Paremti dabar Šiam mėnesiui reiktų: 12 EUR, gauta: 0 EUR (0%)

Rezultatai 1 iki 12 iš 12

WAP Anime portalas

Rimtas forumo narys
    Sagenas avataras
    Įstojimo data
    2007 08 14
    Vietovė
    Vilnius
    Įrašai
    106
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    15

WAP Anime portalas

Labą dieną

Šiandieną norėčiau pareklamuoti, pristatyti savo naują wap projektą, kurio tematika žinoma yra anime.

Aniki - wap anime portalas, kurio turinyje jau šiuo metu yra svečių knyga, pokalbiai, anime aprašymų, naujienų ir straipsnių rašymo į svetainę įrankis, daugybė Admin/Mod/VIP funkcijų, platus vartotojo meniu, privačių žinučių sistemą ir t.t. Per artimiausia mėnesį į svetainę bus keliami anime siuntiniai Jūsų mobiliesiems Taip pat ateityje numatyti atnaujinimai yra šie:
    Forumas(jau pradėtas kurti), daugiau Admin/Mod/VIP funkcijų, apklausos, anime viktorina. Kai bus įvykdyti šie atnaujinimai, tuomet bus galima mąstyti ir apie kitus. Svetainę numatoma atnaujinti kartą į savaitę.

Neverčiu Jūsų lankytis savo svetainėje, tačiau galbūt ką nors sudominau, galbūt kas nors užsuks Taip pat svetainei reikia moderatorių ir žmonių galinčių rašyti anime/manga aprašymus, prižiūrėti tvarką. Šiuo metu svetainėje nėra visko labai daug, bet svetainė tobulės, o lankytojai kūrėjui(t.y. man) suteiks motyvacijos kurti toliau, tad man būtų malonu ir didelė garbė, jei kas nors iš Jūsų užsuktų į manąją svetainę. Svetainės adresas: http://aniki.xz.lt, tačiau ją galima pasiekti ir http://anime.huh.lt adresu. Ačiū už sugaištą laiką ir iki

______________-

Sveiki...tinklalapis jau veikia. Jame dar daug ko nėra ir dauguma informacijos yra pasenusi, tačiau su laiku viskas keisis, manau, į gerąją pusę. Taip pat tinklapyje galite rasti mūsų grupės mangos vertimus, kurie galbūt ir nėra ypatingai geri (dauguma jų yra labai seni), tačiau ir jų kiekis bei kokybė su laiku eina į gerąją pusę. http://wapanime.lt ir pirmasis lietuviškos mangos online skaitytuvas - http://skaitytuvas.wapanime.lt
    Paskutinį kartą taisė Sagenas : 2011-04-10, 20:37

trust me i'm engineer
    zeke avataras
    Įstojimo data
    2009 01 02
    Vietovė
    Kaunas ir Rokiškio r.
    Įrašai
    514
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    18
    na ideja tikrai nebloga galmes ateiti pernuobodzias pamokas ir tel paveiksleliu atsisius dar (pats tingiu raiska keist )
    S_T

Forumo vilkas

kypshius avataras
    Įstojimo data
    2007 04 17
    Vietovė
    Kaune
    Įrašai
    364
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    26
    Žiūrėk neprisižaisk su LATGA. mano brolio wap'ą užbaudavo taip, kad teko užsidaryt, ir vos baudos nesusimokėjo....

Citata Autorius zeke Žiūrėti skelbimus
    na ideja tikrai nebloga galmes ateiti pernuobodzias pamokas ir tel paveiksleliu atsisius dar (pats tingiu raiska keist )
    dabar tokia galybė skirtingų mobiliakų, kad vargu ar visiems bus jie. na, bet jei kas turi 176x220 rezoliucijos tai aš galėsiu įmest (jei galima) kelias dešimtis merginų wallp'sų

Užkalė visus langus ir augina pingviną.

Rimtas forumo narys
    Sagenas avataras
    Įstojimo data
    2007 08 14
    Vietovė
    Vilnius
    Įrašai
    106
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    15
    Citata Autorius kypshius Žiūrėti skelbimus
    Žiūrėk neprisižaisk su LATGA. mano brolio wap'ą užbaudavo taip, kad teko užsidaryt, ir vos baudos nesusimokėjo....

dabar tokia galybė skirtingų mobiliakų, kad vargu ar visiems bus jie. na, bet jei kas turi 176x220 rezoliucijos tai aš galėsiu įmest (jei galima) kelias dešimtis merginų wallp'sų
    Žinau. Wap'e jau ilgą laiką sukuosi, apie LATGA ir panašias organizacijas žinau ir man jos nieko nepadarys. Šiuo metu failus talpinsiu tik aš ir dar keli asmenys į vieną nemokamą užsienio hostingą, o aš tik nuorodas paimsiu ir dar parašysiu svetainėje išsižadėjimą, tad nieko nebus tokio O dėl kitų žmonių kėlimo, tai nebent ateityje kiti galės kelti paveikslėlius, nes dėl jų niekas nebaudžia

