Puslapis 1 iš 4 123 ... PaskutinisPaskutinis
Rezultatai 1 iki 16 iš 52

Ieskau paramos mainu programai!

Narys
    Apriliuke avataras
    Įstojimo data
    2007 07 02
    Vietovė
    Vilnius
    Įrašai
    77
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    14

Ieskau paramos mainu programai!

Sveiki esu moksleive ir labai didele anime bei Japonijos fane. Ir man atsirado galimybe metus pasisvečiuoti Japonijoje . Bet tam reikia susirasti remėjų !
    Labai prašau jeigu žinote kas galėtų paremti parašykite į šą gija busiu labai labai dėkinga! Taip pat gal patys esate dalyvavę kokioje mainų programoje ir išvyke į užsieni, čia galite parašyti ką gero patyrėte nuveikėte ar įdomu buvo !

P.S Labai atsiprašau teksto klaidas ir stilių !
    Forumo rėksnė.

מיד

Airiz avataras
    Įstojimo data
    2004 01 09
    Vietovė
    Hunter's Village
    Įrašai
    2.032
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    96
    Parama = Pinigai?

one vs all, DIE AZ!

Izzo avataras
    Įstojimo data
    2007 02 25
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    1.837
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    58
    Ha, jei mane paremtų ir pats išvažiuočiau
    SCREW YOU, PEOPLE!

מיד

Airiz avataras
    Įstojimo data
    2004 01 09
    Vietovė
    Hunter's Village
    Įrašai
    2.032
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    96
    Citata Autorius Izzo Žiūrėti skelbimus
    Ha, jei mane paremtų ir pats išvažiuočiau
    Tą patį norėjau pasakyt, bet susilaikiau
    O kodėl manai kad mes norim remt nepažystamas moskleives?
    Paskutinį kartą taisė Airiz : 2008-11-07, 15:46

Kuroi kenshi

DStalker avataras
    Įstojimo data
    2007 04 16
    Vietovė
    Vilnius
    Įrašai
    208
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    18
    Man keista, kad prireikė rėmėjų. Jei normali mainų programa, tai rėmėjų neturėtų prireikti. Ar čia kokia neoficiali?
    Paskutinį kartą taisė DStalker : 2008-11-07, 19:04

ką tu?
    Aivaras avataras
    Įstojimo data
    2008 09 10
    Vietovė
    Žalias kalnas
    Įrašai
    497
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    32
    Ko jus iskart sokat ant zmogaus nesuprantu, paprase parasyt jei zinot kas gali paremt ar remia, o ne klausineja apie jus.
    Deja, siuo klausimu negaliu niekuo tau padet ;/ Ir seip kaip DStalker teisingai pasake

reLaxed

Lax.. avataras
    Įstojimo data
    2005 12 24
    Vietovė
    Vilnius
    Įrašai
    655
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    27
    Aš kaip potencialus rėmėjas turiu teisę klaust betkokių klausimų, nes nuo mano apsisprendimo priklauso, tai ar ji gaus paramos, ar ne. Tad šiuo atveju teisinga būtų klaust net liemenėlės dydžio.

one vs all, DIE AZ!

Izzo avataras
    Įstojimo data
    2007 02 25
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    1.837
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    58
    Citata Autorius Aivaras Žiūrėti skelbimus
    Ko jus iskart sokat ant zmogaus nesuprantu, paprase parasyt jei zinot kas gali paremt ar remia, o ne klausineja apie jus.
    Deja, siuo klausimu negaliu niekuo tau padet ;/ Ir seip kaip DStalker teisingai pasake
    Ha, ko mes šokam ant žmogaus? Gal todėl, kad susiradę rėmėjų geriau patys išvažiuosim
    SCREW YOU, PEOPLE!

laižiakas į skruostą

mylichka avataras
    Įstojimo data
    2007 12 28
    Vietovė
    Po kaldra
    Įrašai
    254
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    22
    Citata Autorius Lax.. Žiūrėti skelbimus
    Aš kaip potencialus rėmėjas turiu teisę klaust betkokių klausimų, nes nuo mano apsisprendimo priklauso, tai ar ji gaus paramos, ar ne. Tad šiuo atveju teisinga būtų klaust net liemenėlės dydžio.
    Liemeėlės dydžio klaust jau būtų per daug ir neetiška (such a pervert) Bet yra labai daug neaiškumų. Visu pirma, taip lengvai paramos niekas nedalina. O antra, pati mergaitė turėtų susimąstyt ar viskas yra ok, nes jei mainų programai buvai atrinkta konkrečiai tu, tai rengėjai turėjo pamąstyt ir apie finansinius reikalus (ar jie už viską apmokės, ar tik kažkokią dalį, nes juk tam ir yra manų programos, kad išeitų pigiau, arba visai nereiktų mokėt). Bet gal tik šiaip nugirdai, kad tokia mainų programa vyksta ir pamanei, kad gali dalyvaut, jei rasi rėmėjų? Idomu kaip ištiesų yra
    Ass.as.sin.

