Puslapis 2 iš 12 PirmasPirmas 1234 ... PaskutinisPaskutinis
Rezultatai 17 iki 32 iš 189

Kaip pasikeitė jūsų gyvenimas, pradėjus žiūrėti anime?

Rimtas forumo narys

Silvestras avataras
    Įstojimo data
    2008 04 18
    Vietovė
    Vilnius
    Įrašai
    174
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    28
    Woohoo. Nė velnio nepasikeitė ir tuo labai džiaugiuosi. Nuo pat pradžių vos pradėjęs žiūrėt anime nenorėjau totaliu animešniku pasidaryt ir su jais trankytis. Man pakanka savo šiuometinio gyvenimo. Vat cosplayjus kažkaip niekada nedomino. Išvis jam potraukio jokio nėra, nė menkiausio. Nežinau kodėl būtent, šiaip nesu nusistatęs prieš jį. Na tiesiog nepatinka ir tiek. Vat Japonija nuo pat pradžių apakinusi mane buvo. Pasikeitė mano nuostatos, bet greitai viskas praėjo. Ką, visus metus seilę išvertus svajoti ir dirbtinai pataikauti sau pačiam, kad iš Japonijos stuffo man tas ir tas patinka, daug originaliau negu Lietuvoje.. Nieko, tik pasikelt Lietuvai iki Europos lygio ir bus neblogiau negu Japonijoj. Labai čia jau didelis daiktas tas anime pas mane . Ryte šokoladiniai sureliai, arbata, anime serijos. Vakare ateini, nusiplauni rankas, veidą, pasidarai kokio lengvo užkandžio ir vėl kelios anime serijos. Iš to ką parašiau, išskirt dalyką dėl pakeitimų galiu nebent tik vieną. Ankščiau nebent iki 12 lovoje gulėčiau jau, o dabar pastoviai vakare žiūrėdamas anime tarp epizodų darau pertraukas forumui, muzikai ar internetui. Taip viskas ir susimaišo į kelių valandų tarpą. Perdaug rodos nesu-freakish-kėjau. Tik grožiuosi gražiuomis ir seksualiuomis mergaitėmis ir kietais vyrukais. Dar aišku paperka originalus atlikimo stilius, piešimas arba idėja, kaip ir visus kitus likusius anime žiūrėtojus. Įvairovės gal pasidarė prie kompo daugiau su anime. Na ok, gal ne tik prie kompo. Ryte ir vakare po kažkiek tai serijų per dieną įkalu ir labai praskaidrina mintis. Ir iškrypėlis didesnis nepasidariau berods. Na suprantu tuos bajerius, juokelius ir pokštus anime metu, tai į temą, visai smagiai ir juokingai atrodo. Bet jei apie tai ir pagalvoju ar situacija pasitaiko, tai hohoho, kur kas labiau traukia prie realesnių dalykų. Esminių pakitimų kaip ir neatsirado nei gyvenime, nei charakteryje.

Yes, Vice-commander !
    Paskendus avataras
    Įstojimo data
    2009 05 29
    Vietovė
    Vilnius
    Įrašai
    34
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    0
    Na, dabar laikas praleidžiamas prie PC bent kažkiek prasmingas, nes anime labai įkvepia ir nuramina, bent mane. Tai vat dar ir mažiau nervinuosi, kai pradėjau žiūrėt XD šiaip susiradau naujų pažįstamų, mažiau sėdžiu name, nes norisi dalyvaut peržiūrose arba šiaip kas nors ištempia į miestą XD Pasisemiu idėjų iš anime, nes ten dažnai tokių protingų numeta

Dejviz007 avataras
    Įstojimo data
    2009 01 03
    Vietovė
    Lietuva , Šiauliai
    Įrašai
    225
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    13
    Pasikeitė tik tai, kad žiūriu anime, šiek tiek domiuosi Japonija ir panašiai...

