Paremti dabar Šiam mėnesiui reiktų: 12 EUR, gauta: 0 EUR (0%)

Žiūrėti balsavimo rezultatus: Geriausia mokslinė fantastika 2008

Balsavo
112. Jūs negalite čia balsuoti
  • Armored Trooper Votoms: Pailsen Files

3 2.68%
  • Macross Frontier

15 13.39%
  • Blassreiter

9 8.04%
  • Kaiba

27 24.11%
  • XamD: Lost Memories

27 24.11%
  • RD Sennou Chousashitsu

2 1.79%
  • Chaos;Head

29 25.89%
Rezultatai 1 iki 9 iš 9

Geriausia mokslinė fantastika 2008

The Hitchhiker

Sable avataras
    Įstojimo data
    2005 03 11
    Vietovė
    underneath the sky
    Įrašai
    1.721
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Tinklaraščio įrašai
    6
    Reputacija
    89

Gera mokslinė fantastika – pagrįsta moksliškai, naujoviška ir originali. Vertinama pagal fantastinių elementų gausą arba fantasinės istorijos ar idėjos vystymą anime eigoj.

Nominantai:

Armored Trooper Votoms: Pailsen Files - AniDB
    Macross Frontier - AZ
    Blassreiter - AZ
    Kaiba - AZ
    XamD: Lost Memories - AZ
    RD Sennou Chousashitsu - AniDB
    Chaos;Head - AZ

Paskutinį kartą taisė Sable : 2009-02-01, 01:49

The Hitchhiker

Sable avataras
    Įstojimo data
    2005 03 11
    Vietovė
    underneath the sky
    Įrašai
    1.721
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Tinklaraščio įrašai
    6
    Reputacija
    89
    Kaiba - nes yra kažkas labiausiai artimo įprastom būtent mokslinės fantastikos temom. Tarp kitų geri dar yra Chaos;Head ir Macross Frontier - pirmas dėl tokio kaip ir socialinio kiberpanko antras dėl kosmoso kolonizavimo idėjos vystomos visuose Macross animuose.

Labas.
    mariux9998 avataras
    Įstojimo data
    2008 06 20
    Vietovė
    Vilnius
    Įrašai
    543
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    23
    Citata Autorius Sable Žiūrėti skelbimus
    Kaiba - nes yra kažkas labiausiai artimo įprastom būtent mokslinės fantastikos temom. Tarp kitų geri dar yra Chaos;Head ir Macross Frontier - pirmas dėl tokio kaip ir socialinio kiberpanko antras dėl kosmoso kolonizavimo idėjos vystomos visuose Macross animuose.
    Man irgi Kaiba labiausiai is situ issiskyre

one vs all, DIE AZ!

Izzo avataras
    Įstojimo data
    2007 02 25
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    1.837
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    58
    Macross.
    SCREW YOU, PEOPLE!

Catching some Zzzzs...

slicKrox avataras
    Įstojimo data
    2021 08 01
    Vietovė
    4Th Dimension (Jonava/Sou)
    Įrašai
    2.566
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    146
    Gan įdomiai čia susiklostė balsavimas, bet iki šiol negaliu patykėt, kad kai kam Chaos;Head
    gali būti geriausia metų Mokslinė Fantastika (Sci-Fi)

Nenustebčiau, jei kai kas net nežino kas tai Sci-Fi ir yra matę tik tą vieną anime.

