Žiūrėti balsavimo rezultatus: "Usavich" įvertinimas:

Balsavo
50. Jūs negalite čia balsuoti
 • 5

  21 42.00%
 • 4

  14 28.00%
 • 3

  6 12.00%
 • 2

  4 8.00%
 • 1

  5 10.00%
Puslapis 1 iš 2 12 PaskutinisPaskutinis
Rezultatai 1 iki 16 iš 26

Usavich

 1. #1
  ☣☠☣






  amidau avataras
  Įstojimo data
  2007 04 25
  Vietovė
  N.A.<->Šiauliai
  Įrašai
  1.591
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  149

  Usavich

  Usavich
  ウサビッチ

  Studijos: Kanaban Graphics
  Žanrai: Komedija, Nuotykiai
  Transliacija: nuo 2006-??-?? iki 2009-07-15
  Trukmė: 3 sezonai x 13 TV + 1 special x 1 min. 31 s.
  AniDB reitingas: 7.90
  MAL reitingas: 7.54
  YouTube resursai:
  Žiūrėti online

  Papildoma Info:


  Usavich tai trumpų epizodų anime serija, skirta MTV Japan ir leidžiama Kanaban Graphics nuo 2006 metų. Pavadinimas "Usavich" susideda iš japoniško žodžio "usagi", reiškiančio triušis, ir priesagos "vich", pridedančios rusišką skambesį.
  Sveiki atvykę į atšiaurų sovietų Rusijos kalėjimą, čia ne savo noru gyvena du triušiai Putinas ir Kirenenko, kurių absurdišką kasdieninį gyvenimą kalėjime ir stebime pirmajame sezone. Jų santykiai su kalėjimo prižiūrėtojais, bandymai užmušti nuobodulį įvairiausiomis pramogomis, kurių jie prisigalvoją ir įgyvendina kalėjimo sąlygomis. Pirmojo sezono pabaigoje Kirenenko pasireiškia jo sportbačių fetišas ir kai jis žuranle pamato sportbačių reklamą nieko nelaukęs ima ir išeina iš kalėjimo, kartu su juo patraukia ir Putinas. Nuo čia prasideda antrasis sezonas, kupina veiksmo, susišaudymų su milicija, ir mašinų gaudynių, kelionė į miestą pirkti išsvajotų sportbačių. Trečiajame sezone kai Putinas ir Kirenenko pagaliau atvyksta į miestą ir jau ruošiasi pirkti sportbačius, jiems kelia pastoja nedorasis pardotuvės savininkas, todėl Kirenenko nieko nelaukes ima šturmuoti aukšta po aukštą taip po truputi artėdamas prie išsvajotų sportbačių.

  Kirenenko

  Kalinys numeris 04 dėvintis uniformą su raudonais dryžiais. Vietoj auskaro kairėj nešioja įvertą žiogelį. kadaise buvęs mafijos bosas, dabar yra nuteistas mirti. Iš pažiūros ramaus budo tačiau kai supyksta pasidaro labai pavojingas. Jis mėgsta įsakinėti, ir niekada neatleidžia tam kas stoja jam skersai kelio ar kitaip kišasi į jo gyvenimą. Jis renka sportbačių kolekciją, o kartais skaito jų katalogą ir pasidaro visiškia apatišku aplinkiniam pasauliui. Jam rūpi tik jo sportbačiai.


