Žiūrėti balsavimo rezultatus: Hanada Shounen-shi įvertinimas

Balsavo
8. Jūs negalite čia balsuoti
 • 5

  6 75.00%
 • 4

  2 25.00%
 • 3

  0 0%
 • 2

  0 0%
 • 1

  0 0%
Rezultatai 1 iki 4 iš 4

Hanada Shounen-shi

 1. #1
  Followkata Toushifollow

  Kleopso avataras
  Įstojimo data
  2008 04 01
  Vietovė
  Kns
  Įrašai
  237
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  27

  Hanada Shounen-shi


  Hanada Shounen-shi

  花田少年史  ANN || AniDB || MAL  Metai: 2002
  Žanrai: komedija, antgamtinis, gyvenimiškas
  Režisierius: Masayuki Ojima
  Studija: Madhouse
  Trukmė: 25 x 25 min.
  Hanada Ičiro yra devynmetis berniukas - tiesmukiškas, karštakošis, negalintis atsispirti pagundai kažką iškrėsti ir kurio sutramdyti negali niekas, net bendraudamas su savo motina nesirenka žodžių. Žodžiu, viso mažo miestelio, kuriame gyvena, siaubas. Kartą sprukdamas dviračiu po eilinės šunybės nuo įsiutusios motinos patenka po mašinos ratais, ko pasekoje tenka plikai nuskusti galvą ir dar gauna devynias siūles – o tai, pasak prietarų, bloga lemiantis ženklas. Tiesą sakant nieko gero tai ir neatneša, kadangi nuo šiol ne tik kad nebeauga plaukai (neva kaltas prakeiksmas), bet dar gi Ičiro įgauna gebėjimą matyti vaiduoklius ir su jais bendrauti. O jie jau pasinaudoja šia proga ir nepalieka vaiko ramybėje, kol jis nepadeda jiems užbaigti savų reikalų tarp gyvųjų.
  Po kažkurios vienos pirmųjų serijų pagalvojau, kad anime gan vaikiškas, nuomonę pakeisi teko kai pasirodė vis dar nekalto studento dvasia negalinti iškeliauti į kitą pusę, nes taip ir nespėjo įgyvendinti savo svajonės – padėti galvą tarp moters krūtų. Žinoma tiko ne bet kokios.
  Anime sukurtas pagal to paties pavadinimo Makoto Isshiki mangą, taip pat yra pasirodęs ir live action filmas.

  Su įvairiausiais prašymais Ičiro susiduria nuolat, o ir juos vykdyti tenka dažniausiai ne savo noru.
  Anime labai gera komedija, į mirtį žvelgianti kaip į visiškai natūralų dalyką ir dar nevenginti iš jos pasijuokti. O vien ko vertas nuolat laimingas ir apgirtęs Ičiro tėvas kartu su seneliu. Visgi kuo toliau, tuo anime daro rimtesnis, ne visada kiekvienos istorijos pabaiga būna tokia jau ir laiminga. Anime neturi vientiso siužeto, kiekvienam susidūrimui su dvasia skiriama apie 1-3 serijas. Pati ilgiausia ir labiausiai patikusi, o kartu ir rimčiausia dalis yra paskutinioji.

  Piešimas labai patiko, švelnios spalvos, aplinkos nupieštos detaliai. Patys veikėjai įvairūs ir skiriasi vienas nuo kito, tačiau išlaikomas bendras stilius, kurio su niekuo nesupainiosi. Foninė muzika neišsiskyrė, bet vat OP ir ED tiesiog negali likti nepastebėti – patys Backstreet Boys abiejuose. Ir galiu drąsiai teigti, kad čia anime kūrėjai visai pataikė. Verta paminėti ir gerą seiyuu pasirinkimą, ypatingai Ičiro, kurį įgarsina moteris.
  Animuota tik dalis mangos, kiek teko skaityti, ji dar leidžiama, o joje Ičiro jau suaugęs ir turi sūnų su tais pačiais gebėjimais matyti dvasias.

  Anime vaikiškai naivus, į mirtį žiūrintis vaiko akimis, tarp visų gan kvailų prašymų ir, žinoma, pačių juokingiausių narpliojantis ir sudėtingas bei neretai labai skaudžias žmonių gyvenimo istorijas, kurių itin padaugėja antroje anime pusėje. Visiems tokios tematikos mėgėjams stipriai rekomenduotinas

 2. #2
  Rimtas forumo narys
  Įstojimo data
  2006 12 23
  Vietovė
  Panevėžys
  Įrašai
  155
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  15
  Tikrai geras ir gražus anime. Galbūt nėra kažkuo labai ypatingas, bet tikrai geresnis nei gali pasirodyti iš pirmo žvilgsnio.
  Tai nėra anime orientuotas vien į vaikus ar komedija pilna kvailų juokelių, kaip gali pasirodyti iš pirmų epizodų.
  Geriausiai man ji apibūdiną tagas "Heartwarming".

  Siustis iš Linkomanijos
  Paskutinį kartą taisė dArt : 2010-08-05, 20:48

 3. #3
  Narys
  BadBoyyy avataras
  Įstojimo data
  2003 08 03
  Vietovė
  Klaipeda
  Įrašai
  75
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Tinklaraščio įrašai
  2
  Reputacija
  18
  Seniai bebuvau matęs Tokį gerą anime iš didžiosios raidės, komedijos ir dramos elementai neleidžia atitraukti akių nuo šios animuotos istorijos. Tiek piešimas, tiek istorijos, tiek veikėjai - viskas čia atrodo tobulai, labai greitai pripranti prie jų, dabar liūdna, kad viskas jau pasibaigė :\ Ichiro vienas juokingiausių, bet ir narsiausių herojų, nors tėra vaikas, bet daugelis galėtume iš jo pasimokyti. Tai istorija apie daug gyvenimų, kurios primena koks trapus žmonių gyvenimas, unikalus 10+++++
  http://www.arkisound.net - another sound of nature...


 4. #4
  Forumo vilkas
  demoniacman666 avataras
  Įstojimo data
  2008 04 16
  Vietovė
  Marijampolė-Vilnius
  Įrašai
  391
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  0
  be kalbu galiu pasakyt 5/5 ir kad iskart patenka i mano visu laiku geriausius salia berserk ir hellsing. viskas tobula, o jau istorijos tai nepakartojamos. pamates picus maniau kad bus vaikiskas slamstas, bet pamacius nuomone apsiverte aukstyn kojom. Dar nesu mates tokiam vaikiskam apipavidalinime pasakojamu tokiu rimtu istoriju ir gvildenamu tokiu sunkiu klausimu. Prisipazistu, kai kurios istorijos net priverte islieti asara, ypac ta apie kaledu dovana... Sirdis troksta tesinio...

  Anime-Planet.com - anime | manga | reviews

Bookmarks

Rašymo leidimai

 • Jūs negalite rašyti naujas gijas
 • Jūs negalite rašyti atsakymus
 • Jūs negalite prisegti failų priedus
 • Jūs negalite keisti savo įrašus
 •