Paremti dabar Šiam mėnesiui reiktų: 12 EUR, gauta: 0 EUR (0%)

Žiūrėti balsavimo rezultatus: Bokura ga Ita Įvertinimas:

Balsavo
85. Jūs negalite čia balsuoti
  • 5: (Nuostabus!)

39 45.88%
  • 4

27 31.76%
  • 3

11 12.94%
  • 2

6 7.06%
  • 1: (Šlamštas!)

2 2.35%
Puslapis 1 iš 3 123 PaskutinisPaskutinis
Rezultatai 1 iki 16 iš 41

Bokura ga Ita - We Were There 2006

Rimtas forumo narys

Silvestras avataras
    Įstojimo data
    2008 04 18
    Vietovė
    Vilnius
    Įrašai
    174
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    27

Bokura ga Ita - We Were There 2006

Bokura ga Ita - We Were There
    Režisierius: Koichiro Sohtome
    Studija: Artland, Studio Kanon
    Žanrai: Romance, Shoujo, School Life
    Panašūs anime: Lovely Complex, His and Her Circumstances
    Premjera: 2006
    ANN reitingas: 8.0/10
    Trukmė: TV 26ep. 26min.

The moffats - Walking Behind (AMV)

Aprašymas: Savo naujus mokslo metus Nanami Katahashi pradėjo pilna ryžto ir pasitikėjimo savimi. Ji norėjo susirasti naujų draugų ir linksmai praleidinėti laiką mokykloje. Greitu metu mergina sužino apie populiariausia mokyklos berniuką Motoharo Yano. Sklidna gandai, kad jis yra mėgiamas ko ne trečdalio mokyklos merginų. Kai Nanami paprašė gretą jos sėdinčios merginos Yuri Yamamoto papasakoti ką nors apie Yano, jinai atsakė,kad tiesiog jo nemėgsta.

Nepaisant visų kalbų ir jo populiarumo Nanami neskirė išskirtinio dėmesio šiam berniukui iki tol kol neatsitiko gana nemalonus atsitikimas. Nanami viešai apsikvailino priš visą savo naują klasę neteisingai ištardama merginos vardą kabineto viduryje, nors dieną prieš tai atsitiktiniame pokalbyje mokyklos koridoriuje Yano buvo jai pasakęs tą vardą, kaip pasirodė jis pamelavo, žinodamas, kad atsitiks tai kas atsitiko.

Be jokios abejonės Nanami kaip reikiant supyko ant Yano ir jų pradiniai santykiai dar labiau pablogėjo, bet nepanašu į tai, kad jam tai nors kiek rūpėtų. Iš esmės Yano pavaizduojamas kaip labai paslaptingas tačiau neuždarus vaikinas,akimirksniu jis atrodo netgi mistišku ir nesuprantamu. Be jokios abejonės toks pagrindinis veikėjas kaip Yano yra tik vienas iš šio anime didžiųjų pliusų. Bėgant laikui Katahashi pradeda vis labiau pažinti Yano ir daugiau ji apsimetinėti nebegali,ji suprato,kad įsimylėjo.Tačiau tikroji anime drama prasideda nuo to momento kai Katahashi iš Yano geriausio draugo Takeuchi sužino,kad Yuri Yamamato's sesuo žuvusi automobilio avarijoje buvusi Yano mergina.

Reziumė: Šis anime absoliučiai paaugliškas, viskas taip naturalu jame. Kaip jau minėjau man labai patiko Yano personažas, savitas veikėjas, dabar pagalvojus jis man niekad nepabosdavo.Kaip ir dauguma kitų romance žanro anime dažniausiai kreivai žiūrisi merginos, gi būtent jos visada verkšlena kur reikia ir nereikia, tai vat ir šiuo atveju persūdyta su buvo su paaugliškomis emocijomis. Kas dar patiko,tai,kad bent jau jei nevisa anime istorija, bet bent kažkokia dalelė vyksta žiema, juk vien jau tai gražus ir atsipalaiduojantis akims vaizdas.

Na romance kaip romance,santykiai kaip ir visur, tai jie skirstosi ir nekenčia vienas kito, tai myli labiau už viską pasaulyje. Vat ir nebūtų visa situacija ant tiek būdinga įprastiems šio žanro bruožamas jei ne Yano kaip veikėjo išskirtinumas. Sunkaus charakterio vaikinas, dažniausiai sukompleksuoja visur viską ir prasideda balaganas.Tačiau man ant tiek viskas naturaliai ir šiuolaikiškai atrodė šiame anime,tiesiog malonu. Gražūs ir meilūs paauglių santykiai, jų kaprizai ir vidiniai išgyvenimai-Bokura ga Ita. Dabar vat tik lieka sulaukti antro sezono,tačiau patsai nesu tikras ar jisai tikrai man reikalingas.

Paskutinį kartą taisė slicKrox : 2009-01-28, 13:13 Priežastis: Little bit love... No hope, no love, no glory, No Happy Ending.

