Žiūrėti balsavimo rezultatus: "Midori - Shoujo Tsubaki" įvertinimas:

Balsavo
13. Jūs negalite čia balsuoti
 • 5

  4 30.77%
 • 4

  3 23.08%
 • 3

  1 7.69%
 • 2

  0 0%
 • 1

  5 38.46%
Rezultatai 1 iki 5 iš 5

Midori - Shoujo Tsubaki

 1. #1
  ☣☠☣


  amidau avataras
  Įstojimo data
  2007 04 25
  Vietovė
  N.A.<->Šiauliai
  Įrašai
  1.591
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  149

  Midori - Shoujo Tsubaki

  Midori - Shoujo Tsubaki
  Mr. Arashi's Amazing Freak Show

  Istorijos autorius: Suehiro Maruo
  Režisierius: Hiroshi Harada
  Žanrai: Drama, Siaubas, Smurtas
  Išleidimo data: 1992-05-02
  Formatas Filmas
  Trukmė: 48 min.
  AniDB reitingas: 6.30 (65)
  ANN reitingas: 6.25 (43)
  MAL reitingas: 6.991 (149)

  Papildoma Info:


  Po to, kai jauna mergaitė, vardu Midori, prarado tėvus, ji apsigyveno japoniškame cirke. Čia gyvena ne patys mieliausi žmonės, jie ne tik Midori gąsdina savo išvaizda bet ir ją išnaudoja, skriaudžia ir netgi prievartauja. Taigi Midori gyvenimas tikrai ne rožėm klotas, tačiau netrukus į jos tragišką gyvenimą nušvintą vilties spindulys, kai pasirodo žemaūgis magas. Paslaptingasis burtininkas susižavi likimo nuskriausta mergaite, Midori jam atsako tuo pačiu, ji ima svajoti apie šviesią ateitį kartu su jos išgelbėtoju magu. Tačiau ar likimas vėl įsikiša į Midori gyvenimą...

  Piešimas šiame anime palieka bene didžiausią įspūdį, aplinkos pavaizduotos gana detaliai, džiugina tokios smulkmenos, kaip suskilinėjusios sienos, ar realistiškas daiktų vaizdavimas. Veikėjai atrodo gana neblogai, ypač įtikinamai pavaizduoti cirko gyventojai/darbuotojai tokie, kaip: berankis, kažkoks neūžauga su išsigimusiu kaklu, storulis be kojų ir rankų, šliaužiojantis kaip kirmėlė. Gore scenos, vietomis atrodo kiek netikroviškai, tačiau tikrai geriau nei kai kuriuose naujesniuose anime. Verta paminėti ir tai kad visą šį filmą piešė tas pats žmogus, todėl tai suteikia visišką autentiškumą, t.y. viskas perteikta taip, kaip kūrėjas ir sumastė.

  Garso takelis gana neblogas, skamba neįpareigojančios instrumentinės melodijos, kurios nepastebimai įsilieją į bendrą vaizdą. ED labai paprastas, rodomi tirai, ir skamba gana graži daina.

  Apibendrinimas būtu toks: Tai išties puikus anime, tačiau dėl savo visiškai cenzūros nepaliesto vaizdavimo, skirtas tikrai ne plačiajai auditorijai. Pats šio anime perteikimas primena Shintaro Kago kūrybą, tačiau čia nerasime, to tragikomedijos ir absurdo prieskonio, kuris taip būdingas "guro dievu" vadinamo Shintaro Kago darbams. Kaip jau minėjau šis filmas tinka tikrai ne kiekvieno akims, tad stipriai rekomenduoju nežiūrėti jei dar neturit aštuoniolikos. Duodu 9/10, dėl savotiško piešimo, įdomaus pateikimo ir už labai gerą pabaigą, kurią nors ir buvau nuspėjęs tačiau, ji man vistiek puikiai tiko.  Download: Linkomanija

  Paskutinį kartą taisė amidau : 2009-06-16, 20:01

 2. #2
  forumo idiotas
  Įstojimo data
  2008 10 30
  Vietovė
  -
  Įrašai
  176
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  0
  saunus aprasymas.
  labai patiko sitas animas.
  o ypac piesimas ir apskritai
  visas pateikimas,
  kad geriau viska suprasciau
  perziurejau du kartus.
  pabaiga, galejo but gal
  kitokia, bet man tiko.

 3. #3
  Tas kur daug kalba.

  fasian avataras
  Įstojimo data
  2009 01 28
  Vietovė
  Kaunas
  Įrašai
  746
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  21
  Edited.
  animacija baisi matosi kad keičiasi paviekliukia peržiurėjęs visą 1 mintis buvo : WTF?
  Paskutinį kartą taisė fasian : 2009-06-18, 18:55
  Ech tie seni laikai ..

 4. #4
  one vs all, DIE AZ!


  Izzo avataras
  Įstojimo data
  2007 02 25
  Vietovė
  Kaunas
  Įrašai
  1.837
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  58
  Pažiūrėjau aš tą Midori ir nesupratau ar patiko jis man ar ne. Pradžia buvo gan apgailėtina. Įspūdis toks, kad norima žiūrėtojui įvaryt pasišlykštėjimą, rodant frykerių "paradą". Siužetas irgi atrodė niekuo įpatingas, bet atsiradus neūžaugai kažkiek įdomiau pasidarė. Pabaigos visiškai nesupratau ir iki dabar nesuprantu. Tikrai sunku pasakyt ar tai geras anime. Pradžioj maniau šlykštumu perspjaus Shigurui, bet dabar verčia susimąstyti. Shigurui bent jau buvo geras, tikrai geras, o čia.. Hmmm.. Nesinori duot žemo balo, bet ir aukšto nemanau, kad vertas. Iš visų kitų išsiskiria tuo šlykštumu ir piešimu, kuris vietomis labai tinka, vietomis atrodo labai statiškas ir pasigendi kelių kadrų. Vis dėlto animas juk 1992 metų, bet jei jau pieštas vieno žmogaus - atleistina. Kaip jau sakiau nežinau kiek duot jam. Kėbli padėtis, tad kol kas gal susilaikau dar nuo balsavimo.

  P.S. Gal mane ir neįtin patraukė, bet primygtinai rekomenduotinas Naruto ir Bleach fanatikams
  Paskutinį kartą taisė Izzo : 2009-06-19, 11:28
  SCREW YOU, PEOPLE!

 5. #5
  Tiesiog žmogus
  svajone avataras
  Įstojimo data
  2008 09 21
  Vietovė
  saule zenite
  Įrašai
  186
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  16
  Šitas anime buvo... šlykščiai nuobodus, bet neleidžiantis atsitraukti. Yra vemti verčiančių scenų, bet ne tiek ir ne tokios, kad būtų galima jį pavadinti šlykščiu. Kiekviena minutė vetrė apmąstyti savo gyvenimą - t.y. kodėl aš vis dar neišjungiau šito išsigimėlių šou??? Bet kartu ir įdomu kuo baigsis, nes siužetas visai neblogas, nors pažvelgus paviršutiniškai gali pasirodyti banalokas. Piešimas detalus, tas kabina. Kiekvienas, kuris mėgsta horror turėtų jį pažiūrėt. Kad ir kokią nuomonę susidarys, svarbu žinos, kad ir toks daiktas egzistuoja.

Bookmarks

Rašymo leidimai

 • Jūs negalite rašyti naujas gijas
 • Jūs negalite rašyti atsakymus
 • Jūs negalite prisegti failų priedus
 • Jūs negalite keisti savo įrašus
 •