Žiūrėti balsavimo rezultatus: Kaip vertinate the Animatrix?

Balsavo
53. Jūs negalite čia balsuoti
 • 5. šedevras

  21 39.62%
 • 4.

  16 30.19%
 • 3.

  12 22.64%
 • 2.

  2 3.77%
 • 1. Šalmštas

  2 3.77%
Puslapis 1 iš 2 12 PaskutinisPaskutinis
Rezultatai 1 iki 16 iš 23

The Animatrix (2003)

 1. #1
  !,,!_ (-_-) _!,,!
  Spirit of Nightmare avataras
  Įstojimo data
  2008 10 17
  Vietovė
  Varėna :)
  Įrašai
  267
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  21

  The Animatrix (2003)  The Animatrix
  アニマトリックス


  Formatas: OVA (9 ep.), maždaug po 10 min.
  Išleidimo data: birželio 3, 2003
  Režisieriai: broliai Wachowski

  anidb || ANN


  Final Flight of the Osiris  Istorija prasideda kai stiprus raumeningas vyras ir gražuolė mergina kaunasi katanomis vienas prieš vieną kompiuterinėje programoje. Kiekvienu kirčiu jie numeta po truputį vienas kito drabužių. Kai jie lieka tik su apatiniais ir jau ruošiasi pasibučiuoti jiems sutrukdo sirena ir virtualios realybės treniruoklis baigiasi.

  Kitoje scenoje operatorius Robbie erdvėlaivyje pavadinimu Osiris aptinka maždaug 1000-tį sentinelų. Jie visi yra prie tunelio kuris yra prie 4 kilometrų tunelio iki paviršiaus, Zion miesto. Visi supranta, kad jie privalo perspėti Zion miestą, mergina iš pradžios vardu Jue paprašo, kad ją įkeltų į Matricą ir ji šitaip perduotų žinią.

  Šis filmas yra kitokio piešimo. T.y. CG animacija. Nors jis ir yra rodos gražiai padarytas iš tikrųjų yra pats prasčiausias iš visų. Istorija niekam tikusi, nesuprasi iš viso ką ja nori pasakyti. Nors tiesa pasakius jis man ir dėl animacijos nežavėjo. Nesu didelis CG gerbėjas.  The Second Renaissance


  Part I (Pirma dalis)

  Filmas pasakoja apie mašinų sukilimą ir priežastį kodėl dabartyje vyksta kruvinas karas su mašinomis ir pan. 2090-aisiais metais pirmą kartą mašina sukyla prieš žmogų. Mašina pavadinta B1-66ER areštuojama dėl to, kad nužudė savo šeimininką, jo naminius gyvūnėlius ir mechaninę instrukciją robotą padaryti nekenksimgu.

  B1-66ER pralaimi teismo byla ir yra sunaikinamas. Norima sunaikinti visas žmogiškąsias mašinas. Kai kurie robotai pabėga nuo sunaikinimo, kiti vis dar nori dirbti žmonėms. Mašinos įkuria savo miestą pavadintą Zero One. Pasak pasakotojo, robotai pastatė Zero One „žmonių civilizacijos lopšyje“. Kadangi Zero One robotai gamina daug ir greitai jų pigus produktai greitai užkariauja rinką.


  Part II (Antra dalis)

  Tęsiamas tas pats pasakojamas kaip ir pirmojoje. Veiksmas prasideda Jungtinių Valstijų aviacinės armijos puolimu prieš Zero One. Bet po to mašinos atkeršija nusiųsdami mechaninių robotų armiją į kaimyninius žmonių miestus ir pradėdami naują pasaulinį karą tarp Jungtinių Tautų ir Zero One.

  Aukščiausias taškas buvo kai žmonių politiniai ir kariniai vadai iš viso pasalio nusprendė įgyvendinti žiaurų planą pavadinimu „ Operation Dark Storm“ kuris skirtas atkirsti mašinas nuo Saulės – pagrindinio jų energijos šaltinio.

  Jei žiūrėtume iš techninės pusės – šį filmą manau būtų galima laikyti geriausiu iš visos Animatricos. Tikrai gražus pešimas, gražūs kiti efektai ir pan.
  Program  Istorija pasakoja apie kovotoją kuri žaidžia savo „mėgstamiausią treiruoklį“: kovos programą pastatytą pagal feodalinę Japoniją. Kai ji sėkmingai įveikia visus dirbtinius priešininkus, jos kovą staiga nutraukia vienišas saumrajus iš Cis žinomas kaip „Duo“.

  Jis pakviečia merginą susikauti vienas prieš vieną. Jiems bekovojant jis bado jai pasakoti esą, jis žino ką ji, galvoja, kad ji esą gailisi neprarijus raudonos piliulės, bando ją kviesti pabėgti iš Matricos, viską pamiršti ir gyventi paprastą bei taikų gyvenimą.

