Žiūrėti balsavimo rezultatus: "Re: Cutie Honey" įvertinimas:

Balsavo
8. Jūs negalite čia balsuoti
 • 5

  5 62.50%
 • 4

  2 25.00%
 • 3

  1 12.50%
 • 2

  0 0%
 • 1

  0 0%
Rezultatai 1 iki 3 iš 3

Re: Cutie Honey

 1. #1
  ☣☠☣


  amidau avataras
  Įstojimo data
  2007 04 25
  Vietovė
  N.A.<->Šiauliai
  Įrašai
  1.591
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  149

  Re: Cutie Honey

  Re:Cutie Honey

  Istorijos autorius: Go Nagai
  Režisierius: Hideaki Anno
  Studijos: Toei Animation, Toei Video Co., Ltd, Gainax
  Žanrai: Komedija, Veiksmas, Mokslinė fantastika, Ecchi
  Transliacija: nuo 2004-07-24 iki 2005-01-20
  Trukmė: 3 OVA'os x 45 min.
  AniDB reitingas: 7.53
  ANN reitingas: 7.55
  MAL reitingas: 7.23

  YouTube resursai:
  OP || ED || AMV

  Papildoma Info:


  Paslaptinga organizacija, žinoma kaip "Panther Claw", terorizuoja Tokijų. Policija nesugeba jiems pasipriešinti, tik vienintelė Natsuko Aki, bando apginti savo kolegų, policininkų, gerą vardą ir bando kovoti su nedorėlių organizacija, bet jai nelabai kas išeina. Taigi Tokias atrodo beviltiškoje padėtyje, tačiau viską kita linkme pakreipia paslaptinga mergina, kuri kaskart pasirodo vis kitu kostiumu, taip vis apmaudama "Panther Claw" organizacijos narius ir sutrukdydama jų nedorus kėslus. Laikui bėgant paaiškėja jog paslaptingoji geradarė tai mergina Honey Kisaragi, mirusio profesoriaus profesoriaus Kisragi bandymo rezultatas. Ji gali stebuklingai keisti savo išvaizdą ir aprangą. O kai Honey rimtai pasiryžta kovoti su blogio jėgomis, jai tereikia paspausti širdies formos mygtuką esantį ant jos apykaklės ir ji pavirsta į žavią būtybę vardu Cutie Honey.


  Piešimas išties keistas, tačiau nereikia pamiršti ir to, kad tai remeikas kuris tik pagražino ir pakreipė gerąja linkme senojo anime piešimo stilių. Aplinkos atrodo gana paprastai jos trūksta detalumo, bet toks vaizdavimas suteikia dar daugiau džiaugsmo. Veikėjai pavaizduoti tikrai vykusiai, kogero tai ir yra vienas iš didžiausių šio anime pliusų. Policinkai pavaizduoti kaip maži žmogeliukai, su šiek tiek didesnėmis, nei įprasta tokio ūgio žmonėms, galvomis, taip jie atrodo tarsi pasimetę ir išsigandę vaikai. Labai linksmai atrodo kai jie bėga nuo blogiečių, tarsi kas būtu užpuolęs vaikų darželį. Patys piktadariai pavaizduoti labai keistai ir pervertiškai, net jų atakas stebėti geriau būtu vyresnio amžiaus žiūrovams, kadangi neretai jos labai artimai susijusios su antru galu.

  Garso takelis puikus, nuolat skamba labai nuotaikinga muzika kuri suteikia nepakartojama klasikine atmosferą. OP sužavėjo nuo pat pradžių, uždeganti daina ir prie jos puikiai derantis vaizdas, tuopačiu pristatantis ir veikėjus, ko gi daugiau reikia puikiam OP. ED paprastas skambant muzikai rodomi titrai, o fone įvairūs vaizdeliai. Visgi iki OP jam dar labai toli...

  Apibendrinimas būtu toks: išties puikus remeikas, ne tik pakeliantis nuotaiką bet ir užnešantis malonių klasikinių vėjų. verta paminėti išties puikiai perteikta ecchi, kuris įterpiamas tek ten kur ir turi būti, džiugina tai, kad suplušę drabužiai ir lieka suplyšusiais drabužiais, o ne kaip per kokį Ikki Tousen, dar ir cenzūros premone, čia taip nėra jei suplyšo tai ir matysis viskas kas pro tą įplyšima turi matytis. Taigi norintys ecchio čia turės kur paganyti akis.
  Rezultatas 8/10. Už puikų garso takelį, OP, nuotaikingą atmosferą, savotišką piešimą, kokybiška ecchi ir už Aki ir Honey pasitrynimą nuogais kūnais.

  Paskutinį kartą taisė Daan : 2012-09-08, 21:42

 2. #2
  Last Frame Studio


  bithuthe avataras
  Įstojimo data
  2003 11 14
  Vietovė
  Vilnius
  Įrašai
  451
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  30
  Mačiau Cutey Honey kelis senus epus, šitą visą ir dar live actioną. Žodžiu superinis anime. Piešimas ir ecchis man patiko

 3. #3
  Mr. Mojo Risin'
  Original_Prankster avataras
  Įstojimo data
  2008 11 04
  Vietovė
  Duobė prie vispario.
  Įrašai
  249
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  15
  TV serijos vadinas Cutey Honey, o OVA Re: Cutie Honey.
  Anyway, looks very nice, taigi išbandysiu.
  Don't forget kids: the higher your postcount, the bigger your penis is!
  There's the known. And there's the unknown. And what separates them is the door, and that's what I want to be. I want to be the door.'- Jim Morrison, 1967.

Bookmarks

Rašymo leidimai

 • Jūs negalite rašyti naujas gijas
 • Jūs negalite rašyti atsakymus
 • Jūs negalite prisegti failų priedus
 • Jūs negalite keisti savo įrašus
 •