Puslapis 6 iš 6 PirmasPirmas ... 456
Rezultatai 81 iki 96 iš 96

Kas jūs įkvepia kūrybai? Kuom jūs tikite? Kas jūsų mūza?

Narys
    Liadan avataras
    Įstojimo data
    2012 04 24
    Vietovė
    Vilnius
    Įrašai
    46
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    0
    Matau tema senoka, bet aš naujokė - man galima.

Be statistiškai lyderiaujančios muzikos (9 iš 10 post'ų matau ją paminėtą), mane įkvepia:
    * komiksai
    * mokslinė fantastika
    * menas
    * važiavimas transportu (nesvarbu ar tai automobilis, ar traukinys)
    * pasivaikščiojimai

Tai pat mane nuolat įkvepia sesuo ir draugai su kuriais kuriame bendras sitorijas - be jų mano fikcinė Visata būtų daug skurdesnė ir vienpusiškesnė (jei tokio žodžio nėra, reiškia bus nuo šiol).
    Paskutinį kartą taisė Liadan : 2012-04-24, 16:20 Priežastis: rašybos klaida

Narys

valtiel avataras
    Įstojimo data
    2012 04 12
    Vietovė
    Nowhere
    Įrašai
    87
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    9
    Manau, tema buvo verta ją prikelti.

Aš pastebėjau, kad kaip ir vaikystėje, taip ir dabar mane labiausiai įkvepia net ne muzika, o anime, kasdienybė, įvairūs momentiniai įvykiai gyvenime, jausmai, žmonės.
    持ち上げて、解放して

Narys
    BadBoyyy avataras
    Įstojimo data
    2003 08 03
    Vietovė
    Klaipeda
    Įrašai
    75
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Tinklaraščio įrašai
    2
    Reputacija
    18
    Citata Autorius Liadan Žiūrėti skelbimus
    Matau tema senoka, bet aš naujokė - man galima.

Be statistiškai lyderiaujančios muzikos (9 iš 10 post'ų matau ją paminėtą), mane įkvepia:
    * komiksai
    * mokslinė fantastika
    * menas
    * važiavimas transportu (nesvarbu ar tai automobilis, ar traukinys)
    * pasivaikščiojimai

Tai pat mane nuolat įkvepia sesuo ir draugai su kuriais kuriame bendras sitorijas - be jų mano fikcinė Visata būtų daug skurdesnė ir vienpusiškesnė (jei tokio žodžio nėra, reiškia bus nuo šiol).
    Manau, tema buvo verta ją prikelti.

Aš pastebėjau, kad kaip ir vaikystėje, taip ir dabar mane labiausiai įkvepia net ne muzika, o anime, kasdienybė, įvairūs momentiniai įvykiai gyvenime, jausmai, žmonės.
    Kuriems dalykams jus tai įkvepia? Pradedate kurti kažką? ar tiesiog mokintis geriau? ar kas? mane labai domina, nes yra daug idėjų ir įkvėpimas trunka dieną max dvi
    http://www.arkisound.net - another sound of nature...

Narys
    Liadan avataras
    Įstojimo data
    2012 04 24
    Vietovė
    Vilnius
    Įrašai
    46
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    0
    Citata Autorius BadBoyyy Žiūrėti skelbimus
    Kuriems dalykams jus tai įkvepia? Pradedate kurti kažką? ar tiesiog mokintis geriau? ar kas? mane labai domina, nes yra daug idėjų ir įkvėpimas trunka dieną max dvi
    Mane - kurti komiksus ir veikėjų dizainus. Pavyzdžiui, muzika man tai vaizdinių "kokteilis", kurie inicijuoja kažkokias asociacijas, sukuria nuotaiką, iš to gimsta idėjos.

Narys

valtiel avataras
    Įstojimo data
    2012 04 12
    Vietovė
    Nowhere
    Įrašai
    87
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    9
    Kad mane pacitavo, tai turiu atsakyti.