Loading - Please wait...
    Dancia avataras
    Įstojimo data
    2008 03 23
    Vietovė
    Lithuania, Vilnius
    Įrašai
    115
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    19
    Citata Autorius Apriliuke Žiūrėti skelbimus
    Sveiki esu moksleive ir labai didele anime bei Japonijos fane. Ir man atsirado galimybe metus pasisvečiuoti Japonijoje . Bet tam reikia susirasti remėjų !
    Labai prašau jeigu žinote kas galėtų paremti parašykite į šą gija busiu labai labai dėkinga! Taip pat gal patys esate dalyvavę kokioje mainų programoje ir išvyke į užsieni, čia galite parašyti ką gero patyrėte nuveikėte ar įdomu buvo !

P.S Labai atsiprašau teksto klaidas ir stilių !
    . Metus pabūt :rolleyes:. Labiausiai erzina, tai, kad žmonės parašo naują giją, nesuteikdami tikslesnės informacijos. Iškyla milijonai neatsakytų klausimų ir taip gaunas, kad AZ'iečiams labiau rūpi visas reikalas negu pačiam autorius. Gal atsakomybės daugiau turėkit, postindami tokias temas. Va taip ir susirenka visi (-) reputacija ir laimingi sau sėdi...
    Absoliučiai neaišku kokios paramos tau reikia. Be to metai ilgas laikotarpis. Tai va, aš tave morališkai paremsiu.

mainų programoje ir išvyke į užsieni, čia galite parašyti ką gero patyrėte nuveikėte ar įdomu buvo !
    Kaip gali būt neįdomu kažkur nuvykt, kai dar to labai trokšti? Klausimas nuskambėjo abejingai ir jei būčiau potencialus rėmėjas suabejočiau tavo noru ten nuvykti.

Žodžiu, renkam žodžius atsargiai ir kruopščiai.

I would love to change the world, but they won't give me the source code.

Daft Punk
    piccosan avataras
    Įstojimo data
    2005 11 28
    Vietovė
    Earth
    Įrašai
    349
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    19
    Net neisivaizduoju koks filantropas cia tau bus tokiam uzkampi kaip AZ, suprasciau jei vaziuoji trumpesniam laikui, tai per stebukla gali rast zmogu kuriam ko nors reik is JP ir tu jam gali but tarpininke. Man mokykloj irgi panasu stuffu sake apie mainus, tu turbut irgi isgirdai ir manai kadangi su savo pazymiais neprasmuksi, o yra dar ir mokama programa tai geri dedes is AZ tau duos pinigeliu. Kita vertus isvaziavus i nepazistama sali ir pagyvenus svetiom seimoj butu gera pamoka tau kad ne viskas gyvenime gerai, ir kad ne viska gali gaut vien graziais prasymais.

