Žiūrėti balsavimo rezultatus: Boogiepop Phantom

Balsavo
21. Jūs negalite čia balsuoti
 • 5

  10 47.62%
 • 4

  7 33.33%
 • 3

  3 14.29%
 • 2

  1 4.76%
 • 1

  0 0%
Rezultatai 1 iki 6 iš 6

Boogiepop Phantom

 1. #1
  ☣☠☣


  amidau avataras
  Įstojimo data
  2007 04 25
  Vietovė
  N.A.<->Šiauliai
  Įrašai
  1.591
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  149

  Boogiepop Phantom

  Boogiepop Phantom
  ブギーポップは笑わない

  Transliacija: nuo 2000-01-05 iki 2000-03-22
  Režisierius: Takashi Watanabe
  Studijos: Madhouse, The Right Stuf International
  Žanrai: Siaubas, Psichologinis, Antgamtinės galios
  Trukmė: 12 TV x 24 min.
  ANN reitingas: 7.51
  AniDB reitingas: 7.38
  Amžiaus cenzas: R+ [17+]

  YouTube resursai:
  Traileris OP ED AMV AMV

  Papildomos nuorodos:


  Istorija klostosi bevardžiame Japonijos mieste, kuriame prieš penkerius metus siautėjo paslaptingas serijinis žudikas, o prieš mėnesį netikėtai naktinį dangų perskrodė milžiniška šviesos kolona. Boogiepop Phantom dar vadinama Mirties angelu, seka miesto gyventojus, daugiausia vietinės mokyklos moksleivius, kurie yra šviesos kolonos ar ar jos pasekmių liudininkai. Netrukus paslaptingomis aplinkybėmis ima dingti mokiniai, kaltė dėl šių dingimų verčiama legendomis apipintam, paslaptingajam, Boogiepop.

  Labai vykusiai perteiktas haliucinacijų pasaulis, ir jame paskendę žmonės, jų poelgiai nenuspėjami ir prieštarauja logikai, žvilgsniai, kalba ir veido išraiškos, atrodo ypač realiai. Nuo tikrovės atitrūkę iš pirmo žvilgsnio normalūs žmonės laikui bėgant ima elgtis keistai, maišydami realų pasaulį su savo fantazijomis, taip kenkdami sau ir aplinkiniams. Tačiau jie nieko negali padaryti, nes iki tokios būsenos juos atveda, išpaslaptingojo šviesos stulpo gimę padarai, kurie paslapčia ima reikštis mieste, smarkiai įtakodami ir keisdami niekuo neišsiskiriančių žmonių gyvenimus.

  Kiekvienas epizodas koncentruojasi ties skirtingais charakteriais, nors kai kurie charakteriai ir trumpai dalyvauja svarbiausiuose anime įvykiuose. Dėl šios priežasties, nemažai scenų stebimos po kelis kartus, tačiau ta nėra blogai, nes viską matome iš skirtingų perspektyvų, o tai atskleidžia dar daugiau siužeto vingrybių. Taip pat kai kurie epizodai iš pirmo žvilgsnio apsirodo nevietoje ir ne laiku, tačiau tolimesnėse serijose jie suteikia nemažai svarbios informacijos, kuri atskleidžia kai kuriuos faktus, tolimsn4je istorijos eigoje.

  Pradėjus žiūrėti šį anime, pirmiausiai į akis krenta neįprastas piešimo perteikimo stilius, kuris naudojamas visuose epuose iškyrus paskutinį. Šio stiliaus esmė, labai pažeminta spalvų paletė sujungta su vinjetavimas efektu, kitaip ekrano kampai patamsinami. Toks vaizdavimo būdas suteikia dar didesnio slegiančio paslaptingumo ir niūrumo, kuris labai išryškėja, kai palygini su paskutinio epizodo spalvingumu. Pats piešimo stilius šiek tiek primena tokius "perliukus" kaip Paranoia Agent ir Texhnolyze.
  Slegiančią atmosferą taip pat labai stipriai įtakoja ir garso takelis, kuris pasižymi dideliu originalumu. Jau nuo pirmųjų, susipažinimo su šiuo anime, minučių, aiškiai pastebimas, skambančios muzikos neįprastumas, kiekviename epizode, išgirtame vis kažką naujo,tai lemia paltus žanrų pasirinkimas garso takelyje, čia rasime nuo elektroninės muzikos iki neaiškios kilmės garsų kurie stipriai paryškina vykstančių įvykius. OP išlaiko tokį pat piešimą ir yra toks pat tamsus, kaip ir pats anime. ED labai paprastas, rodomi kadrai iš pasibaigusio epizodo, o šalia jų eina titrai. Tiesa kartais gali išgąsdinti staigus perėjimas prie ED, nes jame skambanti daina prasideda labai netikėtai.


