Puslapis 7 iš 17 PirmasPirmas ... 56789 ... PaskutinisPaskutinis
Rezultatai 97 iki 112 iš 261

Ar Dievas egzistuoja?

Mr. Reasonable

Raziel avataras
    Įstojimo data
    2004 06 09
    Vietovė
    Vilnius
    Įrašai
    219
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    30
    Citata Autorius tamagochi
    Tarkime, kad Dievo nėra, o jūs visą gyvenimą jam nuoširdžiai meldžiatės. Rezultatas kelios savaitės tuščiai sugaišto jūsų laiko (na iš tiesų malda turi ir teigiamą psichologinį poveikį, tai negali pavadinti visišku švaistymu).
    Kitas variantas, kad Dievas yra, o jūs mirštate užkietėjusiu ateistu. Rezultatas - amžinybė pragare
    Šitas paviršutiniškos, lėkštos filosofijos gabaliukas žinomas kaip Paskalio lažybos (tokio žmogaus Paskalio sugalvota 17 amžiuje). Visų pirma čia ignoruojama begalybė dievų ir tikėjimų juo: įsivaizduok, kad garbinai dievą krikščioniškoj tradicijoj, o pasirodo, kad jis labiau linkęs į islamišką tradiciją, ar išvis, yra koks Krišna, kas tada? Net jei ignoruosi daugybę dievų ir tikėjimų, iš šito samprotavimo išplaukia, kad dievui svarbiausia yra tikėjimas (net ir apsimestinis)... pakankamai šlykštus dievas sakyčiau, jei jam užtenka tik apsimestinio tikėjimo, o sąžiningumas nesvarbus.

Volteras į šitą Paskalio triuką atsakė štai taip: " tokios lažybos yra nepadorios ir vaikiškos... Vien tai, kad aš noriu ir esu asmeniškai suinteresuotas kažkuo tikėti, nepadaro to tikėjimo teisingu." Kitaip tariant, galbūt tikėjimas, kad po mano lova gyvena nematomi nykštukai-pedofilai padės man laikytis griežto nusistatymo neleisti vaikams nakvoti mano kambaryje ir kada nors taip juos išgelbės nuo, tarkim, gaisro... O ką, naudingas tikėjimas, bet tai nereiškia, kad jis teisingas.

Jei tu gyventum kompiuterinėje matricoje, tai kaip ateistas sakytum, kad aš šios idėjos negaliu ištirti, todėl ji yra klaidinga. Nes viskas, ką aš galiu matyti, užuosti, paliesti yra matrica. O tikintis žmogus sakytų - aš manau, kad už šios realybės kažkas yra, tačiau negaliu įrodyti. Taigi kieno protas yra labiau suvaržytas?
    Sakyčiau, kad tikinčiojo. Štai kodėl - šiuo atveju tikintysis be jokių abejonių priima savo tikėjimą, kad už šios realybės yra kažkas, remdamasis kažkokiom miglotom nuojautom. Jei kam yra tekę susidurti giliau su psichologija, neurologija turėtų žinoti, kokios apgaulingos yra žmonių nuojautos ir mąstymo procesas. Tuo tarpu ta nuojauta nepasitinkintis žmogus (a.k.a. ateistas, agnostikas, whateva) tiesiog prašo papildomų įrodymų, nes puikiai supranta, kad asmeniniai žmogaus įspūdžiai ir nuojautos yra labai prastas įrodymų šaltinis. Įrodymų našta krenta ant teigiančiojo pečių (šiuo atveju "už realybės kažkas yra"). Ok, jei taip tai kas? iš kur žinai? kaip patikrini? jei nei į vieną iš šių klausimų teigiantysis nesugeba atsakyti, racionaliausia yra laikytis "null" hipotezės - t.y. gyventi ir elgtis taip, tarsi tas neegzistuotų.
    Citata Autorius Bithuthe
    Tuom ir skiriasi TIKĖJIMAS nuo žinojimo, nes Krikščionybė paremta, dar kartą pasikartosiu, Tikėjimu!
    Beje, o tu tiki ar yra vėjas? Juk jo mes nematome...
    O, kietai... pirmiausia patikėk, o tada ir rasi įrodymų, ane? Koks pointas tikinčiam ieškoti įrodymų, juk jei jau tiki, tai papildomi "įrodymai" neįtikins gi dar labiau. Pagalvok, juk kaip kvailai skambėtų - "Pirmiausia patikėk, kad tavo garaže sėdi didelis nematomas mėlynas drakonas, o tada viskas bus tvarkoj..."

