Puslapis 7 iš 12 PirmasPirmas ... 56789 ... PaskutinisPaskutinis
Rezultatai 97 iki 112 iš 189

Kaip pasikeitė jūsų gyvenimas, pradėjus žiūrėti anime?

Naujokas kaukollius avataras
    Įstojimo data
    2009 12 01
    Vietovė
    Lietuva,Vilnius-Kaunas
    Įrašai
    17
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    0
    Citata Autorius shigofumii Žiūrėti skelbimus
    Mano gyvenimas pasikeite nezymiai , tik tiek kad dabar galiu ka nors veikti vakarais ,kai tingi varyt kur nors ,nera taip nuobodu .Ziureti anime geriausia pramoga,bent jau man.
    Labai pritariu tau tik as isviso nustojau ziureti TV geriau su kompu sutariu

One bad apple cored. Szubskin avataras
    Įstojimo data
    2009 08 01
    Vietovė
    Alanta City
    Įrašai
    58
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    0
    Tapo daug geresnis. Viska pasako.
    Isgelbejo is nuobodybes. ;D
    Atradau hobi kuris patinka.
    Perfect.

Naujokas Itonami avataras
    Įstojimo data
    2009 12 03
    Vietovė
    Vilnius
    Įrašai
    3
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    0
    Kai pradejau ziureti anime pirmiausia daugiau laiko praleisdavau prie pc , poto emiau piesti , tada ir klasiokai pradejo ziuret.. Nu zodziu siaip daug kas pasikeite. Anime ziurejimas man labiausiai patinkanti pramoga.

Lucy in the Sky Nevermind avataras
    Įstojimo data
    2009 12 25
    Vietovė
    Netoli
    Įrašai
    4
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    0
    Nemanau kad anime pakeite mano gyvenima. Dabar tiesiog vakarais ziuriu ne tv nuobodzius filmus o anime. Seip viskas kaip ir visada, atsirado keli nauji pazystami bet nemanau kad jie pakeite mano gyvenima.

Oh,my Jashin..! Immortal avataras
    Įstojimo data
    2009 12 26
    Vietovė
    Vilnius
    Įrašai
    3
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    0
    Prisdejo dar vienas hobis ^^
    Ir susiradau nauju draugu,kurie taip pat domisi anime ="3

in-control NeXuS avataras
    Įstojimo data
    2009 12 25
    Vietovė
    Vilnius
    Įrašai
    49
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    0
    Zinoma , prisidejo dar vienas hobis , is kurio veliau issivyste noras moketi piesti , tai pradejau ir piest =) . Prie kompo sedziu manau tiek pat, bet pasikeite veikla kuria uzsiemu sededamas. Is principo , anime pakeite ta dali gyvenimo, kurios dar nebuvau uzpyldes ...

Naujokas tomaxas avataras
    Įstojimo data
    2010 03 28
    Vietovė
    Klaipeda
    Įrašai
    15
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    0
    Mano gyvenimas siek tiek pasikeite : nebesedziu prie tv labiau sedziu prie pc , pakeiciau savo stiliu , kambari . Pradejau piesti anime stilium

Esquisse
    Guest
    Pasikeitė Hobiai, pomėgiai, mėgstamiausi dalykai...
    Ir šeip į gerąją pusę... Pradėjau vertint kitaip Japonijos kultūrą ir J-Music grupes

Narys algirdz avataras
    Įstojimo data
    2007 03 09
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    32
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    0
    Gyvenimas pasikeite tikrai lb smarkiai . Po anime pradejau klausyt Japoniska muzika , ziuret japoniskus filmus , netgi viena seriala maciau (Oh! My Girl!!) , pradejau dometis Japonu kultura , kalba . Dabar skiriu Japonu , Kinu ir Korijeciu kalbas . Dar pradejau gerti zalia arbata ( iki tol paprasta joda , vaisine geriau ). Taipat turejau du Bonsai medukus .Visa tai ka dariau anksciau viskas su japoniskejo .
    O pati Anime man gyvenima parode kitom spalvom , prisimines koki anime arba personaza sunkiu momentu gaunu stiprybes ir drasos .
    Viskas pasikeite tikrai lb smarkiai , nezinau koks as db buciau jeigu nebuciau uzsikabines ant to Full metal alchemist , (kuri pirmas 4 serijas parode LNK ir dropino , tada ejau i tuo metu neuzbaninta VEOH ziuret ) . Anime nera man paprastas laisvo laiko praleidimas , tai Hobis kuris pakeite mano gyvenima .