  Putin

  Geraširdis kalinys numeris 541 dėvintis uniformą su žaliais dryžiais. Ausis susirišęs į mazgą, mėgsta šokti kazokiškus šokius ant savo lovos, net miegodamas. Nors iš pažiūros atrodo ir elgiasi kaip tikras bukagalvis, tačiau jis sublizga taisydamas ir modifikuodamas mašiną. Mėgsta malonumus, bet dažnai pakliūną į bėdą. Doras darbininkas kuris vieną kartą praleido darbo dieną dėl pagirių ir buvo nuteistas 3 metus kalėjimo. Jis gėrisi gyvenimu kalėjime ir jo nemokamu maistu. jam buvo likusi viena diena iki išėjimo į laisvę, kai nusekė paskui Kirenenko bėgančio iš kalėjimo.
  Komanech

  Viščiukas transvestitas, kameroje atidūrė kai Putinas atlikdamas sargybinio pavestą darbą ir rūšiuodamas viščiukus suklydo ir palaikė jį moteriškos giminės viščiuku.
  Leningrad

  Varlė gyvenanti Putino ir Kirenenko kameros tualete. Jį sužvejojo Kirenenko kai bandė ištraukti unitazą įkritusį kamuoliuką. Dažnai praryja Komanecha ir vėl jį liaudiškai tariant iššika.


  Kiekvienas epizodas pasižymi muzikalumu, vos ne kiekvienas veiksmas turi jį pabrėžiantį garsą. Dauguma pirmojo sezono epizodų prasideda nuo prasideda nuo ramios džiazo muzikos pereinančios į girgždantį triukšmą kai Putinas ant lovos šoka Kazokišką šokį, serija pasibaigia skambant klasikinei muzikai iš J.S.Bacho kantatos. Taip pat kiekviename sezone yra ir po muzikinį epizodą, kuriame vykstančio veiksmo skleidžiami grasai sukuria gana neblogą ir linksmai nuteikiančią melodiją. Dar vienas svarbus faktas, šiame anime veikėjai išvis nekalba, nors ir galima išgrsti neaiškų burbėjimą bet jo neiššifruosi, antrajame sezone tą neaiškų burbėjimą pakeičia karts nuo karto išsprūstantys kiek aiškesni žodžiai iš priešiškai nusiteikusių milicininkų. Tačiau subtitrai šiam anime vistiek nereikalingi nes viską puikiausiai perteikia vaizdas.

  Piešimas padarytas pasitelkiant kompiuterinę grafiką, aplinkos išties malonios akiai, džiugina įvairiais daiktais nukabinėtos kameros sienos ir pan.. Veikėjai atrodo gana keistai, bet kadangi jie sužmoginti triušiai tai tas nelabai ir svarbu. tikrai džiugu, kad kūrėjai pasistengė ir puikiai atkūrė nemažai sovietų Rusijos, laikmečio daiktų, tokių kaip: Maskvičius 407, Lada, VAZ-2101, sovietini tanką ir panaši atributika.

  Usavich išties labai linksmas ir lengvas anime, viską labai palengvina tai kad nereikia skaitysi sub'ų ir gali tiesiog mėgautis Putio ir Kirenenko nuotykiais, kurie išties nenuspėjami, niekad nežinai kas užkliudys Kirenenko ir ką jis įniršęs ir praradęs savitvardą padarys. Pirmasis sezonas pasižymi gana nedideliu monotoniškumu nes viskas vyksta toje pačioje kameroje, tačiau tai pasijaučia tik žiūrint kokį ketvirtą kartą. Antrasis sezonas įneša išties daug veiksmo, su kiekvienu, veiksmo kiekis vis didėja, todėl galime nustebę stebėti, kaip Kirenenko tvarkosi su jį puolančiais milicininkais. Trečiasis sezonas įneša šiek tiek paslapties, nes niekada nežinai kas jų lauks kitame aukšte ir kaip jie išsisuks šį kartą.
  Norite kažko linksmo, nenuspėjamo ir atpalaiduojančio, tada šis anime jums.


  Paskutinį kartą taisė amidau : 2009-10-06, 11:33

 2. #2
  Iškrypęs dėdulė




  Killerbee avataras
  Įstojimo data
  2006 12 11
  Vietovė
  Vilnius
  Įrašai
  3.293
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  129
  Šis anime yra virš mano supratimo ribų. Arba reikia keisti žolės tiekėją....

