Puslapis 6 iš 17 PirmasPirmas ... 4567816 ... PaskutinisPaskutinis
Rezultatai 81 iki 96 iš 261

Ar Dievas egzistuoja?

Last Frame Studio

bithuthe avataras
    Įstojimo data
    2003 11 14
    Vietovė
    Vilnius
    Įrašai
    451
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    29
    Citata Autorius zeke Žiūrėti skelbimus
    ... „kaip galima tiketi tuo ko niekad nepazinai, nematei, tik girdejai kad kaskas tokio egzistuoja?“
    Tuom ir skiriasi TIKĖJIMAS nuo žinojimo, nes Krikščionybė paremta, dar kartą pasikartosiu, Tikėjimu!
    Beje, o tu tiki ar yra vėjas? Juk jo mes nematome...

.MØNSOON.

Squalleh avataras
    Įstojimo data
    2009 01 12
    Vietovė
    N-Zone
    Įrašai
    2.121
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    72
    ne.

Loading - Please wait...
    Dancia avataras
    Įstojimo data
    2008 03 23
    Vietovė
    Lithuania, Vilnius
    Įrašai
    115
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    19
    Squall netuščiažodžiavo ir atsakė į klausimą. Mokykitės iš jo/jos.

I would love to change the world, but they won't give me the source code.

a.k.a. Lzq
    Mao avataras
    Įstojimo data
    2006 07 25
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    277
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    24
    George Carlin on religion/god:

"When it comes to bullshit, big-time, major league bullshit, you have to stand in awe of the all-time champion of false promises and exaggerated claims, religion. No contest. No contest. Religion. Religion easily has the greatest bullshit story ever told. Think about it. Religion has actually convinced people that there's an invisible man living in the sky who watches everything you do, every minute of every day. And the invisible man has a special list of ten things he does not want you to do. And if you do any of these ten things, he has a special place, full of fire and smoke and burning and torture and anguish, where he will send you to live and suffer and burn and choke and scream and cry forever and ever 'til the end of time!

But He loves you. "

pwned.xDDD
    Paskutinį kartą taisė Mao : 2009-01-15, 13:47
    I, GARLAND, WILL KNOCK YOU ALL DOWN!

Suši valgytojas
    tamagochi avataras
    Įstojimo data
    2005 10 19
    Vietovė
    LT, Vilnius
    Įrašai
    180
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    19
    "Dievas mirė" - pasakė Nietzsche. "Nietzsche mirė" - šypsodamasis ištarė Dievas

beje ar susimąstot, kas būtų jei jūs klystumėte?
    Tarkime, kad Dievo nėra, o jūs visą gyvenimą jam nuoširdžiai meldžiatės. Rezultatas kelios savaitės tuščiai sugaišto jūsų laiko (na iš tiesų malda turi ir teigiamą psichologinį poveikį, tai negali pavadinti visišku švaistymu).
    Kitas variantas, kad Dievas yra, o jūs mirštate užkietėjusiu ateistu. Rezultatas - amžinybė pragare

Taigi tikėti yra logiška.
    Time waits for no one.
    http://www.tamagochi.lt

Last Frame Studio

bithuthe avataras
    Įstojimo data
    2003 11 14
    Vietovė
    Vilnius
    Įrašai
    451
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    29
    Spoileris:
    Citata Autorius EdwardElric Žiūrėti skelbimus
    George Carlin on religion/god:

"When it comes to bullshit, big-time, major league bullshit, you have to stand in awe of the all-time champion of false promises and exaggerated claims, religion. No contest. No contest. Religion. Religion easily has the greatest bullshit story ever told. Think about it. Religion has actually convinced people that there's an invisible man living in the sky who watches everything you do, every minute of every day. And the invisible man has a special list of ten things he does not want you to do. And if you do any of these ten things, he has a special place, full of fire and smoke and burning and torture and anguish, where he will send you to live and suffer and burn and choke and scream and cry forever and ever 'til the end of time!

But He loves you. "

pwned.xDDD

C'mon, EdwardElric, negi kas nors ims ir skaitys tavo angliškai papastintą tekstą.
    Bent būtai kažkiek pasivarginęs, paėmęs ir išvertęs, jeigu čia kažkas svarbaus parašyta.

I can see muzic~
    axborn avataras
    Įstojimo data
    2007 01 02
    Vietovė
    127.0.0.1
    Įrašai
    155
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    14
    Citata Autorius tamagochi Žiūrėti skelbimus
    "Dievas mirė" - pasakė Nietzsche. "Nietzsche mirė" - šypsodamasis ištarė Dievas

beje ar susimąstot, kas būtų jei jūs klystumėte?
    Tarkime, kad Dievo nėra, o jūs visą gyvenimą jam nuoširdžiai meldžiatės. Rezultatas kelios savaitės tuščiai sugaišto jūsų laiko (na iš tiesų malda turi ir teigiamą psichologinį poveikį, tai negali pavadinti visišku švaistymu).
    Kitas variantas, kad Dievas yra, o jūs mirštate užkietėjusiu ateistu. Rezultatas - amžinybė pragare

Taigi tikėti yra logiška.
    Nevisai logiska. Tarkim tu patenki i dangu. Kas jame? Logiskai mastant meldies Dievui visa laika ir zaidi saskes su bobutem, per amzius amen...
    Kazkur skaiciau citara: I dangu del gero oro, i pragara del kompanijos.

