Žiūrėti balsavimo rezultatus: "Hyakko" įvertinimas:

Balsavo
13. Jūs negalite čia balsuoti
 • 5

  8 61.54%
 • 4

  0 0%
 • 3

  4 30.77%
 • 2

  1 7.69%
 • 1

  0 0%
Rezultatai 1 iki 6 iš 6

Hyakko

 1. #1
  ☣☠☣


  amidau avataras
  Įstojimo data
  2007 04 25
  Vietovė
  N.A.<->Šiauliai
  Įrašai
  1.591
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  149

  Hyakko

  Hyakko
  ヒャッコ

  Transliacija: nuo 2008-10-02 iki 2008-12-25
  Istorijos autorius: Haruaki Katoh
  Žanrai: Komedija, gyvenimškas
  Tipas: TV
  Trukmė: 13 x 24 min.
  Studijos: Nippon Animation
  AniDB reitingas: 7.97
  Amžiaus reitingas: PG-13 [13+]

  YouTube resursai:
  OP1 || OP2 || OP3 || ED1 || ED2  Veiksmas vyksta Kamizono akademijoje, tai didžiulė privati mokykla, kuri siekia išugdyti talentus visose srityse. Veiksmas prasideda vieną iš pirmųjų mokslo metų dienų, kai keturios naujai perkeltos mokinės, netikėtai susitinka ir prasideda jų nuotykiai naujoje mokykloje. Netrukus naujokės drauge susipažįsta su mokyklos aplinka ir kitais mokiniais.

  Torako Kageyama
  Tatsuki Idzuka
  Suzume Saotame
  Ayumi Nonomura

  Judri ir spontaniška mergina, dažniausiai atpažįstama iš juodų marškinių ir oranžinio kaklaraiščio. Ji ir yra tas žmogus kuris kursto, naujai susidariusią, naujokių ketveriukę vienaip ar kitaip pasielgti. Torako tipiška tvarkos pažeidėja, kuri savo tikslo siekia eidama tiesiai per visus.

  Vienos iš didžiausių elektronikos kompanijos prezidento duktė. Ji gyvena su kambarine, atskirai nuo savo tėvų, dėl jos tėvo darbo. Tatsuki rimta, ir susikaupusi mergina, kurią neretai erzina Torako būdas ir žinoma jos netipiškas būdas.  Torako vidurinės mokyklos draugė. Ji dažniausiai labai rami, bet taip pat turi siaubingą jėgą ir didžiulį apetitą. Atrodo, ji neturi jokio gėdos jausmo, o jos elgesys psižymi nepastovumu, toks nepastovumas, neretai ketveriukę išveda iš pusiausviros.


  Populiari tarp vaikinų, dėl savo naivios asmenybės ir žinoma dėl 90-56-85 išmatavimų. Jos fotografijos tarp mokinių paklausiausios. Ayumi dėl savo didžiulio drovumo, sunkiai rasdavo draugų, taipogi ji dažniausiai tampa išdaigų ir kitokių piktadarybių auka.
  Anime istorija sukasi vien tik apie veikėjų charakterius ir jų poelgius. Pamažu susipažįstame su vis kitais Kamizono akademijos mokiniais, kurie vienas už kitą keistesni. Ko gero veikėjų charakteriai ir yra didžiausias šio anime pliusas, kiekviena serija supažindina vis su naujais veikėjais ir tuo pačiu dar labiau atskleidžia jau pažįstamų personažų charakterius.

  Dar vienas pliusas šiam anime atitektų už vykusį humorą, žinoma kad visiems jis patiks aš negarantuoju. Čia sutiksime ir labai paprastų komiškų situacijų, tokių kaip netyčinis kamuoliuko metimas kitam į galvą. Bet dažniausiai sutinkami kiek subtilesni pokštai, į kuriuos įeina tiek netikėtos ir labai įdomios veido išraiškos, tiek jų poelgiai. Tačiau mane labiausiai nustebino netikėtai aptiktas nedidelis absurdo prieskonis.