 3. #3
  מיד




  Airiz avataras
  Įstojimo data
  2004 01 09
  Vietovė
  Hunter's Village
  Įrašai
  2.032
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  96
  Mentai..mentai....
  mane Usavich "nužudė"

 4. #4
  one vs all, DIE AZ!


  Izzo avataras
  Įstojimo data
  2007 02 25
  Vietovė
  Kaunas
  Įrašai
  1.837
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  58
  Jau yra pilnas 3-čias sezonas šitų gerulių?
  SCREW YOU, PEOPLE!

 5. #5
  ☣☠☣






  amidau avataras
  Įstojimo data
  2007 04 25
  Vietovė
  N.A.<->Šiauliai
  Įrašai
  1.591
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  149
  Citata Autorius Izzo Žiūrėti skelbimus
  Jau yra pilnas 3-čias sezonas šitų gerulių?
  Liko tik paskutinio epo sulaukt, trečio sezono DVD turėtu šį mėnesį pasirodyt.
  EDIT: pasirodo liko dar dviejų epu sulaukt, o apie DVD pasirodymą nebėra jokių naujienų
  Paskutinį kartą taisė amidau : 2009-05-30, 12:07

 6. #6
  trust me i'm engineer
  zeke avataras
  Įstojimo data
  2009 01 02
  Vietovė
  Kaunas ir Rokiškio r.
  Įrašai
  514
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  18
  Citata Autorius Killerbee Žiūrėti skelbimus
  Šis anime yra virš mano supratimo ribų. Arba reikia keisti žolės tiekėją....
  Aš taip pat kampo nepagavau kame šaknys šitam (tačiau mažam pusbroliukui kuris prie manes sėdėjo tai labai patiko visa laika iš kaško juokėsi ). Bet visai smagiai kažkada žiūrėjau pirma sezoną berots
  S_T

 7. #7
  Naujokas Hot Compote avataras
  Įstojimo data
  2008 09 21
  Vietovė
  Šiauliai
  Įrašai
  11
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  0
  O Die, paskaičiau aprašymą ir įrašau šį anime į Plan to watch sąrašą xD
  Who is the genius now?

 8. #8
  AZ rėmėjas


  Futari avataras
  Įstojimo data
  2007 01 07
  Vietovė
  Ikast, Danija
  Įrašai
  1.221
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  40
  Per du vakarus sukramčiau du sezonus šito. Tikrai, savijauta, kad reikėtų man ko stipresnio parūkyt, kad pagaučiau gilią esmę šito kūrinio Bet man patiko. Grafika graži, "pro kraštus neišlenda", tik triušiai galėjo būt gyvybingesni, nes dabar kažkokie kraupoki be emocijų. Geriausias triušis tas milicininkas su šapka, kur po akim lopeliai pilki ir aišku patsai Kirenenko su savo aistra sportbačiam

 9. #9
  big fcuking surprise
  amaeru avataras
  Įstojimo data
  2008 11 15
  Vietovė
  LT
  Įrašai
  131
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  17
  man čia yra pats tas. užteko perskaityt aprašymą, pamatyt pačius veikėjus.. super ir kaip visi sako, kad reikia kažko parūkyt, kad suprast, tai čia faktas ir šiaip gera idėja, jaučiu teks pabandyt. Kirinenko su savo kietumu kartais nervina, bet šiaip viskas bendrai man labai labai patinka. :}

