Žiūrėti balsavimo rezultatus: Kuroshitsuji įvertinimas

Balsavo
156. Jūs negalite čia balsuoti
 • 5

  108 69.23%
 • 4

  37 23.72%
 • 3

  8 5.13%
 • 2

  3 1.92%
 • 1

  0 0%
Puslapis 1 iš 7 123 ... PaskutinisPaskutinis
Rezultatai 1 iki 16 iš 107

Kuroshitsuji

 1. #1
  Iškrypęs dėdulė
  Killerbee avataras
  Įstojimo data
  2006 12 11
  Vietovė
  Vilnius
  Įrašai
  3.293
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  129

  Kuroshitsuji / Kuroshitsuji II

  Kuroshitsuji

  Režisierius: Shinohara Toshiya
  Studija: A-1 Pictures
  Autorius:Yana Toboso
  Panašūs anime: Code Geass + Hellsing + gėjiški prieskoniai
  Žanrai: komedija, mistika, drama
  Transliacija: 03.10.2008 - 27.03.2009
  AniDB reitingas: 8.18
  Trukmė: TV 24 ser. x 25 min.

  AMW / Opening / Ending
  Aprašymas: Kas nenorėtų absoliučiai paklusnaus tarno kuris puikiai tvarko namus, ruošia valgyt ir dar bet kam į snukį gali duot? Už tokį servisą galima ir sielą paaukoti. Ciel'as Phantomhive taip ir padarė. Ne kiek dėl serviso kiek dėl keršto. Siela jam nėra didelė kaina. Berniukas jau ir taip laiko save mirusių nuo tada kai buvo nužudyti tėvai, dvaras sudegintas, o jis pats išniekintas...beveik tiesiogine žodžio prasme. Nepaisant to Ciel'as laiko save tikru giminės ir jos tradicijų tesėju. Atstatė dvarą, rūpinasi verslu ir vykdo smulkius karalienės nurodymus. Mat Phantomhive giminė nuo seno garsėja kaip karališkos šeimos "sarginiai šunys".

  Nors čia tik mano nuomonė, bet serialas būtų daug geresnis jei Ciel'as būtų mergaitė. Pirmiausiai tai suteiktų sveiko pikantiškumo ir be abejo pradingtų tas gėjiškas prieskonis. Galima ginčytis iki pamėlynavimo, bet tik aklas gali nepastebėti užuominų. Emo'jiškas berniukas su trumpikėmis man apskritai nelabai patiko. Velnias-tarnas Sebastianas įdomesnis personažas, bet pagal savo galias per minkštas. Va foniniais personažai visai vykę. Ypač Grell, Undertaker ir aišku kawaina kinietė. Bet šeip personažai daugiau ar mažiau su galva nedraugauja. Kaip kuriems tai į naudą, o kai kuriems ne. Detektyvas apskritai yra klinika.  Su siužetu irgi bėda. Ta prasme jis tai yra tai nėra. Kadangi pati serialo idėja nėra labai įdomi todėl normalios siužetinės linijos nebuvimas man yra didelis trūkumas. Buvo nuobodoka ir norėjosi miego. Šiuo aspektu Kuroshitsuji man priminė Cowboy Bebop. Ten irgi pradžioje mestelėjo užuominą, didžiąją serialo dalį vyko belekas ir pabaigoje viską greitai sutvarkė. Tiesa, bet pabaiga čia daugiau nei padori. Net keista, maniau visai anime sugadins, bet ne, greičiau išgelbėjo. Man keista, kodėl visi šaltiniai prie žanrų nurodo komediją, o ne dramą. Kur čia komedija!? Ne tas prasme, kad jumoras čia prastas. Tiesiog jis epizodinis ir nelabai dera su gan niūria bei gotikine serialo atmosfera. Ypač kai anime gan greitai surimtėjo. O normaliai dramai per mažai dramos. Vienžo eilinį kartą japonai daug visko primaišo ir gaunasi nei šis nei tas. Ir aišku patosas ne laiku ir ne vietoje. Prie piešimo labai kabinėtis negaliu. Animacija gan statiška ir nupiešta kukliai, bet stilingai ir su skoniu.