  Apibendrinimas: Išties puikus anime, pasiūlantis slegiančią ir niūrią atmosferą, kuri puikiai perteikia visas istorijos vingrybes, neįprastas serijų išdėstymas ir palaipsninis įvykių atskleidimas suteikia žymiai daugiau malonumo žiūrėti, nei įprastas linijinis. Nors pradžioje ir sunkoka susigaudyti kas vyksta, bet netrukus pajunti, kad nori sužinoti dar ir dar taip su kiekvienu epu gauni vis daugiau informacijos, kuri padeda išnarplioti vis daugiau mažyčių istorijų, kurios tarpusavyje, priešingai nei galima pagalvoti iš pirmo žvilgsnio, labai susijusios ir viena kaitą papildo. Duodu 10/10. Jei norit ko nors netradiciško ir "kalančio" per smegenis, šis anime jums.  Spoileris:
  Sųstis:
  Torrent
  Paskutinį kartą taisė amidau : 2009-03-10, 18:19

 2. #2
  Žmogus Ne
  Bardakas avataras
  Įstojimo data
  2005 09 22
  Vietovė
  Kurokawa/VAK
  Įrašai
  1.635
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  80
  Tik kelis epus sužiūrėjau, nes nors man ir patinka tokio tipo anime, tačiau šis nesusikramtė taip skaniai. Kiek nykokas, nuobodokas ir piešimas nežavintis.
  Šiaip ar taip nežinau kaip jį dabar žiūrėčiau, nes pirmą kart parsipūčiau gal prieš kokius 3-4 metus ir buvo gan sunku sekt siužeta. 3/5 už scenarijaus idėja pačią, nes visa kita netiko.
  Maybe on Earth, Maybe in the Future

  Kurokawa idėjinis lyderis
  Lėtai keičiu slaptažodžius

 3. #3
  Dreamer
  shyliz avataras
  Įstojimo data
  2009 02 18
  Vietovė
  Zarasai
  Įrašai
  76
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  12
  O man tai piesimas visai nieko , tiesiog zanras man neitin... Na nepaziurejus visko nesuzynosim...

 4. #4
  Naujokas guess avataras
  Įstojimo data
  2009 03 04
  Vietovė
  kaunas
  Įrašai
  17
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  0
  teko perziuret si anime , ir isesmes niuriai neidomus kai kuriomis vietomis , negaunasi kad turi datemt iki seriju galu ir suprast esme o siaip idomi ideja

 5. #5
  Inspire to conspire

  civer avataras
  Įstojimo data
  2006 12 05
  Vietovė
  Kaunas
  Įrašai
  135
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  0
  Senai ziurejau ir ispudi gera paliko. 5 tikrai negaila
  What if all the world's inside of your head?
  Just creations of your own
  Your devils and your gods all the living and the dead
  And you're really all alone...

 6. #6
  NoN Stopas
  Lelouch avataras
  Įstojimo data
  2009 12 17
  Vietovė
  Utena
  Įrašai
  30
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  0
  Geras anime nors ir niurokas 5/5

Bookmarks

Rašymo leidimai

 • Jūs negalite rašyti naujas gijas
 • Jūs negalite rašyti atsakymus
 • Jūs negalite prisegti failų priedus
 • Jūs negalite keisti savo įrašus
 •