Puslapis 2 iš 4 PirmasPirmas 1234 PaskutinisPaskutinis
Rezultatai 17 iki 32 iš 52

Ieskau paramos mainu programai!

מיד

Airiz avataras
    Įstojimo data
    2004 01 09
    Vietovė
    Hunter's Village
    Įrašai
    2.032
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    96
    Vieni ziuro (optimistai), kiti ziuri ir daro (praktikai), tiesiog kartais vienos energijos mazoka reikia konkreciu veiksmu. Kodel pati organizacija neiesko remeju, o turi tu?
    21 200 Lt. ....optimistishka mainu kaina

Loading - Please wait...
    Dancia avataras
    Įstojimo data
    2008 03 23
    Vietovė
    Lithuania, Vilnius
    Įrašai
    115
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    19
    + tu nepilnametė.

I would love to change the world, but they won't give me the source code.

Narys
    Apriliuke avataras
    Įstojimo data
    2007 07 02
    Vietovė
    Vilnius
    Įrašai
    77
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    14
    na, jus ,manau ,nelabai tomis mainu programomis domejotes... as pati nezinau ne vienos mainu programos, kur nereiketu moketi. bus seminaras, del remeju paieskos (jo dar nebuvo. man neseniai pranese,kad mane priieme,o as is kart emiausi veiksmu. tai galbut ten nors nurodys, kas galetu paremti) mano keli darugai, dalyvaudami mainu programoje isvyko i kitas salis. jie dalyvavo kitokiose mainu programose, bet ir ten reikejo moketi.

Citata Autorius Dancia Žiūrėti skelbimus
    + tu nepilnametė.
    tai ne argumentas, kodel tureciau nevaziuoti. nebutina buti pilnameciu,kad galetum dalyvaut mainu programoje.
    Forumo rėksnė.

מיד

Airiz avataras
    Įstojimo data
    2004 01 09
    Vietovė
    Hunter's Village
    Įrašai
    2.032
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    96
    Mes ziurom i skaicius, nes mes dirbam, ir skaiciai nera mazi,o tu ieshkai remeju nes tau faktishkai nera ka daugiau veikt
    P.S. blaiviau mastydama nuveiksi daugiau, o Japonija - tai ne anime...
    Paskutinį kartą taisė Airiz : 2008-11-07, 19:51

Daft Punk
    piccosan avataras
    Įstojimo data
    2005 11 28
    Vietovė
    Earth
    Įrašai
    349
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    19
    jau geriau butum pasirinkus kokia Suomija ar galu gale Anglija. Zinoma ne svajone bet perspektyvos didesnes realesnes. Tu esi vedama svajones kuria tau suteike tas velnio ismislas anime. Man idomu kaip tu gerai moki ta kalba, su kuom sieji ateiti ir ar matai sitam reikale perspektyvu. Vien tai kad ziuri anime ir eini i coplayjus daug neprideda. Tuos 20k geriau pataupytum univerui uzsieni nes kuo toliau tuo blogiau pas mus darysis.
    Dziugu kad tu "sieksi savo tikslo nepaisant kritikos". Mes gauja ciniku, bet manau kazkokia dali tiesos pasakom.
    Apskritai anime zala ta kad zmonem nejuciom uzdeda tuos rozinius, zavigzdes formos akinukus.

p.s. nemokamu arba bent ne tokiu brangiu programu yra, kai vyksta normalus mokiniu mainai ir salys ne kitam pasaulio gale.
    Paskutinį kartą taisė piccosan : 2008-11-07, 19:52