  Reziumė: Silpnas 7. Už kelis smagiai išprotėjusius personažus, kartais išlendančią mistišką atmosferą, puikią muziką ir pabaigą. Ypač už paskutines penkias minutes. Ir vos nepamiršau....pralinksmino japoniška angelų versija ir apskritai Viktorijos laikų Anglija. Kuroshitsuji yra tikrai ne šedevras, bet žiūrėti galima. Tiesa, mano nuomone serialas yra labiau subalansuotas mergaitėms.

  Sebastianas su vienuole padarė tai apie ką aš ir pagalvojau?^^

  Spoileris:


  Kuroshitsuji II

  Režisierius: Hirofumi Ogura
  Studija: A-1 Pictures
  Panašūs anime: Code Geass + Hellsing + gėjiški prieskoniai
  Žanrai: komedija, mistika, drama
  Transliacija: 02.07.2010 - 17.09.2010
  MAL reitingas: 8.16
  Trukmė: TV 12 ser. x 25 min.

  AMW / Opening / Ending
  Antro sezono nelaukiau ir nieko gero nesitikėjau. Tik keistai atrodė tas posteris. Klonavimo operacija nepavyko? Tiesa, viskas po truputi atsistojo į savo vietas. Šis serialas yra tas pats Kuroshitsuji, su pažįstamais personažais, atmosfera ir gėjiškais prieskoniais. Nebent to gėjiškumo ir fanserviso yra truputi daugiau bei kolektyve atsirado nauja porelė. Va ką reikia pagirti tai siužetą. Jis tikrai neblogas ir meistriškai užsuktas. Matyt režisieriaus pakeitimas pasiteisino. Teigiamai vertinu ir mažesnę trukmę. Pirmas sezonas buvo daug ilgesnis ir tuo pačiu nuobodesnis. Pabaiga dviprasmiška, nesuprasi ar tai bad ar tai happy, bet užtat sudedanti beveik visus taškus ant i.


  Reziumė: Sunku su įvertinimu. Antras kaip ir labiau patiko už pirmą, bet duoti 8 balus ranka nekyla. Geresnis, bet nepakankamai geras. Net papai ir žoliapjovė nepadėjo.^^

  Žiūrėti patariu vienu/dviem prisėdimais. Įspūdis bus geresnis.

  Spoileris:
  Paskutinį kartą taisė Killerbee : 2010-09-22, 20:01

 2. #2
  X - Crime of visual shock

  Džiro sesė avataras
  Įstojimo data
  2005 11 12
  Vietovė
  Vilnius, Pašilaičiai
  Įrašai
  684
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  41
  Realus faktai/asmenybės iš Kuroshitsuji:
  Opiumo karas http://en.wikipedia.org/wiki/Opium_War
  Londono gaisrai: http://en.wikipedia.org/wiki/Great_Fire_of_London http://en.wikipedia.org/wiki/Second_...Fire_of_London
  Sebastian Michaelis http://en.wikipedia.org/wiki/Sebastian_Michaelis
  Įdomus faktas: Ciel'is demoną pavadino Sebastian - savo buvusio šuns vardu.

  Credit - Dolly~

  O dėl pačio anime - žiūrėjau, nes patiko piešimas~
  ir tikrai maniau, kad tai bus komedija, bet suėjo ir taip, kaip buvo~
  Ir ašen taip pat labai patenkinta dėl pabaigos, kad ji nesibaigė
  taip, kaip labai bijojau, kad gali baigtis~

  Užsukite in mano FB page: http://www.facebook.com/MaumasArt

 3. #3
  Bagy-san
  Bagy avataras
  Įstojimo data
  2008 05 24
  Vietovė
  United Kingdom
  Įrašai
  297
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  19
  Jega kai anime remiais realiais faktais, kai pagalvoji net baisu pasidaro.
  O del pabaigos 100% pritariu Džiro sesei ne ir as buvau sabejojus, kad baiktis gali ne taip kaip turetu.

