Žiūrėti balsavimo rezultatus: Junjou Romantica įvertinimas:

Balsavo
69. Jūs negalite čia balsuoti
 • 5: (Nuostabus!)

  49 71.01%
 • 4

  9 13.04%
 • 3

  6 8.70%
 • 2

  0 0%
 • 1: (Šlamštas!)

  5 7.25%
Puslapis 1 iš 3 123 PaskutinisPaskutinis
Rezultatai 1 iki 16 iš 40

Junjou Romantica - 2008

 1. #1
  Bagy-san
  Bagy avataras
  Įstojimo data
  2008 05 24
  Vietovė
  United Kingdom
  Įrašai
  297
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  19

  Junjou Romantica - 2008

  Junjou Romantica
  Režisierius: Chiaki Kon
  Autorius: Shungiku Nakamura
  Žanrai: komedija, drama, romantika, Yaoi
  Panašūs anime: Gravitation, Loveless
  Transliacija: 2008
  ANN reitingas: 8.3/10
  Trukmė: 12TV ep. + antras sezonas

  Tom Jones - Sex Bomb (AMV)
  Aprašymas: Visa istorija prasideda tada kai Takahashi Misaki iškila problemų dėl mokslų. Jis nori istoti į isvajotą universitetą. Tačiau jo rezultatai ne itin geri. Jo brolis Takahiro Takahashi supažindina jį su savo vaikystės draugu Akihiko Usami kuris yra ne paprastos asmenybės žmogus, jis žinomas kaip įžimus noveliu rašytojas.

  Kuris Misaki ir turėtu padėt mokyti. Tačiau visa istorija pakrypsta visai kita linkme kai Misaki pirmą kartą įžiangia į Usami kambarį, kuris visas prikrautas įvairiausių vaikiškų žaisų ir milžiniskų pliušinių meškinų. Visas anime yra apie tris skirtingas poras korios iš pradžiu nėra viena su kita susijusios kol viskas neišsirutulioja į nepaprasta istoriją.

  Misaki Takahashi (高橋美咲 Takahashi Misaki) pagrindinis 18 metų, veikėjas jaunesnysis Takahiro brolis. Jo svajonė yra istoti į Mitsuhashi universitetą, kurio negalėjo pabaikti jo brolis Takahiro Takahashi. Kadangi žuvo jų tėvai ir Takahiro reikėjo augint savo jaunėlį broli.

  Akihiko Usami (宇佐見秋彦 Usami Akihiko) 28 metų populiarus grožinės literatūros ir erotišku BL meilės novelių rašytojas. Jis jauniausias autorius apdovanotas Naomi. Jo slapyvardis yra "Usagi", kas isvertus iš japonu kalbos reiškia "Triušį". Usagi yra Misakio repetitorius padedantis pasiruošti stojamiesiam egzaminams. Taip pat jis yra Hirokio vaikystes darugas. Usagi suvokia, kad isimyli i savo draugo jaunesnijį broli ir jie tampa pora.

  Takahiro Takahashi (高橋孝浩 Takahashi Takahiro) Misakio vyresnysis brolis ir geras Akihiko's draugas. Jis buvo ilgą laiką pagrindinis Akihiko's instrumentas rašant savo BL noveles. Bet dėl savo naivumo jis niekad nesuprato Akihiko's tikrų jausmų jam. Takahiro yra labai rūpestingas savo jaunesniam brolui kuriuo jis rūpinosi po judviejų tėvų mirties.

  Hiroki Kamijō (上條弘樹 Kamijō Hiroki) 28 metų: senas Akihiko's darugas. Jis yra truputi vienišius, kuris dievino klasikinę Japonijos literatųrą. Akivaizdžiai jis buvo geriausias savo klasėje. Hiroki nuo pat pradžios buvo įsimylėjęs į Akihiko, jo vaikystės darugą. Jis turi labai sudėtingą harakterį visi jo studentai bijo jo. Nors iš tikro jis yra labai drovus ir lengvai susijaudina.

  Nowaki Kusama (草間野分 Kusama Nowaki) 24 metų : Jis buvo našlaitis rastas audringą naktį kadangi jis neturėjo vardo jam davė vardą "Nowaki" (Ką Japoniskai reiškia" Taifūna"). Nowaki pirmą katą sutinka Hiroki priš 6 metus kai šis verkė dėl bevaisės draugystės su Akihiko. Po judviejų susitikimo Hiroki tampa jo korepetitorium.Šiuo metu jis studijuoja kad taptu Gyditoju Pediatru. Novaki yra labai kilnus ir supratingas.