Anime-Planet.com - anime | manga | reviews

Naujokas
    Įstojimo data
    2009 07 26
    Vietovė
    Lietuvos užkampis
    Įrašai
    12
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    0
    Gyvenimas tapo spalvingesnis, mano vidinį pasaulį papildė ne tik Warcraft ir Doom padarai, bet ir anime veikėjai, pradėjau labai sirgti, nes nekenčiu, kai laiminga ecchi comedy pabaiga mane palieka durnelio vietoje. Be to, pats panorau sukurti keletą projektų ir būti tuo akmeniu, kuris išjudintų man patinkančių anime pratęsimus.

Anime-Planet.com - anime | manga | reviews
    Man patinka ecchi, school life, romance ir comedy. Deje, gaila, jie visi per trumpi

Narys
    Įstojimo data
    2009 09 05
    Vietovė
    kaisiadorys
    Įrašai
    51
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    0
    kokie komentarai: ,, praleidziu daugiau laiko prie pc,,... vienu zodziu matau daug no-lifers.. mano gyvenimas niekiek nepasikeite sedziu retai prie pc kai atsiranda megstamos anime s erija paziuriu ir viskas...

מיד

Airiz avataras
    Įstojimo data
    2004 01 09
    Vietovė
    Hunter's Village
    Įrašai
    2.032
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    96
    Citata Autorius edga1lt Žiūrėti skelbimus
    kokie komentarai: ,, praleidziu daugiau laiko prie pc,,... vienu zodziu matau daug no-lifers.. mano gyvenimas niekiek nepasikeite sedziu retai prie pc kai atsiranda megstamos anime s erija paziuriu ir viskas...
    Jei neturi ką pasakyti - verta patylėti, o nevadinti kitu nolaiferiais.

wut?
    arc9944 avataras
    Įstojimo data
    2010 01 30
    Vietovė
    Somewhere in the space.
    Įrašai
    99
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    0
    Pradejau kultura japonu dometis, zinoma daugiau laiko skiriu prie pc, kaip dauguma sako gyvenimas nusvito graziom spalvom .
    Manau net charakteris mano pasikeite trupuciuka , Paziuris i gyvenima irgi.
    Nezinau nemoku as parasyti visko tai tiek

Naujokas
    Įstojimo data
    2007 08 16
    Vietovė
    Lietuvoje
    Įrašai
    21
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    0
    Pacio gyvenimo nepakeite, tiesiog retkarciais praskaidrina nuotaika naivus personazai, suteikia optimizmo. Kalbant apie rimtesnius anime, tai jie buna arba siurealistiniai arba per daug pesimistiski, paziuri ir pamirsti. Manau atsirenkame kiekvienas to ko ieskome, nesvarbu ar tai anime ar siaip filmas. Nustebau kad kazkieno gyvenima gali itakoti anime. Kvepia paranoja.

Naujokas Yuzoo avataras
    Įstojimo data
    2010 05 12
    Vietovė
    Lietuva
    Įrašai
    1
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    0
    atradau nauja hobi. vakarus praleidziu idomiau nei zaisdamas koki counter strike ;D

Rimtas forumo narys
    OpHiEll avataras
    Įstojimo data
    2009 11 29
    Vietovė
    Jigoku
    Įrašai
    163
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    12
    Kaip pasikeitė jūsų gyvenimas, pradėjus žiūrėti anime?

Na susirdau draugu kurie domisi anime ,beveik pamiršau kas yra telikas,pradėjau bandyt kurti amv nes mane tai sudomino,vaikštau i anime peržiūras ir dar pradėjau cosplayint gyvenimas truputi pasikeitė tikrai. ^_^ liko tik japonų kalba išmokt kad nelaukt anime su subtitrais ^_^

Puslapis 7 iš 12 PirmasPirmas ... 56789 ... PaskutinisPaskutinis

Bookmarks

Rašymo leidimai

• Jūs negalite rašyti naujas gijas
  • Jūs negalite rašyti atsakymus
  • Jūs negalite prisegti failų priedus
  • Jūs negalite keisti savo įrašus
  •