Narys
    Apriliuke avataras
    Įstojimo data
    2007 07 02
    Vietovė
    Vilnius
    Įrašai
    77
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    14
    as pastebejau, kad cia zmones kalba apie tai, ko nezino. nors as ir ziuriu anime, man svarbiau mano ateitis o ne animaciniai filmukai. prasyme, kuri pateikiau mainu programoje parasiau, kad noreciau vykti i anglija , o antra sali nurodziau - japonija. i anglija vaziuoti buvo daugiau norinciuju ir manes neisrinko, taciau i japonija kandidatu buvo maziau ir man pasiseke. cia as paminejau, kad esu anime fanatike, nes galvojau, kad tai pliusas, bet jus manote kad anime uzdeda rozinius akinius. tebunie, as naivi mergiote, bet nesu tokia pamisusi, kad man nieks nerupetu isskurus Japonija Japonija Japonija. mano pagrindinis tikslas uzmegzti naujas pazintis, igyti patirties (pasikartosiu), pagerinti savo anglu kalbos zinias bei pramokti japonu kalba (neslepsiu, japoniskai kalbet nemoku. galiu pasakyti daug ivairiu fraziu(anime deka), bet tai nieko nereiskia), o kalbos yra vertybe.
    nenoriu issisukinet ir nemeluosiu, kad anime neturejo itakos pasirenkant antraja sali, taciau tai tik viena priezesciu, kodel as ten noriu vykti.
    Forumo rėksnė.

מיד

Airiz avataras
    Įstojimo data
    2004 01 09
    Vietovė
    Hunter's Village
    Įrašai
    2.032
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    96
    Gal mes ir nezinom apie tas programas, bet drisiu teigt kad numanom apie gyvenima. Todel mus vaizduot "kaushais" nereikia. Anglu tu ten nepramoksi seip sau kaip Anglijoje, nes jaunimas pats jos neishmano.
    Nereikia skustis mumis, jei visai nepateiki jokios infos...

Narys
    Apriliuke avataras
    Įstojimo data
    2007 07 02
    Vietovė
    Vilnius
    Įrašai
    77
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    14
    as jumis nesiskundziu, as tiesiog apstulbau, kai visi parase taip... grubiai, kupini neigiamu emociju. nedejau daug vilciu i si tinklapi, todel ir parasiau taip... ne, neparasiau, o greiciau uzsiminiau apie parama. beje as nesakiau, kad jus nenusimanot apie gyvenima. minejau, tik mainu programas ir kad rasot apie mane, nezinodami visko. taip, mano klaida, kad pirmoje zinuteje nesuteikiau info. padekojau uz pastabas ir stengiausi kazkiek pasitaisyti.
    Forumo rėksnė.

AZ rėmėjas

Futari avataras
    Įstojimo data
    2007 01 07
    Vietovė
    Ikast, Danija
    Įrašai
    1.221
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    40
    Citata Autorius Apriliuke Žiūrėti skelbimus
    as jumis nesiskundziu, as tiesiog apstulbau, kai visi parase taip... grubiai, kupini neigiamu emociju. nedejau daug vilciu i si tinklapi, todel ir parasiau taip... ne, neparasiau, o greiciau uzsiminiau apie parama. beje as nesakiau, kad jus nenusimanot apie gyvenima. minejau, tik mainu programas ir kad rasot apie mane, nezinodami visko. taip, mano klaida, kad pirmoje zinuteje nesuteikiau info. padekojau uz pastabas ir stengiausi kazkiek pasitaisyti.
    Apriliuke, labai dziaugiuos tokia tavo sekme, bet paramos kad ir kaip noreciau, suteikt negaliu

Narys
    Apriliuke avataras
    Įstojimo data
    2007 07 02
    Vietovė
    Vilnius
    Įrašai
    77
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    14
    kaip minejau, praverstu ir moraline parama. aciu uz gerus norus.
    Forumo rėksnė.

toks mldc
    bushwacka avataras
    Įstojimo data
    2006 10 31
    Vietovė
    Vilnius
    Įrašai
    103
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    19
    Žinai, tau reikia susirasti kreizį bahiuriuką prie litų, gali pradėt taip: apsiskelbti gijoje http://www.animezona.net/forum/showt...ight=jusu+foto gal pasiseks :>

PS. B cup gera pradžia, turi potenciją
    Paskutinį kartą taisė bushwacka : 2008-11-07, 20:47
    “Society, my dear, is like salt water, good to swim in but hard to swallow.” - Arthur Stringer

Find your own sins, kid.