 10. #10
  Rimtas forumo narys


  Silvestras avataras
  Įstojimo data
  2008 04 18
  Vietovė
  Vilnius
  Įrašai
  174
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  28
  Afigenas čia dalykas. Iš tikrųjų net keisčiausiame savo sapne negalėčiau įsivaizduoti, kad japonų animatoriai kažką panašaus sukurtų. Pati idėja ir atlikimas nustebino labiau nei koks kitas dalykas susijęs su šiuo anime. Jei iškart to nežinočiau, tai tikrai nepamanyčiau, jog čia anime. Du sezonai su serijomis po 2 minutes. Juokingai pasidaro transliacijos atžvilgiu . Pirmas sezonas labiau patiko. Žymiai linksmesnis. Veikėjai tai epic. Kietesni už anime bad ass ir mainstream čarus. Nedaug ko čia ir pakomentuosi. Toks trumpas renginys paliko labai gylius įspūdžius. Kas be ko, tikrai originalu. Išdidžiai laukiu trečio sezono. Beje, gal kas kokių atnaujintų žinių ties jo turi?
  Paskutinį kartą taisė Silvestras : 2009-06-25, 11:50

 11. #11
  ☣☠☣






  amidau avataras
  Įstojimo data
  2007 04 25
  Vietovė
  N.A.<->Šiauliai
  Įrašai
  1.591
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  149
  Citata Autorius Bastard Žiūrėti skelbimus
  Išdidžiai laukiu trečio sezono. Beje, gal kas kokių atnaujintų žinių ties jo turi?
  Jis jau pasibaigė tačiau paskutinio ep'o dar niekur neaptikau. Neseniai aptikau kad 3 sezono DVD turi pasirodyti 2009-07-15, Kai pasirodys pats nuripinsiu visus ep'us ir įmesiu kur nors, jei kam įdomu galėsiu pridėt ir neilga video kaip jį kūrė, visai įdomu pažiūrėt.

  PS.: iš paskutinėje sezono screenu matyt kad labai geras ep'as buvo, daug įvykių visokių, laukiu nesulaukiu kada galėsiu pažiūrėt
  Paskutinį kartą taisė amidau : 2010-06-01, 12:39

 12. #12
  Rimtas forumo narys


  Silvestras avataras
  Įstojimo data
  2008 04 18
  Vietovė
  Vilnius
  Įrašai
  174
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  28
  Jeigu ruošiesi įmest trečią sezoną, aš tik už. Nes tokį anime sunkiau kur rasti su normaliu parsisiuntimo greičiu. Be to su malonumu pažiūrėsiu make up'ą. Jau suintrigavai .

 13. #13
  Super mega ultra rašytojas

  Zx-Shade avataras
  Įstojimo data
  2009 03 14
  Vietovė
  Vilnius
  Įrašai
  892
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  39
  Nezinau ar klystu, bet man rodos cia ryskiai ne anime...

 14. #14
  Tiesiog žmogus
  svajone avataras
  Įstojimo data
  2008 09 21
  Vietovė
  saule zenite
  Įrašai
  186
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  16
  Oi geras šitas daiktas. Kažkaip senokai jį mačiau, bet tikrai toks neeilinis
  Grafika graži, veiksmas vyksta, viskas labai faina. Labiausiai patiko trenktasis Kirenenko, kuris tikrai laaaaaaaaabai kietas.
  Šeip tai retai kada sutiksi tokį unikalų anime, kuris turi savo idėją, siužetą ir dar tiek daug trenktumo

 15. #15
  .MØNSOON.


  Squalleh avataras
  Įstojimo data
  2009 01 12
  Vietovė
  N-Zone
  Įrašai
  2.121
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  72
  Is miniatiuru, sitas megstamiausias (:

 16. #16
  Bitter sweet
  Reshef avataras
  Įstojimo data
  2008 10 03
  Vietovė
  Vlk, Kns, Prn
  Įrašai
  329
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  15
  jau kaip as shitu triusiu "nevirskinu", teko per anime perziura "Usavich" 2 sezonus ziuret...tikriausiai ne man suprast toki humora.

Puslapis 1 iš 2 12 PaskutinisPaskutinis

Bookmarks

Rašymo leidimai

 • Jūs negalite rašyti naujas gijas
 • Jūs negalite rašyti atsakymus
 • Jūs negalite prisegti failų priedus
 • Jūs negalite keisti savo įrašus
 •