Puslapis 6 iš 12 PirmasPirmas ... 45678 ... PaskutinisPaskutinis
Rezultatai 81 iki 96 iš 189

Kaip pasikeitė jūsų gyvenimas, pradėjus žiūrėti anime?

Super mega ultra rašytojas

ciombiukas avataras
    Įstojimo data
    2009 09 18
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    717
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    19
    Gal gyvenimas ir pasikeite nezymiai nes pradejau i viska ziureti kitomis akimis. Labiausiai pasikeite laisvalaikis ir naktys (jos kartais sutrumpeja ir iki poros valandu) nes naktimis daugiausiai ziuriu.
    Paskutinį kartą taisė ciombiukas : 2009-11-10, 20:52

Anime-Planet.com - anime | manga | reviews

X - Crime of visual shock

Džiro sesė avataras
    Įstojimo data
    2005 11 12
    Vietovė
    Vilnius, Pašilaičiai
    Įrašai
    684
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    40
    Pasikeitė tuom, kad sumažėjo miego laikas (jeigu aišku,
    indomus anime, kurį žiūrai) ir kad pradedu suprasti,
    ką šneka japoniškai~ O tatai man patinka~
    Na ir aišku, meninė pusė~ Idėjų galima rasti~

Užsukite in mano FB page: http://www.facebook.com/MaumasArt

cruel man shigofumii avataras
    Įstojimo data
    2008 07 05
    Vietovė
    factory
    Įrašai
    153
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    0
    Mano gyvenimas pasikeite nezymiai , tik tiek kad dabar galiu ka nors veikti vakarais ,kai tingi varyt kur nors ,nera taip nuobodu .Ziureti anime geriausia pramoga,bent jau man.
    Destiny is waiting ,lets move foward to it.

Paraamnestical
    RayYuka avataras
    Įstojimo data
    2009 11 02
    Vietovė
    Kiot
    Įrašai
    220
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    14
    Žiovt... esu anime maniakas... visą gyvenimą aš žiūriu anime, esu žlibas kaip kurmis... po pamokų žiūriu anime, padaręs n.d. prieš miegą anime... manga mokykloje... padarėte daug išvadų apie mane, kurių man net minėt nereikia
    Bet galiu pasakyti visai nesigailiu, nes esu patyręs ir daugiau negu anime ekstazy. Ir deja man visai tai nepatiko... tad grįžau į anime pasauly ~~
    Man visai savęs ir savo sveikatos negaila >^^<
    Geriau siaubinga pabaiga, nei siaubas be pabaigos.

Rimtas forumo narys druzokas avataras
    Įstojimo data
    2009 08 17
    Vietovė
    Vilnius
    Įrašai
    110
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    0
    okupuoja 40min~ mano laiko per diena. Sportuoju ir daug labai mokaus, tai tik tiek laiko ir teturiu. Tad anime yra mano laisvalaikis paprasta diena ir labai smagus laisvalaikis! ))

The watcher..
    Anita avataras
    Įstojimo data
    2008 03 23
    Vietovė
    Ispanija
    Įrašai
    157
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    17
    ghmm.. nezhinau kas pasikeite, nes anime zhiuriu nuo tu laiku, kai tv prisimenu kad uzhsienio kalbos zhinios pagereja, tai tikrai.. tik man ispanu o visa kita speju y bloga puse: ash kazhkodel ishsirenku visada "depresinius" anime, kur visi ishmirshta.. poto shimtai minchiu visokiu apie prasmes ir neprasmes y galva lenda :/ aishku ne apie savizhudybes ir mirtis XD !!!!! tiesiog kodel vieni dalykai vyksta anaip, o kiti kitaip.. tyliu.. negaliu pakest kai miela heroju nugalabija ir nebebuna jo poto.. visa diena kuriu planus kaip atkershyt XD dar kartais y kieno nors vaidmeny ysijauchiu.. omg.. tada.. matyt ir ash durnesne patapau, kaip sake kazhkas :/ bet vistiek zhiuriu ir zhiuresiu... !!! ir cosplay dalyvausiu, nors ir pencija jau tuoj .. ash turbut, spaudoj aprashyto blogo anime poveikio, pavyzdys ...

