Žiūrėti balsavimo rezultatus: Baki the Grappler įvertinimas:

Balsavo
30. Jūs negalite čia balsuoti
 • 5

  13 43.33%
 • 4

  7 23.33%
 • 3

  7 23.33%
 • 2

  3 10.00%
 • 1

  0 0%
Rezultatai 1 iki 13 iš 13

Baki The Grappler

 1. #1
  ☣☠☣


  amidau avataras
  Įstojimo data
  2007 04 25
  Vietovė
  N.A.<->Šiauliai
  Įrašai
  1.591
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  149

  Baki The Grappler

  Baki the Grappler
  グラップラー刃牙

  Transliacija: nuo 2001-01-09 iki 2001-12-25
  Žanrai: Veiksmas, koviniai menai, sportas, smurtas
  Istorijos autorius: Keisuke Itagaki
  Studija: FUNimation Entertainment
  Trukmė: 2sezonai x 24ep x 23min.

  YouTube resursai:
  1OP || 2OP || 1ED || AMV

  S1: S2:  Trylikametis Baki Hanma, turi vieną tikslą nugalėti savo tėvą Yujiro Hanma, stipriausią padarą žemėje, ir užimti jo vietą. Siekdamas tikslo Bakis negaili nei savęs nei kitų, nuolat treniruodamasis ir kaudamasis, su savo kvartalo padugnėmis, tačiau jam to negana jis sumasto susikauti iškarto su šimtu priešininkų, ir drąsiai stoja į kovą. Deja, nors ir nukovęs 37 priešininkus, Bakis jaučia pralaimėjimo kartėlį. Netrukus Bakis nusivylęs savo jėgomis, su trenksmu atsisako savo motinos samdytų trenerių ir ryžtasi treniruotis pats, laukinėje gamtoje ir sekti toliau siekti tėvo stipriausio kovotojo žemėje titulo. Galiausiai Bakis sulaukia ilgai lauktos akimirkos, kovos su tėvu, tačiau ji baigiasi tragiškai.

  Pirmasis sezonas gerai supažindina su pagrindiniu veikėju Hanma Baki, stebime jo gyvenimą iki svarbiausios jo gyvenime kovos, po jos sutinkame Baki po penkerių metų klajonių po pasaulį, užaugusį, žymiai sustiprėjusį ir įgavusį nemažai patirties. Klajonių metu jis sužino apie Japonijoje vykstantį pogrindinių kovų areną, kurioje rungiasi stipriausi pasaulio kovotojai. Supratęs jog tai puiki proga išbandyti savo jėgas ir pasirengti kovai su tėvu, Bakis įsilieja į pogrindinių kovų pasaulį.
  Antrasis sezonas tęsia Bakio gyvenimo istoriją tačiau, siužetas rutuliojasi tik pogrindinėje arenoje, vykstančiame turnyre. Čia stebime ne tik ringe vykstančias kovas, bet ir kovotojų tarpusavio santykius, jų praeities akimirkas, taipogi išaiškėja ir priežastys kodėl jie dalyvauja šiame turnyre. Antrojo sezono gale keletas epizodų supažindina mus su stipriausio padaro žemėje praeitimi, ir atskleidžia netikėtą dviejų kovotojų ryšį.  Istorijos perteikiamas tikrai priverčia žiūrėti vieną epizodą po kito. Piešimas atitinka kūrimo metus, aplinkos gal ir nėra kažkuo labai ypatingos, tačiau tokios smulkmenos kaip sulaužytų daiktų luženos, viską pagyvina. Veikėjai gerai, ypač detaliai ir realistiškai atrodo kovotojų raumenys. Kovos pavaizduotos labai detaliai, matome kiekvieną kovotojų veiksmą ir net kartais vaizdžiai paaiškinami kai kurie terminai. Taip pat patiko ir detaliai, tarsi rentgeno aparatu pavaizduoti kaulų lūžiai, toks vaizdavimas suteikia tik dar daugiau realumo.