  Program man labiausiai patiko iš 9 filmų. Patiko kova, idėja ir aišku samurajai. Be to animacija tikrai traukia akį.
  A Detective‘s Story  Tai istorija apie detektyvą Ash‘ą kuris savo biure netikėtai gauna skambutį sugauti hakerę visiems žinomą Trinyty slapyvardžiu. Vėliau jis sužino, kad visiems detektyvams kurie ankščiau ieškojo Trinity kas nors atsitiko ir jie nepabaigė savo užduoties: vienas nusižudė, vienas dingo be žinios ir vienas išprotėjo.

  Ash‘as suranda Trinity, kai ji bado susisiekti naudodama frazes iš Lewis‘o Carrol‘io knygos „Alisa stebuklų šalyje“. Jis sėkmingai suprantą jos užuominą dėl susitikimo vietos.

  A Detective‘s Story yra nespalvotas animacinis filmas. Spalvota šiam filme buvo tik kraujas keliose vietose. Iš tikrųjų tai ta nespalvoto anime idėja man netgi patiko. Smagu kartais pažiūrėti ką nors netradiciško.
  Beyond  Beyond pasakoja apie paauglę merginą vardu Yoko, ieškančios savo katės vardu Yuki. Ji visur laksto jos ieškodama, vėliau susitinka būrelį jaunesnių vaikų kurie jai pasako, kad jos katę matė vaiduoklių apsėstame name.

  Visi kartu nueina į tą namą. Vaikai moka pasinaudoti šiuo gedimu Matricoje savo malonumui. Į grindis sudažyti buteliai vėl susidėlioja. Sudaužytos lemputės mirksi. Durys atsidaro pačios. Vėliau jie suranda vietą kur gali kristi iš aukštai ir sustoti ore bet kokiame aukštyje nuo žemės.

  Matriculated  Filmas pasakoja apie merginą kuri nugalėjusi robotą nori jį perprogramuoti taip, kad jis kovotų už žmones. Ji kartu su savo komanda nusprendžia, kad geriausias būdas tai padaryti yra įterpti jį į Matricą ir parodyti geresnį pasaulį kurį jis galėtų sukurti kartu su žmonėmis. Pagrindinis projekto tikslas parodyti protingoms mašinoms, kad geriau sieti taiką yra tam, kad įveiktų jų tikrają užduotį: „Surasti ir sunaikinti“.
  World Record  Filmas yra apie trumpų distancijų bėgiką Dan Davis bėgantį 100 metrų distanciją. Kai prasideda rungtynės, prasideda ir flashbackai. Dan‘ą jo treneris perspėja nedalyvauti šiose rungtynėse, tačiau Danas jo neklauso ir jis nori sumušti pasaulio rekordą kurio niekas niekada nepasieks. Jo asmeninis rekordas kuris nebuvo užskaitytas yra 8.99 sekundės (tikrasis pasaulio rekordas 9.69 sekundės).

  Per lenktynes jis sulaužo Matricos realybę aplink jį ir sumuša rekordą per 8.72 sekundės.

  OVĄ World Record sukūrė studija Madhouse sukūrusi tokius animus kaip Death Note, Shigurui ir Kurozuka. Iš tikrųjų reikia pridurti, kad šio anime piešimas irgi nėra tradicinis ir manęs jis per daug nežavėjo.


  Kid‘s story  Jaunuolis gauna asmeninį kvietimą iš Neo, išsilaisvinti iš Matricos. Kitą dieną mokykloje, jam telefonu praneša jog jis turi bėgti iš mokyklos, nes jis persekiojamas gaujos Agentų. Nutekamuoju vamzdžiu jis bando ropštis ant stogo, tačiau ten jo jau laukia būrys Agentų, tada jis parodydamas savo tikėjima Neo, šoka žemyn nuo stogo su žodžiais „Neo, aš tikiu“.