  Piešimas puikus, jo stilius šiek tiek priminė kitą šių metų anime, tai Soul Eater, aplinkos pavaizduotos labai detaliai ir realistiškai. Išsikraipiusios šaligatvių plytelės, suskeldėjusi palangių mediena, nelygios ir suskeldėjusios sienos, tai tik dalis realistiškumo pavyzdžių. Veikėjų vaizdavimas taip pat gražus, išraiškingos akys, stilinga apranga, kurią dar pagražina oranžinis mokyklinių uniformų motyvas.

  Anime eigoje skamba įvairios instrumentinės melodijos, kurios puikiai atspindi matomus įvykius. OP‘ingai nors ir paprasti tačiau nesinorėjo jų nei karto prasukti, ED‘ingai ramūs ir paprastai tačiau taip pat netrukdo.

  Paieškojus minusų pirmiausiai į galvą šauna pirmasis ep‘as kuris gali ir atbaidyti, tačiau ir jo gale yra keli įvykiai kurios pamačius išsižioji. Prie neigiamų šio anime detalių galėtų priskirti ir tokios kaip istorijos nebuvimą, dabar Hyakko atrodo, kaip kokios OVA‘os, supažindinančios su anime veikėjais ir nuteikiančios prieš tikrąją istorija. Būtent dėl šių minusų ir duodu 9/10.


  Spoileris:
  Siųstis:
  Linkomanija
  IsoHunt

 2. #2
  Iškrypęs dėdulė
  Killerbee avataras
  Įstojimo data
  2006 12 11
  Vietovė
  Vilnius
  Įrašai
  3.293
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  129
  Gerai kad aprašymą padarei. Aš tikrai nebūčiau apsiėmęs.
  Kaip jau minėjau kitoje temoje nepakenčiu mergiotiškų anime, mergiotiško humoro, istorijų apie nieką ir visokių kitokių "Azumangu". Kadangi ir erotikos ten nėra tai į ką žiūrėt?
  Paskutinį kartą taisė Killerbee : 2009-01-14, 21:40

 3. #3
  迷失
  shashke avataras
  Įstojimo data
  2007 12 15
  Vietovė
  Trondheim Norway
  Įrašai
  172
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  0
  Na tiraki ne vaikunu animas kazkaip istempiau 5 epus ir meciau nes na tikrai atsiprasant uz***o tas beprasmiskumas 3 vien delto na nes na mano animas.

 4. #4
  Draugiškas dėdė
  Verdict avataras
  Įstojimo data
  2007 11 05
  Vietovė
  Vilnius
  Įrašai
  107
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  14
  Ugh... Jums gerai, jūs tik žiūrėjot. Aš tai šį anime QC'inau pas Mayu-Genjo. Na, kaip bebūtų, Hyakko yra ganėtinai neblogas... atsižvelgiant į tą faktą, kad jame absuliučiai nieko nevyksta
  3/5

 5. #5
  trust me i'm engineer
  zeke avataras
  Įstojimo data
  2009 01 02
  Vietovė
  Kaunas ir Rokiškio r.
  Įrašai
  514
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  18
  duodu 5. man kaip tik tokie gyvenimiski anime patinka

 6. #6
  sacrifice . elle05 avataras
  Įstojimo data
  2009 01 28
  Vietovė
  Vilnius
  Įrašai
  44
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  0
  Man kazkodel primine Azumanga Daioh ,pradejau ziureti kadangi nebuvo nei apie ka ten mastyt tai daug demesio ir neskyriau.

Bookmarks

Rašymo leidimai

 • Jūs negalite rašyti naujas gijas
 • Jūs negalite rašyti atsakymus
 • Jūs negalite prisegti failų priedus
 • Jūs negalite keisti savo įrašus
 •