Narys
    Apriliuke avataras
    Įstojimo data
    2007 07 02
    Vietovė
    Vilnius
    Įrašai
    77
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    14
    Ačiū už patarimus, kaip bebūtų jie nuskambėję... Aš jau išrinkta toje mainų programoje, tačiau ši mainų programa nesuranda pati remėjų (parama siu atžvligiu yra pinigai). Tai yra mano užduotis, o šiuo metu pagrindinis tikslas. Ši mainų programa vadinasi YFU, jei norėtumet patys kada sudalyvaiti, tačiau visada paraiškos priimamos iki spalio 20d. kitiems metams vykti į užsienį. Remėjus turiu susirasti per tris mėnesius. Kadangi minėjote, kad apie save mažai parašiau, tai mielai papasakosiu:
    Esu Evelina, septyniolikos metų pauglė, kuri beprotiškai nori nuvykti i Japoniją, kadangi domiuosi šia šalimi, jos kultūra, bei, be abejo, esu anime fanė. Dalyvavau Lietuvoje dvejuose cosplay renginiuose. Taip pat stengiuosi nueiti i visus renginius , kurie susiję su Japonija. Žinoma, turiu ir kitų pomėgių, be anime žiūrėjimo ar domėjimosi Japonija, groju pianinu (keturis metus), lankau baletą (tik savo malonumui, šis būrelis megėjams, o ne profesionalams, tačiau manau ne ka blogesnis ir nereikėtų jo nuvertinti). Taip pat laisvalaikiu mėgstu skaityti knygas, gaminti valgį, pasportuoti (anksčiau lankiau tinklinį).Esu komunikabili, mėgstu naujas pažintis, draugiška ir labai energinga. Kai kurie žmonės mano energiją laiko bloga savybe, tačiau, mano nuomone, tai yra viena didžiausių mano vertybių, nes visada esu kupina idėjų, nemėgstu nieko neveikti.
    tikriausiai pamanėte, kad vėl rašau nenuoširdžiai, tačiau aš jau seniai svajoju, kad nuvyksiu į Japoniją, mokysiuos ten ir nešiosiu jų uniformą... ir dabar yra galimybė mano svajonei išsipildyti. Čia parašiau tik savo gerąsias savybes. Nenoriu meluot, turiu ir blogų savybių. Retkarčiais aš būnu blogos nuotaikos ir tuomet neesu ypatingai nusiteikusi bendrauti. Tiesiog kartais norisi pabūti vienai...
    Aš tikiuosi, kad atsiras žmonių, kurie galėtų man padėti. Nemanykit, kad aš čia parašiau ir lauksiu kol kažkas man atrašys. Aš rašiau ir rašysiu daugybę laiskų įvairioms organizacijoms, kurios galetų paremti. Jei negalite padėti, tikiuosi, palaikysite morališkai. Ačiū

P.S. mano liemenlėlės dydis B

Citata Autorius piccosan Žiūrėti skelbimus
    Net neisivaizduoju koks filantropas cia tau bus tokiam uzkampi kaip AZ, suprasciau jei vaziuoji trumpesniam laikui, tai per stebukla gali rast zmogu kuriam ko nors reik is JP ir tu jam gali but tarpininke. Man mokykloj irgi panasu stuffu sake apie mainus, tu turbut irgi isgirdai ir manai kadangi su savo pazymiais neprasmuksi, o yra dar ir mokama programa tai geri dedes is AZ tau duos pinigeliu. Kita vertus isvaziavus i nepazistama sali ir pagyvenus svetiom seimoj butu gera pamoka tau kad ne viskas gyvenime gerai, ir kad ne viska gali gaut vien graziais prasymais.
    nemanykit, kad esu išlepinta mergiotė. Aš tikiuosi ten nuvykus susirasti darbą kokį (nesvajoju jį iš kart gauti. patikėkit, ne viskas pas mane rožėm klota... taip pat Japonijoje noriu ne tik grožėtis šalimi ir laimingai gyventi. noriu įgyti patirties, pasiilgti savo gimtinės ir išmokti vertinti tai ką turiu čia, Lietuvoje
    Paskutinį kartą taisė Daan : 2008-11-07, 22:22
    Forumo rėksnė.

Catching some Zzzzs...

slicKrox avataras
    Įstojimo data
    2021 08 01
    Vietovė
    4Th Dimension (Jonava/Sou)
    Įrašai
    2.566
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    146
    Danieliau (Daan), atidarinėk savo storą AZ (Animezonos) piniginę ir duok vaikui 100 tūkst. Lt. (ech... jei ne daugiau), kad ji metelius galėtų pagyventi Japonijoje. O gal visi susimetam kas kiek turim ir tegul džiaugiasi Ieva metelius Japonijoje? Supranti, rėmėjai atsiranda tik tuo atveju, jei jiems patiems iš to po to bus finansinės naudos. Ar tu gal kokia lengvaatletė, kuri garsins Lietuvos vardą svetur? Tuomet gal ir atsirastų rėmėjų, bet tik ne tarp paprastų žmonių... Vienintelis tavo realus rėmėjas – tavo tėvai. Kokia nauda iš šių mainų, jei turėdamas pinigus ir taip gali nuvažiuoti į Japoniją. Japonijoje susirastum darbą, jei mokėtum kalbą, o jei nemoki, tai vien mažiausiai metus ją mokintumeisi, kol įgautum pradinius įgūdžius ir galėtum nors kokia valytoja įsidarbint. Už gražias akis pati žinai kaip tik galima užsidirbti pinigų.
    Paskutinį kartą taisė slicKrox : 2008-11-07, 19:55