  Yō Miyagi (宮城庸 Miyagi Yō) 35 metų: Mitsuhashi universiteto Literatūros profesorius ir Kamijo Hiroki bendradarbis. Vieną syk buvo vedęs bet išsiskyręs. Dabar jis yra abejingas jausmams ir emocijoms. Jo dabartinis meilės susidomėjimas yra jo buvusios žmonos jaunesnysis brolis. Miyagi’s dažnai erzina Hiroki, Nors jo charakteris yra dauk rimtesnis nei jis jį parodo.

  Shinobu Takatsuki (高槻忍 Takatsuki Shinobu?) 18 metų : Jaunas vidurinės mokyklos mokinys ( Ir sūnus Mitsuhashi Universiteto literatūros Dekano, kuris yra Miyagio viršininkas) jis tiki likimu, kad yra įsililėjas į savo sesers vyrą Miyagi. Jis labai panašus kaip ir Miyagi’s priėmęs atsakomybę meilei jam. Jis dažnai tiesmukiškas ir neracionalus. Bet turintis savo gerają pusę.
  Paskutinį kartą taisė slicKrox : 2009-01-25, 14:48

 2. #2
  Naujokas miyu_futakamori avataras
  Įstojimo data
  2008 09 11
  Vietovė
  Žemė
  Įrašai
  8
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  0
  DIDELIS RESPEKTAS siam anime, bent vienas anime kur meile tarp vyru parodyta taip graziai..... meile, pyktis, svajones, viltys, aistra...... nu zodziu kas nusiteikes pries gejus neziurekit, kartais kai jauti aistra ir negali jos suvaldyt, baime kai reikia viska slept ............. KAROCIA NEREALIAI GERAS (jau antra sezona ziurau..................... NEREALU........)

 3. #3
  Super mega ultra rašytojas

  Egura avataras
  Įstojimo data
  2007 05 17
  Vietovė
  Vilnius
  Įrašai
  802
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  40
  Tikrai labai neblogas Yaojus... antras sezonas po truputėlį juda priekin, na ir taip pat smagiai žiūrisi, kaip ir pirmasis...
  Na tik openingas ne toks geras kaip pirmojo, atsimenu niekad pastarojo neprasukdavau ir dainuodavau kartu "sono te hanasanaide..."
  Dėkui Bagy-san už aprašymą (kurį gal dar šiek tiek reiktų patvarkyti...nemažai gramatinių, skyrybos klaidelių ) Aš pati bijojau pastarojo žanro aprašymą daryti
  Paskutinį kartą taisė Egura : 2008-11-17, 08:15

 4. #4
  Bagy-san
  Bagy avataras
  Įstojimo data
  2008 05 24
  Vietovė
  United Kingdom
  Įrašai
  297
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  19
  Sory už tas klaidas biški apsimiegojus rašiau šian sutvarkysiu

 5. #5
  Intrigante
  Guest

  Love

  Labai geras anime, nors piesimas man ne prie sirdies, bet ziurejau nonstop.Ir dar kaip laukiau 2 sezono :]

 6. #6
  random fangirl syndrome
  dattebayo avataras
  Įstojimo data
  2007 11 18
  Vietovė
  ZZyzX rd.
  Įrašai
  235
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  25
  Booooooring... Vienintelė šio anime žiūrėjimo priežastis buvo žodelis iš keturių raidžių randamas tarp žanrų (Y_ _ _). Arba aš neįkertu draminių anime, arba šis tikrai kažkoks be ryšio. Dėkui Dievui, buvo vos 12 ep'ų. Antras sezonas tokiam anime manau tikrai nereikalingas, ir nesiruošiu jo žiūrėti. Vienas isteriškas berniukas, susipažįsta su kitu - ramiu ir inteligentišku. Skamba kaip beveik visi Shounen Ai fanficai, t.y. nieko originalaus ir įdomaus. Bent jau buvo šiek tiek Yaoi. Mano akimis viskas prasidėjo labai monotoniškai, taip tęsėsi, taip ir baigėsi. Gal tai tikrai geras anime, bet kaip jau kartą sakiau, ne man jį žiūrėt. 2/5

 7. #7
  Naujokas Lutale avataras
  Įstojimo data
  2008 10 27
  Vietovė
  Šiauliai
  Įrašai
  29
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  0
  Patiko man aprašymas ir sudomino anime.Manau turint laisvo laiko reikes pasižiūrėti.

 8. #8
  NIA-NIA-NIA lilija_x avataras
  Įstojimo data
  2008 05 27
  Vietovė
  Lithuania
  Įrašai
  7
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  0
  man patiko šis yaoi_us)) lb mielas

 9. #9
  I'm a woman on a mission

  Dark-Tarou avataras
  Įstojimo data
  2008 07 14
  Vietovė
  Vilnius
  Įrašai
  527
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  34
  Labai gražus anime. Viekėjų charakteriai, įvykiai, - viskas atrodė labai įdomu.

  -Man nepatiko keli dalykai: veikėjų paveikslai labai panašūs (na čia reikia kaltinti tik mangos autorę) ir kažkoks labai greitas įsimylėjimas, įvykių bėgis ir pan, atrodė nelabai natūralus.