O kad egzistuoja vėjas tikėjimo nereikia, užtenka patikrinti ir rasi vėją (ar tiksliau, oro masių judėjimą).
    "The interraction of the West and Japan will result not in a vulgarisation of Japan but rather in a Japanization of the West"
    Alexander Kojève, 1959

FF sucks! Please, don't kill me

Simintis Sun

Eisas Kuperis avataras
    Įstojimo data
    2006 01 25
    Vietovė
    Unknown System
    Įrašai
    545
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    31
    Kiek žinau, visose religijose yra vienas didžiausių nusikaltimu apsimestinis tikėjimas. Ir kur čia tokia diagnozė kad jie tai toleruoja? Kur problema jei Dievas "matomas", suvokiamas skirtingais pavidalais.
    Paskutinį kartą taisė Eisas Kuperis : 2009-01-15, 19:17

Mr. Reasonable

Raziel avataras
    Įstojimo data
    2004 06 09
    Vietovė
    Vilnius
    Įrašai
    219
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    30
    Įsiskaityk dar kartą:
    Tarkime, kad Dievo nėra, o jūs visą gyvenimą jam nuoširdžiai meldžiatės. Rezultatas kelios savaitės tuščiai sugaišto jūsų laiko (na iš tiesų malda turi ir teigiamą psichologinį poveikį, tai negali pavadinti visišku švaistymu).
    Kitas variantas, kad Dievas yra, o jūs mirštate užkietėjusiu ateistu. Rezultatas - amžinybė pragare.

Taigi tikėti yra logiška.
    Pagal Paskalio samprotavimą gaunasi taip: mažiau prarasi jei tikėsi dievu, taigi, apsidrausdamas, geriau tikėk dievu... lyg taip paprastai galima būtų imti ir kaitalioti tikėjimus pagal užgaidą ar, dar šlykščiau, ieškant naudos sau. Labai ciniškas požiūris.

Kur problema jei Dievas "matomas", suvokiamas skirtingais pavidalais.
    Čia problema tikintiesiems religijoms, o ne man. Jei skirtumo nėra tai kokio velnio tiek skirtingų religijų ir sektų, propaguojančių tarpusavyje nesiderinančius, vienas kitam prieštaraujančius dalykus? Religingų žmonių mąstymas maždaug toks: "negali būti visi teisūs, vadinasi yra kažkokia religija, esanti arčiau tiesos, nei visos kitos. O tokia religija, žinoma, yra ta, kuriai priklausau aš." simple.
    "The interraction of the West and Japan will result not in a vulgarisation of Japan but rather in a Japanization of the West"
    Alexander Kojève, 1959

Rašytojas
    enjutsu avataras
    Įstojimo data
    2008 08 19
    Vietovė
    kaunas kupiskis
    Įrašai
    217
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    14
    ne, nes Houmeris Simpsonas tai irode
    [SIGPIC][/SIGPIC]

(V)(;,,,;)(V)
    PaperAngel avataras
    Įstojimo data
    2008 12 01
    Vietovė
    Vilnius
    Įrašai
    311
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    26

Hmm

Citata Autorius enjutsu Žiūrėti skelbimus
    ne, nes Houmeris Simpsonas tai irode
    Kaip jis tai irode man labai idomu...
    Spoileris:

Rašytojas
    Kea avataras
    Įstojimo data
    2008 10 06
    Vietovė
    Motaku - Vilnius
    Įrašai
    240
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    19
    Citata Autorius Sloth Žiūrėti skelbimus
    Nuo kada amerikietis - rase?
    Tiesiog neradau kitų žodžių išsireikšti. Bet ar tai taip svarbu? Ar tiesiog neturėjai prie ko daugiau prisikabinti?