  Garso takelis puikiai derinasi prie įvykių, kovų metu skamba ritmingos instrumentinės melodijos, kurios leidžia netrukdo ir leidžia įsijausti į kovą. Pirmasis OP nors ir nėra kažkuo ypatingas tačiau, aš nė kerto nedrįsau jo prasukti, tiesa jis sezono gale pasipildo naujais vaizdais iš tuo metu vykstančių įvykių. Antrasis OP padarytas pasitelkiant kompiuterine grafika, ir susitelkęs ties keliais turnyro dalyviais, kurie ringe demonstruoja kovinius veiksmus. Abu ED iš dalies panašūs skamba panaši muzika ir rodomi anime personažai.

  Anime labai vykęs ir tikrai vertas dėmesio. Realistiškos ir detalios kovos, originalus ir išvystyti veikėjai. Tikrai įtraukiantis anime, todėl duodu 9/10.  Spoileris:
  Paskutinį kartą taisė amidau : 2008-12-06, 00:00

 2. #2
  エドワード

  DIX avataras
  Įstojimo data
  2008 08 22
  Vietovė
  Vilnius
  Įrašai
  313
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  18
  Visai geras fighting anime (4/5); S2 patiko savo ideja, kad kiekviena serija nauja kova (igrise jau tie visi kur 3 serijas kalba ir dar 5 musas poto su flashback'u kruva..). Verta pamatyti kurie megsta itemptas, neuztestas kovas tarp skirtingu kovos menu. Penketo nevertas, nes Hajime no Ippo visgi man idomesnis pasirode. Beje pastaraji nusprende pratest, tai islieka vilties ir Grapplerio pratesimo sulaukt

  Spoileris:

 3. #3
  The Hitchhiker
  Sable avataras
  Įstojimo data
  2005 03 11
  Vietovė
  underneath the sky
  Įrašai
  1.721
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Tinklaraščio įrašai
  6
  Reputacija
  89
  Anime su potencialiai įdomia idėja, bet prastokai išvystyta bei pateikta. Pirmoj daly kliuvo kažkaip veikėjų piešimas, kuris į galą pakito į kiek malonesnį akiai. Krito į akis vis tie antakiai labai jau - nekaži koks įspūdis kai visų veikėjų kažkokie pusiau vertikalūs - wtf. Dar su tais raumenim tai irgi kaaažkaip perlenkta, ypač pirmoj daly. Įgrysta visi tie raumenų kalnai besimušantys. Labai nedaug dėmesio skiriama imho techniškoms kovoms, pagrinde dominuoja tiesiog grubi fizinė jėga. Tiesa antras sezonas kiek pasitaisęs tuo atžvilgiu.

  Ai ir dar. ką bekalbėt kaip čia trylikametis Baki ir penkiolikmetis Hanayama parodyti. Pastarasis tai išvis diedukas toks vos ne. Žodžiu kažkas ne taip su amžiaus perteikimu. Na bet čia anime... dėsniai kiti. Dar tiesa antro sezono OP/ED buvo tiesiog katastrofiški. Velniop video, bet jau su dainom tai tragedija tikrų tikriausia. :sick:

  O šiaip buvo visai tinkantis animas laiko užmušimui besėdint darbe, kadangi nesigilinau, tai ir suėjo >_>
  Paskutinį kartą taisė Sable : 2008-12-09, 17:34

 4. #4
  ☣☠☣


  amidau avataras
  Įstojimo data
  2007 04 25
  Vietovė
  N.A.<->Šiauliai
  Įrašai
  1.591
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  149
  Citata Autorius Sable Žiūrėti skelbimus
  Pirmoj daly kliuvo kažkaip veikėjų piešimas, kuris į galą pakito į kiek malonesnį akiai.
  Man kaip tik atvirkščiai pirmojoj dalį piešimas geriau žiūrėjosi.
  Labai nedaug dėmesio skiriama imho techniškoms kovoms, pagrinde dominuoja tiesiog grubi fizinė jėga. Tiesa antras sezonas kiek pasitaisęs tuo atžvilgiu.
  pirmajame sezone dominavo Bakis, o jis juk kovos menų kaip ir nesimokė treniravosi viską ant jėgos, tai ir kovos buvo paremtos jėga nes kitaip jis nemokėjo, o kai veiksmas prasidėjo arenoje, ten juk ir Bakis jau patirties ilgavęs po klajonių po pasaulį ir įvairiausi kiti kovotojai kure dauguma buvo kažkokio kovos meno meistrai, taigi automatiškai gavosi kovos techniškesnės.
  Ai ir dar. ką bekalbėt kaip čia trylikametis Baki ir penkiolikmetis Hanayama parodyti. Pastarasis tai išvis diedukas toks vos ne. Žodžiu kažkas ne taip su amžiaus perteikimu. Na bet čia anime... dėsniai kiti.
  Iš dalies sutinku, nors ir buvo pasakyta kad jie abu neeiliniai vaikai pagal savo amžių, taip pat prisiminus jog Bakis treniruotis pradėjo nuo trijų metų, tai šiek tikek, priverčia patikėti ką matai, tačiau tikrai vietomis persistengta įpač su Hanayama.
  Dar tiesa antro sezono OP/ED buvo tiesiog katastrofiški. Velniop video, bet jau su dainom tai tragedija tikrų tikriausia. :sick:
  Jo dainos tai tikrai tragiškos, nepakenčiu kai japonai į dainas įterpia angliška tekstą. Nors antrasis Op man po kiek laiko visia gerai sulysdavo.

