Puslapis 5 iš 17 PirmasPirmas ... 3456715 ... PaskutinisPaskutinis
Rezultatai 65 iki 80 iš 261

Ar Dievas egzistuoja?

Naujokas Indrė avataras
    Įstojimo data
    2008 04 26
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    5
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    0
    Citata Autorius Lax.. Žiūrėti skelbimus
    ******** you guys. Nesišvaistysiu aukštomis materijomis, o rėšiu viską aiškia lietuvių kalba (kitaip niekas neišmokė). ............................................ Ai anyway. Šitoj temoj gali pasireikšti tie, kurie nori įrodyt savo bukumą.
    Pats pasireiškei. Ir dar labai daug.xDD

Naujokas
    Įstojimo data
    2008 11 27
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    20
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    0
    Grubej tarent, be jokiu isvedziojimu, NE JIS NEEGZISTUOJA, manau dauguma zmoniu realiai tai supranta, bet vistiek I JI TIKI nes nori tiketi i kaska.

a.k.a. Lzq
    Mao avataras
    Įstojimo data
    2006 07 25
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    277
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    24
    visa stebintis senis su barzda sėdintis ant debesų yra khvlt.

Humans are so entertaining...
    I, GARLAND, WILL KNOCK YOU ALL DOWN!

Animal Liberation
    TeisusKas avataras
    Įstojimo data
    2008 12 04
    Vietovė
    Vilnius
    Įrašai
    148
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    12
    as taip pat manau kad zmones nori i kazka tiketi tai tiki i dieva ar dar i ka nors.

Akuma

Botaro avataras
    Įstojimo data
    2005 11 17
    Vietovė
    Southampton
    Įrašai
    263
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    19
    wow, jus wis dar cia. O.o
    I have the Holy Lance

Simintis Sun

Eisas Kuperis avataras
    Įstojimo data
    2006 01 25
    Vietovė
    Unknown System
    Įrašai
    545
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    31
    Nors maniau jog šioje temoje netarsiu nė žodžio, bet ai, bala nematė.
    Atsakymas į temos pavadinimą - ne. Aš juo netikiu. Aš žinau.
    Na o kad nepradėčiau ilgų litanijų, pridursiu, kodėl Dievui nėra vietos čia.
    1. Žmonės nekenčia jei jiems kas nurodinėja, jei kas riboja jų laisvė, šiaip nemaloniai nuteikia, ar bet jau yra pranašesnis.
    2. Žmonėms nereikalingas Dievas kol gyvenimas einasi taip kaip planuojamas, koks statomas yra, iki to momento kol nutinka kažkas, kas neturėjo nutikti.

Loading - Please wait...
    Dancia avataras
    Įstojimo data
    2008 03 23
    Vietovė
    Lithuania, Vilnius
    Įrašai
    115
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    19
    Na nebūtinai turi nutikti kažkas. Gali šiaip prašyti paramos. O šiaip žmogui labai svarbu kažkuo tikėt. Jei nebelieka kuo, galima tikėti Dievu. Kitaip gyvenimas netenka prasmės. Nesupraskit pažodžiui.

I would love to change the world, but they won't give me the source code.

Simintis Sun

Eisas Kuperis avataras
    Įstojimo data
    2006 01 25
    Vietovė
    Unknown System
    Įrašai
    545
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    31
    Žmogus tiki savimi. "Aš galiu", "Viskas priklauso nuo manęs vieno", "Man sekasi", "aš valdau padėtį" ir t.t.
    Taip lengviau, paprasčiau, realiau, ir "daugiau pasiekiama", nei ten prašyti kažkokių dievų malonės, aukoti jiems kažką ar panašiai.

Kalbant apie Dievo įrodinėjimus. Pagrindinis dalykas kuo čia remiasi abi pusės - protas. Viena pusė teigia. "O aš protingas, todėl teisingai ir tiksliai supratu, jog Dievo nėra. Nes aš protingas. Mastau savo galva" Nors ar ištiesų dažniausiai priima autoriteto pateikta faktą, kitos pusės nagrinėti nėra ko. O kitas dar priduria. "Aš analizuoju faktus, tiriu, suvokiu." Teisingai, žmogus bando rasti teisingą atsakymą. Bet kas jis per robotas yra, kad jo smegenys galėtu priimti visus reikiamus faktus ir sugeneruoti teisingas išvadas. Juk jis net skaičiuodamas grąža suklysta. Tuo tarpu kita pusė dažniausiai "Imk ir tikėk. Ir tada suprasi" Am, galbūt yra dalis tiesos. Pradinukas pirma tiki mokytojo žodžiais ir tik besimokydamas pradeda suprasti pats. Tačiau laikai kiti, žmonės kitokie. Nebeužtenka sakyti "Tikėk" Reikia rimčiau pateikti Dievą, norint kažkokio rezultato.
    Tiesa, dar vienas dalykas. Skeptiku labai mėgstama iš konteksto ištraukti kažką ir išpūsti kažin ką. Kaip tarkim... Na... Pvz sako O, matai 12 ėjo į bažnyčia, religingesnis netapo. Turėjo savo galva ant pečiu, todėl suprato jog religija yra niekai. Aham, tarsi nebūtu pasaulyje mokslininkų kurie ėmė ir pasuko religijos kryptimi. (kai kurie ir liko puikūs mokslininkai, nes religija per daug nesikerta su jų sritimi). Arba, paleiskim kažkur kažkur tarp religijos atstovų kyla skandalas. Kažkas prisidengdamas religija užsiiminėjo neleistina veikla. Kilo skandalas, tuoj skeptikai tuo ir pasinaudoja nurašyti visai religijai.

