sagashite, pradejau labai vertinti gyvenima, branginti ji, rupintis savimi ir priziuret save. Niekad daugiau nesinorejo svaistyt ji nesamonem tipo kaip sedet ir gert bare, eiti tusintis i be prasmiskas diskotekas [na koncertai cia kitkas] vietoj to pradejau: grot, shokt, programuot, dirbti interneto kavinese, vienu zodziu det daugaiu pastangu i save =) Tai leme mano profesija as dabar esu web-programuotojas ir sisteminis administratorius, 6 metus kaip jau =) del to kad pradejau grot atsirado ir bendraminciu, vietu kur grot ir vapshe gyveimas ziaurei socialinis pasidare. po fullmoon zodys savyzudybe visiskas tabu ir net galvot apie tai nedrysciau kad ir kas atsitiktu =) Kiekvienas romance/drama anime, duoda patirties kaip elgtis, ka daryt ir ka nedaryt su savo antra puse, kaip vengti konfliktu ir vapshe mylet zmogu, ir tai padejo n kartu! Na ir beabejo po geru comedy ir kultiniu anime pas mane kaip ir pas bet koki rusiska otaku atsirado DAUG , LABAI DAUG pozitivumo, su zmonem bendraut kur kas lengviau.

anime - duoda vertybes ir keicia i geraja puse, jeigu tikrai is jo PASIMOKAI =)

16. Ačiū Nėra dėkojo
    Naujokas kvyy__ avataras
    Įstojimo data
    2010 09 25
    Vietovė
    Klaipeda
    Įrašai
    9
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    0
    nepakeitė xD gal tik laiko kainuoja (piešiant ir žiūrint) ir pinigų...xD o taip, tai viena iš daugybės mano veikiamų nesąmonių

Puslapis 8 iš 12 PirmasPirmas ... 678910 ... PaskutinisPaskutinis

Bookmarks

Rašymo leidimai

• Jūs negalite rašyti naujas gijas
  • Jūs negalite rašyti atsakymus
  • Jūs negalite prisegti failų priedus
  • Jūs negalite keisti savo įrašus
  •