Puslapis 8 iš 23 PirmasPirmas ... 67891018 ... PaskutinisPaskutinis
Rezultatai 113 iki 128 iš 360

KOI Cosplay 3 atsiliepimai

Tiesiog žmogus
    svajone avataras
    Įstojimo data
    2008 09 21
    Vietovė
    saule zenite
    Įrašai
    186
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    16
    Aš tai foto su savim tik 1 mačiau. Šeip keli žmonės mane fotkino, bet tikrai nedaug. Supratau, kad sekantį kartą tikrai reik prie kostiumo pasedėt, o ne per naktį pasidayt. Priėjau prie išvados, kad reik cosplayint kažką labai žinomo, nes kitaip žmonės neprieina ir nesidomi. Nežinau, bet man cosplay yra ne tik pesirengimas, bet ir to herojaus charakterio perteikimas.
    O šeip tai labai keista man, kad kažkas norėjo visus persirengėlius surinkt, nes jų tikrai laaaabai labai daug buvo
    Aš tai tik geriausius cosplayintojus stengiausi rinkti, nors didžioji jų dalis salėje sedėjo...

Narya, čia tau foto su nelabai vykusia aplinka šeip kažkur ir kitų tavo foto mačiau
    Paskutinį kartą taisė svajone : 2009-03-01, 17:34 Priežastis: Pridėjau foto for Narya

Naujokas SardonicSamurai avataras
    Įstojimo data
    2009 03 01
    Vietovė
    In Da Vilnius
    Įrašai
    11
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    0
    Citata Autorius Jullara Žiūrėti skelbimus
    deju deja ne
    as buvau Rip (hellsing),
    o tomb raider maybe in future:P
    ohh

Naras
    Gvauz avataras
    Įstojimo data
    2006 11 18
    Vietovė
    Langas
    Įrašai
    350
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    0
    man pinigu pagailo todel nejau ir nesigailiu

Citizen Erased
    Narya avataras
    Įstojimo data
    2009 01 22
    Vietovė
    Vilnius
    Įrašai
    227
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    20
    Citata Autorius svajone Žiūrėti skelbimus
    Aš tai foto su savim tik 1 mačiau. Šeip keli žmonės mane fotkino, bet tikrai nedaug. Supratau, kad sekantį kartą tikrai reik prie kostiumo pasedėt, o ne per naktį pasidayt. Priėjau prie išvados, kad reik cosplayint kažką labai žinomo, nes kitaip žmonės neprieina ir nesidomi. Nežinau, bet man cosplay yra ne tik pesirengimas, bet ir to herojaus charakterio perteikimas.
    O šeip tai labai keista man, kad kažkas norėjo visus persirengėlius surinkt, nes jų tikrai laaaabai labai daug buvo
    Aš tai tik geriausius cosplayintojus stengiausi rinkti, nors didžioji jų dalis salėje sedėjo...

Narya, čia tau foto su nelabai vykusia aplinka šeip kažkur ir kitų tavo foto mačiau
    pirma: del zinomu nezinomu veikeju sutinku
    antra: aciu labai uz foto! atsimenu as ta aplinka
    deviantArt
    BLACKOUT

Žmogus Ne

Bardakas avataras
    Įstojimo data
    2005 09 22
    Vietovė
    Kurokawa/VAK
    Įrašai
    1.635
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    80
    Mmm... Pačiam cosplay renginy iš techninės pusės buvo daug klaidų. Kažkaip keista, negi nepatikrinta aparatūra prieš renginį buvo? Ar čia taip staiga mikrofonai numirdavo iš niekur? Garsas tragiškas netgi tuomet kai jie ir veikdavo. Šiaip keista, kad žmonės keikiasi dėl tų kelių salių buvimo. Tikrai gerai, kad buvo jų daugiau nei viena, tai bent dirbtuvės ir kiti renginukai nelipo viens ant kito ir nebuvo tokio didelio šurmulio. Vis dėl to blogai, kad didžioji dalis cosplayerių su kuriais galbūt norėtą nusifotkint pratupėjo toj pačioj didžiojoj salėj ir žiūrėjo pagrindinį renginį (kuris iš savęs galiu pasakyt buvo nuobodokas). Patiko šalutiniai konkursai kurie įnešė energijos ir papildymo į programą (skanūs ryžiai beje - padėka Osakai). Origamis, konsolės, stalo žaidimai, ambasado ir obuolio stendai, shopai įvairūs - tokie dalykai pagyvina pačią aplinką, renginys nebeatrodo taip nykiai. Aišku organizuotumas irgi nekoks, galiausiai buvo sunku suprast ar pagal programą kas nors vyko ar ne (apart 15h pertraukos)? Į pabaigą pasidarė visai nuobodu, visi išsisunkė arba išvažiavo namo. AMV konkursai praktiškai išnyko, nes kas liko gale juos žiūrėt buvo visiškas minimumas. Galiausiai afterpartyje nebuvau, bet ir džiaugiuosi, nes žmonės kurie nuvažiavo į jį skambinėjo ir keikėsi dėl viso šito reikalo. Savotiškas minusas, nors kaip supratau patalpų savininkai padarė "zapadlo".
    All in all - cosplay renginys iš žiūrovų pusės pavyko, veiklos buvo, tiesiog reikėjo joje dalyvaut. Žmonių minia nemaža, kas aišku parodo vis didesnį susidomėjimą į "anime" kaip reiškinį. Pats renginys jau šiek tiek pavirto į 'con'ą, bet gal tai ir nėra blogai. Pasiruošimo visgi trūko. Šiaip duodu thumbs up.