 4. #4
  Last Frame Studio


  bithuthe avataras
  Įstojimo data
  2003 11 14
  Vietovė
  Vilnius
  Įrašai
  451
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  30
  Kuroshitsuji patiko piešimas, bei pabaiga, kuri ir turėjo taip baigtis, nes manau kitokia būtų ko gero ir sugadinus viską. Tiesa, gaila, kad mažai buvo parodyta tikroji demoniškoji Sebastiano pusė [gaila, kad Ciel jos nepamatė, o mums tik trupinėlį numetė >.< ], nors džiaugsmą kėlė pasirodęs Grell Undertaker su savo yaoi'niškumu. Siužete užkniso tie keli neaiškūs Ciel prisiminimai apie tuos iškrypusius dėdes ir tetas su kaukėmis (tokios scenos pasikartoja jau ne pirmam anime, tad norėčiau sužinot iš kokio čia realybės istorijos aspekto) ir ta nesąmonė su karaliene, maždaug: ftw, jai korozija? (ir ne tik)

  Sebastianas su vienuole padarė tai apie ką aš ir pagalvojau?^^
  čia tai aš irgi po kiek laiko pagalvojau, ar ten buvo taip kaip buvo ar tik man pasirodė, bet jei jau killerbee taip mano, tai vadinas tiesa . *rrrrr*

  Tiesa, iš kažkurios serijos sužinojau, kad Ciel gimtadienis yra tą pačią dieną kaip ir mano. Sugoi

 5. #5
  Labas.
  mariux9998 avataras
  Įstojimo data
  2008 06 20
  Vietovė
  Vilnius
  Įrašai
  543
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  23
  Pažiūrėjau iki vidurio ir sustojau. Laukiu, kol Shinsenai išvers.

 6. #6
  ☣☠☣


  amidau avataras
  Įstojimo data
  2007 04 25
  Vietovė
  N.A.<->Šiauliai
  Įrašai
  1.591
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  149
  Sustabdžiau žiūrėjimą po kokių 15 ar 17 ep'ų, kažko nesinorėjo žiūrėti, o kai užsinorėdavo tai visad kompas, pradėdavo ožiuotis... Bet kada nors tikrai pažiūrėsiu iki galo.
  Šiaip šis anime, man visai patiko, linksma atmosfera, pagyvinta netradicinėmis situacijomis, o dar tas realus laikmečio perteikimas. Piešimas nelabai mano skonio bet dėl jo tikrai nesiskundžiu. Pakol kas duočiau 7-8/10.

 7. #7
  Naujokas kyve' avataras
  Įstojimo data
  2009 03 04
  Vietovė
  vilniuj
  Įrašai
  13
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  0
  neseniai pradejau ziuret
  labai fainas anime
  ypac Sebastian

 8. #8
  visu pirma tai dekui Dziro sesei, kad mane sudomino situ anime ^^
  [berods didzioji dalis buvo del Grell]
  kol kas paziurejau 13 epu [jeigu normaliai veiktu intikas, galbut jau netgi ir baigusi buciau], tai kiek galiu pasakyti, tai kad anime geras. nesu labai kompetetinga vertinti, bet tikrai manau, kad geras. patiko tas lengvumas, tuo labiau, kad vyksta visokie tokie spookie dalykai.
  o ir nemazai personazu, kurie man patinka [siaip buna daugiausiai 3 viename anime].
  Urameshi, Iemon-dono!

 9. #9
  Naujokas Karinutea avataras
  Įstojimo data
  2009 02 28
  Vietovė
  Vilnius
  Įrašai
  26
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  0
  Siaip nieko toks x) Mielas anime. Bet ziuredavau kai nieko kito nebuvo ka veikt x)))

 10. #10
  Catching some Zzzzs...  slicKrox avataras
  Įstojimo data
  2021 08 01
  Vietovė
  4Th Dimension (Jonava/Sou)
  Įrašai
  2.566
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  146
  Kuo toliau žiūrėjau šį anime, tuo greičiau norėjau, kad jis baigtųsi. Labai patiko serija apie magiškąjį / stebuklingąjį fotoaparatą ir dar kelios serijos, atseit paremtos kažkiek realiais faktais, bet siužeto nebuvimas viską sužlugdė, o ir tik kartais išsiskiriantis veikėjai padėties netaisė. Piešime nieko išskirtinio nepastebėjau, beveik standartins TV anime šablonas, tik viduramžių pateiktas pasaulis atrodė kiek įdomiau, kadangi jis ne taip dažnai yra pateikinėjamas, ypač Londonas. Galima sakyt, beveik pilnai sutinku su Killerbee aprašymu.
  Citata Autorius killerbee
  Nors čia tik mano nuomonė, bet serialas būtų daug geresnis jei Ciel'as būtų mergaitė. Pirmiausiai tai suteiktų sveiko pikantiškumo ir be abejo pradingtų tas gėjiškas prieskonis.
  Visiškai sutinku, ypač žinant, kad mažąjį Ciel‘ą įgarsino aktorė Sakamoto Maaya, kuri 85% yra įgarsinus moteriškus personažus, nors nieko keisto tame ir nėra, bet gerai ją pažįstant buvo gan sunkoka priprasti ir kažkaip visai netiko. Plačiai publikai ji yra gerai žinoma įgarsinus tokius personažus kaip Šiki (Shiki; Anime: Kara no Kyoukai), Lal'C Melk Mark (Anime: Top wo Nerae! / Gunbuster) ir t.t...
  Paskutinį kartą taisė slicKrox : 2009-04-13, 18:36