Naujokas
    Įstojimo data
    2009 10 28
    Vietovė
    Šiauliai
    Įrašai
    6
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    0
    Na, anime ir manga padėjo išlaikyti valstybinį anglų egzaminą (geriausiai iš klasės), gilina jos žinias ir truputėlį japonų pramokau . O šiaip kaip narkotikas tapo ir neatsiejama mano gyvenimo dalis

Loner
    Sashiri avataras
    Įstojimo data
    2009 09 17
    Vietovė
    Tamsi skyle kazkur savyje (rodos kaunas)
    Įrašai
    106
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    13
    kai pagaliau pradejau normaliai ziuret anime , mano gyvenimas pasikeite tuooooom, kad sumazejo miego laikas ir ishmokau normaliai piest, nors pradzioje grauziaus, kad piesiu sudinai. na zinot, klasese, mazdaug sestoj klasej yra kiekvienam tokios tip ¨pareigos¨. tai buvo kazkas kas mokejo normaliai piest anime (nors ne velnio nebuvo normalaus mates) ir as piesiau anime shudinai. todel daug daug daug piesiau piesiau ( uzmirsau pridurt kad ir sasiuvinius daug greiciau sunaudodavau). truputi visus uzknisau, bet nieko tokio (uzknisu ir dabar). anime yra tamsus angeliukas.

Rimtas forumo narys karosas avataras
    Įstojimo data
    2008 02 28
    Vietovė
    Mazeikiai
    Įrašai
    116
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    0
    Mano tai nieko ,bet mano pazystamos tai pradejus ziuret anime is emo atvirto i normalu zmogu

Searching for Inspiration
    Drakashka avataras
    Įstojimo data
    2009 09 02
    Vietovė
    Po pagalve
    Įrašai
    77
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    12
    na, mano gyvenimas pasikeitė tuo, kad prireikė daugiau laiko prie pc (bet tai nereiškia, kad jo gaunu, nes tėtis pastoviai okupuoja pc tai normaliai anime pažiūrėt galiu tik per atostogas ), o ir šiaip, pastebėjau, kad maždaug tada, kai pradėjau domėtis anime, ėmiau klausytis muzikos (anksčiau mano smegeninėj vyravo nuomonė, kad muzikos gyvenime neklausysiu, iš kur tokios pažiūros iki dabar nesuprantu), pradėjau piešti (laisvu laiku), ir piešimas tas kiek pagerėjo, susiradau naujų draugų ir kai kuriuos senuosius "supažindinau" su anime

Memento mori djmindziulis avataras
    Įstojimo data
    2009 05 17
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    92
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    0
    Na gyvenimas lb nepasikeite. Tiesiog db man pc skirtas ne tik l2 lost. ;D ir dar, pradejau japonu kalbos siek tiek mokytis