P.S. tikiuosi mergaičių neišgąsdinau, saldainiai buvo neužnuodyti
    Maybe on Earth, Maybe in the Future

Kurokawa idėjinis lyderis
    Lėtai keičiu slaptažodžius

Naujokas Jullara avataras
    Įstojimo data
    2009 02 12
    Vietovė
    vilnius
    Įrašai
    23
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    0
    glinblade kd nesigaili? renginukas tai super buvo :P
    (p.s.Big thanky organizatoriams *huggy*)
    Paskutinį kartą taisė Jullara : 2009-03-01, 17:47

Narys Eid avataras
    Įstojimo data
    2006 12 01
    Vietovė
    Šiauliai
    Įrašai
    32
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    0
    Citata Autorius Bardakas Žiūrėti skelbimus
    Mmm... Pačiam cosplay renginy iš techninės pusės buvo daug klaidų. Kažkaip keista, negi nepatikrinta aparatūra prieš renginį buvo? Ar čia taip staiga mikrofonai numirdavo iš niekur? Garsas tragiškas netgi tuomet kai jie ir veikdavo. Šiaip keista, kad žmonės keikiasi dėl tų kelių salių buvimo. Tikrai gerai, kad buvo jų daugiau nei viena, tai bent dirbtuvės ir kiti renginukai nelipo viens ant kito ir nebuvo tokio didelio šurmulio. Vis dėl to blogai, kad didžioji dalis cosplayerių su kuriais galbūt norėtą nusifotkint pratupėjo toj pačioj didžiojoj salėj ir žiūrėjo pagrindinį renginį (kuris iš savęs galiu pasakyt buvo nuobodokas). Patiko šalutiniai konkursai kurie įnešė energijos ir papildymo į programą (skanūs ryžiai beje - padėka Osakai). Origamis, konsolės, stalo žaidimai, ambasado ir obuolio stendai, shopai įvairūs - tokie dalykai pagyvina pačią aplinką, renginys nebeatrodo taip nykiai. Aišku organizuotumas irgi nekoks, galiausiai buvo sunku suprast ar pagal programą kas nors vyko ar ne (apart 15h pertraukos)? Į pabaigą pasidarė visai nuobodu, visi išsisunkė arba išvažiavo namo. AMV konkursai praktiškai išnyko, nes kas liko gale juos žiūrėt buvo visiškas minimumas. Galiausiai afterpartyje nebuvau, bet ir džiaugiuosi, nes žmonės kurie nuvažiavo į jį skambinėjo ir keikėsi dėl viso šito reikalo. Savotiškas minusas, nors kaip supratau patalpų savininkai padarė "zapadlo".
    All in all - cosplay renginys iš žiūrovų pusės pavyko, veiklos buvo, tiesiog reikėjo joje dalyvaut. Žmonių minia nemaža, kas aišku parodo vis didesnį susidomėjimą į "anime" kaip reiškinį. Pats renginys jau šiek tiek pavirto į 'con'ą, bet gal tai ir nėra blogai. Pasiruošimo visgi trūko. Šiaip duodu thumbs up.

P.S. tikiuosi mergaičių neišgąsdinau, saldainiai buvo neužnuodyti
    Ponas meškinas įspūdį neblogą padarė, hehe, pamenu dar kai vedėm tave ieškoti draugės mažosios kokios. Nepasisekė, dėl to afterparčio, bet aš irgi gerai užtaikiau, kad nepasilikau, dėl tam tikro asmens, ir išvažiavau pabaigoje, nelaukiau afteriaus.
    Cosplay Vol.3 nuotraukos - Jeigu kam reikia sutvarkytos nuotraukos vienos ar kitos - rašykit.
    http://warfare.lt/screens/gallery2/m...?g2_itemId=230

מיד

Airiz avataras
    Įstojimo data
    2004 01 09
    Vietovė
    Hunter's Village
    Įrašai
    2.032
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    96
    Yeeeep, daugiausiai prifotografavo tie kas nuo 10tos jau ten tupėjo, paskuj gi žmogėliukus buvo neįmanoma prigaudyt ir tuom labiau kažką sumodeliuot, tai kas fotkinta salėje irgi gerai, bet visdėlto ne tas...

月神
    Calyx Deuced avataras
    Įstojimo data
    2006 12 06
    Vietovė
    Chibi World ちびはかわいいです。
    Įrašai
    113
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    0
    Jėga buvo, teko ir padirbėt ten ir pažiūrėt. žmonės jėga

Bassist-Flautist
    Taira avataras
    Įstojimo data
    2007 03 18
    Vietovė
    Vilnius
    Įrašai
    48
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    0
    Ačiū Koi, Ačiū Ambasadai, Ačiū Dalyvavusiems ir visiems visiems.