Šiaip ar taip rasė apibūdinama kaip istoriškai susiformavusi žmonių grupę, gyvenanti tam tikroje teritorijoje (areale), turinti bendrą kilmę, bendrus paveldimus morfologinius (išorinius išvaizdos) ir fiziologinius požymius, kuriais skiriasi nuo kitų grupių. Tai amerikiečiams tik iš dalies netinka paskutiniai apibrėžimai. Nors mano manymu kiekviena tauta turi tam tikrų tik jai būdingų išvaizdos bruožų.

Suši valgytojas
    tamagochi avataras
    Įstojimo data
    2005 10 19
    Vietovė
    LT, Vilnius
    Įrašai
    180
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    19
    Citata Autorius Raziel Žiūrėti skelbimus
    Volteras į šitą Paskalio triuką atsakė štai taip: " tokios lažybos yra nepadorios ir vaikiškos... Vien tai, kad aš noriu ir esu asmeniškai suinteresuotas kažkuo tikėti, nepadaro to tikėjimo teisingu." Kitaip tariant, galbūt tikėjimas, kad po mano lova gyvena nematomi nykštukai-pedofilai padės man laikytis griežto nusistatymo neleisti vaikams nakvoti mano kambaryje ir kada nors taip juos išgelbės nuo, tarkim, gaisro... O ką, naudingas tikėjimas, bet tai nereiškia, kad jis teisingas.
    na o kas gali padaryti tikėjimą teisingu? Juk moralė yra labai slidus dalykas - tai, kas vienam yra gėris, kitam atrodo blogis. Čia kaip dilema "užmušk bebrą, išgelbėk medį"

Vieninteliai būdai įrodyti Dievo teisingumą būtų per mokslinį pažinimą (na pvz mokslininkai padaro labai galingą mikroskopą ir ant atomo paviršiaus pamato "Made in Heaven") arba per tiesioginį Dievo stebuklą. Pirmas būdas prieštarauja Dievo apibrėžimui, o su antruoju - na mes tiesiog nežinom kada ir kur jis rengia pasirodymus. Taigi vienintelis teisingumo "įrodymas" lieka asmeninė kiekvieno žmogaus nuomonė - o ateistai bando tuo nepelnytai pasinaudoti, atseit vieno žmogaus nuomonė yra š*** verta, todėl Dievo nėra Kas yra iš esmės nelogiška (nes ta nuomonė juk gali būti teisinga, net jei ji vaikiška ir amorali).

O dėl ribotumo - tikintieji daro prielaidą, kad Dievas egzistuoja, o ateistai ją atmeta. Tiek vieni, tiek kiti neturi įrodymų. Tas protas, kuris sąmoningai daro prielaidas (net jeigu jos galų gale pasirodo neteisingos) man labiau patinka - ir čia turbūt atsakymas į temos klausimą
    Paskutinį kartą taisė tamagochi : 2009-01-15, 22:19
    Time waits for no one.
    http://www.tamagochi.lt

Rašytojas
    enjutsu avataras
    Įstojimo data
    2008 08 19
    Vietovė
    kaunas kupiskis
    Įrašai
    217
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    14
    Citata Autorius PaperAngel Žiūrėti skelbimus
    Kaip jis tai irode man labai idomu...
    ai nezinau kaip cia ta serija kurioj houmeris tapo protingu ir kad sutaupytu laiko Flandersui baznycioj dave popieriaus lapa, kad dievas neegzistuoja ir viskas ot man uztenka
    [SIGPIC][/SIGPIC]

geek
    Invisible avataras
    Įstojimo data
    2007 12 31
    Vietovė
    Vilnius, Lietuva
    Įrašai
    28
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    0
    Atsakymas:
    http://www.god.lt/
    There's nothing right in my left brain,
    there's nothing left in my right brain.

