Puslapis 12 iš 12 PirmasPirmas ... 2101112
Rezultatai 177 iki 189 iš 189

Kaip pasikeitė jūsų gyvenimas, pradėjus žiūrėti anime?

Naujokas
    Įstojimo data
    2011 11 22
    Vietovė
    Siauliai
    Įrašai
    5
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    0
    Radau uzsiemima kai nebudavo ka veikt

Nya! seijuri avataras
    Įstojimo data
    2006 02 16
    Vietovė
    Vilnius
    Įrašai
    79
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    0
    kaip tik norėjau rašyti, kad anime nelabai ką ir pakeitė, beveik nieko. BET...
    ta prasme, aš japoniškų dainų nelabai klausau, cosplay nesidomiu, nepiešiu, netgi anime žiūriu labai retai(pvz.kai sergu), žodžiu - nesu "įkritusi" į šitą anime reikalą rimtai.
    bet jei įskaitysim tai, kad baigiu išvaryt brolį iš proto su "Nya!" ir "Ghyabo"( o, iš kur tu toks, protinis nušvitime), o draugui dėkoju japoniškai(aišku, jis paklausia, ar tai pasisveikinimas), taip pat pagaunu save galvojančią angliškai( vis iš titrų), taip pat kompiuterio bei tel ekrano dar nepuošė niekas kitas išskyrus anime wallp., o skambučio metu telefonas pragysta "kaze ni nare ,kazoekirenu Distress" ir panašiai.....
    jei visa tai įskaitysim, tada anime kažką pakeitė, greičiau, tiesiog nepajudinamai įsitvirtino mano gyvenime. bent kuriam laikui
    never get a girl mad.....
    especially if she is armed, PMS-ing and happens to be very very cute....

Naujokas HitOut avataras
    Įstojimo data
    2011 11 06
    Vietovė
    Zemeje
    Įrašai
    13
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    0
    Pasikeitė net labai. Kaip ir visi sakė; Pradėjau daug gražiau piešti anime stiliumi, domėtis japonų kultūra bei jų kalba.
    Su anglų kalba man niekada nebuvo problemų bet žiūrint anime su anglų kalbos vertimu gan daug frazių išmokau japoniškai, bei atsisiunčiau japonų žodyną, dar iki dabar mokausi Prie pc sėdžiu tik vakare, nes studijuoju iki 2h dienos nuo 3h-5h prabūnu sporto salėje. Su draugais nuo 6 iki 8h (Ilgai nebūnu ) nu jau tada anime time iki 3 nakties ;D
    Labiausiai žiurėdavau anime tokius kaip ''dragonball'' ir t.t bet po pirmo mano ''romance'' anime '' clannad'' kazkaip labai paėmė už širdies na, jau iki dabar esu peržiurėjas labai daug anime dažniau romance ir tikrai pasikeitė gyvenimas kaip ir mano sudėliotos mintys ; Ką aš veiksiu? ir t.t :} spalvingesnis gyvenimas. Pasidariau daug nuoširdesnis. Na gal ir keikuriem bus keista, bet aš baigęs studyjuot su draugu planuojam skristi i japonija dirbti (aš dabar baigsiu ''Virėjo profesija'' ) ir mano planai dabar yra sukurti savo anime manga prie kurio labai rimtai dirbsiu kolkas rašau istorija na vat taip ir pasikeitė P.s Dėl to ir užsiemiau mokytis rimčiau japonų kalbos, nes noriu ten dirbti, jaigu man ten ir patiks tai ir liksiu ,bus matyt

Naujokas GreenEye avataras
    Įstojimo data
    2011 05 09
    Vietovė
    Seoul
    Įrašai
    10
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    0
    Pasikeitė.. labai pasikeitė.. Visų pirma anime žiūrėjimas privedė mane prie domėjimosi japonija, jos kultūra ir dėl to padidėjo mano poreikis turėt visokių mielų dalykų (nors ir taip buvau visokių meškučių/ zuikučių ir kitokių šūdukų maniakė) , kurių galima rast pas mane visur> telefono pakabukai, auskarai.. ždž.. suvaikėjau dar labiau. Pradėjau domėtis Japonų muzika, perėjau prie Kpop ,gyvenime tokios muzikos anksčiau neklausiau ir ji man atrodė tikrai keista iki šiol.. dabar tik tokią tik ir teklausau (nžn kaip galėjau be to gyvent.. Taip pat pradėjau žiūrėt visokias japonų/korėjiečių laidas dėl to, kad jos LINKSMOS (o man bile pasijuokt iš konors..) .. ir visa tai mane privedė iki to, kad dabar turiu kvailą svajonę išvažiuoti gyvent į Korėją..