 5. #5
  エドワード

  DIX avataras
  Įstojimo data
  2008 08 22
  Vietovė
  Vilnius
  Įrašai
  313
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  18
  Toks vaizdas, kad visi tuos OP ir ED ziuri kur paskaitai. Nezinau kaip kiti, bet mano pirmas dalykas OP prasukt, apie ED ziurejima isvis nebekalbu (isimtis tik pirma arba paskutine serija buna)..

  Citata Autorius Sable Žiūrėti skelbimus
  O šiaip buvo visai tinkantis animas laiko užmušimui besėdint darbe, kadangi nesigilinau, tai ir suėjo >_>
  Kazkaip dauguma anime megeju susiranda tokius darbus, kur gali toliau netrukdomai juos ziuret. O dar sako krize lietuvoj Beje sutinku beveik su visais tavo pastebejimais, bet nepasakei nieko naujo kas ji darytu blogesniu uz kitus tokio tipo anime. Kaip turi sioki toki originaluma, ir nesibaigiantis veiksmas isskiria ji is pilkos mases. Aisku nelyginu jo ir su H.n.I., ten visai kita kalba jau

  Spoileris:

 6. #6
  Cadavariffic
  krapija avataras
  Įstojimo data
  2008 03 08
  Vietovė
  Kaunas
  Įrašai
  301
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  22
  tikėjaus, kad antrą sezoną kiek geriau pabaigs ar bent istoriją paplėtos.. bent kovos gerai susižiūrėjo 3/5 už kovas, dieduką aikidistą (ar kenpo, ar kas ten buvo) iš antro sezono ir pirmo sezono OP
  Sorry, but I don't plan on dying anytime soon.  http://myanimelist.net/animelist/Dieucra

  http://www.last.fm/user/bombska

 7. #7
  Hajimemashite


  Katsu avataras
  Įstojimo data
  2007 01 18
  Vietovė
  *confused* where am I? oO
  Įrašai
  213
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  20
  Vat norėjosi anime, kurio nereikėtų sekti įtempus akis. Pirmas sezonas labai patiko: ir piešimas nekliuvo, kovos įdomios, o ir personažai buvo parinkti tokie išskirtiniai, kad net buvo įdomu, kaip amidau sakė, stebėti ne tik kokie jie dabar, bet ir kokie jie buvo praeityje. Antram sezone viskas apsivertė... Piešimas rėžia akį, kovos jokio įspūdžio nebedaro, o ir motyvacija jos visai nebestebina. Pirmam sezone bent jau buvo išlaikyta pusiausvyra tarp Baki tobulėjimo ir jo troškimo prilygti tėvui, tai antram sezone tai nustumta kone į šalį, nors tipo Yojiro ir išlieka stipriausiu. Žinoma nereikia čia logikos ieškoti, bet visgi... Vertinu 3 tik dėl to, kad pirmas sezonas buvo patenkinantis. O šiaip Yojiro labai priminė Rambo

 8. #8
  I hate IDIOTS
  xipzo avataras
  Įstojimo data
  2009 04 16
  Vietovė
  PC
  Įrašai
  385
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  15
  Puikus anime katik pradejau ziuret 4 serijas aju permciau kovos ispudingos Tiesiog atgaiva po visokiu romance, ecchi
  My Anime List <---
  Waiting for Peacefull summer...