Šiaip ar taip, tokios tuščios diskusijos turi ir kai ką įdomaus. Matosi ką žmonės galvoja, kas už juos galvoja, kuo jie remiasi ir kie plačiai mato, ką laiko autoritetu ir kiek patys stengiasi rasti atsakymus.
    Paskutinį kartą taisė Eisas Kuperis : 2009-01-12, 15:57

trust me i'm engineer
    zeke avataras
    Įstojimo data
    2009 01 02
    Vietovė
    Kaunas ir Rokiškio r.
    Įrašai
    514
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    18
    nemanau kad dievas yra bet to ir neneigiu. tiesiog tikiu pats savimi „kaip galima tiketi tuo ko niekad nepazinai, nematei, tik girdejai kad kaskas tokio egzistuoja?“
    Paskutinį kartą taisė zeke : 2009-01-12, 16:11 Priežastis: padariau klaidele :)

Suzume.
    Guest
    Man atrodo,kad Dievas yra paguoda silpniems ar nuskriaustiems,lyg koks garantas i geresni gyvenima jei melsies and stuff ir truputy vilties,kad kazkas saugo ir stebi,o tai kitaip nelabai smagu. Juk gera galvoti,kad tau padeda angelas sargas ar kokie ten velniai mum turetu padeti,o ne kad islikai gyvas del atsitiktinumo ir panasiai. Isvis tai netikiu,gal yra kokia ten bendra visatos dvasia,bet nemanau,kad mes jai rupim ar isvis jinai ant tiek neturi ka veikt,kad mus saugotu. Dievo nera. Yra silpni zmogai,kuriem jo reikia.Kalba baigiau xD

Simintis Sun

Eisas Kuperis avataras
    Įstojimo data
    2006 01 25
    Vietovė
    Unknown System
    Įrašai
    545
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    31
    Po vienos diskusijos tokios mano išvados iš religinės pusės.
    1. Žmogus bijo prarasti savo "AŠ" perėjęs į religijos puse. ( AŠ - savarankiškas mąstymas, veiklos laisvė, smegenų praplovimo baimė ir t.t.)
    2. Žmogus bijo pasitraukti nuo masės, jos nuomonės. Masėje jis jaučiasi saugesnis, tvirtesnis, svarbesnis ir t.t.
    3. Bijo jog religija neleis pilnai džiaugtis gyvenimu. O jis būtent nori kuo labiau tenkinti savo norus, o ne būti suvaržytas kažkokių ten religijos įstatymų.

you believe sky ? ernis avataras
    Įstojimo data
    2008 11 07
    Vietovė
    Siauliai
    Įrašai
    52
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    0
    Dievas aisku egzistoja , nes jai netiki dievu tai ko tada betiketi i baznycia nevaikstau nebent kai privercia tevas ar mociute bet taip buna lb retai gal i metus karta...

Šizofrenikė
    SinEater avataras
    Įstojimo data
    2008 08 01
    Vietovė
    Jurbarkas
    Įrašai
    70
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    13
    Netikiu , tačiau manau kad tiems kurie tiki ,maldos bažnyčia - gyvenimo būdas ir jiems tai suteikia laimės ;]
    Paskutinį kartą taisė SinEater : 2009-01-14, 14:40 Priežastis: nemoku Lt ;D

trust me i'm engineer
    zeke avataras
    Įstojimo data
    2009 01 02
    Vietovė
    Kaunas ir Rokiškio r.
    Įrašai
    514
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    18
    teisingai TroskulySs sako religija labai suvienija zmones. (bent jau tuos tikincius )

Forumo ligonis
    Lucion666 avataras
    Įstojimo data
    2007 04 08
    Vietovė
    ~.~
    Įrašai
    528
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    18
    Materija ir dar kazkokia mums nesuprantama ir nenusakoma zmoniu zodziais X - egzistuoja, taciau ji neprivalo kam nors padeti, ka nors pakeisti, ar del kazkokiu priezasciu veikti ne taip kaip ji veikia ar jai reikia veikti. Stai kuo as tikiu.. o angelais - tikrai tikiu! Pomirtiniu gyvenimu - netikiu. Ispazintis vieshai atlikta. TASHKAS. Beprasme diskusija norint pasireiksti, isreikst savo nuomone, pabut forume, pabendraut; pasireishkiau - as patenkintas -_-

Labas.
    mariux9998 avataras
    Įstojimo data
    2008 06 20
    Vietovė
    Vilnius
    Įrašai
    543
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    23
    Vaje, pries kiek laiko sita tema sukurta? Ka, jau visi pasireisket? Tai trinkit lauk, nes kiekvienas zmogus teigs savaip ir mes niekur nenueisim.
    Galit mane eretiku ar dar kuo isvadinti, bet as Dievu tikiu. Nezinau kodel, gal man tai buvo iskiepyta, gal kas. Priimdamas sutvirtinimo sakramenta pasirinkau tiketi Jo egzistavimu. Ir jeigu jus cia rasot, kad netikit, vien tik del to, kad pasirodytumet kieti ir nepriklausomi, tada YOU FAIL. AT LIFE.

Puslapis 5 iš 17 PirmasPirmas ... 3456715 ... PaskutinisPaskutinis

Bookmarks

Rašymo leidimai

• Jūs negalite rašyti naujas gijas
  • Jūs negalite rašyti atsakymus
  • Jūs negalite prisegti failų priedus
  • Jūs negalite keisti savo įrašus
  •