  -Bet veikėjų emocijų raiška buvo tokia natūrali. O ne taip, kad viskas būtų gerai ir staiga įsimylėjau vyrą ir tai yra LABAI natūralus dalykas. Veikėjų išgyvenimai verčia tave susimąstyti, užjausti.

  - Yra rodomos moterys! Čia nešeip banali yaoiška istorija kur pasaulyje tik vyrai, visi homikai ir jokių moterų, o jeigu jos yra, tai parodomos kaip kokios, atsiprašysiu, kalės. Taip pat parodoma jog yra paprastų šeimų, kad viskas vyksta mūsų pasaulyje o ne kažkokios pamišusios yaoistės galvoje.

  Šitas anime pilnas romantikos, dėl to jos stokojantiems asmenims turi labai patikti. Aš mažai esu skaičius mangų ar mačius anime ar mangų kur būtų, pasakykim, romantiškai atsižvelgiama į veikėjų santykius, o nė vienas tuščias sexas kur tik, kad padaryt kokią horny neko-mergą kuri tik ir prašosi būt padaryta -_- Šitame anime visos "scenos" nerodomos (bet mangoje tai rodomos), bet tai duoda kažkokio suptilumo ir paslaptingumo.

  Nekantrauju pasižiūrėti naujas serijas

  Taipogi siūlau pasiskaityti manga >:} Hohoho, kaip ten linksma....Ypač mangos piešimas :>

 10. #10
  That's my pie.
  SeiSoraYu avataras
  Įstojimo data
  2007 03 09
  Vietovė
  Kauns
  Įrašai
  256
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  19
  PUIKUS anime Labai šaunu, kad nebuvo toks labai atviras yaoi, kaip tarkim Sensitive Pornograph. Labai subtiliai viskas pavaizduota. Beveik neturiu ko prikišti. Tik užkliuvo šiek tiek piešimas, nes veikėjai siaubingai panašūs. Iš pradžių, kol vardų negirdėjau, tai labai maišėsi, bet poto pripratau :333

 11. #11
  Naujokas Akemi avataras
  Įstojimo data
  2009 01 15
  Vietovė
  Vilnius
  Įrašai
  29
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  0
  Man lb patiko.Buvo idomu...Sitas auksinis viduriukas tarp yaoi ir shounen ai ^___^ ----> Tik piesimas keistas ir persai beveik vienodi >.>

 12. #12
  Narys
  Ru. avataras
  Įstojimo data
  2008 02 24
  Vietovė
  Šiauliai
  Įrašai
  89
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  16
  kaip sakoma "tikra meile tik tarp vyru" is tiesu labai puikus anime. viskas perteikta gyvenimiskai ir naturaliai. tik va man irgi piesimas nelabai patiko bet seip istorijos tj laaabai saunios.

 13. #13
  Naujokas San_Sakura avataras
  Įstojimo data
  2007 07 01
  Vietovė
  Kazkur tarp svajoniu
  Įrašai
  21
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  0
  Antras sezonas ???? Negali būti..... tikrai yra ir jau siunčiasi.... štai dėl tokių naujienų myliu AZ ir visus joje esančius.... Ačiū už nuostabias naujienas... tai mano pats žiūrimiausias anime šiuo metu

 14. #14
  天照 erudesu avataras
  Įstojimo data
  2008 10 21
  Vietovė
  Kabiškės
  Įrašai
  36
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  0
  vertinu 5/5. labai labai labai patiko. piesimas gan keistokas, bet po to pripratau^^ vnz tikrai vienas geriausiu yaoi (jei cia yaoi..) anime..siaubingai laukiu nesulaukiu 12 serijos.

 15. #15
  ラブラブアッタク o(>__<)o
  IbuDreamer avataras
  Įstojimo data
  2009 02 16
  Vietovė
  Vilniuje
  Įrašai
  78
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  13
  Nzn..keleta seriju paziurejau..man toks greiciau shonen-ai arba lbj lbj lengwas yaoi..siaip ketinu wisa paziuret, patiko linksmumas xD

 16. #16
  That's my pie.
  SeiSoraYu avataras
  Įstojimo data
  2007 03 09
  Vietovė
  Kauns
  Įrašai
  256
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  19
  Patariu paskaityt mangą xDD ten tai visi subtilumai atskleidžiami, suprantate apie ką aš....
  Paskutinį kartą taisė SeiSoraYu : 2009-02-17, 14:23

Puslapis 1 iš 3 123 PaskutinisPaskutinis

Bookmarks

Rašymo leidimai

 • Jūs negalite rašyti naujas gijas
 • Jūs negalite rašyti atsakymus
 • Jūs negalite prisegti failų priedus
 • Jūs negalite keisti savo įrašus
 •