Puslapis 12 iš 12 PirmasPirmas ... 2101112
Rezultatai 177 iki 182 iš 182

Labiausiai jūsų nekenčiamas anime/manga veikėjas ir kodėl?

Naujokas Kyoshi avataras
    Įstojimo data
    2011 08 21
    Vietovė
    Vilnius
    Įrašai
    7
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    0
    Kaip gi galima kokio nors veikėjo nekęsti, juk jų rolė užpildo dalį anime. Suprantama, kiekvienas žmogus turi savo nuomonę ir turi teisę jausti antipatiją kam nors, bet neapykanta yra visai kas kita. Kai yra pradedama smerkti, kai kurie faktai tampa ignoruojami, nors neapykanta gali atrodyti ir nekalta, bet dažnai pastebiu, kad ir autoriai būna peikiami.

Dauguma veikėjų yra įdomūs, kadangi jie parodo kokie mes kartais galime būti realybėje (dažniausiai vidinėmis būsenomis, o ne išoriniais veiksmais), tuomet žmogus pamatęs į save panašų veikėją, gali pastebėti panašias klaidas, bei išmokti jų vengti, taigi anime žiūrėjimas gali ne vien suteikti pramogą bet ir padėti tobulėti.

Na, o kad suprasti kodėl veikėjas vienaip ar kitaip elgiasi, reikia išanalizuoti visą jo istoriją bei aplinką, tuomet dauguma kortų bus nesunkiai atvertos. Yra du veikėjų tipai - tie, kurie įgavo savo pagrindinį charakterį naturaliai, ir tie (dažniausiai nesuprantamieji/nekenčiamieji) kurie juos įgyjo po kažkokių fatalių pakitimų jų gyvenime. (pirštais nerodysiu, kadangi tokių nesuprastų veikėjų yra šimtai)

Nekęsti yra lengviau nei suprasti. Patariu rinktis sunkesnyjį kelią.
    Paskutinį kartą taisė Kyoshi : 2011-08-22, 12:51
    Be careful what you call reality.

Naujokas .Gry. avataras
    Įstojimo data
    2011 08 27
    Vietovė
    Lietuva
    Įrašai
    7
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    0
    Man patiko Kyoshi mąstymas, džiugu, kad kas drįsta paneigt daugelio narių nuomones argumentuota kritika... Bet aš pati būčiau linkus nesutikti su tuo, žinodama, kad ko nors neapkęsti yra visiškai natūralu. Nesvarbu ar tai anime personažas, koks gyvas žmogus ar dar kas.
    Taip, daugybė personažų gal ir padeda tobulėt, ką suprast ar perprast apie pasaulį, gyvenimą, dar kažką, ką lengvai galėtume pavadint kad ir "dvasiniu žmogaus tobulėjimu". Bet vis tiek atsiras žmonių, kuriems tas veikėjas eis per nervus. Juk tai taip natūralu! Ir net jei pasirinktum "sunkesnįjį" kelią, tai kokia prasmė? Ta prasme, jei tu ir išanalizuosi to veikėjo istoriją, aplinką, "atversi kortas", tai prie nieko neprives. Veikėjas vis tiek tave nervuos, mano manymu.
    Na nežinau, nebent tu kažkokia ypatinga ir pasaulyje viską dievini. D

O aš pati, nors nemačius daug anime, bet galiu pasakyt, kad būtent šiuo metu tiesiog negaliu pakęst Sasukės (Naruto Shippuden). Nors ilgą laiką jis buvo mėgiamiausias mano personažas. Man atrodo, kad mano meilė jam mirė tuomet, kai jame mirė visos jo žmogiškosios dalelės, jei galiu taip išsireikšti. T.y. jis pasidarė kažkokiu idiotu su tuo savo kerštu visiems ir visada. Na, gal čia laikina, nežinau. Pažiūrėsiu, pamatysiu.
    Paskutinį kartą taisė .Gry. : 2011-08-27, 21:27

3. Ačiū Miyata dėkojo
    Find your own sins, kid.

Miyata avataras
    Įstojimo data
    2008 01 09
    Vietovė
    UK, Bristol
    Įrašai
    719
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    22
    Citata Autorius .Gry. Žiūrėti skelbimus
    Man patiko Kyoshi mąstymas, džiugu, kad kas drįsta paneigt daugelio narių nuomones argumentuota kritika... Bet aš pati būčiau linkus nesutikti su tuo, žinodama, kad ko nors neapkęsti yra visiškai natūralu. Nesvarbu ar tai anime personažas, koks gyvas žmogus ar dar kas.
    Taip, daugybė personažų gal ir padeda tobulėt, ką suprast ar perprast apie pasaulį, gyvenimą, dar kažką, ką lengvai galėtume pavadint kad ir "dvasiniu žmogaus tobulėjimu". Bet vis tiek atsiras žmonių, kuriems tas veikėjas eis per nervus. Juk tai taip natūralu! Ir net jei pasirinktum "sunkesnįjį" kelią, tai kokia prasmė? Ta prasme, jei tu ir išanalizuosi to veikėjo istoriją, aplinką, "atversi kortas", tai prie nieko neprives. Veikėjas vis tiek tave nervuos, mano manymu.
    Na nežinau, nebent tu kažkokia ypatinga ir pasaulyje viską dievini. D