Tam tikti momentai gyvenime gali suteikti ekspresijos dar ir daugiau nei dviem dienom, priklauso kaip į tai žiūri. Arba tu gali pamatyt kokį nors praeinantį žmogų, ir vėl, tavo galvoje gimsta kažkokios kūrybos užuomazgos. Bet šiaip manau, kad kiekvienam skirtingai.
    持ち上げて、解放して

Narys
    Liadan avataras
    Įstojimo data
    2012 04 24
    Vietovė
    Vilnius
    Įrašai
    46
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    0
    Praeiviai ir mane kartais įkvėpia, ypač neformalūs žmonės :)

Narys spoonium avataras
    Įstojimo data
    2011 07 23
    Vietovė
    Šilutė
    Įrašai
    62
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    0
    Mane įkvėpia:
    Važiavimas transporto priemone; (automobiliu,autobusu)
    Muzika;
    Draugai;
    Pasaulio įvykiai;
    Anime;
    Poemos-kitų žmonių mintys.
    Mane dažniausiai įkvėpia piešti, kurti istorijas ir rašyti eilėraščius.

Visa valdžia vaizduotei!
    denix2 avataras
    Įstojimo data
    2008 04 19
    Vietovė
    Beyond Imagination
    Įrašai
    388
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    22
    My brains does the job!
    “I reject your reality and substitute it for my own.”
    www.facebook.com/DenisO.art.

Narys
    Liadan avataras
    Įstojimo data
    2012 04 24
    Vietovė
    Vilnius
    Įrašai
    46
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    0
    Citata Autorius denix2 Žiūrėti skelbimus
    My brains does the job!
    *My brains DO the job
    arba
    *My BRAIN does the job

Sorry, nesusilaikiau - profesinė liga :P

10. Ačiū Miyata dėkojo
    Šokoladoholikė
    toma avataras
    Įstojimo data
    2010 03 16
    Vietovė
    LaLaLand~
    Įrašai
    415
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    21
    Viskas kas aplink. O šiaip geriausios idėjos aplanko kai plaunu indus.

12. Ačiū Blizgancioji dėkojo
    Narys
    Liadan avataras
    Įstojimo data
    2012 04 24
    Vietovė
    Vilnius
    Įrašai
    46
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    0
    Citata Autorius Hanano Toma* Žiūrėti skelbimus
    Viskas kas aplink. O šiaip geriausios idėjos aplanko kai plaunu indus.
    Rimtai, man ir būna indus beplaunant įkvėpimas pagauna, o kai baigiu užmirštu pusę to, ką buvau sugalvojus :I

AZ Fairy

Absurdëh avataras
    Įstojimo data
    2011 03 21
    Vietovė
    irc.rizon.net/#Darkhold
    Įrašai
    621
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    21
    Šiaip tai labai teisingai.
    Kas įkvepia? Standartiškai kaip ir visus - aplinka, o kas gali būti daugiau?
    Kūryba? Tik kombinacija jau buvusių idėjų ,iš šio pasaulio detalių. Kažkas naujo? Ne,- gera kompozicija, tik tu apie ją nepagalvojai, nes autorius gyvena „kitur“. Jam tai įprasta, jo patirtis visai kita. Pridėk savo patirtį ir grandinė tęsis...net ir tas nebūtina. Idėja pati tobulės, net tau pabaigus kurt. Įkvėpimo nebuvimas pats virs įkvėpimu.
    Spoileris:

Sapnai, muzika, kitų autorių kūryba ,žmonės ,emocijos, gamta, abstrakcijos, fėjos, nykštukai, drakonai... viskas yra iš šio pasaulio, o mes jo kompozitoriai.
    Šituo klausimu nieko nauja, taip, kaip ir turi būt...taip bus ir toliau.
    Paskutinį kartą taisė Absurdëh : 2012-04-25, 23:07
    0x646F6F6D39

15. Ačiū valtiel, BadBoyyy dėkojo
    Narys
    Liadan avataras
    Įstojimo data
    2012 04 24
    Vietovė
    Vilnius
    Įrašai
    46
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    0
    Įdomiai pasakyta. Iš esmės visa kūrybinė patirtis yra kolektyvinė atmintis, neveltui žmonijos tobulėjimą galima suparalelint atskiro individo tobulėjimui.

