Puslapis 4 iš 13 PirmasPirmas ... 23456 ... PaskutinisPaskutinis
Rezultatai 49 iki 64 iš 207

Renatos eiliukai :)

forumo idiotas
    Įstojimo data
    2008 10 30
    Vietovė
    -
    Įrašai
    176
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    0
    visai neblogai, bet galetum liudesi perteikti originalesniomis metaforomis, nesikartojant ta pati tema gali skambeti visiskai naujai, cia apie paskutini eilerasti tamstos.

rimas nera tam, kad lengviau skaitytusi, jei norit rimo, tai prasom, ju yra kelios rusys, jie subtilesniai nei cia bande surimuoti.

interpretacija - yra kurinio aiskinimas, o ne jo perkurimas kaip patinka.
    Paskutinį kartą taisė zeo : 2008-12-02, 20:23

Meanie

Renata avataras
    Įstojimo data
    2008 05 25
    Vietovė
    Ba seng se
    Įrašai
    756
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    34
    Citata Autorius zeo Žiūrėti skelbimus
    visai neblogai, bet galetum liudesi perteikti originalesniomis metaforomis, nesikartojant ta pati tema gali skambeti visiskai naujai, cia apie paskutini eilerasti tamstos.

šeip, man gana sunku formaluoti rišlius, taisyklingus sakinius, nekalbant apie metaforas.., todėl aš dažniausei renkuosi kuo paprastesnius žodžius

forumo idiotas
    Įstojimo data
    2008 10 30
    Vietovė
    -
    Įrašai
    176
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    0
    rislumas ir taisyklingumas cia nebutinas, tiesiog pamegink susikurti savo stiliui budingu metaforu paskaitinek kitus poetus ir pastebek, kokias jie metaforas ir kitas raiskos formas naudoja nebijok eksperimentuoti aisku, cia tik patarimai
    Paskutinį kartą taisė zeo : 2008-12-02, 21:24

Meanie

Renata avataras
    Įstojimo data
    2008 05 25
    Vietovė
    Ba seng se
    Įrašai
    756
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    34
    Šlubas velnias

Atstačius krutinę, žarija vidui.
    Tuoj užges josios ugnis,
    Tuoj sustos plakt širdis.
    Tavo akys tokios gražios –
    Mėlynos ir aukso gijos
    Vingiuoja prie minties –
    Pabaisa be širdies.
    Nerūdijančio plieno nagais.
    Sutraumuota kančios,
    Pamiluota mirties...
    Purvinu keliuku,
    Tarp dviejų pievų
    Šlubas velnias praėjo...
    Didžiule širdim,
    Ugninėm akim,
    Purvinom mintim.
    Ant veido kraujas,
    Rankose ginklas,
    Kišenėj anglis –
    Išluptoji širdis.

___________________________________ __ ___________
    pabudau 5h ryto su kūrybiniu ikvėpimu
    Paskutinį kartą taisė Renata : 2008-12-03, 20:56 Priežastis: klaidos hehe...Urbanizacija :D

(V)(;,,,;)(V)
    PaperAngel avataras
    Įstojimo data
    2008 12 01
    Vietovė
    Vilnius
    Įrašai
    311
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    27
    Siandien ir as parasiau eilerasti tik nlb vykes manyciau :S
    Spoileris:

Boružė_Blakstienose

kakava avataras
    Įstojimo data
    2007 01 22
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    112
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    15
    kad man tokį įkvėpimą 5 ryto.. nors, ne nereikia... įkvėpimas nieku gyvu nelaimėtų prieš šiltą lovą 5ryto...
    o darbelis visai nieko, tik iš pavadinimo kaip tais ir ko nors smagesnio tikėjausi..
    ...nes žmonės kartais myli, bet daug dažniau jie tiesiog mylisi...