Miyata avataras
    Įstojimo data
    2008 01 09
    Vietovė
    UK, Bristol
    Įrašai
    719
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    22
    Apriliuke saunuole, neklausyk Sauliaus ( piccosan ) ir Airio, tikiosi surasi remejus. [G]ood [L]uck & [H]ave [F]un. GL & HF.

Proxizmas
    Fruits Punch Samurai avataras
    Įstojimo data
    2008 06 18
    Vietovė
    -
    Įrašai
    70
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    13
    Jeigu tureciau tai duociau, gal dar ir kartu nulektumem, bet as max 2 savaitem
    O siaip tai labau gerai kad tave isrinko, tikiuos rasi remejus ir ten nuvyksi.

Rašytojas
    Kea avataras
    Įstojimo data
    2008 10 06
    Vietovė
    Motaku - Vilnius
    Įrašai
    240
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    20
    Jūs jau man atleiskit, bet po visų piktokų postų paskutiniai labai jau patlaižuniškai žiūrisi.

Aš pati manau, kad buvo kvaila Anime Zonoj rėmėjų ieškoti. Dirbantieji čia sudaro mažumą, o studentai ar moksleiviai tuo labiau nei paremti, nei pasiūlyti kokių tai rėmėjų gali. Plius dauguma čia besilankančių patys svajoja nuvykti į Japoniją, gal ne metam, tačiau jie tikrai žiūrėsis savęs, o ne ieškos būdų kaip tau padėti. Tai akivaizdu ir kitaip galvoti būtų naivu.

Citata Autorius Apriliuke Žiūrėti skelbimus
    P.S. mano liemenlėlės dydis B
    O šitas postas mane pritrenkė. Ir bushwacka pasiūlymas man labai taiklus po tokio apsiskelbimo atrodo.

a.k.a. Lzq
    Mao avataras
    Įstojimo data
    2006 07 25
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    277
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    24
    This topic - epic phail. Viskas tuo pasakyta ;D

Mes lietuviai, nepavyks čia rėmėjų rast.
    I, GARLAND, WILL KNOCK YOU ALL DOWN!

Find your own sins, kid.

Miyata avataras
    Įstojimo data
    2008 01 09
    Vietovė
    UK, Bristol
    Įrašai
    719
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    22

Exclamation

Citata Autorius Kea Žiūrėti skelbimus
    Jūs jau man atleiskit, bet po visų piktokų postų paskutiniai labai jau patlaižuniškai žiūrisi.

Aš pati manau, kad buvo kvaila Anime Zonoj rėmėjų ieškoti. Dirbantieji čia sudaro mažumą, o studentai ar moksleiviai tuo labiau nei paremti, nei pasiūlyti kokių tai rėmėjų gali. Plius dauguma čia besilankančių patys svajoja nuvykti į Japoniją, gal ne metam, tačiau jie tikrai žiūrėsis savęs, o ne ieškos būdų kaip tau padėti. Tai akivaizdu ir kitaip galvoti būtų naivu.

O šitas postas mane pritrenkė. Ir bushwacka pasiūlymas man labai taiklus po tokio apsiskelbimo atrodo.
    Citata Autorius EdwardElric Žiūrėti skelbimus
    This topic - epic phail. Viskas tuo pasakyta ;D

Mes lietuviai, nepavyks čia rėmėjų rast.
    1. Kokia mums nauda is padlaiziavimo?
    2. Jinai ne iesko cia remeju, jinai iesko gal kas galetu pasakyt kur galima rasti remeju.
    3. Paskutiniai postai palaiko ja moraliskai, o ne " padlaiziauja ".
    Paskutinį kartą taisė Miyata : 2008-11-08, 19:45

Puslapis 2 iš 4 PirmasPirmas 1234 PaskutinisPaskutinis

Bookmarks

Rašymo leidimai

• Jūs negalite rašyti naujas gijas
  • Jūs negalite rašyti atsakymus
  • Jūs negalite prisegti failų priedus
  • Jūs negalite keisti savo įrašus
  •