Narys
    Apriliuke avataras
    Įstojimo data
    2007 07 02
    Vietovė
    Vilnius
    Įrašai
    77
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    14
    Citata Autorius slicKrox Žiūrėti skelbimus
    Danieliau (Daan), atidarinėk savo storą AZ (Animezonos) piniginę ir duok vaikui 100 tūkst. Lt. (Chi chi... jei ne dvigubai daugiau), kad ji metelius galėtų pagyventi Japonijoje. O gal visi susimetam kas kiek turim ir tegul džiaugiasi Ieva metelius Japonijoje? Supranti, rėmėjai atsiranda tik tuo atveju, jei jiems patiems iš to po to bus finansinės naudos. Ar tu gal kokia lengvaatletė, kuri garsins Lietuvos vardą svetur? Tuomet gal ir atsirastų rėmėjų, bet tik ne tarp paprastų žmonių... Vienintelis tavo realus rėmėjas – tavo tėvai. Kokia nauda iš šių mainų, jei turėdamas pinigus ir taip gali nuvažiuoti į Japoniją.
    man nereikia pinigų, kad aš ten galėčiau pragyvent. reikia kelionei ir už draudimą. nemeluosiu, daug... tiksli suma 10600lt... žinoma, čia gal neatsiras remėjų, tačiau manau rasiu firmų, kurios parems, kadangi "YFU Lietuva"(mainų programa) turi paramos gavėjo statusą ir dėl to rėmėjams suteikiamos mokesčių lengvatos.
    Forumo rėksnė.

מיד

Airiz avataras
    Įstojimo data
    2004 01 09
    Vietovė
    Hunter's Village
    Įrašai
    2.032
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    96
    Spoileris:
    Citata Autorius Apriliuke Žiūrėti skelbimus
    Ačiū už patarimus, kaip bebūtų jie nuskambėję... Aš jau išrinkta toje mainų programoje, tačiau ši mainų programa nesuranda pati remėjų (parama siu atžvligiu yra pinigai). Tai yra mano užduotis, o šiuo metu pagrindinis tikslas. Ši mainų programa vadinasi YFU, jei norėtumet patys kada sudalyvaiti, tačiau visada paraiškos priimamos iki spalio 20d. kitiems metams vykti į užsienį. Remėjus turiu susirasti per tris mėnesius. Kadangi minėjote, kad apie save mažai parašiau, tai mielai papasakosiu:
    Esu Evelina, septyniolikos metų pauglė, kuri beprotiškai nori nuvykti i Japoniją, kadangi domiuosi šia šalimi, jos kultūra, bei, be abejo, esu anime fanė. Dalyvavau Lietuvoje dvejuose cosplay renginiuose. Taip pat stengiuosi nueiti i visus renginius , kurie susiję su Japonija. Žinoma, turiu ir kitų pomėgių, be anime žiūrėjimo ar domėjimosi Japonija, groju pianinu (keturis metus), lankau baletą (tik savo malonumui, šis būrelis megėjams, o ne profesionalams, tačiau manau ne ka blogesnis ir nereikėtų jo nuvertinti). Taip pat laisvalaikiu mėgstu skaityti knygas, gaminti valgį, pasportuoti (anksčiau lankiau tinklinį).Esu komunikabili, mėgstu naujas pažintis, draugiška ir labai energinga. Kai kurie žmonės mano energiją laiko bloga savybe, tačiau, mano nuomone, tai yra viena didžiausių mano vertybių, nes visada esu kupina idėjų, nemėgstu nieko neveikti.
    tikriausiai pamanėte, kad vėl rašau nenuoširdžiai, tačiau aš jau seniai svajoju, kad nuvyksiu į Japoniją, mokysiuos ten ir nešiosiu jų uniformą... ir dabar yra galimybė mano svajonei išsipildyti. Čia parašiau tik savo gerąsias savybes. Nenoriu meluot, turiu ir blogų savybių. Retkarčiais aš būnu blogos nuotaikos ir tuomet neesu ypatingai nusiteikusi bendrauti. Tiesiog kartais norisi pabūti vienai...
    Aš tikiuosi, kad atsiras žmonių, kurie galėtų man padėti. Nemanykit, kad aš čia parašiau ir lauksiu kol kažkas man atrašys. Aš rašiau ir rašysiu daugybę laiskų įvairioms organizacijoms, kurios galetų paremti. Jei negalite padėti, tikiuosi, palaikysite morališkai. Ačiū

