Žiūrėti balsavimo rezultatus: Robot Carnival įvertinimas:

Balsavo
10. Jūs negalite čia balsuoti
 • 5: (Nuostabus!)

  4 40.00%
 • 4

  3 30.00%
 • 3

  2 20.00%
 • 2

  1 10.00%
 • 1: (Šlamštas!)

  0 0%
Rezultatai 1 iki 4 iš 4

Robot Carnival - 1987

 1. #1
  Catching some Zzzzs...  slicKrox avataras
  Įstojimo data
  2021 08 01
  Vietovė
  4Th Dimension (Jonava/Sou)
  Įrašai
  2.566
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  146

  Robot Carnival - 1987

  Robot Carnival
  Nukeliaukim ten, kur laikas sustoja...

  Režisieriai: Fukushima; Otomo
  Studija: APPP, Trans Arts
  Žanrai: mokslinė fantastika, drama, fantazija, nuotykiai
  Panašūs anime: Memories, Battle Angel Alita,
  Premjera: 1987-07-21
  ANN reitingas: 7.6/10
  Trukmė: 91min. filmas

  The Thin Ice & Good bye blue sky (AMV)
  Aprašymas: 9‘iems tų metų garsiausiems ir talentingiausiems režisieriams ir animatoriams buvo duota užduotis sukurti trumpas istorijas, kuriuose dominuotu robotų tematika. Viena iš garsesnių pavardžių šiame sąraše yra AKIRA autorius, režisierius ir dalininkas Katsuhiro Otomo. Išties žiūrint šį anime jaučiamas labai didelis šio žmogaus indėlis, tiek vizualus, tiek savitas atmosferos ir istorijos pateikimas.

  Filmas yra labai spalvingas, sudarytas iš skirtingų tarpusavyje nesusijusių trumpų devynių istorijų, kuriuose vaizduojamas vis skirtingas laikas ir vieta.

  Istorijų įvairovė verčia tai nusišypsot, tai susižavėt, tai labai susimastyt, tai susigraudint. Anime, kurį galima žiūrėti net be vertimo, kad viską suprast, kadangi jame daug nekalbėjo, o didžioji dalis istorijų yra daugiau perteikinėjama muzikos žaismo ir vaizdo dėka.
  Paliečiamos išties įdomios temos: kaip tapti žmogum, kaip būti žmogum, kaip nustoti būti žmogum, kuo robotas gali būti žmogui ir daugiau. Žmogus tyki robotais, bijo jų, suteikia jiems bruožų, kuriuos norėtų turėti pats. Pavadinimas išties gal ir ne toks turėjo būti, kadangi istorijose pagrinde yra vaizduojami ir pasakojama apie žmones gyvenančius tarp robotų arba būnant jais, arba jų viduje.

  Reziumė: Robot Carnival buvo kuriamas ne tam, kad taptu populiarus ir užkariautų didelę žiūrovų auditoriją, jis buvo kuriamas tam, kad pademonstruot ir kitą alternatyvią anime pusę. Kai kas pasakys, kad Robot Carnival – šedevras, kai kam jis pasirodys šūdo krūva, bet kiekvienam anime gerbėjui ir jos vertybių vertintojui vertėtų pamatyt šią nuostabią antologiją, nors bendram išprusimui. Manau, kiekvienas šiame margame ir daugialypiame fantazijų kūrinyje ras kažką sau.


  Išties labai gardus perliukas tiems, kurie nori išvysti anmime su netradicišku pateikimu...
  Klasika, kuri verta vadintis viena iš geriausių...

  Spoileris:

  Paskutinį kartą taisė slicKrox : 2013-12-07, 15:38

 2. #2
  The Hitchhiker
  Sable avataras
  Įstojimo data
  2005 03 11
  Vietovė
  underneath the sky
  Įrašai
  1.721
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Tinklaraščio įrašai
  6
  Reputacija
  89
  Na, filmas tikrai vertas dėmesio. Vien už savo muzikinę ir animacinę pusę, kuri ir dabartinių animų nemažą dalį lenkia. Kas dėl istorijų, tai savotiškas retro sci-fi jausmas kilo bent man. Ir gerai, kad ir standartas, bet paprastume čia ir yra vertė

 3. #3
  one vs all, DIE AZ!


  Izzo avataras
  Įstojimo data
  2007 02 25
  Vietovė
  Kaunas
  Įrašai
  1.837
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  58
  Pažiūrėjau ir nežinau, pasirodė gana banalus.. Nelabai radau tas mintis, kurias minėjo aprašyme slic, daugiau didžioji dalis filmo man asocijavosi su tuo, kad ateis robotai, arba žmonės valdantys robotus ir visus sunaikins, net potitrinė dalis tą patį tik patvirtino.. Gal ir buvo šis tas apie žmogiškumą, robotų jausmus, kurių jie šiaip neturėtų turėti, gal buvo ir žmogiškųjų vertybių akcentavimas, kaip draugystė, sąžinė, noras išlikti, laisvė, tačiau gaila, bet tai manęs nė kiek nesužavėjo. Nepatiko nei viena istorija. Šį kart didieji genijai mane stipriai nuvylė. 2/5 ir tai tiktais už garsą.
  SCREW YOU, PEOPLE!

 4. #4
  מיד
  Airiz avataras
  Įstojimo data
  2004 01 09
  Vietovė
  Hunter's Village
  Įrašai
  2.032
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  96
  Mačiau, bent dalinai, reikia nusiteikimo jam, paprastai paleidus kaip eilinį filmą jisai ir nesižiūrės taip kaip įsivaizdavo jo kurėjai

Šios gijos žymos

Bookmarks

Rašymo leidimai

 • Jūs negalite rašyti naujas gijas
 • Jūs negalite rašyti atsakymus
 • Jūs negalite prisegti failų priedus
 • Jūs negalite keisti savo įrašus
 •