Mr. Reasonable

Raziel avataras
    Įstojimo data
    2004 06 09
    Vietovė
    Vilnius
    Įrašai
    219
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    30
    na o kas gali padaryti tikėjimą teisingu?
    Rėmimasis patikrinamomis prielaidomis; nuolatinis kritiško vertinimo spaudimo atlaikymas, jei neatlaiko šio spaudimo, vadinasi, reiktų keisti kažką; suderinamumas su kitomis žmonijos surinktomis žiniomis. Keletas, pradžiai.
    Kas yra iš esmės nelogiška (nes ta nuomonė juk gali būti teisinga, net jei ji vaikiška ir amorali).
    Taip, bet tuomet kuo remdamasis tu atmeti nuomonę, kad tau vertėtų saugotis iš dangaus krentančių 30 kg svorio akmenų, kurie gali susiformuoti tiesiog dėl atsitiktinio atomų judėjimo erdvėje, esančioje virš tavo galvos? Juk taip nutikti gali... Arba kuo remdamasis tu atmestum nuomonę žmogaus, kuris užėjęs į tavo namus tau pasakytų, kad pas tave gyvena didelis mėlynas nematomas drakonas, kurio neįmanoma aptikti jokiais mums žinomais būdais? Mes įvertiname tų nuomonių pagrįstumą, įrodymus, pateikiamus joms paremti. Jei tokių nėra, gali drąsiai tokias nuomones ignoruoti. Gali būti daug kas, visata yra pakankamai keista vieta, galimybė kažkam atsitikti, kad ir kokia menka, visuomet egzistuos, bet be tvirtų įrodymų visas tas galimybes priskirti kasdien gyvenime būtų kvaila.

O dėl ribotumo - tikintieji daro prielaidą, kad Dievas egzistuoja, o ateistai ją atmeta. Tiek vieni, tiek kiti neturi įrodymų. Tas protas, kuris sąmoningai daro prielaidas (net jeigu jos galų gale pasirodo neteisingos) man labiau patinka - ir čia turbūt atsakymas į temos klausimą
    Kažko nebuvimą nereikia įrodinėti. Tau nereikia įrodinėti, kad tavo kambaryje negyvena didelis mėlynas nematomas drakonas, tą reikia įrodyti tam, kuris teigia, kad jis ten yra.
    Tau patinka ne tas protas, kuris daro prielaidas, o kuris tomis prielaidomis pasitiki netikrindamas (ar bent jau paviršutiniškai patikrinęs) Prielaidas dėl dievų egzistavimo ir aš darau, tik jos vis neatlaiko kritiško patikrinimo.

Na, o jei jau pradedame nuo to, kad kažkoks dievas pagal apibrėžimą yra neaptinkamas, tai jis tuomet neturi prasmės. Kuo remdamiesi tada teigia jais tikintys žmonės, kad jis egzistuoja? Visi mūsų pojūčiai priklauso šiam pasauliui, jei kažkas bendrauja ir kišasi į mūsų Visatos veiklą (pvz. ten kuria planetas, žvaigždes, gyvūnų rūšis, siunčia savo pasiuntinius, kad šie mirtų už tariamas kažkieno nuodėmes), tai tuomet tokį dievą įmanoma aptikti ir mokslui. Nebent tuos dievus priskirtumėm fantazijų pasauliui, kaip pavyzdžiui, Raudonkepuraitę, Odisėją ir pan. veikėjus. Tuomet tvarkoj, literatūrinių, mitinių personažų gi neieškosi išoriniam pasaulyje. Betgi visi dievų gerbėjai su tuo nesutiktų, ar ne? Jie norėtų, kad jų personažas būtų tikresnis, nei Achilas, Dzeusas, Toras ir pan.
    Paskutinį kartą taisė Raziel : 2009-01-16, 14:50
    Alexander Kojève, 1959

Last Frame Studio

bithuthe avataras
    Įstojimo data
    2003 11 14
    Vietovė
    Vilnius
    Įrašai
    451
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    29
    O, kietai... pirmiausia patikėk, o tada ir rasi įrodymų, ane? Koks pointas tikinčiam ieškoti įrodymų, juk jei jau tiki, tai papildomi "įrodymai" neįtikins gi dar labiau. Pagalvok, juk kaip kvailai skambėtų - "Pirmiausia patikėk, kad tavo garaže sėdi didelis nematomas mėlynas drakonas, o tada viskas bus tvarkoj..."
    Turbūt nepakankamai aiškiai, ar per trumpai išsireiškiau, tai nesupratai ką turėjau galvoj.
    Persiprašau, bet tingiu gilintis ir aiškintis >_<