BAaakemono ! kuriko avataras
    Įstojimo data
    2007 08 14
    Vietovė
    Daemonium Patria
    Įrašai
    17
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    0
    Uch! mano gyvenimas LABAI ! pasikeite , tada, kai buvau 13m.paprasta mergaite, as atejau i 7 kl.(buvau naujoke, atsimenu dar klausydavausi Yvos ,net iki dabar geda xD ) beveik nebendravau su niekuom, tik prie manes lisdavo tokios 2 ikyrios merginos po metu net nepastebejau, kaip su jom susidraugavau ir pradejau dometis vienos merginos draugu ,nes ji lb daug apie ji kalbedavo ... Tas 'niam' Vaikinas dave, tai mano draugei anime FMA, kuri poto dave man , as ji paziurejau , ji dar atneshdavo , as ir vel ziuredavau , tada prasidejo visokie ecchi , killing stuff ,kaip hellsing , green green , girls bravo, maburaho ir kt. anime , ant tiekos susidomejau tuo anime jog , kai ivede intika pradejau ieskoti anime saitu, kuriuose galeciau ziureti juos, nes tingedavau siustis xD ir db tingiu. Tada oficialiai susipazinau su tuo 'niam' vaikinu , mes susirasinejom, bendravom, tapom gerais draugais ir bla bla .. jis dave man viena saita kuriame buvo ivairus judanys pic nuo kuriu negalejau atitraukti akiu - vadinos hentai pic.(taip ir susigadinau regejima) nuo to priejau iki Yaoi. Pradejau ziureti visokius Yaoi anime , nuo to perejau i Yuri .. tie abu atsibodo tada jau pradejau rimta hentai perziura ^^' iki siol ziuriu hentai .. Ziurejau daug ir ivairaus zanro anime . Savaime pradejau dometis ir manga , japonija , cosplay, j-music ir t.t. susiradau daug pazistamu. Del anime tapau linksmesne ir bukesne, bet kartu ir kerstingesne , susikuriau savyje " another evil me" , del hentai'ju tapau iskypusi bisexuale ... beto hentai'jai mane veikia negatyviai , but i like it >: D

P.S. sr jei nusisnekejau ...

U can call me Sema

Semashke avataras
    Įstojimo data
    2009 01 16
    Vietovė
    Litva
    Įrašai
    484
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    36
    paskutinis anime poveikis man: isvaizda! vienas cosplay personazas reikalavo apsiaut ilgus kerzus ir nusizert plaukus ^^ patiko kerzai, patiko trumpi plaukai, o taip tai buvau anksciau pilka pele, bijodavau kaip norts issiskirti sie pasikeitimai ikvepe man daugiau drasos ir pasitikejimo savimi xD
    semashke.deviantart.com BLACKOUT

Naujokas
    Ewie^^ avataras
    Įstojimo data
    2009 04 19
    Vietovė
    Vilnius
    Įrašai
    20
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    0
    Na ka... Pirma kas tikrai pasikeite tai tas, kad beveik visas laisvas laikas yra skiriamas animei ar mangai. antras dalykas kuo pasikeite mano gyvenimas tai, kad zmones, kurie nesidomi Japonija, anime, manga, cosplay, visokiu j-stuff, yra uzknisti mano kalbomis apie tai, bet kazkodel vis vien islieka mano draugais ;DDD Trecias dalykas ka anime (ir visa kita) pakeite mano gyvenima - tapau labiau pasitikinti savimi, nes radau nauju fainu zmoniu, su kuriais galiu non stop ka nors sneket tom temom ir nesijaust ziauriai freakiskai ;DDDD

Noir Guardian midtress avataras
    Įstojimo data
    2009 11 23
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    7
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    0
    Pats gyvenimas nepakito xD. Kaip ir bendraudavau su savo draugais taip tebebendrauju, kiek sėdėdavau prie PC tiek ir tebesėdžiu, nei daugiau nei mažiau ^^
    Paskutinį kartą taisė midtress : 2011-04-09, 21:00
    Don't be reckless with other people's hearts. Don't put up with people who are reckless with yours.

Naujokas
    Įstojimo data
    2009 12 04
    Vietovė
    Šiauliai
    Įrašai
    1
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    0
    Pradėjau piešt anime,ilgiau sedėt prie pc,pradėjau labai domėtis,pradėjo patikt Japonija.;}}

Puslapis 6 iš 12 PirmasPirmas ... 45678 ... PaskutinisPaskutinis

Bookmarks

Rašymo leidimai

• Jūs negalite rašyti naujas gijas
  • Jūs negalite rašyti atsakymus
  • Jūs negalite prisegti failų priedus
  • Jūs negalite keisti savo įrašus
  •