 11. #11
  steamheart

  Yukari Murasaki avataras
  Įstojimo data
  2009 01 16
  Vietovė
  Vilnius
  Įrašai
  225
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  32
  Geras, gražus, juokingas pradžioj, bet "somehow so sad" pabaigoj.
  P.S. Grell is love.

 12. #12
  The watcher..
  Anita avataras
  Įstojimo data
  2008 03 23
  Vietovė
  Ispanija
  Įrašai
  157
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  17
  Et pradejau siustis priesh pora menesiu ir niekaip iki galo nedasisiunchiu.. ( Persimechiau ant ¨Youkoso¨nors irgi nuobodokas: televizijos baime ir bla bla.. ) Reiktu gal kada ir pabaigt.. Man jo ¨aplinka¨ir pieshimas patiko, delto ir zhiurejau turbut.. Nes anime apie tarna, kur kiekviena serija vis atskleidzhia kazhka tokio, ka jis genialiai daro, nuobodoka.. nors ish manes 3jeta nuluptu uzh nenuvalkiota siuzheta..

 13. #13
  Narys talismanas avataras
  Įstojimo data
  2008 07 03
  Vietovė
  Dark city
  Įrašai
  39
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  0
  Turint mintyje kad pagrindinio veikėjo apranga pilnai atitinka to laikmečio aukštuomenės apsirengimo stilių (ir tos kojinės) + tai kad Sebastian pasirodo buvo moteris (bent jau aš taip supratau paskutinęs seriją), tai anime ne toks jau ir gėjiškas.... Anime skirtas pasižiūrėti vakare nekvaršinant sau galvos per daug didžios idėjos ir siužeto paieškomis 7/10.
  P.S. Iki Cowboy Bebop jam toli toli toli....
  Paskutinį kartą taisė talismanas : 2009-04-23, 16:37

 14. #14
  Iškrypęs dėdulė
  Killerbee avataras
  Įstojimo data
  2006 12 11
  Vietovė
  Vilnius
  Įrašai
  3.293
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  129
  Citata Autorius talismanas Žiūrėti skelbimus
  Turint mintyje kad pagrindinio veikėjo apranga pilnai atitinka to laikmečio aukštuomenės apsirengimo stilių (ir tos kojinės) + tai kad Sebastian pasirodo buvo moteris (bent jau aš taip supratau paskutinęs seriją)
  Chm, čia iš kur tokios išvados?

 15. #15
  Narys talismanas avataras
  Įstojimo data
  2008 07 03
  Vietovė
  Dark city
  Įrašai
  39
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  0
  Citata Autorius Killerbee Žiūrėti skelbimus
  Chm, čia iš kur tokios išvados?
  Apei kurias išvadas kalba? Dėl kojinių ar dėl sebastiano?
  Paskutinį kartą taisė talismanas : 2009-04-24, 13:48

 16. #16
  Bagy-san
  Bagy avataras
  Įstojimo data
  2008 05 24
  Vietovė
  United Kingdom
  Įrašai
  297
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  19
  Citata Autorius talismanas Žiūrėti skelbimus
  Apei kurias išvadas kalba? Dėl kojinių ar dėl sebastiano?
  Is kur tu istraukiai kad Sedastianas Moteris?

Puslapis 1 iš 7 123 ... PaskutinisPaskutinis

Bookmarks

Rašymo leidimai

 • Jūs negalite rašyti naujas gijas
 • Jūs negalite rašyti atsakymus
 • Jūs negalite prisegti failų priedus
 • Jūs negalite keisti savo įrašus
 •