Žiūrėti balsavimo rezultatus: Ar dalyvausite KOI Cosplay :3 ?

Balsavo
351. Jūs negalite čia balsuoti
  • Dar klausiat? Žinoma! Ir atsivesiu visus draugus!

101 28.77%
  • Dalyvausiu kaip cosplay'eris

40 11.40%
  • Būsiu žiūrovu

96 27.35%
  • Umm, dar nežinau

59 16.81%
  • Neateisiu

55 15.67%
Puslapis 10 iš 28 PirmasPirmas ... 8910111220 ... PaskutinisPaskutinis
Rezultatai 145 iki 160 iš 442

KOI Cosplay :3

bigudukas
    Guest
    yuki na zinai tau gal ir nebrangu van juk 40 lt i abi puses o zek dar 13-17 prisides tada ir dar brangiau. . .

Narys
    Jogarasu avataras
    Įstojimo data
    2008 08 14
    Vietovė
    ten, kur šoka mėnulis
    Įrašai
    97
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    18
    ar bus kokiu skrajuciu platinimui (reklamos delei)?
    bei baikit verkslent del kainos - neikit ir viskas, jei 13 - 17 lt gaila. 6.30 val. renginio, o norit, kad viskas butu nemokamai.... come on people.
    Paskutinį kartą taisė Jogarasu : 2009-02-10, 23:09

steamheart

Yukari Murasaki avataras
    Įstojimo data
    2009 01 16
    Vietovė
    Vilnius
    Įrašai
    225
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    32
    oh my.. tikrai tikiu kad viskas iš organizatorių pusės yra gerai pasvarstyta ir apmąstyta, ir daugybės Naruto fanų reikalas, ir kaina, ir šeip kiti dalykai.
    Spoileris:
    žinoma, cosplay yra rimta, nes aiškus reikalas, geras cosplay reikalauja ir laiko, ir kantrybės ir veido-kūno bruožu tam tikro panašumo, šiokio-tokio profesionalumo, o ką mes čia trecią kartą turėsim - bent jau man (kaip ir daug-daug-daaaugeliui) - just for fun, save parodyt ir į kitus pažiūret, pvz aš negaliu tiek laiko paaukot ir nesakyčiau kad mes čia Vilniui (tyliu apie kitus miestus) labai galimybių turim (ok-ok, kas nori, tas sugeba), ir labai džiugu kai pamatau kažką gerai padaryto, apart iškart atpažįstamo. Tikėkimes, kad mūsų tokių gražių daugės ir cosplay nebebus "beprąsmis ir negailestingas" (C).

nu sorry, nuo pat pradžių stebių giją, chill guys, have fun
    Paskutinį kartą taisė Yukari Murasaki : 2009-02-10, 23:26

Bagy-san
    Bagy avataras
    Įstojimo data
    2008 05 24
    Vietovė
    United Kingdom
    Įrašai
    297
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    19
    Ko jus visi prie to Naruto pristojot, na jai nepatinka net nekreipkit demesio. Ar jusm sirdi nuo tabai skauda. Neveltui Orgaizatoriai ir parde geriausias Personazas Naruto. Na ir viskas. Kas ka nori tas ta ir Cosplejina. Jai man nepatinka Helsingas tai man irgi padet rekt kad cia sudas ir dauk kas ji kosplejins??? Zmones aprimkit.

pinky promise
    soshite avataras
    Įstojimo data
    2009 01 22
    Vietovė
    vilnius
    Įrašai
    119
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    13
    Citata Autorius Bagy Žiūrėti skelbimus
    Ko jus visi prie to Naruto pristojot, na jai nepatinka net nekreipkit demesio. Ar jusm sirdi nuo tabai skauda. Neveltui Orgaizatoriai ir parde geriausias Personazas Naruto. Na ir viskas. Kas ka nori tas ta ir Cosplejina. Jai man nepatinka Helsingas tai man irgi padet rekt kad cia sudas ir dauk kas ji kosplejins??? Zmones aprimkit.
    pritariu visom keturiom

please, wake up to reality...

Last Frame Studio

bithuthe avataras
    Įstojimo data
    2003 11 14
    Vietovė
    Vilnius
    Įrašai
    451
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    30
    Citata Autorius Jogarasu Žiūrėti skelbimus
    ar bus kokiu skrajuciu platinimui (reklamos delei)?
    bei baikit verkslent del kainos - neikit ir viskas, jei 13 - 17 lt gaila. 6.30 val. renginio, o norit, kad viskas butu nemokamai.... come on people.
    bus geriau nei skrajutės ir plakatai. ....
    O dėl Narutų, tai kaip Bagy sako, tam yra jiems atskira nominacija. Tegul jie džiaugiasi. Man tie narutai nemaišo, nors ir kartais pastumiu ant jų. Jei pamatysiu gerą kosplayerį Kakashį, tai tikrai gali būti taip --> ....deja, turiu kažkokią silpnybę Kakashiui

pinky promise
    soshite avataras
    Įstojimo data
    2009 01 22
    Vietovė
    vilnius
    Įrašai
    119
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    13
    ir as turiu ta silpnybe... ji galima vadinti das kakashi ... jis toks paplaukes kazkoks.... pavaro tas kakashi...

please, wake up to reality...

wooooosh.
    Integra avataras
    Įstojimo data
    2008 12 31
    Vietovė
    Vilnius.;D
    Įrašai
    300
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    20
    Būtu gerai jai neprieitų tų "Naruto" tiek daug nes tikrai bus jų apie 100.Būtu įdomu jai būtu daug skirtingų veikėjų.;D
    Nu bet čia tik mano nuomonė juk mes visi žmonės ir turim teisia pasisakyti.;}
    Dėkoju Fasian už sig'a.

