Puslapis 6 iš 6 PirmasPirmas ... 456
Rezultatai 81 iki 89 iš 89

arna Tokijuje...

Fullmetal(aurimas)
    Guest
    man teko girdėti kad japonai nedidelio ugio ar tai tiesa gal galetum duot savo skype man asmeniskai reiktu pasišnekėt pats rosiuosi ten vykti

Purinsesu no Darukuneso

Hellsing_lover avataras
    Įstojimo data
    2007 02 15
    Vietovė
    Hellsing HQ
    Įrašai
    1.563
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    56
    Citata Autorius Fullmetal(aurimas) Žiūrėti skelbimus
    man teko girdėti kad japonai nedidelio ugio ar tai tiesa gal galetum duot savo skype man asmeniskai reiktu pasišnekėt pats rosiuosi ten vykti
    Čia šiaip, galiu pasakyti, tas nedidelis ūgis, kad vaikinai apytiksliai yra mano ūgio (t.y. apie 170-180cm), o merginos žemesnės (vidurkis koks 160-155cm). Aišku, jie jau baigia susilyginti su visu pasauliu, tai gali pamatyti ir tokių įprasto ūgio, bet šiaip vidurkis jaunų japonų yra šiek tiek žemesnis nei mūsų, tad labai didelio skirtumo neturėtum pajusti, nebent esi >180cm. Aišku, vyresnioji karta esti dar žemesni, ir tai, manau, tikėtina ir natūralu

Prieina Alucard'as su savo plačiakrašte skrybele prie Raudonkepuraitės ir sako: So, who's the the Little Red Riding Hood now?

Fullmetal(aurimas)
    Guest
    nu mano ugis 192cm

Purinsesu no Darukuneso

Hellsing_lover avataras
    Įstojimo data
    2007 02 15
    Vietovė
    Hellsing HQ
    Įrašai
    1.563
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    56
    Citata Autorius Fullmetal(aurimas) Žiūrėti skelbimus
    nu mano ugis 192cm
    Na, tai jausies pakankamai didelis žmogus, nes pati tai ten normaliai jaučiausi, bet grįžus man visi mokyklos vaikinai kažkokie ištįsę per daug pasirodė ir pasijautau maža

Prieina Alucard'as su savo plačiakrašte skrybele prie Raudonkepuraitės ir sako: So, who's the the Little Red Riding Hood now?

Fullmetal(aurimas)
    Guest
    o tu buvai Japonijoje? As tai ruosiuosi ir reikia kad kas nors padetu, na zinai: kas,kur,kaip,kodėl.
    Paskutinį kartą taisė Airiz : 2011-02-16, 21:28 Priežastis: Gal pradedam naudoti LT klaviatūrą?

Take it easy

witkus avataras
    Įstojimo data
    2009 11 21
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    315
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    24
    Ok, vienas klausimas: Kaip su anglų kalba? Ta prasme ar galima be problemų susikalbėt naudojant anglų kalbą, kad ir vidurį gatvės?

Purinsesu no Darukuneso

Hellsing_lover avataras
    Įstojimo data
    2007 02 15
    Vietovė
    Hellsing HQ
    Įrašai
    1.563
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    56
    Citata Autorius witkus Žiūrėti skelbimus
    Ok, vienas klausimas: Kaip su anglų kalba? Ta prasme ar galima be problemų susikalbėt naudojant anglų kalbą, kad ir vidurį gatvės?
    Ne visai. Su jaunais žmonėmis dar galima mėginti, daugiau mažiau pasitaikys bent ką suprantantys, o ir šiaip, kiek pačiai teko susidurt, tai visi stengiasi padėti. Aišku, iš vyresnių naudos mažai, o šiaip, geriausiai tokiai atvejais padeda ir išraiškinga kūno kalba, kurią vis tiek iš viso to visi geriausiai supras

8. Ačiū witkus, Futari dėkojo
    The end of everything

FlameHaze avataras
    Įstojimo data
    2009 05 05
    Vietovė
    Fuzetsu
    Įrašai
    119
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    16
    Citata Autorius witkus Žiūrėti skelbimus
    atsakymas taip ir ne.. visu pirma japonijoje pirmoji uzsienio kalba anglu tai jei nemoki japonu anglu bus didizausias sansas kazka susikalbeti.. tiesa ju anglu sujaponinta daznai ir pasitiako kad nei velnio nesupranti. anglu ir japonu kalbos yra priesingybes.
    kitas svarbus veiksnys kur tai yra.. metropolitenuose pvz tokijuje sansas daug didesnis nei atokesnese japonijos vietose kur beje uzsienieciai japonam atrakcija ir gali net uzknisti ju spoksojimas.
    svarbus faktorius japonai nedrasus, retai kada issako savo mintis tiesiogiai. retai pasitaiko drasesniu, kurie uzkalbina tik del to kad uzsienietis bando paklausti kazko angliskai ir pan man asmeniskai viena karta tik pasitaike ir tai netiesiogiai (per kita zmogu japonijos gyventoja) metro kazkokia moterele paklause kaip butu angliskas vertimas sakinio i japonu kalba. (gi visi gaijin kalba angliskai ar ne) bikkurishita
    yra variantu kai kalbejau su japonu angliskai jis linksejo ir atrode kad supranta.. tik kad veliau paaiskejo jis nei velnio nesupranta.
    japonai nemegsta kalbeti angliskai nes bijo susimauti. jau geriau bandyt japoniskai net jei japonu zinios ir siek tiek kreivos.
    kas liecia kalba su uzsienieciais daznai pasitaiko dvieju rusiu japonai. vieni is ju mano kad nei vienas uzsienietis niekada ir niekaip nesupras japonu kalbos .. (net jei pries tai su juo kalbejo japoniskai). ir kita rusis mano kad visi supranta japonu kalba ir jei nesupranta tai leciau ir garsiau pades suprasti
    na angliskai didziausias sansas susikalbeti su kazkokiu tai darbuotoju kuris turi bendrauti su uzsienieciais.
    random gatveje tikrai ne.. net ir japoniskai bus kartais sunku. speju ju galvoje daznai kyla mintys stupid gaijin
    israiskinga kuno kalba yra gerai bet kai kurie japonu gestai visai neatitinka pas mus iprastu.

problemu yra.. nemzai.
    taip kad atsakymas aiskus neimanoma be problemu susikalbeti anglu kalba. net ir japonu kalba be problemu bus sunku.

geresnis klausimas butu ar turistai gali isiversti japonijoje be japnu kalbos tik su anglu.. atsakymas taip.. gal kaina siek tiek kils.
    ar galima gyventi japonijoje nemokant japonu tik anglu atsakymas taip bet.. bus laabai sunku ir jei neturesi rimtia kazkokio uznugario tai isgtventi nelabai bus is ko.
    vienaip ar kitiap net ir kalnais anime maciusiu ten laukia "smagus" ir su visais priedais culture shock
    dazniausiai prasideda po diveju savaiciu atradimu dziaugsmo tada smagumas isideda i kabutes ir virsta sarkazmu..
    Paskutinį kartą taisė FlameHaze : 2011-05-27, 08:05
    I am the bone of my sword. Steel is my body and fire is my blood. I have created over a thousand blades. Unknown to death. Nor known to life. Have withstood pain to create many weapons. Yet, those hands will never hold anything. So as I pray, unlimited blade works.

Naujokas
    Įstojimo data
    2016 06 20
    Vietovė
    Siauliai
    Įrašai
    2
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    0
    ahhh Tokijas, nuostabus miestas !!!

---------------------------------------------------------------------