Žiūrėti balsavimo rezultatus: "Natsu no Arashi" įvertinimas:

Balsavo
14. Jūs negalite čia balsuoti
 • 5

  4 28.57%
 • 4

  7 50.00%
 • 3

  2 14.29%
 • 2

  0 0%
 • 1

  1 7.14%
Rezultatai 1 iki 10 iš 10

Natsu no Arashi! / Summer Storm!

 1. #1
  ☣☠☣


  amidau avataras
  Įstojimo data
  2007 04 25
  Vietovė
  N.A.<->Šiauliai
  Įrašai
  1.591
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  149

  Natsu no Arashi! / Summer Storm!

  Natsu no Arashi!
  Summer Storm!

  夏のあらし!

  Istorijos autorius: Jin Kobayashi
  Režisierius: Akiyuki Shinbo
  Studijos: SHAFT
  Žanrai: Komedija, Antgamtins, Gyvenimiškas
  Transliacija: nuo 2009-05-05 iki 2009-??-??
  Trukmė: 13 TV x 23 min.
  AniDB reitingas: 7.10
  ANN reitingas: 7
  MAL reitingas: 6.741

  YouTube resursai:
  OP || ED || Traileris

  Papildoma Info:


  Trylikametis Yasaka atvyko pas senelį praleisti vasaros atostogų. Vieną dieną išėjęs pasivaikščioti ir užsukęs į kavinę, sutiko ten dirbančia gražią šešiolikmetę merginą vardu Arashi. Netrukus į kavinę įsiveržęs vyras viską sujaukia, jis pareiškia kad ieško Arashi, nes yra pasamdytas jos šeimos, kad žūt būt gražintų ją namo. Yasaka pasirodo tikru džentelmenu ir stoja ginti Arashi ir jie kartu pabėga, taip Arashi apsigivena kartus su Yasaka, jo senelio name. Neilgai trukus Yasaka supranta, kad naujoji jo draugė nėra paprasta šešiolikmetė ir turi nepaprastų galių. Visa tai dar labiau paaštrina, kai jie randa šešiasdešimties metų senumo Arashi ir jos draugės Kajos nuotrauką. Neilgai trukus pasirodo ir pati Kaja, kuri taip pat kaip ir Arashi visiškai nepaseno per tuos šešiasdešimt metų. Yasaka, Arashi ir Kaja lieka dirbti toje kavinėje kurioje visa šita istorija ir prasidėjo, kartu su Kamigama, Yasakos bendraamžis, ir paslaptingoji kavinės savininke, kurios vardas taip ir lieka neatskleistas, vienintelis apie ją žinomas dalykas tik sklandantys gandai kad ji aukšto lygio aferistė, kuri slapstosi nuo policijos.

  Piešimas pateikia tikrai kažką originalaus. Veikėjai pavaizduoti gana įdomiai, kai kurie bruožai labai primena prieš kelis dešimtmečius kurtus anime, tačiau tuo pat metu ir kažką labai naują. Aplinkos perteiktos išties puikiai, visur vyrauja ryškios spalvos, detaliai pavaizduotos smulkmenos, taip pat akį džiugina netradicinis žaidimas su šešėliais rodymo kampais. Tačiau ko kito jei ne dar vieno originalaus kurinio būtu galima tikėtis iš SZS režisieriaus, taigi visi dėkojam Akiyuki Shinbo.

  Garso takelis visai nieko, skambanti muzika smagiai nuteikia ir paryškina esamą situaciją, o kavinėje skambančios dainos suteikia nemažai realumo, nes žymiai skiriasi nuo, įprastinų melodijų. OP išties nuostabus, jis ne tik pristato veikėjus bei jų charakterius, bet ir sugeba prikaustyti savo neįprastu pateikimu ir užvedančia daina, kuri dar labiau išryškina šį anime supančią atmosferą. ED taip pat puikus, iš pirmo žvilgsnio atrodo gana paprastas, tačiau vėliau nuomonė pasikeičia. Fone rodomi realūs Japonijos vaizdai, užmaskuoti sendinimo efektais, o šalia titrų Arashi per nešiojamą kasečių grotą klausosi muzikos ir eidama šoka, skambanti muzika puikiai derinasi prie Arashi šokio tad ED žiūrisi tikrai gerai.

  Apibendrinimas, ko gero būtu toks: Tai dar vienas puikus SZS ir M†H režisieriaus darbas, žiūrovus stebintis netikėtais sprendimais ir žadantis nemažą humoro dozę, tiesa humoras čia kitokio lygio, jis smarkiai palengvintas, nebėra tos žvėriškos humoro dozės kaip kad SZS ar M†H, kur pamatęs kokį juokelį nespėji jo pilnai suvirškinti o tau jau dar vieną duoda. Parodijos elementai taip pat jaučiami, vieno epo pradžioje net garsųjį Batusajų iš Rurouki Kenshin sugebėjo paparodijuoti, taip pat galima išvysti veikėjų iš kitų anime, pvz viename epe kavinėje pietavo keli veikėjai iš M†H.
  Taip pat žavi, kad neapsiribojama viena pagrindine istorija, kiek viename epe, įterpiami šalutiniai, komedijiniai mini epizodėliai, kurie visiškai skiriasi nuo anime kuris juos glaudžia. Taip pat dažnai pralinksmina, kai vaikinukas sėdintis prašo dar salotų, bet padavėjai taip užsiėmę savo reikalais, kad visiškai nekreipia į jį dėmesio. Keliavimo laiku tema išvystita puikiai, viskas paremta logika, todėl atrodo gana įtikinamai, taip pat džiugu buvo išvysti kaip atrodė Japonija antrojo pasaulinio karo metais. Taigi dar vienas 2009 metų pavasario sezono perliukas, kuris ne tik puikiai žiūrisi bet ir neblogai pralinksmina, bei nustebina. Duodu 9/10, ir laukiu antro sezono.