!,,!_ (-_-) _!,,!
    Spirit of Nightmare avataras
    Įstojimo data
    2008 10 17
    Vietovė
    Varėna :)
    Įrašai
    267
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    21
    Šaunuolė Reanata

Iš tikrųjų tai labai gražiai kuri ir malonu skaityti tavo kūrybą... Ir ką gi, lauksim daugiau.

Keep Gping On
    Paskutinį kartą taisė Spirit of Nightmare : 2008-12-03, 21:11

Jei mėgsti fantastiką (nesvarbu ar sci-fi ar fantasy) užeik čia

[2010.01.21 15:03:03] Rain Dragon: šiaip tu gi pradedantysis rašytojas, tai dalių trumpumas yra atleistinas~

Ne varnas XD
    Varnas avataras
    Įstojimo data
    2008 11 10
    Vietovė
    Midgard
    Įrašai
    112
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    14
    Na orginaliai varai, orginaliai, bent jau rodos, na bet rimtai kam taip žiaurei su shashke, juk tau padet norejo, parode siek tiek įvairumo,
    Beto pasvarsciau ir nusprendziau kad aš tau niekuom negaliu padėt, kai patsai netikes eiliuku kūrėjas esu, nieko beveik neismanau.... beto kiekvienam vis kitaip patinka, vieniem kai rimuojasi, kitiem kai nesirimuoja, tretiem kai logiskai paaiskint eina, na ir t.t.
    Taigi galiu tik žiūrėt tavo eiliukus ir laukt patinkancio,
    Sėkmės

!,,!_ (-_-) _!,,!
    Spirit of Nightmare avataras
    Įstojimo data
    2008 10 17
    Vietovė
    Varėna :)
    Įrašai
    267
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    21
    Citata Autorius Varnas Žiūrėti skelbimus
    Na orginaliai varai, orginaliai, bent jau rodos, na bet rimtai kam taip žiaurei su shashke, juk tau padet norejo, parode siek tiek įvairumo,
    Gal ir ziauriai bet dauguma butu taip pasieelgę. Pavyzdžiui aš nekenčiu, kad kai piešiu tėtis (kuris bsigęs Čiurlionio mokyklą) mna pradeda aiškint. Arba kai kas nors piešiniuose prideda savų detalių, nes taip jiems atrodo gražiau.

Renatos eilės tikrai nereikia rimo taip gražiau bei originaliau.

Jei mėgsti fantastiką (nesvarbu ar sci-fi ar fantasy) užeik čia

[2010.01.21 15:03:03] Rain Dragon: šiaip tu gi pradedantysis rašytojas, tai dalių trumpumas yra atleistinas~

Ne varnas XD
    Varnas avataras
    Įstojimo data
    2008 11 10
    Vietovė
    Midgard
    Įrašai
    112
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    14
    Citata Autorius Spirit of Nightmare Žiūrėti skelbimus
    Gal ir ziauriai bet dauguma butu taip pasieelgę. Pavyzdžiui aš nekenčiu, kad kai piešiu tėtis (kuris bsigęs Čiurlionio mokyklą) mna pradeda aiškint. Arba kai kas nors piešiniuose prideda savų detalių, nes taip jiems atrodo gražiau.

Renatos eilės tikrai nereikia rimo taip gražiau bei originaliau.
    Bet manau nepadarysi pažangos nepriimdamas to ką duoda kiti, man irgi nepatinka kai uz mane spalvint eina ir t.t. bet siek tiek pakoregavus savaip tai ka duoda kiti, galima išrast šį tą naujo, ką pats niekaip nesugalvotum, taigi leisti su savo darbais padirbėti kitiem nėra blogai...

forumo idiotas
    Įstojimo data
    2008 10 30
    Vietovė
    -
    Įrašai
    176
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    0
    kalbat taip lyg ta panale, kas nors uz tai pakore. bah.. jei gudras kita perkurt, tai buk gudras pats ka nors parasyti..
    Paskutinį kartą taisė zeo : 2008-12-03, 22:46