AZ rėmėjas
    holms avataras
    Įstojimo data
    2009 03 03
    Vietovė
    Vilnius
    Įrašai
    199
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    15
    viskas tavo projektas nudveso ane? krutai. o google esi pirmas pagal "anime wap"

Rimtas forumo narys
    Sagenas avataras
    Įstojimo data
    2007 08 14
    Vietovė
    Vilnius
    Įrašai
    106
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    15
    Buvo daug problemų dėl to projekto ir šiaip gyvenime, tad taip atsitiko. Dabar jis yra vėl paleistas, šiandien nupirkau domeną, yra hostingas, failai sukelti į jį ir artimiausiu metu vėl veiks, tačiau kitu adresu. Tada aš jį čia ir papostinsiu. Ruošiamės šiokiam tokiam atgijimui, tuo pačiu publikuosime ir šiek tiek mangų išverstų į lietuvių kalbą bei dar šį bei tą.

Naujokas
    kirvis avataras
    Įstojimo data
    2010 01 14
    Vietovė
    vilnius
    Įrašai
    27
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    0
    Citata Autorius Sagenas Žiūrėti skelbimus
    Buvo daug problemų dėl to projekto ir šiaip gyvenime, tad taip atsitiko. Dabar jis yra vėl paleistas, šiandien nupirkau domeną, yra hostingas, failai sukelti į jį ir artimiausiu metu vėl veiks, tačiau kitu adresu. Tada aš jį čia ir papostinsiu. Ruošiamės šiokiam tokiam atgijimui, tuo pačiu publikuosime ir šiek tiek mangų išverstų į lietuvių kalbą bei dar šį bei tą.
    ar dar populiarus wapas?
    nes atsimenu visi su savo seniausiom noškėm eidavo chatint į įvairiausius bendravimo portalus prieš kokius 5 metus, tačiau dabar, kai vos ne kiekvienas žmogus turi telefoną, kuris skaito web..

Rimtas forumo narys
    Sagenas avataras
    Įstojimo data
    2007 08 14
    Vietovė
    Vilnius
    Įrašai
    106
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    15
    Citata Autorius kirvis Žiūrėti skelbimus
    ar dar populiarus wapas?
    nes atsimenu visi su savo seniausiom noškėm eidavo chatint į įvairiausius bendravimo portalus prieš kokius 5 metus, tačiau dabar, kai vos ne kiekvienas žmogus turi telefoną, kuris skaito web..
    Nelabai populiarus, bet senesnės bendruomenės vis dar turi savo lankytojus. Čia neesmė wap ar ne...pati svetainė tiesiog pritaikyta naršyti telefonams (lengva pasiekti telefonu, nenaudojant daug internetinio srauto ir neklaidžiojant labai), tačiau galima visai puikiai ir kompiuteriais naršyti. Na, gal man, kaip pripratusiam prie to jau nuo senų laikų, ir atrodo normalu, o kiti tai nelabai priima, turbūt.

Aramis
    Guest
    seni laikai. Tikriausiai reikės užsukti žvilgtelėti, nors wap niekad nebuvo per daug prigijęs,nors stebėtinai daug žmonių juo naudojos nuo csd perėjus prie gprs pats tada 3510i turėjau. Tiek tos nostalgijos.

Kolekcionierius Edvinukas avataras
    Įstojimo data
    2009 11 02
    Vietovė
    Grave
    Įrašai
    133
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    0
    As jau nebesinaudoju tokiais dalykais ka reikia laidas is pc i tlf susikelei ka uzsimanei ir viskas nereikia ne neto uzsisakineti

Anime-Planet.com - anime | manga | reviews

Rimtas forumo narys
    Sagenas avataras
    Įstojimo data
    2007 08 14
    Vietovė
    Vilnius
    Įrašai
    106
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    15
    Sakau, ten pati esmė, kad bus forumas, anime informacijos tinklapis, kaip ir animezona ir kiti panašūs, bet jie labai patogiai pasiekiami ir telefonu. Aš pats jame anksčiau, kol dar veikė, nuolatos lankiausi tik per pc, o telefonu tik kartais. Bet kokiu atveju, manau, kad tai nėra didelė problema. Artimiausiu metu, kai viskas bus sutvarkyta, čia parašysiu url.

Rimtas forumo narys
    Sagenas avataras
    Įstojimo data
    2007 08 14
    Vietovė
    Vilnius
    Įrašai
    106
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    15
    Sveiki...tinklalapis jau veikia. Jame dar daug ko nėra ir dauguma informacijos yra pasenusi, tačiau su laiku viskas keisis, manau, į gerąją pusę. Taip pat tinklapyje galite rasti mūsų grupės mangos vertimus, kurie galbūt ir nėra ypatingai geri (dauguma jų yra labai seni), tačiau ir jų kiekis bei kokybė su laiku eina į gerąją pusę. http://wapanime.lt ir pirmasis lietuviškos mangos online skaitytuvas - http://skaitytuvas.wapanime.lt

Šios gijos žymos

Bookmarks

Rašymo leidimai

• Jūs negalite rašyti naujas gijas
  • Jūs negalite rašyti atsakymus
  • Jūs negalite prisegti failų priedus
  • Jūs negalite keisti savo įrašus
  •