Renginys, kaip Lietuvai - didelis. Tiksliau buvo daug žmonių, kaip tokio dydžio renginiui - trūko didesnės veiklos įvairovės. Tai skamba arogantiškai ir pasikėlusiai, bet to trūko. Trūko taip minėto organizuotumo pvz.: vienu metu iš visur skilndanti muzika ar pirmas valgymo konkursas buvo kchem.. Paskelbė ir iškart stovėję šalia subėgo, nors su Ramen tai buvo išspęsta puikiai. Toliau - didelis minusas dėl garso ir aparatūros nesuderinimo. Nors ir neketinau dalyvauti afteryje, bet tai irgi minusas ,ar orgam, ar Daiktų Viešnamiui..
    Nedideli pastebėjimai ateičiai - jei bus kitur , būtinai padarykit keletą spot'ų japoniško maisto. Tai pat, nedidelis patarimas, tiems, kurie organizavo konsoles - PSP plinta, padarykit spot'ą jiems. Tai pat - nedarykit kainos, kad ji būtų koks negražus skaičius, tai LABAI stabdo eilių keliavimą - Tarkim 10lt ir 15lt ,ir apsirūpinat krūva 5 litų monetų. Problem solved. Tai pat galėjot, kad meninkų stalas pieštų norinčius anime stiliuje už simbolinę kainą. Tai pat galima buvo pasirūpinti ir angliškom mangom..

----------------------------------------------

Vilkuprincese, kad atpažintų daugiau - reikėjo tatamių nešiotis ir traukti juos iš oro. Pagirtina už puikiai pritaikytą sodo įrankį. Galima buvo juo išmokti pasisvaidyti ir ką nor sužkabinti.

Pagarba merginai, kuri cosplayino kažką iš Bleach (Atsiprašau, nežinau ką) ir nešiojosi metalinį kardą. Osom daiktas.

Jei prisiversiu, kitą kartą sulauksit padoresnių ir vežančių live anime OST'ų.
    Baikit dangstyti savo sielos skurdumą "Ibetterthanothers" užrašais ir kiek laiko praleidot žiūrėdami menkaverčius Anime. Ač.

Narys Eid avataras
    Įstojimo data
    2006 12 01
    Vietovė
    Šiauliai
    Įrašai
    32
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    0
    Prie Tairos, dar pridėčiau, kad būtų neblogai, kad informacija paskelbtu per garsiakalbius, nes tarkim nepasižiūrėjau programėlės, ir net nežinojau apie tuos valgymo eventus.. :[
    Cosplay Vol.3 nuotraukos - Jeigu kam reikia sutvarkytos nuotraukos vienos ar kitos - rašykit.
    http://warfare.lt/screens/gallery2/m...?g2_itemId=230

Naujokas
    Įstojimo data
    2009 03 01
    Vietovė
    Vilnius
    Įrašai
    1
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    0
    Citata Autorius Vilkuprincese Žiūrėti skelbimus
    Beje as padariau tokia isvada, kad geriau nebuti veikeju is zaidimo, nes arba zmones nezino ka tu cosplayjini, arba kostiumas turi buti labai ispudingas ,kad tave pastebetu . Nes mane kaip Baiken is Guilty Gear atpazino tik vienetai :P ir foto su savim dar nemaciau
    As buvau Visual kei personazas, buvo daug tokiu, kurie nepazino, kas as. Beda, kad nesidomiu anime ar manga, todel nesinori man cosplayinti kazko is anime... O VK cosplay zmones ten ne itin zinojo, buvo kazkaip nelabai faina. demesio sulaukiau, bet turbut tik del to, kad siaip "idomiai" atrodziau xD. noreciau, kad kitas cosplay butu orientuotas ne vien tik i Anime fanus.

anyway, cosplay geras, turbut eisiu i kita, bet labai rimtai jam kazin ar ruosiuosi...

p.s.Nepatiko, kad nebuvo zadetojo "baro", teko eiti i maxima sausainiu pirkt

Naujokas
    Įstojimo data
    2008 10 31
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    25
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    0
    gal kas turi geru foto su bleach cosplayariais?

Black sheep
    sketchas avataras
    Įstojimo data
    2008 02 24
    Vietovė
    Lietuva, Kėdainiai
    Įrašai
    57
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    13
    Jo...Kai nuėjom į ta restoraną Reval hotel tai kazkaip sumažėjo apetitas pamačius kainas... Teko nubėgt į maximą ir bandelių prisipirkt xD

ruk
    Guest
    ech... nzn ar sitos ft jau imestos buvo. bet... MANAU kad dar ne mmm..... beja o kas tas biciukas kur ichigo buvo? toks... juodas su bankai kardu lyg ir..

ruk
    Guest

Puslapis 8 iš 23 PirmasPirmas ... 67891018 ... PaskutinisPaskutinis

Šios gijos žymos

Bookmarks

Rašymo leidimai

• Jūs negalite rašyti naujas gijas
  • Jūs negalite rašyti atsakymus
  • Jūs negalite prisegti failų priedus
  • Jūs negalite keisti savo įrašus
  •