Lone wolf
    araminas avataras
    Įstojimo data
    2008 06 16
    Vietovė
    Pasvalys
    Įrašai
    93
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    0
    Na nezinau ar dievas yra ar jo nera, bet man kolkas ir nerupi...
    My top 3 anime:

1.One piece 2.Katekyo Hitman Reborn 3.D. Gray Man

Suši valgytojas
    tamagochi avataras
    Įstojimo data
    2005 10 19
    Vietovė
    LT, Vilnius
    Įrašai
    180
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    19
    Citata Autorius axborn Žiūrėti skelbimus
    Nevisai logiska. Tarkim tu patenki i dangu. Kas jame? Logiskai mastant meldies Dievui visa laika ir zaidi saskes su bobutem, per amzius amen...
    Kazkur skaiciau citara: I dangu del gero oro, i pragara del kompanijos.
    tu juk nežinai kas danguje ir kas pragare - taigi tavo argumentai yra nelogiški

Dievas pagal apibrėžimą yra toks dalykas, kuriuo galima tik tikėti, tačiau neįmanoma sužinoti. Ir pasirinkimas priklauso tik nuo laisvos žmogaus valios.

Jei tu gyventum kompiuterinėje matricoje, tai kaip ateistas sakytum, kad aš šios idėjos negaliu ištirti, todėl ji yra klaidinga. Nes viskas, ką aš galiu matyti, užuosti, paliesti yra matrica. O tikintis žmogus sakytų - aš manau, kad už šios realybės kažkas yra, tačiau negaliu įrodyti. Taigi kieno protas yra labiau suvaržytas?
    Time waits for no one.
    http://www.tamagochi.lt

a.k.a. Lzq
    Mao avataras
    Įstojimo data
    2006 07 25
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    277
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    24
    Citata Autorius Bithuthe Žiūrėti skelbimus
    C'mon, EdwardElric, negi kas nors ims ir skaitys tavo angliškai papastintą tekstą.
    Bent būtai kažkiek pasivarginęs, paėmęs ir išvertęs, jeigu čia kažkas svarbaus parašyta.
    Lietuviškai ne taip kietai skamba ;F Galima youtubėj jo live show rast, ir nereiks čia skaityt.

Na ok, aš rasiu. http://www.youtube.com/watch?v=MeSSwKffj9o

Last Frame Studio

bithuthe avataras
    Įstojimo data
    2003 11 14
    Vietovė
    Vilnius
    Įrašai
    451
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    29
    Citata Autorius EdwardElric Žiūrėti skelbimus
    Lietuviškai ne taip kietai skamba ;F Galima youtubėj jo live show rast, ir nereiks čia skaityt.

Na ok, aš rasiu. http://www.youtube.com/watch?v=MeSSwKffj9o
    Neveltui suknistas amerikietis. Ten jie visi tik pinigams ir meldžiasi.
    Suknistas, bedievis, tas George Carlin, kaip ir visa sumauta JAV

a.k.a. Lzq
    Mao avataras
    Įstojimo data
    2006 07 25
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    277
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    24
    mjo, varyt ant žmogaus kuris sako tikrą tiesą, kurios jūs nepripažįstat ;DDD ech, nenoriu ginčytis.

Rašytojas
    Kea avataras
    Įstojimo data
    2008 10 06
    Vietovė
    Motaku - Vilnius
    Įrašai
    240
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    19
    Bithuthe> kvepia šiokiu tokiu rasizmu ir agresijos prieš kitas tautas kurstumu.

Asmeniškai aš manau, kad ši gija visiškai nereikalinga forumui, nes kursto pyktį ir didelius ginčus. O pati religijos tema neišsemiama ir deja pilstoma iš tuščio į kiaurą, nepasakant kažko naujo. Visi tik gina savo pozicijas ir tiek.

Forumo ligonis
    Lucion666 avataras
    Įstojimo data
    2007 04 08
    Vietovė
    ~.~
    Įrašai
    528
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    18
    Citata Autorius Kea Žiūrėti skelbimus

Asmeniškai aš manau, kad ši gija visiškai nereikalinga forumui, nes kursto pyktį ir didelius ginčus. O pati religijos tema neišsemiama ir deja pilstoma iš tuščio į kiaurą, nepasakant kažko naujo. Visi tik gina savo pozicijas ir tiek.
    Tegu spam'ina.. kur kitur issireikst zmonems? x_x

Last Frame Studio

bithuthe avataras
    Įstojimo data
    2003 11 14
    Vietovė
    Vilnius
    Įrašai
    451
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    29
    EdwardElric>> Jis komikas, kokią dar tiesą gali kabėti? Tik žmones juokina
    Kea>> anoks čia rasizmas. Jei durnių durnium išvadinsi, tai čia irigi rasizmas, netolerancija ir pan.?

Aš turiu savų argumentų, kodėl vienos ar kitos tautos piliečių nemėgstu, bet aš jiems nieko bloga nedarau: neengiu, nešaudau, akmenimis neapmėtau ir pan.
    Taigi toliau apie Dievą.....

[SrX]
    Sloth avataras
    Įstojimo data
    2007 09 14
    Vietovė
    Elektrėnai/Vln
    Įrašai
    386
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    22
    Citata Autorius Kea Žiūrėti skelbimus

Nuo kada amerikietis - rase?

Puslapis 6 iš 17 PirmasPirmas ... 4567816 ... PaskutinisPaskutinis

Bookmarks

Rašymo leidimai

• Jūs negalite rašyti naujas gijas
  • Jūs negalite rašyti atsakymus
  • Jūs negalite prisegti failų priedus
  • Jūs negalite keisti savo įrašus
  •