Pats blaškiausi tarp Macross Frontier, Kaiba ir XamD. Kadangi man Macros daugiau geriausia metų Mecha, o Kaiba labiau metų originaliausias, tai beliko XamD, su savo naturalesniu fantastinu pasauliu. Nors jaučiu šokį tokį nesažiningumą prieš RD Sennou Chousashitsu.
    Paskutinį kartą taisė slicKrox : 2009-02-13, 13:56

Followkata Toushifollow

Kleopso avataras
    Įstojimo data
    2008 04 01
    Vietovė
    Kns
    Įrašai
    237
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    27
    Balsavau už Kaibą, nes man tikrai patiko tokia idėja kaip atminties sudaiktinimas, perkėlimas iš vieno kūno į kitą, Xamd šiuo metu žiūriu, tikrai patinka, bet kad ten nelabai kas mokslu paremta, RD neblogas pasirodė, bet ką čia slėpt - sunkoka įkirsti kas ir kaip ten su ta mokslo puse. O šiaip kas dėl Chaos;Head, tai man keista, kad vienas iš pretendentų gauti metų nusivylimo apdovanojimą pirmauja kaip geriausia mokslinė fantastika. Nors čia matyt ta pati taisyklė - vieną mačiau, už jį ir balsuoju.

[SrX]
    Sloth avataras
    Įstojimo data
    2007 09 14
    Vietovė
    Elektrėnai/Vln
    Įrašai
    386
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    21
    Esu mates tik chaos;head , bet atidaviau balsa kaiba, nes jis pokolkas realiausias kandidatas aplenkt chaos;head. Anyway, kas del chaos;head, tai kol nepaziurejau sitos temos, tol net i galva neatejo, kad ten sci-fi . Nors tiesa sakant, sci-fi ten yra, ideja netgi labai gera, bet perteikimas visiskai nevykes, o ir pati ideja i pati gala buvo apleista ir sudirbta. Man Chaos;head gali buti nebent metu nusivylimas ir niekas daugiau.

Em...Eh...
    Įstojimo data
    2007 11 26
    Vietovė
    Google.lt
    Įrašai
    4
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    0
    Citata Autorius Kleopso Žiūrėti skelbimus
    Balsavau už Kaibą, nes man tikrai patiko tokia idėja kaip atminties sudaiktinimas, perkėlimas iš vieno kūno į kitą, Xamd šiuo metu žiūriu, tikrai patinka, bet kad ten nelabai kas mokslu paremta, RD neblogas pasirodė, bet ką čia slėpt - sunkoka įkirsti kas ir kaip ten su ta mokslo puse. O šiaip kas dėl Chaos;Head, tai man keista, kad vienas iš pretendentų gauti metų nusivylimo apdovanojimą pirmauja kaip geriausia mokslinė fantastika. Nors čia matyt ta pati taisyklė - vieną mačiau, už jį ir balsuoju.
    Kaip, čia tau paaiškinti?Kiekvieno žmogaus skonis yra vis kitoks, todėl, gal daug kam patiko Chaos; Head, todėl ir balsuoja už jį, man jis irgi patiko, tačiau nebalsuoju, nes neesu visų matęs.

Catching some Zzzzs...

slicKrox avataras
    Įstojimo data
    2021 08 01
    Vietovė
    4Th Dimension (Jonava/Sou)
    Įrašai
    2.566
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    146
    Citata Autorius NeWerII Žiūrėti skelbimus
    Kaip, čia tau paaiškinti?Kiekvieno žmogaus skonis yra vis kitoks, todėl, gal daug kam patiko Chaos; Head, todėl ir balsuoja už jį, man jis irgi patiko, tačiau nebalsuoju, nes neesu visų matęs.
    ČIa balsuoja ne už tai koks anime iš šių labiausiai patiko, o kuriame iš jų buvo geriausiai, tiksliausiai ir galbūt gražiausiai atskleista ir parodyta Sci-Fi / Mokslinės fantastikos pusė. Mano nuomone, Chaos;Head anime jos te mažiausiai ir buvo.
    Paskutinį kartą taisė slicKrox : 2009-02-19, 20:29

Bookmarks

Rašymo leidimai

• Jūs negalite rašyti naujas gijas
  • Jūs negalite rašyti atsakymus
  • Jūs negalite prisegti failų priedus
  • Jūs negalite keisti savo įrašus
  •