Puslapis 3 iš 5 PirmasPirmas 12345 PaskutinisPaskutinis
Rezultatai 33 iki 48 iš 70

Apriliuke in Japan!

trust me i'm engineer
    zeke avataras
    Įstojimo data
    2009 01 02
    Vietovė
    Kaunas ir Rokiškio r.
    Įrašai
    514
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    18
    nuotraukos tokios del to kad facebook istrauktos, o ten jos tokios rezoliucijos laikomos.
    Paskutinį kartą taisė zeke : 2009-05-08, 11:40
    S_T

one vs all, DIE AZ!

Izzo avataras
    Įstojimo data
    2007 02 25
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    1.837
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    58
    ir neįmanoma gaut normalios rezoliucijos nuotraukų?
    SCREW YOU, PEOPLE!

Rašytojas
    Kea avataras
    Įstojimo data
    2008 10 06
    Vietovė
    Motaku - Vilnius
    Įrašai
    240
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    20
    Citata Autorius zeke Žiūrėti skelbimus
    nuotraukos tokios del to kad facebook istrauktos, o ten jos tokios rezoliucijos laikomos.
    Pilna juk kitų nuotraukų talpinimo hostingų į kuriuos keliant nereikia taip mažinti rezoliucijos, atvirai kalbant ji galėtų ir geriau apipavidalinti savo kelioninį dienoraštį, tada ir kokybė geresnė būtų, nes kol kas čia tik blevyzgojimas ir pilstymas iš tuščio į kiaurą.

Pasimetęs
    Mplius avataras
    Įstojimo data
    2007 09 12
    Vietovė
    Kaunas/Klaipėda
    Įrašai
    158
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    16
    Ne paslaptis, kad mum otakam patinka japoniukės. Bet kalbėdamas su vienu japonu, girdėjau, jog jiems patiems europietės visai nieko. Ar tenka gauti dėmesio/žvilgsnių iš japonų vaikinukų, ar taip ir liko tokie drovuoliai?
    Beje, labai įdomu skaityti, nes būtent kasdieniško gyvenimo smulkmenos yra tai, ko pasigendu įv. literatūroje

P.S. AC truputį mirė lol.
    dArt (click) MAL (click)

trust me i'm engineer
    zeke avataras
    Įstojimo data
    2009 01 02
    Vietovė
    Kaunas ir Rokiškio r.
    Įrašai
    514
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    18
    Citata Autorius Kea Žiūrėti skelbimus
    Pilna juk kitų nuotraukų talpinimo hostingų į kuriuos keliant nereikia taip mažinti rezoliucijos, atvirai kalbant ji galėtų ir geriau apipavidalinti savo kelioninį dienoraštį, tada ir kokybė geresnė būtų, nes kol kas čia tik blevyzgojimas ir pilstymas iš tuščio į kiaurą.
    Na cia apriliukei reiketu sakyti ne man
    Juk ji pasirinko facebook. Seip galetumete kanors pasiulyti gal pradetu nadotis ir kitais
    S_T

Rašytojas
    Kea avataras
    Įstojimo data
    2008 10 06
    Vietovė
    Motaku - Vilnius
    Įrašai
    240
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    20
    Aipriliuke> Paspaudus ,,Naujas atsakymas" po rašymo langu, dešinėje yra ,,Naudingos nuorodos ir pamokos". Ten tereikia paspausti ant:
    * Paveiksliuko talpinimas ImageBam.com serveryje
    arba
    * Paveiksliuko talpinimas ImageShack.us serveryje
    (Kuriuos mūsų patogumui sukūrė amidau). Ir padaryti kas ten parašyta. Ir nereikės facebook, ir pasakojimai vaizdingesni bus, nes juos iliustruos nuotraukos.

Narys animegirl avataras
    Įstojimo data
    2007 10 19
    Vietovė
    kaunas
    Įrašai
    46
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    0
    Apriliuke, o lietuviu japonijoj nei vieno nesutikai?O sponsorių radai ar tėvai viską apmokėjo...

I..Hate..All..off..you.
    karolisvis avataras
    Įstojimo data
    2008 05 25
    Vietovė
    Holy place in heaven.
    Įrašai
    292
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    17
    Kuo toliau tuo idomiau!!!Laukiu nauju fotkiu ^^
    Run, live to fly, fly to live, do or die.
    Won't you run, live to fly, fly to live, Aces high!

[SIGPIC][/SIGPIC]

hahahahaha! niam :DD
    winry3 avataras
    Įstojimo data
    2009 02 18
    Vietovė
    Vilnius
    Įrašai
    142
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    14
    aš va neseniai prisiminiau tokį atvejį,isomu ar ir tau Lietuvos švietimas tokį pokštą iškrės...tai va,mano draugė dalyvavo vienam konkurse ir jį laimėjo.kaip prizas buvo vieneri mokslo metai Vokietijoje.Na ji ten atsimokė,grįžo,ir žinot ką?Jai tų metų neužskaitė!!Lietuvoj vėl iš naujo į 11 klasę turėjo eit...tau ,Apriliuke, nieko nesakė?neperspėjo?

