Žiūrėti balsavimo rezultatus: Tekkonkinkreet / Betonas, geležis, raumenys Įvertinimas:

Balsavo
30. Jūs negalite čia balsuoti
  • 5: Šedevras!

20 66.67%
  • 4

6 20.00%
  • 3

3 10.00%
  • 2

0 0%
  • 1: Šlamštas!

1 3.33%
Puslapis 1 iš 2 12 PaskutinisPaskutinis
Rezultatai 1 iki 16 iš 17

Tekkon Kinkreet - 2006

Catching some Zzzzs...

slicKrox avataras
    Įstojimo data
    2021 08 01
    Vietovė
    4Th Dimension (Jonava/Sou)
    Įrašai
    2.566
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    146

Tekkon Kinkreet - 2006

Tekkon Kinkreet
    Betonas, geležis, raumenys

Režisierius: Michael Arias
    Istorijos autorius: Taiyo MATSUMOTO
    Studija: 4°C, Aniplex,
    Žanrai: nuotikiai, veiksmas, psichologinis, drama
    Panašūs anime: Mind Game, NTHT,
    Išleidimo data: 2006-12-23
    ANN reitingas: 8.0/10
    Trukmė: Filmas 111min.

Foo Fighters - The Pretender (AMV)

Aprašymas: Puiki mangos ekranizacija ir pirmas Japoniškas anime parašytas ir surežisuotas Amerikiečio, kuris gyvena Japonijoje. Žiauri ir humaniška istorija apie du našlaičius, kurie pasivadinę kaip Juodas ir Baltas (Black & White), kurie klaidžioja Lobių Mieste (Treasure Town) ir bebaimiškai meta iššūkį bet kuriam, kuris tik sudrums šio jaukaus ir gražaus miestelio ramybę.

Juodas ir Baltas randą naują tikslą bei pareigą išsaugoti savo žemės dvasią ir lemtį, kuomet miestelyje apsilanko užsienio verslininkai, su noru pakeisti miesteli į atitinkamą komercinį tašką. Labai sužavėjo neįprastas ir keistas piešimas, kurio ir galima buvo tikėtis nuo garsios studijos 4C, kurio detalumas bei įvairovė tiesiog stulbinanti. Tolimas nuo realybes laikas, bei pasakėčia, kurioje vienuolikmečiai daug daugiau nei tik vaikai, dėka kurių iš tikrųjų atskleidžiama išskirtinė meilė, bei ironiškas gyvenimas, gyvenant po tiltu, surūdijusioje mašinoje.

Spoileris:

Paskutinį kartą taisė slicKrox : 2013-12-23, 17:36

Podcast or Death

Dai-Katana avataras
    Įstojimo data
    2004 10 04
    Vietovė
    Nottingham
    Įrašai
    777
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Tinklaraščio įrašai
    4
    Reputacija
    30
    Kad piešimas įdomus tai jau aišku vien pagal studijos vardą. Žiūrėjau kažkada berods šitą http://anidb.net/a2778 variantą, tai tiesą sakant nors ir patinka man patys įvairiausi nestandartiniai anime, bet jis kažkaip nelabai patiko.

Dabar net kiek pasimečiau, nepamenu ar mačiau šitą. Pirmąjį variantą žiūrėjau, tai jis man tiesą sakant nepatiko. Gali būti, kad dėl jo ir neskubinau šito žiūrėti.

Suicide is painless...
    Evil_of_Darknesz avataras
    Įstojimo data
    2006 04 09
    Vietovė
    ...
    Įrašai
    1.297
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    32
    Sake, kad geras, bet niekaip man nesiseka rast gero torrento sitam anime, nu aciu slicKrox, kad idejai LK linka dabar pumpuosiu

Žmogus Ne

Bardakas avataras
    Įstojimo data
    2005 09 22
    Vietovė
    Kurokawa/VAK
    Įrašai
    1.635
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    80
    Na tikrai neblogas darbas, mainichi apdovanojimai ne veltui gi skiriami. Aišku buvo kas kliuvo ir panašiai, tačiau tikrai duodu 5/5. Kažkuom priminė (net labai) Mind Game anime tų pačių kūrėjų.
    Maybe on Earth, Maybe in the Future

Kurokawa idėjinis lyderis
    Lėtai keičiu slaptažodžius

Podcast or Death

Dai-Katana avataras
    Įstojimo data
    2004 10 04
    Vietovė
    Nottingham
    Įrašai
    777
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Tinklaraščio įrašai
    4
    Reputacija
    30
    Kas fainiausiai šios studijos darbuose, tai kad kiekviename jų naujame darbe pamatai labai pažystamą animaciją, bet tuo pačiu ir velniškai kažką naujo. Vien visi tie judesiai veikėjų, kamerų kampai, perpsektyvos, štrichai yra kažkas tokio, kai pamatai pagalvoji "blemba geras". 3D animacija tik šiaip sau, bet čia dėl to, kad man nepatinka kompiuterinė grafika.

Tekonas visiškai ne išimtis.