  Kid‘s Story yra Studio 4°C darbas. Tai vienintelis filmas iš devynių kuriame pasirodo pagrindinis Matricos veikėjas Neo. Piešimas gana netradicinis, bet kartu ir gana gražus. Nors kai kur nervindavo proporcijų nebuvimas.
  Paskutinį kartą taisė Daan : 2015-03-10, 10:47

 2. #2
  trust me i'm engineer
  zeke avataras
  Įstojimo data
  2009 01 02
  Vietovė
  Kaunas ir Rokiškio r.
  Įrašai
  514
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  18
  vidutiniskai, kaskodel beziurint atsibodo labai. bet cia gal delto kad ziurejau visas serijas suklijuotas i viena filma.
  S_T

 3. #3
  !,,!_ (-_-) _!,,!
  Spirit of Nightmare avataras
  Įstojimo data
  2008 10 17
  Vietovė
  Varėna :)
  Įrašai
  267
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  21
  Citata Autorius zeke Žiūrėti skelbimus
  vidutiniskai, kaskodel beziurint atsibodo labai. bet cia gal delto kad ziurejau visas serijas suklijuotas i viena filma.
  Aš irgi Ir nuorodose kuriose įdėjau (išskyrus BTJunkie galbūt) man atrodo vientisas filmas.
  Jei mėgsti fantastiką (nesvarbu ar sci-fi ar fantasy) užeik čia

  [2010.01.21 15:03:03] Rain Dragon: šiaip tu gi pradedantysis rašytojas, tai dalių trumpumas yra atleistinas~

 4. #4
  Miego žmogus.

  ast. avataras
  Įstojimo data
  2007 11 16
  Vietovė
  Melburnas
  Įrašai
  182
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  19
  Kažkaip maniau, kad jau buvo aprašymas apie jį..
  Na.. mačiau ir vertinu labai teigiamai. Tikrai patiko, ypač "A Detective's story". Tai, kad jie tokie trumpučiai ir yra kone geriausia, nepavargsti ir tokie gan 'neįpareigojantys'
  (p.s. aprašyme jų seka galėtų būt tokia kaip ir pačiame anime)

 5. #5
  Suicide is painless...
  Evil_of_Darknesz avataras
  Įstojimo data
  2006 04 09
  Vietovė
  ...
  Įrašai
  1.297
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  32
  Ziurint visas serijas iseiles, greitai atsibosta, todel vertinant visas bendrai duociau 3, bet jeigu reiketu vertinti atskirai, tai Kid's Story ir Detective's Story duociau nemaziau 4. Siaip sugalvota tikrai neblogai, bet kazkaip truko to vientisumo ir tas piesimo stiliaus keitimas, vos akys speja priprasti prie vieno, kaip jau pasirodo kitas...

 6. #6
  steamheart

  Yukari Murasaki avataras
  Įstojimo data
  2009 01 16
  Vietovė
  Vilnius
  Įrašai
  225
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  32
  Man tai jie visi kažkuom ypatingi pasirodė (akcentas į "visi").
  Visų pirma nepamirškim kad čia kitų režisierių kultinio filmo Matrix'o interpretacija. Wačiowskiai yra tik koncepcijos autoriai, pagal jų scenarijų nufilmuotas tik Final Flight of the Osiris (kad ir akivaizdu).

  Žiūrėjau gana senai, bet kaip tik po Matricos, tai labai gerai papildė, pastiprino įspūdį. Dėjau 5/5.
  P.S. Labai smagu buvo matyt ir Peter'o Chung'o (Aeon Flux kūrėjo, Aeon is best of the best of the best ) filmuką.

  P.S.S. kas nors pataisykit ANN linką aprašyme, blogu keliu veda.

 7. #7
  trust me i'm engineer
  zeke avataras
  Įstojimo data
  2009 01 02
  Vietovė
  Kaunas ir Rokiškio r.
  Įrašai
  514
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  18
  man tai kids story geriausias buvo ir bene vienintelis iki siol atminty isirezes is visu epu.


  veikentis http://www.animenewsnetwork.com/review/the-animatrix ANN linkas
  Paskutinį kartą taisė zeke : 2009-02-21, 22:17
  S_T

 8. #8
  Did You Know That:
  Zipedlife avataras
  Įstojimo data
  2008 12 09
  Vietovė
  Kaunas
  Įrašai
  46
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  0
  Matrix... Kai buvau jaunas, kaip man patiko ta trilogija. Iš savo CD krūvos sugebėjau sužvejoti šitą anime ir pažiūrėjau. Super fainai man žiūrėjosi. Kiekviena dalis yra savotiška, bet labiausiai patiko A Detective‘s Story.
  Filmą pabaigiau per du kartus, nes jis gan ilgas ir žiūrint visą yra tikimybė, kad pabos.
  Mane sužavėjo tai kad animeje nebuvo pastovaus siužeto, tiesiog iš įvairių kampų žiūrima į matrixą, ir tai faina.
  Mane nuvylė - Reikėjo ko nors EPIC! Šita dalis ėjo po antrosios Matrix dalies(jei neklystu)... Ir man atrodo, kad tikrai truko ant galo super massive fight 1-3 versus 300 or more...
  Spoileris:
  Citata Autorius I-Am-GoD(From gogoanime.com) Žiūrėti skelbimus
  I AM GOD AND I SAY I WILL SUB IT YESTERDAY SO U CAN WATCH IT SUBBED NOW MUAHAHAH ;O I TRAVEL TRHOUGH TIME AND I WATCH MY PENIS GROWING LIKE A TREE MUAHAHA

