Puslapis 11 iš 12 PirmasPirmas ... 9101112 PaskutinisPaskutinis
Rezultatai 161 iki 176 iš 182

Labiausiai jūsų nekenčiamas anime/manga veikėjas ir kodėl?

~Madara Phantomhive~
    Guest
    Amane Misa - Death Note - durnesnės bobos matyti neteko. Kristau Šventas, tikra blondinė. ne veltui nemėgstu blondinių.
    Kaze no Stigma - nepamenu tos mergosvardo. Amžina isterikė. Ir šiaip kai kurias bobas padaro tokias, kad ką žinau. Pastovus bairis "kumštis į veidą ir bičiukas skrenda dangaus link" toks apgailėtinas, kad jei pamatau per anime nors vieną tokį - net nebežiūriu, nebent neatkreipiu dėmesio (būna kai smegenys išsijungusios).

2. Ačiū witkus dėkojo
    Jėbus martikhora avataras
    Įstojimo data
    2010 10 04
    Vietovė
    Egzistuoju Vilniuje
    Įrašai
    23
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    0
    Kažkaip neprisimenu kitų antipatijų, bet Rakis iš Claymore... Kiek galima žliumbt, kad ir kas bebūtų, eina na...ktį grybaut
    !!!???!!!

Naujokas Kibernetika avataras
    Įstojimo data
    2010 08 04
    Vietovė
    Lietuva
    Įrašai
    17
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    0
    Orihime iš Bleach - tiesiog negaliu pakęsti šitos nuolat verkšlianančios ir nemąstančios būtybės
    S. Kururugi + Lelouch iš C.G. - lievi, pasipūtę personažai (ir Euphemia dar prie to pačio pridėt galima).
    Dar užkniso Yuka iš 11 Eyes - be komentarų
    Ta blondinė seselė iš High School of the dead - viešpatie, dar TOKIOS kvailos, nieko neišmanančios mergiotės nei viename anime nemačiau (ir tikiuosi, nepamatysiu)

Naujokas Mei-chan avataras
    Įstojimo data
    2010 10 30
    Vietovė
    Japan, Kanagawa.
    Įrašai
    13
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    0
    hm... Kažkaip tų veikėjų tokių kaip 'nekenčiamų' ir neturiu, bet kas labiausiai tikriausiai užknisa tai iš Fairy Tail'o ta Lucy, nes nieko nesugeba padaryti normaliai...

3------->
    Unusual avataras
    Įstojimo data
    2010 10 14
    Vietovė
    <_<
    Įrašai
    148
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    11
    Man tai Ninja Ninja iš Afro Samurai pasirodė toks paviršutiniškas tik malti liežuviu ir moka daugiau nieko.

Naujokas sviesta avataras
    Įstojimo data
    2010 07 23
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    17
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    0
    Isla Yura iš Pandora Hearts mangos-Na nepaveža mano protas to vyruko! Kai maivosi kaip gyvatė, man norisi praleisti visą chapterį!
    Grell Sutcliff iš Kuroshitsuji- Nagi,vyrukas galėti gimdyti vaikus?!Naujausias homoseksualumo apraiškos lygis...
    Ir paskutinis,labiausiai mane užknisantis veikėjas:Arystar Krory The Third- Kodėl tokie iš viso egzituoja? Kad sugadintų gerą anime?Jo debiliškumo neįmanoma ištverti...Aš tikrai persukau kelis epizodus su juo nes jau atsibodo tas jo verkšlenimas

Naujokas soiciro-cat avataras
    Įstojimo data
    2010 10 21
    Vietovė
    tarp papalciu ir kauna
    Įrašai
    23
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    0
    broliai valentinai is hellsingo nors ir juokingi bet as ju nekenciu xD

Dabar galiu dar prideti ir Kato is GANTZ tas veikaejas uzknisa su savo tais ''as negaliu'' ''kodel as jo neapsaugojau'' ir seip jis lievas!!!!!!!
    Paskutinį kartą taisė Bardakas : 2011-01-02, 21:51

Beautiful Lies
    dfsafsaf avataras
    Įstojimo data
    2010 05 13
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    312
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    13
    Ran iš Isekai no Seikishi Monogatari, seniai nebuvau matęs taip nepatikusio personažo, dažniausiai vos tik pasirodydavo, norėjosi iškart prasukti