is bored =v= PsyCoNoRikAn avataras
    Įstojimo data
    2009 02 06
    Vietovė
    Vilnius~=.=
    Įrašai
    6
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    0
    Yo,idomiausia butu kad dauguma skirtingu,tada ir pati Anime vos ne reklamuoja tjp x33
    My current Kingdom is RuruSuza

Narys Eid avataras
    Įstojimo data
    2006 12 01
    Vietovė
    Šiauliai
    Įrašai
    32
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    0
    Citata Autorius Integra Žiūrėti skelbimus
    Būtu gerai jai neprieitų tų "Naruto" tiek daug nes tikrai bus jų apie 100.Būtu įdomu jai būtu daug skirtingų veikėjų.;D
    Galėtų 100 Sakurų ateiti, neprieštaraučiau, o šiaip bent daug tų pačių veikėju irgi toks įdomus efektas

Citata Autorius bigudukas Žiūrėti skelbimus
    yuki na zinai tau gal ir nebrangu van juk 40 lt i abi puses o zek dar 13-17 prisides tada ir dar brangiau. . .

17LT absoliučiai beveik niekas dabar, dar už renginį. Šiaip aš čia tą kelionę kaip pavyzdį pasakiau, man bent pačiam tiek susidės daug ant visko, bet tiesiog noriu pasižiūrėt, nes nesu buvęs.
    Meskit žalingus įpročius, susitaupysit tų pinigų

Citizen Erased
    Narya avataras
    Įstojimo data
    2009 01 22
    Vietovė
    Vilnius
    Įrašai
    227
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    20
    pirma tai koks skirtumas kas kaip apsirenges ateis. juk svarbiausia yra to have fun :]
    o antra tai 13-17lt kaina yra labai normali, nes juk ir su prizais ir su sale isnuomota.
    taip kad relax people ir dziaukites kad isvis cosplay bus
    deviantArt
    BLACKOUT

Žmogus Ne

Bardakas avataras
    Įstojimo data
    2005 09 22
    Vietovė
    Kurokawa/VAK
    Įrašai
    1.635
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    80
    Man įdomu už kokį dabar įdomesnį renginį ar šiaip kultūrną dalyką žmogus moka mažiau nei 15lt? Padori kaina padoriam renginiui.
    Po paskutinės info kaip ir nekyla daugiau klausimų, apart dėl afterparčio, bet manau su laiku, vis dėl to suprantama, jog nevisi ten bus įleidžiami.
    Paskutinį kartą taisė Bardakas : 2009-02-12, 00:06
    Maybe on Earth, Maybe in the Future

Kurokawa idėjinis lyderis
    Lėtai keičiu slaptažodžius

Ami ugnieska avataras
    Įstojimo data
    2009 01 12
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    49
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    0
    Citata Autorius Bardakas Žiūrėti skelbimus
    Man įdomu už kokį dabar įdomesnį renginį ar šiaip kultūrną dalyką žmogus moka mažiau nei 15lt? Padori kaina padoriam renginiui.
    man atrodo kad db zmonems dazniausiai tenka moketi uz renginius daugiau nei 15 LT tdl tik galime dziauktis tokia ganetinai maza kaina zinoma as kalbu tik uz save

Find your own sins, kid.

Miyata avataras
    Įstojimo data
    2008 01 09
    Vietovė
    UK, Bristol
    Įrašai
    719
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    22
    Citata Autorius Integra Žiūrėti skelbimus
    Jai is tu 100~ bus 50+ naruto, tai bus Tajuu Kage Bunshin no Jutsu aka Multiple Shadow Clone Jutsu prikolna butu

P.S. mano manimu reklamint per velai pradedat, per tv ar kur jus ten reklaminsit.. Nes renginys bus 28 vasario, jau 12vasario, ir dar reklamu nera.. Likus maziau nei 16 dienu reklamint...

Kuroi kenshi

DStalker avataras
    Įstojimo data
    2007 04 16
    Vietovė
    Vilnius
    Įrašai
    208
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    18
    Citata Autorius Bardakas Žiūrėti skelbimus
    Po paskutinės info kaip ir nekyla daugiau klausimų, apart dėl afterparčio, bet manau su laiku, vis dėl to suprantama, jog nevisi ten bus įleidžiami.
    Kaina manyčiau normali, nebent tiems kas atvažiuos iš toliau ir su tikslais ką nors nusipirkti (anime turgelį suprantu kaip prekyba anime, manga ir pan. ?) gali kirsti per kišenę.
    Įdomu kas jau ten į afterparty nebus leidžiami, ar čia amžiaus cenzą turėjai omeny ar kažką kito?

Last Frame Studio

bithuthe avataras
    Įstojimo data
    2003 11 14
    Vietovė
    Vilnius
    Įrašai
    451
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    30
    Citata Autorius Miyata Žiūrėti skelbimus
    P.S. mano manimu reklamint per velai pradedat, per tv ar kur jus ten reklaminsit.. Nes renginys bus 28 vasario, jau 12vasario, ir dar reklamu nera.. Likus maziau nei 16 dienu reklamint...
    Didžiausia reiklama ne ta kurią per TV pamatai, o ta kuri eina iš lūpų į lūpas. Bet anyway, yra kaip yra ir todėl taip, nes turi būti taip [f***k! nesupratau pati ką suskėliau ]
    Ir bus ta reklama, jums vis tiek jos nereikia, nes ir taip žinot kas, kur, kada bus.

Puslapis 10 iš 28 PirmasPirmas ... 8910111220 ... PaskutinisPaskutinis

Šios gijos žymos

Bookmarks

Rašymo leidimai

• Jūs negalite rašyti naujas gijas
  • Jūs negalite rašyti atsakymus
  • Jūs negalite prisegti failų priedus
  • Jūs negalite keisti savo įrašus
  •