Forumo ligonis
    Lucion666 avataras
    Įstojimo data
    2007 04 08
    Vietovė
    ~.~
    Įrašai
    528
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    18
    EHm, ta pati tema > kaip jus itakoja anime... trinti sita lauk man rodos reikia... tik persikopinkit message'us o siaip anime itakoja mane dziaugsmui 666, laimingoms akimirkosm.. wtf?? O.o tas pats kas filma kazkoki ziuretum ir viskas.. uzeina ispudziai ir praeina.. ka cia dar diskutuot :P

Naujokas [BiteKorys] avataras
    Įstojimo data
    2009 06 21
    Vietovė
    Vilnius
    Įrašai
    1
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    0
    Laisvo laiko pas mane sumazejo istryniau visus geimus ir programas ir anime prisipumpavau

^-^murr...rrrr^-^ Juodojisesuo avataras
    Įstojimo data
    2009 06 17
    Vietovė
    Lithuania, Vilnius
    Įrašai
    74
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    0
    Galiu pasakit vienu sakiniu... AS NEISIVAIZDUOJU PASAULI BE ANIMES, as netureciau gyvenime turbut tikslo anime yra pats geriausias dalikas koki man galejo atsitikt... zinoma daugiau prie pc sedziu, bet del anime verta draugu irgi padaugejo ir siaip galima sakit siek tiek poziuri i pasauli pakeite, bet cia jau nesvarbu... anime yra gerai ir dziaugiuosi kad ji yra...

Žmogus Ne

Bardakas avataras
    Įstojimo data
    2005 09 22
    Vietovė
    Kurokawa/VAK
    Įrašai
    1.635
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    79
    Amm... čia toks subjektyvus klausimas gaunasi, nes tas "...pradėjus žiūrėti anime?" tai man neįsipaišo, kai kurie pradėjo žiūrėt taip seniai, kad net nebuvo tokio supratimo, jog pradedi atlikt kažkokį ypatingai keista gyvenimo tarpsnį kaip "anime žiūrėjimas", tad negalėčiau atsakyt į šį klausimą, nes anime tiesiog žiūrėjau, o kad žiūriu ir mane keičia anime, tai negali net kalbos būt. Geriausias atsakymas kuris tiktų į panašų, bet performuluotą klausimą, tai gilinimasis į anime ir japonų kultūros peripetijas, man sukėlė daugiau darbo ir vargo, bet tai nereiškia, kad nėra pasitenkinimo šiuo dalyku.

P.S. Būtų šaunu jei temą ir temos aprašą sutvarkytum su lietuvišku raidynu.
    Maybe on Earth, Maybe in the Future

Kurokawa idėjinis lyderis
    Lėtai keičiu slaptažodžius

AZ rėmėjas

Augis24 avataras
    Įstojimo data
    2009 03 29
    Vietovė
    Tokyo
    Įrašai
    919
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Tinklaraščio įrašai
    11
    Reputacija
    32
    Na mano gyvenimas tikrai pasikeitė ir turbūt galiu pasakyti, kad net labai pradėjau galvoti ir žiūrėti į viską rimčiau be to pastebėjau, kad daugelis dalykų kas vyksta "in anime" taip pat vyksta ir dabartiniame mūsų pasaulyje, Anime tapo mano hobiu, be kurio turbūt nebūtu nei ką veikti pradėjau net tikėti stebuklais, kurių mūsų šiuolaikiniame pasaulyje yra labai mažai O kas geriausią, tai, kad nebegam'inu visiškai, visą laisvą laiką skiriu Anime'i
    Daugiau net nebežinau ką ir be pridurti. Tiesiog Anime tapo neatskiriama mano pasaulio dalis ir prisižadėjau sau, kad niekad nemesiu Anime !

P.S. Sorry už begalybę smailų.
    Paskutinį kartą taisė Augis24 : 2009-06-21, 20:58 Priežastis: Neatsiprasynek, o tiesiog NEDEK DAUG SMAILU ...