The Hitchhiker

Sable avataras
    Įstojimo data
    2005 03 11
    Vietovė
    underneath the sky
    Įrašai
    1.721
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Tinklaraščio įrašai
    6
    Reputacija
    89
    Mmm, jau gal trys savaites kaip mates, tai ispudziai kiek nublanko. Bet overall tai aisq patiko. Nelabai kitaip ir galejo but. Irgi mind game'a primine, bet imho pritruko tos energijos, kuria taip megavaus mind game ziuredamas :]

bishoujo
    Youka avataras
    Įstojimo data
    2006 01 30
    Vietovė
    Vilnis
    Įrašai
    391
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    17
    What an eyefull.

reLaxed

Lax.. avataras
    Įstojimo data
    2005 12 24
    Vietovė
    Vilnius
    Įrašai
    655
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    27
    Awesome. Ir daugiau nieko nereikia.

one vs all, DIE AZ!

Izzo avataras
    Įstojimo data
    2007 02 25
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    1.837
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    58
    Guli DVD,bet niekaip nesiryžtu pažiūrėt >_<
    Paskutinį kartą taisė Izzo : 2008-03-19, 00:18
    SCREW YOU, PEOPLE!

☣☠☣

amidau avataras
    Įstojimo data
    2007 04 25
    Vietovė
    N.A.<->Šiauliai
    Įrašai
    1.591
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    149
    5/5
    Nuostabus anime, Orginalus piešimo stilius, žmonės nelabai gražus, bet aplinkos nuostabios. Puikiai perteiktas gatvės gyvenimas ir daug, daug visko...
    Be to šis filmas sugebėjo mano dėmesį prikaustyti visa filmą o tai būna gana retai.

月の詩
    HajiHaji avataras
    Įstojimo data
    2006 11 27
    Vietovė
    Essex
    Įrašai
    137
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    15
    nesitikejau, kad toki puiku ispudi paliks, bet tikrai vetrta buvo ji ziureti. detalus piesimas, o ta kitokia zmoniu isvaizda anime eigoje irgi miela akiai pasidare. beto sauni anime kulminacija bei pabaiga - 5/5

Super mega ultra rašytojas

Egura avataras
    Įstojimo data
    2007 05 17
    Vietovė
    Vilnius
    Įrašai
    802
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    40
    Ką tik pažiūrėjau...stiprus... man truputį per sunkus... kažkaip ašaros keletą kartų byrėjo... galvojau reiks man jau raminamųjų po jo, bet į galą atslūgo vidinė įtamapa...
    pfuff... reikia atsigauti man... reikia dabar kažką kvailo pažiūrėt...nes kitaip naktį užmigt gali nelabai sektis...

one vs all, DIE AZ!

Izzo avataras
    Įstojimo data
    2007 02 25
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    1.837
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    58
    kaipo aš jo dar nepakomentavęs... :/ Iš tikro labai nuostabus anime, užbūręs savita dvasia ir dar niekur neregėtu pasauliu ir piešimo stiliumi, skirtingais veikėjais ir taip kaip jie užpildo vienas kitą. Labiausiai turbūt įsirėžė piešimas ,kaip jau sakiau dar niekur tokio nebuvau regėjęs, todėl įpūtė šį tą naujo į mano liūdną psaulį.
    SCREW YOU, PEOPLE!

[SrX]
    Sloth avataras
    Įstojimo data
    2007 09 14
    Vietovė
    Elektrėnai/Vln
    Įrašai
    386
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    22
    Geriausias anime filmas kuri maciau, soundtracko melodijos labai tinkamos, padeda kurt reikia atmosfera, ta pabaigos melodija dar dabar ausyse skamba. Piesimas labai detalus, nera prie ko prikibti. Veikejai isdirbti ir dera tarpusavy, man labiausiai patiko the old mafia guy.Zodziu 10/10

Catching some Zzzzs...

slicKrox avataras
    Įstojimo data
    2021 08 01
    Vietovė
    4Th Dimension (Jonava/Sou)
    Įrašai
    2.566
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    146
    Pažiūrėjau filmą antrą kartą, šį kartą su lietuviškais subtitrais, tai po peržiūras įspūdis dar gilesnis nei pirmą kartą. Vietomis nuo to įspūdžio, atmosferos, dramos, broliškos meilės ir gilių minčių net oda šiaušėsi . Gal tai nulėmė BluRay anime versija, Vaizdas ir DTS garsas tiesiog aukštumoje. Ne eilinis darbas, kokių galėtų būti daugiau. Turbūt galėčiau laisvai dar ir trečią kartą pažiūrėti su didžiausiu malonumu.
    Paskutinį kartą taisė slicKrox : 2009-02-07, 18:02

byatch! Synchro avataras
    Įstojimo data
    2009 01 02
    Vietovė
    Bottom
    Įrašai
    25
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    0
    Nors anime filmų nesu daug matęs, bet šis tikrai sužavėjo. Žiūrėjau kelis kartus. Piešimas man labai gražus ir neįprastas pasirodė, o istorija tikrai "mano skonio" 5/5. Šedevras! Vienas iš tokių filmų, kurį pažiūrėjęs dar ilgai galvoji: "vau, koks jis epic" ;D

Cheez, mate!

Puslapis 1 iš 2 12 PaskutinisPaskutinis

Bookmarks

Rašymo leidimai

• Jūs negalite rašyti naujas gijas
  • Jūs negalite rašyti atsakymus
  • Jūs negalite prisegti failų priedus
  • Jūs negalite keisti savo įrašus
  •