O aš pati, nors nemačius daug anime, bet galiu pasakyt, kad šiuo metu tiesiog negaliu pakęst Sasukės (Naruto Shippuden). Nors ilgą laiką jis buvo mėgiamiausias mano personažas. Man atrodo, kad mano meilė jam mirė tuomet, kai jame mirė visos jo žmogiškosios dalelės, jei galiu taip išsireikšti. T.y. jis pasidarė kažkokiu idiotu su tuo savo kerštu visiems ir visada.
    Sutinku su tavo nuomone apie neapykanta, nekesti kazko yra naturalu, buk tai silpna neapykanta kur tiesiog nepatinka veikejas, ar tokia stipri kur jau pradedi peikti ta veikeja. Ir siaip Kyoshi sake kaip imanoma nekest, kai tas veikejas uzpildo daly vaidybos ir anime plot'o. As manau tame ir esme - zmones nori kad to veikejo nebutu, kad plot'as iseitu kitaip. Pavyzdziui, A draugauja su B, bet B turi jausmus C ir C yra mulkis/mulke ir tuom pasinauduoja, isnauduoja B. Del to A ir B negali but kartu, ko pasiekoje A gali nusizudyt. Del sito as ir nekesciau C, del jo A ir B negali but kartu, as noriu kad jo ten isvis nebutu ir anime turetu happy ending A ir B kartu. Cia vienas is pavyzdiu, gal ir nelabai tinkamu nes cia isejo kaip main anime plot. Bet buna kitu veikeju kurie antrarusiai ir viska gadina, pvz ecchi anime A ir B tuoi padarys ka nors perverted bet i kambari iliekia C ir viska sutrugdo. Kam tai reikalinga? Daugeliui tai nepatiktu, ir jai tai kartotusi daznai, jiem tas veikejas labai pradedu nepatikt. Stai mano nuomone, aisku visi mastom kitaip, ir as nesakau kad Kyoshi esi neteis-us(i), tiesiog nusprendziau issakyt savo nuomone.

@.Gry. o del Sasuke's tai as manau cia viskas del Itachi, nes jis norejo atkersyt bet vis neturejo jegu, todel isejo pas Orochimaru kad jis ji ismokintu visokiu stipriu techniku. Poto jis suzino visa tiesa is Itachio, ir kai jis nuzuda ta kita asmeni, tiesiog jau nera kelio atgal. Jis per daug pridirbo kad galetu sugrizt i Konoha ar tapt geru. Nedgi jai jis tai jaucia sirdyje, nieko jau nepadarysi. Tuo labiau kad jie su Naruto visada buvo varzovai ir norejo issiaiskint kurys stipresnis, tai jis pagalvojo kad taip bus geriau, taip jie galies kautys iki mirties ir suzinot kas is ju stipresnis.

Naujokas .Gry. avataras
    Įstojimo data
    2011 08 27
    Vietovė
    Lietuva
    Įrašai
    7
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    0
    Citata Autorius Miyata Žiūrėti skelbimus

@.Gry. o del Sasuke's tai as manau cia viskas del Itachi, nes jis norejo atkersyt bet vis neturejo jegu, todel isejo pas Orochimaru kad jis ji ismokintu visokiu stipriu techniku. Poto jis suzino visa tiesa is Itachio, ir kai jis nuzuda ta kita asmeni, tiesiog jau nera kelio atgal. Jis per daug pridirbo kad galetu sugrizt i Konoha ar tapt geru. Nedgi jai jis tai jaucia sirdyje, nieko jau nepadarysi. Tuo labiau kad jie su Naruto visada buvo varzovai ir norejo issiaiskint kurys stipresnis, tai jis pagalvojo kad taip bus geriau, taip jie galies kautys iki mirties ir suzinot kas is ju stipresnis.
    Na taip, viską suprantu. Dėl ko jis taip daro.. Bet dėl to ir nervina, kad atrodo, jog dabar visiškai jokių jausmų, apart pykčio, nejaučia. Toks visiškas bejausmis... Nemėgstu kai taip būna.

Narys
    Sentum avataras
    Įstojimo data
    2011 02 18
    Vietovė
    Lost in space of time
    Įrašai
    91
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    0
    Yra vienas, Makoto iš School Days... jis tiesiog negalvodamas elgėsi bjauriai, skaudino, nusipelnė savo pabaigos... Kas matė School Days mane supras. Gal kitas pasakytų, kad jis buvo priverstas taip elgtis, bet aš taip nemanau, jis viską savo noru darė ir tuo mėgavosi.

7. Ačiū Miyata dėkojo
    Naujokas Sprite avataras
    Įstojimo data
    2011 07 15
    Vietovė
    In Nightmare...
    Įrašai
    14
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    0
    Citata Autorius Sentum Žiūrėti skelbimus
    Yra vienas, Makoto iš School Days... jis tiesiog negalvodamas elgėsi bjauriai, skaudino, nusipelnė savo pabaigos... Kas matė School Days mane supras. Gal kitas pasakytų, kad jis buvo priverstas taip elgtis, bet aš taip nemanau, jis viską savo noru darė ir tuo mėgavosi.
    Spoileris:
    Jo, tikrai pritariu, Per daug Tai darydavo, bet ir nusipelne Mirties..
    Paskutinį kartą taisė Airiz : 2011-08-28, 19:44 Priežastis: mokinames rašyti bent jau be gramatinių klaidų

Puslapis 12 iš 12 PirmasPirmas ... 2101112

Bookmarks

Rašymo leidimai

• Jūs negalite rašyti naujas gijas
  • Jūs negalite rašyti atsakymus
  • Jūs negalite prisegti failų priedus
  • Jūs negalite keisti savo įrašus
  •