ラブラブアッタク o(>__<)o
    IbuDreamer avataras
    Įstojimo data
    2009 02 16
    Vietovė
    Vilniuje
    Įrašai
    78
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    13
    Heh, na pirma kas nutiko tai pradėjau mažiau game'int, dėl anime prasidėjo ir j-dramų žiūrėjimas. Šiek tiek vėliau įsivėliau į būrį animešnikų ir meet'ų, susipažinau su daugybe nuostabių žmonių. Šiaip mano gyvenimas pasikeitė gan drastiškai, dabar nerastumėt manęs voratinkliais apaugusios prie pc xDD

Shooting Star

stella avataras
    Įstojimo data
    2008 09 15
    Vietovė
    Vilnius
    Įrašai
    170
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    21
    Niekaip ypatingai nepasikeitė, tik pradėjo sparčiau progresuoti trumparegystė. x3
    Paskutinį kartą taisė stella : 2009-10-18, 10:35
    _____

In the future 15 people will be famous

Narys Nikas avataras
    Įstojimo data
    2009 05 15
    Vietovė
    Įrašai
    45
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    0
    Pasikeitė, pradėjau į kaikurios dalykus žiurėti rimčiau, dar labiau domėtis Japonų kultura bei mano žaidimus pakeitė anime kuris man padeda labaiau atsipalaiduoti po sunkios darbo dienos.

Narys
    Akina avataras
    Įstojimo data
    2009 03 09
    Vietovė
    Torontas
    Įrašai
    92
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    13
    dar kai ejau i mokykla, per vokieciu kanala rode anime, bet tada dar nezinojau, kas anime yra. tiesiog labai uzkabino ta multiku rusis. kaip tai keite mano gyvenima tuo metu: pradejau keltis anksti ryte, kad speciau paziureti tuos anime, nes juos rodydavo gal 6ta val. pramokau vokieciu kalbos po kiek laiko tas kanalas dingo.
    na o po dideles pertraukos pradejus vel ziureti anime, pasikeite stai kas: pramokau japonisku zodziu ir fraziu , suzinojau sio to apie japonu kultura, istorija, dar daugiau laiko praleidziu prie kompo, kas nera gerai.. na ir atsirado daugiau temu, kuriomis galiu kalbetis su savo draugu, kuris anime irgi neabejingas.

-*-*-*-*- kloo44 avataras
    Įstojimo data
    2009 05 16
    Vietovė
    Knygnesiu kampas ;D
    Įrašai
    11
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    0
    Su draugu kuris ziuri anime dabar galiu kalbeti netik apie lineage2, bet ir apie perziuretus anime.

wooooosh.
    Integra avataras
    Įstojimo data
    2008 12 31
    Vietovė
    Vilnius.;D
    Įrašai
    300
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    20
    Susiradau naujų pažystamų kurie irgi domisi anime. Ir šeip dabar neisivaizduoju savęs be anime.xD
    Dėkoju Fasian už sig'a.

[SrX]
    Sloth avataras
    Įstojimo data
    2007 09 14
    Vietovė
    Elektrėnai/Vln
    Įrašai
    386
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    22
    Realiai, tai nelabai pasikeitė, nes visada buvau svajoklis, nuo pat mažens traukė azijietiška kultūra. Dideliu pervertu ar freaku irgi nesijaučiu, nors čia gal dėl to, kad visiškai nežiūriu comedy ir echii anime... Draugų naujų susiradau gal kokį 1-2, tikrai ne daugiau. Turbūt vienintelis dalykas, kuris atsirado dėl anime įtakos, tai materialių dalykų nesureikšminimas, na, gal dar šiektiek altruizmo įgavau.
    O jei kalbant apie atskirus anime, tai N.H.K atbaidė nuo nolifinimo ir antisocialumo, anksčiau dažnai iškeisdavau lauką ir draugus į pc, dabar, jei tik yra proga, elgiuosi atvirkščiai.

Naujokas bashnia avataras
    Įstojimo data
    2008 07 28
    Vietovė
    palanga
    Įrašai
    3
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    0
    Hmm.... anime i mano dienotvarke itrauke ilgesni laiko praleidima prie pc .Ir siaip jau tapo tradicija kiekviena ketvirtadieni laukt naujos Naruto serijos

Puslapis 2 iš 12 PirmasPirmas 1234 ... PaskutinisPaskutinis

Bookmarks

Rašymo leidimai

• Jūs negalite rašyti naujas gijas
  • Jūs negalite rašyti atsakymus
  • Jūs negalite prisegti failų priedus
  • Jūs negalite keisti savo įrašus
  •