5. Ačiū mattusha dėkojo
    Forumo vilkas
    mattusha avataras
    Įstojimo data
    2012 01 18
    Vietovė
    55°06′43″N 22°03′50″E
    Įrašai
    337
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    12
    Pasikeitė gan labai mano gyvenimą . Kadangi gyvenu kaime tai nėra ką veikti turiu daug laisvo laiko nors čia keistas pasiteisinimas ,nes esu pesimistas matau kiekvienoje galimybėje trukumą + intravertas nelabai mėgstantis bendrauti ,bet toks jau mano charakteris. Tai va geiminau grajinau tf2 cod4 ir cs ,bet viena diena supykau ir viska ištryniau po keliu savaičių vėl parsisiunčiau ,bet vėl viską ištryniau ir staiga į galva šovė mintis prisiminiau Naruta kai per LNK žiūrėdavau labai patiko ,bet kažkaip nevisą parodė tai per google susiradau senas serijas ir peržiūrėjau visą su lietuvišku įgarsinimu po to ieškojau dar ir atradau animeworld.lt tinklapi visa Naruta pagautas smalsumo peržiūrėjau su subais iš pradžių atrodė keistai ,bet pripratau nuo to laiko išsisukau į anime . Gyvenimas tapo visai kitokiu pradėjau kitaip vertinti žmonės supratau ,kad visi turi principus ir laikosi jų ko kažkas jų nesutrypia ,bet tai tik mano nuomone gan kvaila . Pagerėjo mano vaizduotė galvoju pradėt piešt ,bet labai tyngiu tai gal savo vizijas pasiliksiu kitam laikui. Dar pradėjau galvoti apie tokius dalykus apie kokius , net nesusimastydavau. LM krentu į didelį minusą ,nes noriu žiūrėti anime geresnės kokybės reikės vip'a pirkt . Anime kažkaip traukia lauk iš manęs depresija , gyvenimas tapo ne tik juodu ir baltu ,bet atsirado dar kitokiu spalvų. Daugiau praleidžiu laiko prie pc nors nesigailiu to. Galvoju pradėsiu mokintis japonų kalbą ir paliksiu Lietuvą ,bet man tikrai valios neužtektų išmokti tos kalbos net anglų gerai nemoku . Pradėjau šiek tie domėtis Japonijos kultūra ,bet nedaug . Tikiuosi ,kad anime man neatsibos kaip kiti dalykai ir ne taps tik laisvalaikio praleidimu.

Naujokas Bachiko-chan avataras
    Įstojimo data
    2012 03 15
    Vietovė
    Kretinga
    Įrašai
    7
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    0
    Yeah nežmogiškai pakeistas gyvenimas. Savaitgaliais vien anime ir tegyvenu
    Mokykloj per pamokas paišalioju anime veidelius ar kitokius anime niekučius.
    Namie pilna anime dvd diskų, kurie buvo inrašyti iš kompo.
    Kiekviena diena atsiranda vis daugiau bendraminčių dėl animes ir taip pat draugų
    Nu ir šiaip, kažkoks tai laiko praleidimo būdas ir gan neblogas~

Narys BLACK cat avataras
    Įstojimo data
    2010 07 09
    Vietovė
    UK
    Įrašai
    62
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    0

:)

asmeniskai ne tik ziuriu anime,bet ir domiuosi rytu kultura,ji kur kar spalvingesne,turinti gilesnes saknis... ziurint anime gyvenimas nepasikeite,taciau tai tapo tarsi papildoma veikla prie kompiuterio laisvalaikio metu,tai tarsi mazas virusas kuris pagauna ir ytraukia

Filosofas Skypy_Stick avataras
    Įstojimo data
    2012 01 15
    Vietovė
    Kapsūkas
    Įrašai
    30
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    0
    Seniau kai nežiurėdavau anime ir apie tai nesidomėdavau būdavau dažnai paskendęs depresijoje arba vienintėlės mintis kurios ateidavo į galvą būdavo apie gyvenimo prasmę ir dar daug panašaus filosofinio šlamšto kuris trumpina gyvenimą. Anime man padeda gyventi. Tiesa pasakius aš priklausomas. Pasikeičiau aš visas. Absoliučiai visas.

Naujokas SentoSeishin avataras
    Įstojimo data
    2011 08 24
    Vietovė
    Vilnius
    Įrašai
    9
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    0
    Na mano gyvenima pakeite tai ,kad vos pradejau ziuret anime tai ir visi draugai is paskos pradejo ziuret. Na bet aisku daug daugiau laiko prie pc praleidziu, gyvenimas sviesesnis pasidare. Pradejes ziureti anime vis gaunu nauju ideju, ikvepimu savo mangos siuzetui. Na nauju draugu nesusiradu nes nedalivauju anime cosplay ar kitur kur galima butu susirasti ju. Bet is esmes tai labai pakeite. Labai

nemesis avataras
    Įstojimo data
    2010 11 08
    Vietovė
    Namie
    Įrašai
    1.568
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    34
    Spoileris:
    Paskutinį kartą taisė Bardakas : 2012-09-15, 23:47

.MØNSOON.

Squalleh avataras
    Įstojimo data
    2009 01 12
    Vietovė
    N-Zone
    Įrašai
    2.121
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    72
    Paskutinį kartą taisė Squalleh : 2012-09-15, 13:14

Narys wysnius avataras
    Įstojimo data
    2012 09 14
    Vietovė
    Vilnius
    Įrašai
    36
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    0
    Lyg ir nepasikeitė , vietoj to jog žaisčiau kokį counterį ar dar kokį žaidimuką , žiūriu anime. Atsipalaiduoju po sunkių treniruočių , mėgaujuosi tuo

Narys
    Įstojimo data
    2012 06 18
    Vietovė
    ...
    Įrašai
    59
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    0
    Kai ziuriu anime uzsimirstu Anime man suteikia dziaugsmo, ir laimes. Kaska nuostabaus atradau, bent man tai nuostabu.

Puslapis 12 iš 12 PirmasPirmas ... 2101112

Bookmarks

Rašymo leidimai

• Jūs negalite rašyti naujas gijas
  • Jūs negalite rašyti atsakymus
  • Jūs negalite prisegti failų priedus
  • Jūs negalite keisti savo įrašus
  •