Suicide is painless...
    Evil_of_Darknesz avataras
    Įstojimo data
    2006 04 09
    Vietovė
    ...
    Įrašai
    1.297
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    31
    Pats nebuciau emesis aprasyneti sio anime, gera darba padariai bastard. Sis anime turi tikrai nemazai panasumu i Kareshi Kanojo no Jijou ir LoveCom, bet visgi turi ir savo orginaliu skirtumu... Siame anime didesnis demesys skiriamas drama zanrui, priesingai negu Lovely Complex ar Kare Kano, kas man labai patiko, taciau yra ir nemazai minusu, mazai veikeju, piesimas skurdokas, kai kada net matosi, kad buvo patingeta nupiesti antra aki, tai ja aceit uzdengia plaukai. O siaip pats anime tikrai vertas demesio 8/10

Rašytojas

Aeval avataras
    Įstojimo data
    2009 01 12
    Vietovė
    Panevezys
    Įrašai
    294
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    12
    patinka man tokie, reikes prigriebt. Aciu!

ką tu?
    Aivaras avataras
    Įstojimo data
    2008 09 10
    Vietovė
    Žalias kalnas
    Įrašai
    497
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    30
    Bandysim ziuret :] Ty.

Let's do a barrel roll!
    IVXXX avataras
    Įstojimo data
    2008 03 07
    Vietovė
    Warzone
    Įrašai
    47
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    0
    Nuobodus gumos tampymas.

d(-.-)b
    Nemu avataras
    Įstojimo data
    2007 12 22
    Vietovė
    ukm.
    Įrašai
    123
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    13
    Labai geras anime, vienas is megstamiausiu, turbut galeciau ziuret ir ziuret, neatsibostu
    you are dead.
    MDL

Naujokas Akemi avataras
    Įstojimo data
    2009 01 15
    Vietovė
    Vilnius
    Įrašai
    29
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    0
    Piesimas is sono lb nepatiko..Is pradziu pasirode visai idomus, bet po to TOKS gumos tampymas!Nuo tos nanami vemt norejosi ;D Negalejau saves priversti paskutinius 4 ep. ziureti. 6/10

Naujokas scissor77 avataras
    Įstojimo data
    2009 02 01
    Vietovė
    Vilnius
    Įrašai
    13
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    0
    tikrai linksmas ir mielas anime patiko

Narys
    Ru. avataras
    Įstojimo data
    2008 02 24
    Vietovė
    Šiauliai
    Įrašai
    89
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    15
    LAAAAbai daug dramos... bet man patiko tik kazkaip jau istemtas per daug... ziovaut buvau pradejus, bet taip tai i liked it very much. 4/5

ką tu?
    Aivaras avataras
    Įstojimo data
    2008 09 10
    Vietovė
    Žalias kalnas
    Įrašai
    497
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    30
    Na kolkas tik 4~ ep pražiūrėjau, kažkiek sudomino, bet ne taip, kad pulčiau dabar per savaitgalį visą žiūrėt.Gražus piešimas, spalvos.
    Spoileris:
    Yano pirmoji mergina tai...tokias šaudyt ;D Jau ko nepakenčiu tai išdavysčių ir melo draugystėje.Gerai perteikia ir real life :]

Last Frame Studio

bithuthe avataras
    Įstojimo data
    2003 11 14
    Vietovė
    Vilnius
    Įrašai
    451
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    28
    Žiūrėjau kažkadais, visai toks nieko. tik erzint ant galo pradėjo tos panos neapsisprendimas.
    Spoileris:
    Ale prisipažink ir aš nepyksiu. O po to, tai kodėl tu taip padarei [praeity]

tokia totali mažvaikių meilės istorija, bet patiko

keep your mind wide open
    Bagyra avataras
    Įstojimo data
    2007 04 08
    Vietovė
    vilnius
    Įrašai
    78
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    0
    piesimas pradzioje nelabai patiko, bet paskui pripratau, i gala pradejo net zavet. kaip romance tai labai nice draugyste, bet biski per daug tos dramos, issikyrimu, na kaip visi sako gumos tampymas. bet visaka bendrai paemus 4/5!!!
    [SIGPIC][/SIGPIC]

Miau? Luna-chan avataras
    Įstojimo data
    2008 12 01
    Vietovė
    Vilnius?
    Įrašai
    76
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    0
    Viskas puiku, tik man atrodo dailininkai patingėjo įdėti darbo į piešimą. Šiaip mielas anime...

...ureshii-kanashii...
    Sadness... avataras
    Įstojimo data
    2009 04 19
    Vietovė
    Vilnius
    Įrašai
    34
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    0
    Man labai patiko pradzioje piesimas gal kiek erzino bet kai ipratau tai jis man net pradejo isties patikt...wisi pagrindiniu weikeju isgyvenimai buwo labai idomus ir kartais tikraj graudus...atrode jog ten buwo paimta tikroveje gywenusiu zmoniu pora ir atpasakota ju istorija be jokiu pagrazinimu...dramos buwo tikraj uztektinai, bet ji man patiko...gal del to kad esu pati dramatiskas zmogus xD labai patiko Yano geriausias draugas, noreciau kad tokiu nuostabiu zmoniu tikroweje butu daugiau

... Piano4rest avataras
    Įstojimo data
    2009 04 14
    Vietovė
    utn
    Įrašai
    75
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    0
    Tikrai patiko. Toks realistiškas pasakojimas. Ir piešimas man visai patiko, toks paprastas, savotiškas, man asmeniškai mielas. Beto muzika puikiai atspindėjo anime nuotaikas.
    Širdies tvenkiniai, džiaugsmo bangos.

מיד

Airiz avataras
    Įstojimo data
    2004 01 09
    Vietovė
    Hunter's Village
    Įrašai
    2.030
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    95