P.S. mano liemenlėlės dydis B

Pirmiausia nesuprantu kas cia per mainu programa, kuri pati iesko remeju? Kokia esme tokioje programoje? Jei gali pats surinkt pinigu ir nuvaziuot?
    Beto METAMS! Jeez...tegu ta programa leis nuvaziuot bent menesiui, tada galima sakyt kad taip, tai MAINU PROGRAMA, o ne kazkokia deshofke. Cia kazkas panasaus kaip HUMANA programa, kur jei nori nuvaziuot padet negrams i afrika mean rizikuot sveikata, lygos, negrai su AK ir t.t. turi tam viskam uzsidirbt pats pinigus (!) cia jau idiotizmo virshune.
    Tai ka tu parasei kiek esi nusipelnus anime pasaulyje ir pan., aisku grazu, bet tai nerimta, visa tai mes darom cia (AZ), namuose ir kaikurie anime ziuri ir domisi kultura zymiai ilgiau nei tu, bet..bet jie nenesioja roziniu akiniu ir visuose reikaluose pagrinde apeliuoja tik i save. Tavo atveju tai TEVAI...kodel tevai neremia?
    Ish mano senu pazystamu vienas gyvena Japonijoje (dirba LT Ambasadoje), kita ten sveciavosi...Tu manai kad ten lengva ir lengvai viskas gausis? Bandyk aisku... jei nuvaziuosi

P.S.10600 ??Tiek kainuoja Kelione per MASKVA (pats brangiausias variantas)
    in LT Bilietai kainuoja ~2500 Lt., draudimas dar kazkiek, jei programa rems ten dar + - 5000 pirmam laikuj, jei neremia? Ka ten veikt?
    Mokykla? Kalbos mokymosi kursai - tada patykesiu
    Kol ishmoksi kalba - uniformos jau nepaneshiosi (Jeez, labai jau rozine svajone)
    ishvis..nerimta ta programa, jausmas kad "ishrinktasis" bus betkas turintis stora pinigine
    Paskutinį kartą taisė Airiz : 2008-11-07, 20:11

Narys
    Apriliuke avataras
    Įstojimo data
    2007 07 02
    Vietovė
    Vilnius
    Įrašai
    77
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    14
    atsiprasau, kitokios programos neradau. mainu programos pagrindinis tikslas surasti seima, kurioje tu gyvensi, mokykla, kurioje tu mokysies. cia gal jus labiau ziurite pro rozinius akinius, nei as. jums atrodo jiems paprasta suorganizuot viska? juk nuo ju priklausys mano vieneri gyvenimo metai... nesakau, duokit pinigu. parasiau cia tikedamasi, kad galbut atsiras zmoniu, kurie zino, kur ieskot remejų, kas galetu paremti, o ne patys atsidarys savo pinigines. beveik visi atrase labai grubiai. as nekalta, kad anime ziuriu maziau metu negu jus ir susiradau mainu programa, o jus cia sedeit prie kompo ir ziurit anime. as labai gerbiu zmones, kuriuos paminejo Airiz, t.y. tuos kurie nuvaziavo i Japonija ir igyvendino savo svajones. nesakau, kad negerbiu jusu. as minejau, kad esu kupina energijos ir as stengiuosi pasiekti savo tiksla. nei jus ka nors naujo man paraset, nei moraliskai padejot, bet tai ne kiek nenuslopino mano noro. as tik dar arsiau sieksiu savo tikslo. tik tikriausiai paramos gausiu ne cia.
    beje, mano tevai finansuoja mane, bet ne visa suma. 10600lt yra tik puse sumos, kita puse mokes mano tevai.
    Forumo rėksnė.

Puslapis 1 iš 4 123 ... PaskutinisPaskutinis

Bookmarks

Rašymo leidimai

• Jūs negalite rašyti naujas gijas
  • Jūs negalite rašyti atsakymus
  • Jūs negalite prisegti failų priedus
  • Jūs negalite keisti savo įrašus
  •