17. Ačiū Absurdëh, BadBoyyy dėkojo
    Shooting Star

stella avataras
    Įstojimo data
    2008 09 15
    Vietovė
    Vilnius
    Įrašai
    170
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    21
    Ojoi... mano santykiai su kūryba komplikuoti Visuomet maniau kad esu kūrybiškai bipoliška – turiu problemų su įkvėpimu. Jis pas mane pasirodo periodiškai. Būna dienų, kai tiesiog nenustygstu vietoje ir ranka pati keverzoja visur kur tik yra popieriaus, išornamentuoja visas sąsiuvinių paraštes, o apsiimti piešiniai atneša gerų rezultatų. Dažniausiai šis kūrybiškas periodas praeina man galutinai pasitenkinus, t.y. nupiešus tokį piešinį, kuris man pačiai atrodo taip arti šedevro, kiek tik pagal mano piešimo lygį gali būti. Paskui kūrybinės jėgos mane apleidžia, aš daugiau nebenoriu piešti, sąsiuviniai lieka švarūs. Būna, kad ir šiuo periodu kartais pamanau ką nors papaišyti, bet geriau nereikia – pieštukas manęs neklauso, niekas nevyksta taip kaip aš noriu. Tenka nuleisti rankas ir laukti ateinančios sekančios įkvėpimo bangos.
    Beje, visa tai galima pritaikyti ne tik piešimui, bet ir kitokioms kūrybos formoms – būna kad ir fotoaparatas manęs neklauso, nesinori nieko rašyti. Ir deja tos kūrybinio išsekimo fazės paprastai užtrunka ilgiau negu įkvėpimo fazės. Dėl to aš tikriausiai negalėčiau dirbti tokio darbo kur reikia pasikliauti savo įkvėpimu, pavyzdžiui sukurti ką nors pagal užsakymą.
    Anyway, neseniai pastebėjau įdomų dalyką. Per kūrybinio išsekimo laikotarpį mano įkvėpimas nepasitraukia visiškai, jis perima kitokias formas. Galbūt man nesiseka kurti tradicine prasme, tačiau kūryba pasireiškia kitaip. Štai geriausias ir aktualiausias pavyzdys būtų toks, kad neseniai pradėjus žiūrėti Sopranus aš perėmiau serialo atmosferą ir (nesijuokite) per Simsus pati sukūriau mafijos šeimą, kurią labai įsimylėjau. O ką? Juk virtualus namo statymas, žmonių kūrimas irgi kūryba . Tai tik vienas iš pavydžių. Blogas dalykas su manim yra tas, kad per daug visko vyksta mano galvoje ir per mažai tikrovėje. Galvoju daugiau negu išreiškiu. Būna kad išėjus į lauką, ypač pavasarį, aš pajuntu Retro orą (taip aš vadinu mane apimantį jausmą, lyg būčiau atsidūrusi praeityje, o gyvenant tarp sovietinių blokų tai nėra toks jau retas reiškinys). Dažnai užtenka pamatyti kokį nors vaizdą (ar jis būtų tikrovėje, ar nuotraukoje), ir paleidžiamasis mechanizmas suveikia, galvoje išsivysto visiškai nauji pasauliai, įkvėpti to reginio. Nelabai moku šio fenomeno paaiškinti žodžiais, tad vadinu tai tiesiog atmosferomis. Su tomis atmosferomis jau vėlgi visai atskira kalba, aš turiu susidariusi sąrašiukų, kokie daiktai susiję su kokiomis atmosferomis.
    Taigi mane, kaip ir daug kas čia jau minėjo, įkvepia labai daug dalykų. Vienas vaizdinys, vienas daiktas, priminęs man kažkokius tolimus pasaulius, vienas staiga į galvą šovęs sakinys, iš kurio išvystau visą istoriją... Ir visa tai irgi galima išreikšti visokiomis formomis.
    O beje, tai, kad aš čia tiek visko prirašiau ir išliejau savo širdį – dar viena netipiška kūrybos forma (:
    _____

In the future 15 people will be famous

19. Ačiū Absurdëh dėkojo
    Super mega ultra rašytojas

Zx-Shade avataras
    Įstojimo data
    2009 03 14
    Vietovė
    Vilnius
    Įrašai
    892
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    39
    Siuo metu worship'inu spotify. Nerealus dalykas visada gelbejantis is kurybines krizes. Labai lengva rasta ikvepencios muzikos pagal savo mood'a, kuri super motyvuoja kurti.

Naujokas
    Įstojimo data
    2016 04 11
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    3
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    0
    Sveiki, ieskau kas galėtu sukurti komiksus. prasau susisiekite zilas93@yahoo.com

Puslapis 6 iš 6 PirmasPirmas ... 456

Bookmarks

Rašymo leidimai

• Jūs negalite rašyti naujas gijas
  • Jūs negalite rašyti atsakymus
  • Jūs negalite prisegti failų priedus
  • Jūs negalite keisti savo įrašus
  •