  Paskutinį kartą taisė amidau : 2009-07-04, 18:34

 2. #2
  dreamer justi avataras
  Įstojimo data
  2009 05 25
  Vietovė
  vilnius
  Įrašai
  5
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  0
  na gal piesimas ir siek tiek keistokas,nes musu akytes jau pripratusios prie "mandresnio", bet manau toks piesimas puikiai tinka sio anime siuzetui. siaip visai cool.

 3. #3
  ☣☠☣


  amidau avataras
  Įstojimo data
  2007 04 25
  Vietovė
  N.A.<->Šiauliai
  Įrašai
  1.591
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  149
  Ką gi, pagaliau šiandien išvertė paskutinius epus, tad vis marš siųstis šio puikaus anime.

 4. #4
  Nothing... daumis1992 avataras
  Įstojimo data
  2009 07 07
  Vietovė
  Taurage
  Įrašai
  34
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  0
  Idomus anime, bet labai jau man jis buvo keistas, o pirma ir paskutine serija buvo panasios jau per daug tiesiog galejau sakyt dezavu, o del paskutinios tai nesupratau kam ji buvo isvis kurta didzioji dalis sio serijos tebuvo pozavimas ir is kur visi tie drabuziai atsirado?

 5. #5
  Iškrypęs dėdulė
  Killerbee avataras
  Įstojimo data
  2006 12 11
  Vietovė
  Vilnius
  Įrašai
  3.293
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  129
  Citata Autorius daumis1992 Žiūrėti skelbimus
  o del paskutinios tai nesupratau kam ji buvo isvis kurta didzioji dalis sio serijos tebuvo pozavimas ir is kur visi tie drabuziai atsirado?
  Aš supratau kaip fanserviso parodija.

  Be abejonės smagus anime, bet neturi kažko tokio kas rimtai užkabintu. Kelionės laiku jau truputi įgriso. Nebent antro pasaulinio tematika atrodė šviežiai. 8 balai už kokybišką darbą. Antro sezono nenoriu.

 6. #6
  Huzzuh!!
  FantasyBeast avataras
  Įstojimo data
  2007 06 18
  Vietovė
  Traveling in Space...
  Įrašai
  121
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  14
  Visos serijos žiurėjosi su nuobodulio nes nieko įspūdingo nevyko,keliavimas laiku,antro pasaulinio tematika - visa tai buvo pateikta per daug nuobodžiai,bet viskas šitame anime buvo taip "random" ,kad net juokas paimė pamačius 13 epizodą...
  Spoileris:
  Visi personažai su maudimosi apranga kalbėjo apie pieną kvantinės ar kas žino kokio aukšto lygio fizikos terminais kavinėje..
  Tas epizodas tikrai pakėlė nuotaiką...Na dauk apie šį anime nepasakysi gero,bet nebuvo jame ir blogo
  7/10
  Everyone knows this is a lie but a lie wont start without truth...

 7. #7
  The Hitchhiker
  Sable avataras
  Įstojimo data
  2005 03 11
  Vietovė
  underneath the sky
  Įrašai
  1.721
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Tinklaraščio įrašai
  6
  Reputacija
  89
  Nuobodokas aišku, bet antras sezonas kažkaip geriau sulindo. Ai ir paskutinėj serijoj

  Spoileris:
  salt guy got his salt ^^'

 8. #8
  Iškrypęs dėdulė
  Killerbee avataras
  Įstojimo data
  2006 12 11
  Vietovė
  Vilnius
  Įrašai
  3.293
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  129
  Antras sezonas tęsia pirmojo tradicijas, t.y. kokybiška, fanserviška ir apie nieką. Skirtumas tik tas, kad jau ir nebe originalu. Džiugu, kad bent
  Spoileris:
  vargšelis pagaliau gavo druskos.
  Velniop tokį servisą.

 9. #9
  AZ rėmėjas  Augis24 avataras
  Įstojimo data
  2009 03 29
  Vietovė
  Tokyo
  Įrašai
  919
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Tinklaraščio įrašai
  11
  Reputacija
  32
  Neblogas toks visai, labiausiai pamenu tas vietas, kai jie visi ėjo į kapines ir buvo paplūdimyje. Net nežinau kuo jos man taip įsiminė

 10. #10
  Beautiful Lies
  dfsafsaf avataras
  Įstojimo data
  2010 05 13
  Vietovė
  Kaunas
  Įrašai
  312
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  13
  Kažkaip norėjau pažiūrėt kažko iš Shafto, tai prisiminiau jog jie yra šį anime išleidę. Ką norėjau tą gavau, akys buvo patenkintos matydamos Shaft animacija.
  Pirmas sezonas kažkaip geriau suėjo nei antras, nes jau antram sezone man kai kurios serijos pernelyg random ir crazy buvo, bet visumoje tai smagiai susižiūrėjo.

Bookmarks

Rašymo leidimai

 • Jūs negalite rašyti naujas gijas
 • Jūs negalite rašyti atsakymus
 • Jūs negalite prisegti failų priedus
 • Jūs negalite keisti savo įrašus
 •