Rašo
    Doommuks avataras
    Įstojimo data
    2009 02 22
    Vietovė
    Chibi world
    Įrašai
    268
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    15
    Ir as turiu klausima....... tu i kelinta klase eini? jaigu tu 10-oke tai tau reikes ir egzus laikyt japonijoj? Ar tu gal jau vienoliktoke ir...... viskas normaliai
    Paskutinį kartą taisė Doommuks : 2009-06-04, 08:13 Priežastis: klaidu pridariau

מיד

Airiz avataras
    Įstojimo data
    2004 01 09
    Vietovė
    Hunter's Village
    Įrašai
    2.032
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    96
    Spoileris:
    Citata Autorius Apriliuke Žiūrėti skelbimus
    Sveiki visi sory kad taip ilgai nerasiau bet pas mus dabar sporto cempionatas o as atstovauju plaukimo kluba bet senai jau neplaukiau tad reikia treniruotis ir atgauti forma ka cia jums gero papasakojus kad nera labai ka ir pasakoti (ir tai sako žmogus, kuris nuvažiavo į Japonija )
    tevai prie kompo neleidzia ilgai sedeti tad taip retai rasau beto kai kuriau sia tema nepamenu kad buciau parasius kas kiek laiko rasysiu ! tai vat

Deja esu vienuoliktoke jau ir egzaminus islaikiau gana neblogai Lietuvoje ! Japonijoje orai labai permainingi savaitgaiais lyja kaip is kibiro o kai i shule tai saule sviecia ir karsta kaip nzn kas !

del gerbeju turiu problemu nes vienas kaip maniakas taip prilipo kad atkrapstyti nikaip neina dovanoja man anime zurnalus , daiktus su Mame Shiba tai toks Japonijoje populiarus suo-pupa tai vat as ji labai megstu taip pat vedasi i macdonalds restorana ir vaisina greitu maistu, o uz tai nori pasimatymo su manim sako man kiekviena diena kad as jam esu mergina nr 1 visame pasaulyje ir terrizuoja mano anglu klubo nares klausinedamas ar as jam patnku nu zodziu vienas vargas su juo ! jis man tik draugas ! yra vaikinu kurie daug grazesni uz ji ! tai vat beto Japonu mokyklos poru tradicija jeigu vaikinas ir mergina yra pora pasitaiko atveju kad merginai arba vaikinui liepus mergina arba vaikinas negali bendrauti su merginomis arba vaikinais ! tai as turiu toky atveji su mano klasioku jis bendrauja su visom be tik ne su manim! nes jo mergina jam lipe nekalbeti su manim ! Keisti tie japonai ! mano seses klaseje buvo atvejis kai pora nekalbejo su nieku is klases nes maty labai viens kita mylejo ! beto bijo kad tu jo arba jos antra puse nusvilpsi tai vat!
    parasysiu mieliei veliau einu treniruotis plaukimo varzyos laukia!

O čia tai DAUG ĮDOMIOS IR TIKRAI NAUDINGOS informacijos?O tavo posakiai...tu gal kokį juodraštį padaryk, nes kaip parašai po mėnesio tylėjimo tai žmonės nejaukiai gali pasijaust ir užduot sau klausimą apie ką ši gija aplamai ....
    Paskutinį kartą taisė Airiz : 2009-06-04, 11:56

Narys Koaru avataras
    Įstojimo data
    2007 04 24
    Vietovė
    Vilnius
    Įrašai
    68
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    0
    Nuostabu! Idomu, kaip tiem kitiem mainu programos dalyviams sekasi..? Ar susisieki su jais? Laukiu tolesniu tavo papildymu ir sekmes tau varzybose! ;D

Procrastinator

Eglaya avataras
    Įstojimo data
    2005 07 22
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    601
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    56
    Erm... Klausimas - o tu supranti, ko pati į tą Japoniją išvažiavai? Nes man kažkaip labai lėkštai viskas ima rodytis čia...

Narys
    Apriliuke avataras
    Įstojimo data
    2007 07 02
    Vietovė
    Vilnius
    Įrašai
    77
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    14
    Taip suprantu as i Japonija isvaziavau nes noriu tapti savarankiska , ismokti Japonu kalbos kulturos, paprociu , maisto gaminimo paslapciu , susirasti draugu , ir pamatyti sia nuostabia saly nei is paveiksliuko o pati savo akimis ! todel as cia ir manau kad tai tik i gera mano ateiciai !
    Forumo rėksnė.

Narys
    Hanikka avataras
    Įstojimo data
    2009 03 19
    Vietovė
    Vilnius
    Įrašai
    47
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    0
    Klausimas
    Pacioj pirmoj zinutej rasei, kad pradejai dievinti mokyklines uniformas . Kas iena i tas uniformas pvz.: sijonas (arba kelnes) svarkas ir t. t.
    Gali isvardyti kas ieina?

Narys
    Apriliuke avataras
    Įstojimo data
    2007 07 02
    Vietovė
    Vilnius
    Įrašai
    77
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    14
    i uniformas iesina svarkas kojnes lemene marskinai kaklarasitis arba bantukas ! gerai gerai idesiu nuotraukas is japoniskos pilies oki !
    Forumo rėksnė.

Puslapis 3 iš 5 PirmasPirmas 12345 PaskutinisPaskutinis

Bookmarks

Rašymo leidimai

• Jūs negalite rašyti naujas gijas
  • Jūs negalite rašyti atsakymus
  • Jūs negalite prisegti failų priedus
  • Jūs negalite keisti savo įrašus
  •