Žiūrėti balsavimo rezultatus: Yakitate!! Japan įvertinimas

Balsavo
13. Jūs negalite čia balsuoti
 • 5

  5 38.46%
 • 4

  5 38.46%
 • 3

  3 23.08%
 • 2

  0 0%
 • 1

  0 0%
Rezultatai 1 iki 7 iš 7

Yakitate!! Japan

 1. #1
  Iškrypęs dėdulė
  Killerbee avataras
  Įstojimo data
  2006 12 11
  Vietovė
  Vilnius
  Įrašai
  3.293
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  128

  Yakitate!! Japan

  Yakitate!! Japan

  Režisierius: Yasunao Aoki
  Studija: Sunrise
  Autorius:Takashi Hashiguchi
  Žanrai: komedija, shounen - sportas
  Transliacija: 12.10.2004 - 14.03.2006
  AniDB reitingas: 8.43
  Trukmė: TV 69 ser. x 25 min.

  AMW / Opening / Ending (must see)
  Aprašymas: Yra tautų kurių duona, batonai, bandelės ar kitokie kepiniai yra garsūs visame pasaulyje. Kaip pavyzdys - prancūziškas batonas. Deja, Japonijoje karaliauja ryžiai, ryžiai ir dar kartą ryžiai. Tokia padėtis tenkina ne visus. Vienas iš tokių yra Kazuma Azuma. Dar vaikystėje jis susipažino su kepėju turintį didelę svajonę - sukurti nacionalinę japonišką duoną, kuria būtų ne gėda pavaišinti ir užsieniečius. Kazuma taip susižavėjo duona, kad pats nusprendė sukurti ja-paną (pan - japoniškai yra duona). Pirmas žingsnis buvo šeima. Buvo ne lengva, bet pasirodė, kad berniukas turi talentą ir "saulėtas" rankas, kurios yra šiltesnės nei paprastos ir todėl labai tinka ruošiant tešlą. Net senelis, užkietėjęs ryžių mėgėjas neatsispyrė Kazumos ja-panams. Ir štai jau paaugęs duonos vunderkindas išvyksta į sostinę. Ne šeip, o darbintis į garsiausią Japonijos kepyklą - Fantaziją. Deja, nepavyko, bet Kazumą ir jo naują draugą Kyousuke pastebėjo Fantazijos savininko anūkė Tsukino ir pakvietė dirbti į savo parduotuvę.

  Ar įmanoma sukurti įdomu anime apie kepimą? Taip...jei jį padaryti sportiniu. Aha, jums nepasirodė. Jeigu šachmatai yra sportas tai kodėl tokiu negali būti kepimas? 99% serialo užima varžybos ir pasiruošimas joms. Pasirodo šiai profesijai ir fizinis pasiruošimas yra svarbus.^^ Jei pradžioje dar buvo truputi darbo parduotuvėje tai vėliau apie ją kūrėjai visiškai užmiršo. Yra čia ir mane labiausiai erzinanti sportinio žanro ir apskritai shounen ypatybė - romantinės linijos nebuvimas. Mergaitės čia yra tik dėl grožio. Jei pradžioje Tsukino dar nubyrėdavo vienas kitas dėmesio trupinėlis, tai vėliau ji buvo nustumta į žiūrovo vaidmenį.  Stipriausia serialo dalis yra ne varžybos ar personažai. Kovos visai įdomios, bet jų yra per daug ir monotonija į pabaigą pradeda truputi įgrysti. Paskutinis turnyras apskritai bereikalingas. 50 serijų būtų pats tas. Personažai įvairus, bet labai vienpusiški. Galiu išskirti nebent Yukino. Būna blogiečių, kurie žavi, nervina arba apskritai nesukelia emocijų, bet šitą bobą norėjosi tiesiog pasmaugti. Ant tiek šlykštus personažas. Dar yra Kai. Manot samurajiška filosofija ir kepimas yra nesuderinami? Va ir ne, greičiau atvirkščiai.
  Svarbiausias čia yra humoras. Jo čia daug ir įvairių formų. Lingvistiniai juokeliai, parodija, ironija ir savi ironija, pošlybės žemiau juosmens ir Ryou emocingas teisėjavimas. Pasirodo duona gali net nukelti į praeitį ar į rojų. O kaip be taip japonų mėgstamos Matricos, Naruto, One Piece, Rembo ar net detektyvo Kanono svečio teisėmis..... Deja, ir čia kūrėjai neišlaikė tempo. Antroje serialo pusėje humoro liko mažiau ir jis ėmė kartotis.
  Techniškai anime atitinka žanro ir formato standartą. Ta prasme "susivirškins ir taip". Keista, bet nepatingėjo sukurti visą krūva opening'ų ir ending'ų.

