Žiūrėti balsavimo rezultatus: Kaip vertinate Manhole?

Balsavo
6. Jūs negalite čia balsuoti
 • 5. Šedevras!

  1 16.67%
 • 4.

  2 33.33%
 • 3.

  2 33.33%
 • 2.

  0 0%
 • 1. Šlamštas...

  1 16.67%
Rezultatai 1 iki 4 iš 4

Manhole

 1. #1
  !,,!_ (-_-) _!,,!
  Spirit of Nightmare avataras
  Įstojimo data
  2008 10 17
  Vietovė
  Varėna :)
  Įrašai
  267
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  21

  Manhole

  Manhole

  Tipas: Manga
  Autoriai: Tsutsui, Tetsuya
  Padėtis: Pabaigta
  Skyriai: 29
  Tomai: 3
  Metai: 2005
  Žanrai: Mystery, Police, Psichologinis, Detektyvas, Horror
  Skaityti: Onemanga
  Parsisiųsti: Linkomanija
  ANN reitingas: 7.56/10 (9)
  MAL reitingas: 7.76/10 (236)
  Manhole yra detektyvinė manga apie labai pavojingą virusą ir detektyvus tiriančius to viruso atsiradimą.

  Aprašymas: Per gana triukšmingą miesto turgavietę eina nuogas bei kraujuojantis vyriškis. Į jį netrukus atsitrenkia jaunas vaikinas kurį šis apvemia ir krenta negyvas. Tas vaikinas aišku deda į kojas ir bandydamas pabėgti kuo toliau pameta telefoną. Netrukus atvykę detektyvai nustato, kad tas keistsa žmogus išlindo iš kanalizacijos šulinio. Po to kai jis nugabenamas į morgą, daktarai norėdami daryti skrodimą jo akyje randą keistą kirmėlę. Netrukus Amamiya Youichi (vaikinas kurį apvėmė)pastebi, kad jam ant veido keistas gumbas. Kai jis nusprendžia ateiti į policiją liudyti tas gumbas vis didėja, jam darosi sunku mastyti. Galiausiai jo visas veidas tampa gumbuotas, kai jis išeina į gatvę jį nutrenkia mašina ir ištaško smegenis.

  Mano nuomonė: Iš tiesų pirmi mangos puslapiai atrodė šiek tiek atgrasiai. Pvz ta vieta su nuogu vyru, bet toliau skaičiau ją. Nežinau ar nesigailėjau, nes manga toli gražu nebuvo šedevras. Na, šiaip ar taip manga įdomi, tačiau gana sudėtinga, nes prikišta visokių mokslinių bei medicininių terminų, dažnai reikėjo naudotis žodynu. Mangos piešimas yra geras ir prie jo kabinėtis ar komentuoti nesiruošiu. Manhole minusai – trūksta veiksmo. Per daug visokių tyrimų, faktų tikrinimų ir panašių nesamonių. Trūksta merginų – kelis kartus viena veikėja buvo parodyta nuoga, dar aišku yra viena iš pagrindinių veikėjų – ją galėjo pasistengti ir gražiau nupiešti. Reziumėj duočiau 7 balus iš 10, bet 3 balus iš 5.

  Mangos vaizdai:

  Spoileris:

 2. #2
  hahahahaha! niam :DD
  winry3 avataras
  Įstojimo data
  2009 02 18
  Vietovė
  Vilnius
  Įrašai
  142
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  14
  man tai ši manga neblogą įspūdį paliko...kai kurios vietos tikrai nemalonios,na bet vertinu vistiek gerai...patarčiau tik skaitant nieko nekramsnoti(patirtis)

 3. #3
  Cute as Hell.
  Yuffie avataras
  Įstojimo data
  2009 01 04
  Vietovė
  Lietuva,Vilnius,Pilaitė.
  Įrašai
  141
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  14
  Na Winry3 patarimo nesilaikiau ir skaičiau valgydama ir tikrai nemalonių vietų buvo. Pati manga visai patiko. Tik nuimsiu vieną balą už tuos mokslinius terminus ( būtent tai pasakė Spirit of Nightmare) taigi įvertinimas yra 4 iš 5.

 4. #4
  Narys
  yamis avataras
  Įstojimo data
  2006 09 28
  Vietovė
  Vilnius
  Įrašai
  74
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  0
  Viena iš man labiau patikusių horror manga ^^ Kaip bebūtų keista pasakymas "trūksta merginų" skamba kvailokai tokio žanro Anime XD Nebent esi labai jau už teisių lygybę. Juk horror mangoj nekiš kawaii'nų mergaičių (nors pasitaiko), svarbu yra situacijų kur kelia šlykštulį tiek matant sukurtą vaizdą tiek skaitant siužetą. Na nors aišku čia mano asmeninė nuomonė apie horror manga's

  Manga vertinčiau 9, bet kadangi čia penkių balų sistema tai teks apvalinti iki 5. Gal jis ir nėra labai tvirtas, bet manau tikrai vertas, nes nei siužeto nuspėjau, nei piešimas nenuvylė ^^ Verta perskaityti

Bookmarks

Rašymo leidimai

 • Jūs negalite rašyti naujas gijas
 • Jūs negalite rašyti atsakymus
 • Jūs negalite prisegti failų priedus
 • Jūs negalite keisti savo įrašus
 •