 9. #9
  Naujokas guess avataras
  Įstojimo data
  2009 03 04
  Vietovė
  kaunas
  Įrašai
  17
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  0
  kaip maciau 2003 metais, lb patiko . Aisku nevisi-labiausiai istrigo The Second Renaissance abi dalis , kurios verte susimastyt

 10. #10
  Nakama Shoguns | MS ^^
  MindStalker avataras
  Įstojimo data
  2008 12 15
  Vietovė
  Vilnius
  Įrašai
  74
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  12
  gan ilgai galwojau ziureti ar ne nes piesimas tai tikrai nezawintis bet pati ideja ir jos waizdawimas tikrai stebina. bendrai gan neblogas darbas.

 11. #11
  Tas kur daug kalba.

  fasian avataras
  Įstojimo data
  2009 01 28
  Vietovė
  Kaunas
  Įrašai
  746
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  21
  mačiau tikras šedevras
  Ech tie seni laikai ..

 12. #12
  Tokyo boy
  KoBalt avataras
  Įstojimo data
  2007 03 25
  Vietovė
  Kaunas
  Įrašai
  148
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  0
  O man labiausiai patiko The Second Renaissance, nes daug ka paaiškina.

 13. #13
  !,,!_ (-_-) _!,,!
  Spirit of Nightmare avataras
  Įstojimo data
  2008 10 17
  Vietovė
  Varėna :)
  Įrašai
  267
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  21
  Citata Autorius KoBalt Žiūrėti skelbimus
  O man labiausiai patiko The Second Renaissance, nes daug ka paaiškina.
  Jo - Matricos fanui turėtų būti svarbiausia dalis Joje šiaip ar taip sužinome, kodėl robotai kariauja su human.  Norėjau parašyt, kad sudėjau po 5-7 normalius screen'u sir sudėjau pagal eiliškumą, nes čia kažkas prašė.
  Jei mėgsti fantastiką (nesvarbu ar sci-fi ar fantasy) užeik čia

  [2010.01.21 15:03:03] Rain Dragon: šiaip tu gi pradedantysis rašytojas, tai dalių trumpumas yra atleistinas~

 14. #14
  Simintis Sun

  Eisas Kuperis avataras
  Įstojimo data
  2006 01 25
  Vietovė
  Unknown System
  Įrašai
  545
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  31
  Taigi.... Pabandykim prisiminti... Labiausiai įstrigusi ir vertinama dalis - Beyond. Tiek kad 3 kartus žiurėjau. Net nepatingėjau susirasti garso takelį (The Animatrix OSTuose jo nėra). Ir pati istorija artimiausia širdžiai.
  Priešingai nei kai kuriems, trumpos istorijos, skirtingas piešimas, pateikimas, man tik dar labiau atrodė įdomios ir nenuobodžios, nei būtu vientisa istorija. Tiesa, pripažinsiu, pirmą minute World Record piešimas stebino, bet pasibaigus visoms dalims, nusprendžiau jog šis piešimas man labiausiai ir patiko, antroje vietoje liko A Detective‘s Story ir Kid‘s story. Taip 5 vertinu The Second Renaissance. O visos nepaminėtos dalys yra tiesiog geros.

 15. #15
  Forumo vilkas
  demoniacman666 avataras
  Įstojimo data
  2008 04 16
  Vietovė
  Marijampolė-Vilnius
  Įrašai
  391
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  0
  Nu nesu nei didelis matricos, nei experimentiniu anime gerbejas bet sis filmas susiziurejo visai idomiai. Kai kurios idejos pasirode visai idomios (ypac nespalvoto anime) o siaip tai labiausiai patiko The second renaissance abi dalys. nes puikiai paaiskino kaip atsirado ta matrica o ir piesimas su muzika mano manymu ten buvo geriausi. Zodziu 4/5...

  Anime-Planet.com - anime | manga | reviews

 16. #16
  Narys kepasa avataras
  Įstojimo data
  2008 04 23
  Vietovė
  Telsiai
  Įrašai
  32
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  0
  na kaip tik vakar ji perziurejau pries miega ir ka galiu pasakyt - patiko o ypac The Second Renaissance ir Matriculated anime ivertinciau 4/5

Puslapis 1 iš 2 12 PaskutinisPaskutinis

Bookmarks

Rašymo leidimai

 • Jūs negalite rašyti naujas gijas
 • Jūs negalite rašyti atsakymus
 • Jūs negalite prisegti failų priedus
 • Jūs negalite keisti savo įrašus
 •