  Reziumė: Vertinti sportinius anime yra labai lengva. Jei žiūrint atsiranda noras žaisti krepšinį, futbolą, boksuotis arba bent jau pakelti užpakalį nuo sofos tai reiškia anime patiko. Išsikepti duoną yra lengviau nei sportuoti, bet žiūrint Yakitate!! Japan didelio noro tai daryti nebuvo. Turbūt dėl labai jau nerimtos atmosferos. Nors keletą receptų davė, taip....
  7 balai už humorą, antrą endingą ir seriją apie F1 Monako lenktynes. Gerai iš Šumacherio išsidergė.^^


  Seriale paminėta, kad japonai išskiria mažiau seilių nei europiečiai. Čia rimtas bajeris?

  Spoileris:

 2. Ačiū Sable, Augis24 dėkojo
 3. #2
  Naujokas mants avataras
  Įstojimo data
  2008 11 05
  Vietovė
  panevezys
  Įrašai
  29
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  0

  Talking

  Atrodo labai smagiai
  [SIGPIC][/SIGPIC]

 4. #3
  Anime narkomanas ;-) AKUJI-SAN avataras
  Įstojimo data
  2008 02 16
  Vietovė
  Kaunas
  Įrašai
  194
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  0
  On-hold,watching ~20 serijų peržiūrėta
  Gerai kol kas žiūrisi

 5. #4
  forumo idiotas
  Įstojimo data
  2008 10 30
  Vietovė
  -
  Įrašai
  176
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  0
  reik sita siustis

 6. #5
  迷失
  shashke avataras
  Įstojimo data
  2007 12 15
  Vietovė
  Trondheim Norway
  Įrašai
  172
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  0
  Labai linksmas animas daug labai apie duonas informacijos Ir seip tokia gera comedy, kad ir 69 epai jie visai neprailgta ir maloniai ziurisi kiekvienas serija, gan itraukiantis animas.

 7. #6
  Rimtas forumo narys usakou avataras
  Įstojimo data
  2009 04 19
  Vietovė
  Lietuva
  Įrašai
  197
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  0
  juokingas anime sudomejo kai paskaiciau aprasyma...paziurejau tj tikrai geras

 8. #7
  The Hitchhiker
  Sable avataras
  Įstojimo data
  2005 03 11
  Vietovė
  underneath the sky
  Įrašai
  1.721
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Tinklaraščio įrašai
  6
  Reputacija
  89
  Iš pradžių gan įtraukiantis ir juokingas anime, bet kuo toliau tuo blogesnis darėsi. Stebiuos kaip pribaigiau. Per daug japoniškų žaidimų su žodžiais ir šiaip tos pačios karvės melžimas. Ištempta pernelyg. Per daug jau tos duonos buvo Nepaisant to, su komedija ir parodija smagiai padirbėta, tas ir įtraukė žiūrėt, bei šiaip ne taip išvežė iki pabaigos. Hiperbolizuotos reakcijos vertinant skanumą buvo kaip ir serialo vinis. Apibendrinant, vis gi sunku vertint nei vidutiniškai.

Bookmarks

Rašymo leidimai

 • Jūs negalite rašyti naujas gijas
 • Jūs negalite rašyti atsakymus
 • Jūs negalite prisegti failų priedus
 • Jūs negalite keisti savo įrašus
 •