Take it easy

witkus avataras
    Įstojimo data
    2009 11 21
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    315
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    24
    Citata Autorius ~Madara Phantomhive~ Žiūrėti skelbimus
    Amane Misa - Death Note - durnesnės bobos matyti neteko. Kristau Šventas, tikra blondinė. ne veltui nemėgstu blondinių.
    Kaze no Stigma - nepamenu tos mergosvardo. Amžina isterikė. Ir šiaip kai kurias bobas padaro tokias, kad ką žinau. Pastovus bairis "kumštis į veidą ir bičiukas skrenda dangaus link" toks apgailėtinas, kad jei pamatau per anime nors vieną tokį - net nebežiūriu, nebent neatkreipiu dėmesio (būna kai smegenys išsijungusios).
    Va! turim bendrą nekenčiamą veikėją. Kaze no stigma isterikė, žiauriai nekenčiu jos ir visų kitų panašių veikėjų, pavyzdžiui Amaenaideyo pagrindinė merga. Na žiauri isterikė vien dėl jos taip ir nepabaigiau žiūrėt to anime...

Naujokas UsagYchii avataras
    Įstojimo data
    2010 06 29
    Vietovė
    Marijampolė
    Įrašai
    7
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    0
    kissxsis dvynes... kaip iš siaubo filmo... >.<

Rašytojas
    Kanda avataras
    Įstojimo data
    2010 09 25
    Vietovė
    Vilnius
    Įrašai
    257
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    19
    Slikstynes vampyro, Tapo ir jo darugo(-es) su surikais, kur amzinai popiergalius rausia stabe D.Gray.Man Lievi charakteriai - uzknisa kai gadina serijas ;/ xD

Anime fan
    sakuraxx1 avataras
    Įstojimo data
    2010 07 17
    Vietovė
    Lietuva, Vilnius
    Įrašai
    49
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    0
    Mane labai uzknisa Grell is Kuroshitsuji. Taip ir nesupratau ar Grell yra vyras ar moteris ir man labai nepatinka kad tas padaras amzinai lenda prie Sebastian.

NO ANIME NO LIFE

Naras
    Gvauz avataras
    Įstojimo data
    2006 11 18
    Vietovė
    Langas
    Įrašai
    350
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    0
    Naruto, nes jis visiškas idiotas ir niekaip nepralaimi. tada L, nes nesuprantu kaip jis dar gyvena valgydamas vien saldumynus ir būdamas kažkoks mėmė, o daugiau nešauna į galvą kolkas ko nekenčiu

Narys Raven avataras
    Įstojimo data
    2009 08 29
    Vietovė
    Kėdainiai
    Įrašai
    73
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    0
    Suzaku Kururug is Code geass didesnio angeliuko nemaciau ;/
    Kei Kishimoto is gatz kazkuoke tai idiote labai nervino
    Kato is gantz be komentaru x]
    IR mano megstamiauses draugas mirties dievas ryukas niekada jam neatleisiu ka jis padare...x]

Anime-Planet.com - anime | manga | reviews

Naujokas HigeLover avataras
    Įstojimo data
    2011 08 16
    Vietovė
    Wolf's Rain Paradise
    Įrašai
    4
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    0
    Darcia [Wolf's Rain] - Kažkoks idiotas! Turi kažkokią negyvą mergą ir dar kažkuriam epizode daužo galvą į sieną xD ką apie tokį galima pasakyt? Ir šeip šlykštus man jis
    Toboe [Wolf's Rain] - Bjaurus, net ne vilkas, o šuo! Kažkoks skystablauzdis mažius... nekenčiu tokių..
    Sakura [Naruto] - Be komentarų.
    Misa [Soul Eater] - visiškai nereikalinga veikėja. Tik spiega ir viskas, kyla noras nudobt!

Narys alucard avataras
    Įstojimo data
    2011 05 10
    Vietovė
    lietuva,kaunas
    Įrašai
    90
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    0
    Baccano tas diedas su barzda kur visa laiką krauja visiems gadino.Galvojau užmuštu jį greičiau.
    Hellsing Integra Šalta buhalterinė myliumyliumyliumyliu.

Puslapis 11 iš 12 PirmasPirmas ... 9101112 PaskutinisPaskutinis

Bookmarks

Rašymo leidimai

• Jūs negalite rašyti naujas gijas
  • Jūs negalite rašyti atsakymus
  • Jūs negalite prisegti failų priedus
  • Jūs negalite keisti savo įrašus
  •