 9. #9
  Forumo vilkas
  demoniacman666 avataras
  Įstojimo data
  2008 04 16
  Vietovė
  Marijampolė-Vilnius
  Įrašai
  391
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  0
  Tikrai geras ir idomus kovinis anime. iš pradžių kliuvo piesimas nes jau buvau atprates nuo nestandartiniu, bet veliau pripratau ir manau kad geresnio ne nereikia. Patiko OP o ir siaip igarsintas neblogai. Siuzetas taip pat neblogas, nors mintis kad 13 metu berniukas galetu taip kautis tai juokinga, bet cia jau japonu fantazija... 4/5 nes iki tobulumo tikrai truksta.

  Anime-Planet.com - anime | manga | reviews

 10. #10
  Mind Zone


  SataNa avataras
  Įstojimo data
  2008 02 15
  Vietovė
  Lietuva, Vilnius, naujininkai
  Įrašai
  760
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  27
  Gerai.. Baki tikro žvėrio, velnio sūnus ir tai paaiškina kodėl būdamas 13kos gali nuversti medžius, gorilas ir kitokius menkniekius. Siužetas.. Mm.. Idėja gera, padaryti pagrindinį personažą, kuris siekia tapti stipriausiu pasaulio vyru

  tik ne tokiu
  o būt geriausiu snukiadaužiu pasauly. Pradžia buvo visai smagi taip tariant ir ramiai žiūrėjosi pirmas sezonas. Soundtrack'as nesukeliantis jokių emocijų apart nervavimo, bet veiksmas gerai buvo nupieštas ir plėtojosi serija po serijos visai pakankamai puikiai ir sklandžiai kol.. Nepriėjau antro sezono. Ten kur visas anime košmaras prasideda - statiškumas tiesiog žudo žiūrint. Gerai, ale geros kovos, kurios su laiku irgi jau užkniso dėl bandymo pateikti savo "karate" kaip neįveikiamą kovos meną, bet priekaištauju ne dėl to, o būtent dėl flegmatiško veiksmo ir nesugebėjimo įtikint žiūrovą, kad taip ir yra. man buvo praplautos smegenis vien tik žiūrint visą antrą sezoną, o dar baisiau, kad taip ir paliko neaiškiai kas stipriausias pasaulyje padaras(Šis anime nevertas palikti kažkokią dar intrigą). Ir tada gale pasireiškė Baki tėvas, kurio rodoma praeitis vos nesukėlė man mirkčiojimo sindromo.


  Vizualiai kaip atrodžiau
  Taigi, ilgai nesiplečiant, overall įvertinimas už pirmą sezoną 3/5 ir 2/5 už antrą.
  Paskutinį kartą taisė SataNa : 2011-02-01, 21:17
  Kartoškė

 11. Ačiū Gecas dėkojo
 12. #11
  AZ rėmėjas  Augis24 avataras
  Įstojimo data
  2009 03 29
  Vietovė
  Tokyo
  Įrašai
  919
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Tinklaraščio įrašai
  11
  Reputacija
  32
  Spoileris:
  Baki's - kietas fighter'is, bet vis tiek gavo putų nuo tėvo.

  Šiaip tai kick'ass'as jis yra ir gerai kapojas, tuom ir geras šis anime. Hardcore training'as labai įdomus buvo. Veiksmas + toks piešimas - super, patiko tas detalumas veikėjų.

 13. #12
  Narys donatass avataras
  Įstojimo data
  2009 08 28
  Vietovė
  Silale
  Įrašai
  96
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  0
  tai kaip cia yra rodo ta normalu Baki iki to epizodo kur jis pries teva kaunasi gauna malku. Ir kita epizoda toliau rodo jau su kitu veikeju?

 14. #13
  Rimtas forumo narys
  Nismo avataras
  Įstojimo data
  2008 10 24
  Vietovė
  Šiauliai
  Įrašai
  138
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  0
  Tiesiog puikus anime tikrai labai geras daug kovu ir kraujo

Bookmarks

Rašymo leidimai

 • Jūs negalite rašyti naujas gijas
 • Jūs negalite rašyti atsakymus
 • Jūs negalite prisegti failų priedus
 • Jūs negalite keisti savo įrašus
 •