Rimtas forumo narys Snabas avataras
    Įstojimo data
    2008 11 12
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    161
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    0
    Citata Autorius Lucion666 Žiūrėti skelbimus
    Pomirtiniu gyvenimu - netikiu. Ispazintis vieshai atlikta.
    As tikiu... su drauge svarstom, kelinta jau gyvenam XDD

Suši valgytojas
    tamagochi avataras
    Įstojimo data
    2005 10 19
    Vietovė
    LT, Vilnius
    Įrašai
    180
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    19
    Tau patinka ne tas protas, kuris daro prielaidas, o kuris tomis prielaidomis pasitiki netikrindamas (ar bent jau paviršutiniškai patikrinęs) Prielaidas dėl dievų egzistavimo ir aš darau, tik jos vis neatlaiko kritiško patikrinimo.

Na, o jei jau pradedame nuo to, kad kažkoks dievas pagal apibrėžimą yra neaptinkamas, tai jis tuomet neturi prasmės. Kuo remdamiesi tada teigia jais tikintys žmonės, kad jis egzistuoja? Visi mūsų pojūčiai priklauso šiam pasauliui, jei kažkas bendrauja ir kišasi į mūsų Visatos veiklą (pvz. ten kuria planetas, žvaigždes, gyvūnų rūšis, siunčia savo pasiuntinius, kad šie mirtų už tariamas kažkieno nuodėmes), tai tuomet tokį dievą įmanoma aptikti ir mokslui. Nebent tuos dievus priskirtumėm fantazijų pasauliui, kaip pavyzdžiui, Raudonkepuraitę, Odisėją ir pan. veikėjus. Tuomet tvarkoj, literatūrinių, mitinių personažų gi neieškosi išoriniam pasaulyje. Betgi visi dievų gerbėjai su tuo nesutiktų, ar ne? Jie norėtų, kad jų personažas būtų tikresnis, nei Achilas, Dzeusas, Toras ir pan.
    ohkey - pateiksiu analogiją moksle, gal bus aiškiau Matematikoje yra toks dalykas kaip aibė ir viršaibis. Sveikieji skaičiai yra aibė. Virš jų yra realūs skaičiai, o dar aukščiau kompleksiniai. Pastarųjų niekas nėra nei matęs nei girdėjęs - jie iš esmės yra tik sugalvotas modelis. Pagal tavo argumentus jie neturi prasmės ir už tai turėtų būti sudeginti ant laužo. Tačiau surprise surprise - praėjus keliems šimtams metų buvo sugalvota kaip juos panaudoti realaus pasaulio reiškiniams modeliuoti. Ir pasirodo tie teoriniai modeliai veikia, nors to mitinio "i" niekas niekada neaptiko.

Materialus pasaulis man yra aibė, kurioje aš egzistuoju, o Dievas man yra jo viršaibis. Aš puikiai žinau, kad per visą savo gyvenimą aš greičiausiai neaptiksiu jokių tiesioginių Dievo įrodymų (nes juk sveikas skaičius niekaip negali suvokti kas tai yra trupmeninis skaičius). Tačiau tai nereiškia, kad tikėjimas Dievu neturi prasmės. Nes būtent tas tikėjimas man leidžia susikurti alternatyvų, platesnį modelį - leidžia kokybiškai kitaip mąstyti nei būnant ateistu (aš vis dar galiu mąstyti kaip ateistas, tačiau aš galiu remtis ir tikėjimo modeliu). Ir netgi gali būti, kad tas mano susikurtas modelis sugebės geriau paaiškinti kai kuriuos realaus gyvenimo dalykus, negu tradicinis požiūris (kaip kad kompleksiniai skaičiai leidžia rasti sprendimą į kitais būdais neišsprendžiamas lygtis fizikoje).