Boružė_Blakstienose

kakava avataras
    Įstojimo data
    2007 01 22
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    112
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    15
    Citata Autorius zeo Žiūrėti skelbimus
    kalbat taip lyg ta panale, kas nors uz tai pakore. bah.. jei gudras kita perkurt, tai buk gudras pats ka nors parasyti..
    galima pagalvoti, kad jei tarkim aš, pati ką nors parašiusi, būčiau perkūrusi, būtų visai kitas.
    tokius perkūrimus aš telaikau kritikos rūšimi, kuomet vaizdžiai parodoma, ko skaitytojas nori iš kūrėjo.. aišku, shaske (ar kaip ten tiksliai...), iš to darbo nieko doro nepadarė, bet ji stengėsi...

forumo idiotas
    Įstojimo data
    2008 10 30
    Vietovė
    -
    Įrašai
    176
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    0
    savo kuryba asmeniskai gali taisyti, perkurineti ir perasineti gali kiek sau nori, cia tavo kuriniai. nesupratau, ko norejo is kurejo, nes isejo tik pavirsutiniskai surimuota. ir cia jokia kritikos rusimi negaleciau pavadinti, kritika - rasai aiskiai, kas tau nepatiko ar patiko ir kodel. jei jau perkurineji ir matai, kad neiseina geriau nei originalas, tai kam is viso ta daryti? (jokiu piktumu neturim, cia tik diskusija). kaip sureaguotum, jei perkurciau tavo koki kurini?
    Paskutinį kartą taisė zeo : 2008-12-03, 22:57

Boružė_Blakstienose

kakava avataras
    Įstojimo data
    2007 01 22
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    112
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    15
    kiekvienas grožį suvokia savaip. jai atrodė, kad kaip eiliukas tas darbas yra geresnis. na taip, ji susimovė. tačiau ir aš pati kartkartėms kritikuodama perdarau kitų darbus, ir kartais dar mažiau nei shaske palieku originalo.. ir su mano darbais taip ne karta yra pasielgta diskutuojant, kaip viena ar kita vieta geriau atrodytų, ir pasaulio pabaiga niekam neatėjo.. tiesiog žmogus parodė, kaip jis tą darbą įsivaizduoja. sutinku, kad etiškiau būt buvę atsiklausti, ar galima, tačiau ir pati Renata kiek per grubiai atsakė..

forumo idiotas
    Įstojimo data
    2008 10 30
    Vietovė
    -
    Įrašai
    176
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    0
    nebukim jautrus, gal per grubiai, gal ne. mano nuomone, nemoki geriau, ner prasmes perkurinet. ir pasaulio pabaigos niekas neskelbia. as gerbiu kito zmogaus kuryba ir nesiimciau jos perrasyneti. mano manymu, uztenka ir pasakyti trukumus.

Meanie

Renata avataras
    Įstojimo data
    2008 05 25
    Vietovė
    Ba seng se
    Įrašai
    756
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    34
    sutinku - aš agresivi,ir čia mano damn problema, čia juk ne vaikų darželis :"oj ji pasakė ten tą ir aną.viskas - mirtis alyvose"...heh netampykit liūto už ūsų.., savo kūrinius keiskit kiek norit, bet mano nelieskit, geriau pasakykit savo nuomuonę, o aš jau žiūrėsiu, ar Jūsų patarimai telpa į mano rėmus.
    kai kas nors perašo tavo kūrini, jame(kūrinyje) dingsta tavo sielos dalis ir pirminė mintis,tada kūrinys tampa kažkieno kito darbu, mintim ir siela

Shashke - atsiprašau, pasistenksiu daugiau nieko neskriausti savo žodžiais

Puslapis 4 iš 13 PirmasPirmas ... 23456 ... PaskutinisPaskutinis

Bookmarks

Rašymo leidimai

• Jūs negalite rašyti naujas gijas
  • Jūs negalite rašyti atsakymus
  • Jūs negalite prisegti failų priedus
  • Jūs negalite keisti savo įrašus
  •