Taigi čia prieiname prie to, kad tikintis žmogus mato netiesioginius įrodymus savo aplinkoje - bet tik dėl to, kad jis jų ieško. Ateistai jų net neieško, todėl negali išeiti už savo įsitikinimų ribų.
    Paskutinį kartą taisė tamagochi : 2009-01-16, 17:15
    Time waits for no one.
    http://www.tamagochi.lt

Rimtas forumo narys Suiram avataras
    Įstojimo data
    2007 11 24
    Vietovė
    Vilnius
    Įrašai
    119
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    0
    Na ikisiu as ir savo trigrasi aisku mano pasisakymas nebus toks protingas ir issamus kaip kitu zmoniu bet ech.. juk internetas tam ir skirtas kad tarp protingu zmoniu protingu pasisakymu atsirastu paprasti ir daug fantazijos nereikalaujantys pasisakymaines kitokiu atveju internetas (daugiau forumai) taptu konferencijomis

As ir keli kiti mano pazystami esame tokios nuomones: Kazkokia antgamtine butybe yra kuri zmones ivardija dievu bet zmogaus galios troskimas ir godumas gal ir ne tiesiogiai bet bent jau pasamoniskai padejo sukurti dabartines religijas. Jeigu dievas visus zmones sukure lygius tai kodelgi kaikurie zmones yra paskelbiami arciausiai dievo ir neva kalba dievo zodi (as savo pasisakyma remiu krikscionybe nes nors ir jos puikiai neismanau ja as pazystu geriau negu koki induizma).
    Filmas Zaitgeist paaiskina kodel religijos turi panasumu pvz kryzius, nukryziavimas, gimimas is nekaltosios, 12 pasekeju, prisikelimas is numirusiuju. Filmo kurejai tai aiskina kaip astrologinius veiksnius kuriais zmones pasinaudojo ar klaidingai interpretavo.
    Is mano sito svaisciojimo jums gali kilti klausimas kodel as visdelto tikiu kad dievas yra, na si mintis man kilo is kito dokumentinio filmo (nezinau ar Zeitgeist yra skaitomas kaip dokumentinis filmas ar tiesiog kaip samokslo teorijos) kuris pasakojo apie galima gyvybe kitose planetose mokslininkai dabar iesko galimu issikraustymo variantu kai zeme taps arba per daug uztersta ar saule prades plestis ir mus iskeps ir apziurejus daugybe ivairiu planetu ir ju palydovu mokslininkai dar nieko panasaus nerado todel kaikuriems ir kyla mintis, kad dievas visdelto yra juk kad atsirastu planeta kurioje galetu uzsimegzti gyvybe reikia begalo daug sutapimu ir cheminiu medziagu is kosmoso kas gi kitas galetu taip viska sudelioti jeigu ne pats dievas.
    Mano draugas nors ir juokais taip pasakes bet sukele sioki toki susimastyma o kas jeigu dievas sukure visas sias religijas ir jas kirsina juk islamas (tiksliai nezinau bet man kazkas sake kad tai yra paskutine susikurusi religija) turi toki isakyma kaip naikinti netikinciuosius (fundamentalistai tai priima tiesiogiai ir fiziskai naikina kitatikius o likusieji tai interpretuoja taip kad apsviesdamas ir atversdamas kitatiki tu ji sunaikini taip padedi savo dievui or smth.) o tuo metu dievas tiesiog stebi ir zvengia kaip pvz senoves romenas stebedamas gladiatorius

Maniau kad prirasysiu kokias 2 eilutes

Yes. Yes i am better.... Quitarias avataras
    Įstojimo data
    2009 01 13
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    7
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    0
    DIevas yra mires.
    -Nyčė

Nyčė yra mires.
    -Dievas

Štai ką man primena visos diskusijos apie religiją. Abu požiūriai teisingi jeigu į juos žiuri kažkas kas jais tikėtų. Nors turiu pripažinti, kad daug geru minčių čia išreikšta. Šiaip tai aš manau, kad jeigu yra dievas tai jis mus sukūre ne kaip vergus. Tai naudosiuosi savo laisve mastyti atskirai nuo jo kol esu gyvas.

O kitoje medalio pusėje tai aš tikiu, kad kai aš mirsiu mano sąmonė baigsis ir aš busiu visomis prasmėmis tiesiog tam tikros chemines medžiagos sudėtos tam tikra tvarka.

Forumo ligonis
    Lucion666 avataras
    Įstojimo data
    2007 04 08
    Vietovė
    ~.~
    Įrašai
    528
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    18
    Citata Autorius Invisible Žiūrėti skelbimus