Puslapis 1 iš 31 12311 ... PaskutinisPaskutinis
Rezultatai 1 iki 16 iš 489

Anime kurių nebaigėm žiūrėt. Kodėl?

Iškrypęs dėdulė

Killerbee avataras
    Įstojimo data
    2006 12 11
    Vietovė
    Vilnius
    Įrašai
    3.293
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    128

Anime kurių nebaigėm žiūrėt. Kodėl?

Paskutiniu metu man (o gal ir kitiems) aktuali tema. Žiūri ir supranti, kad visai "neveža". Ištrini, nes tiesiog gaila laiko, o "pasiguost" nėra kur.....

Paskutinis buvo Kimagure Orange Road. Jeigu būtų trumpesnis gal būčiau ir pasikankinęs, bet kai ep 48 ir dar filmai.... Padoriausias personažas katinas. Berniukas visiškai neadekvatus. Pradžioje visai patiko Aykawa. Rūko, geria ir gerai mušasi. Deja, neilgam..... Vienžo vaikiška Maison Ikkoku versija. Neįdomus personažai, nejuokingas humoras (katinas nesiskaito) ir neįtikinamas meilės trikampis (keturkampis). Delete. Tiesa dar ne, pažiūrėsiu pabaiga, kad įsitikinčiau savo teisumu.
    Paskutinį kartą taisė Killerbee : 2008-09-20, 14:34

bishoujo
    Youka avataras
    Įstojimo data
    2006 01 30
    Vietovė
    Vilnis
    Įrašai
    391
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    17
    Na, man taip yra nutike vos porą kartų, vienas iš jų buvo su ta mergiote iš pragaro. jis man taip ir neprilipo, atsibodo, kad kiekviena serija pagal vieną šablona sukalta.
    Kitas pravalas buvo Avenger. Aš net nežinau, kaip save pateisinti, manau, jis to nevertas.
    Bijau, kad taip nenutiktu ir planetem, kurios yra velniškai geros, įpusėtos dar vasaros vidury, bet iki šiol nepabaigtos.

Iškrypęs dėdulė

Killerbee avataras
    Įstojimo data
    2006 12 11
    Vietovė
    Vilnius
    Įrašai
    3.293
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    128
    Citata Autorius Youka Žiūrėti skelbimus
    Kitas pravalas buvo Avenger. Aš net nežinau, kaip save pateisinti, manau, jis to nevertas.
    Dėl Avanger pritariu. Mintis gal ir nebloga, bet išpildymas tragiškas. Iškenčiau gal tik pora ep.

start wearing purple
    migliute avataras
    Įstojimo data
    2008 08 23
    Vietovė
    Kaunas, Vilnius
    Įrašai
    76
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    0
    Great Teacher Onizuka. Negalejau ziuret del technines puses. Iskenciau 4 ep... dar dabar prisimenu mokytojo burna - nupurto iskart nors siuzetas pasirode neblogas..
    Whoop-de-fuckin'-do

Rimtas architektorius

FreaK`aZ avataras
    Įstojimo data
    2005 02 22
    Vietovė
    Vilnius
    Įrašai
    653
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    48
    Jigoku shoujo, ta pati priežastis, kaip ir pas Youka, tik aš bent vieną sezoną ištempiau, dropinau, po antro seasono pirmų 2 epų.
    Pumpkin scissors. Debilai veikėjai manęs visiškai nežavi, o ir pats anime'as per daug FMA priminė. Kas ten dar...
    Bastard, neužkabino nors tu ka, o ir piešimas toks man nelabai.
    Ultimate Girl, nedažiūrėjau, nes kai buvo ongoing'as kažkaip užsirišo su sub'ais ten reikalai, tai ir likau nedažiūrėjęs poros ep'ų.
    Noir...jis tiesiog toks nuobodus, kad nesigauna neužmigt antros serijos vidury, ir nesvarbu kada žiūri, dieną ar vakare.
    "Some kind of frickin brainwashed cat from mars
    with a sick idea of world domination"

Labas.
    mariux9998 avataras
    Įstojimo data
    2008 06 20
    Vietovė
    Vilnius
    Įrašai
    543
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    23
    Vienintelis anime, kuri pradejes ziureti drop'inau yra Lucky Star, teiskenciau 4 ep'us, nes tiesiog siuzeto nera, ir netraukia toliau ziuret

Forumo vilkas

kypshius avataras
    Įstojimo data
    2007 04 17
    Vietovė
    Kaune
    Įrašai
    364
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    26
    girls bravo.... nes merginos vis lindo, ir lindo, ir lindo iš tos vonios.....
    ir tas su catgirls, dog girls, masked dude and big white tiger... nu pakovoja jis ir taika, pakovoja ir taika.... tik stambesniu planu....

Užkalė visus langus ir augina pingviną.

•٠ZetsubouSensei٠•
    noone.ninja avataras
    Įstojimo data
    2008 06 21
    Vietovė
    pamiršau0_o
    Įrašai
    37
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    0
    naruto (kas ne naujiena)...idomu tik pirmas sezonas,toliau viskas nuspejama ir kartojasi..beto perilgas,atsibodo.man shis anime nebuvo megiamiausias,bet visi mano kad man jis patinka nes ash sasuke cosplaynau,o ji ash cosplaynau nes iki cosplay buvo tik 2sav likusios ir jo kostiumas pats lengviausias ir izimiausias,o kadangi buvo tik 1cos,nezinojau kokiu zmoniu ten tiketis galejau ir ar ishvis ju bus (animezonoj tada dar nebuvau ir beveik jokiu otaku nepzinojau)

one vs all, DIE AZ!

Izzo avataras
    Įstojimo data
    2007 02 25
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    1.837
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    58
    Trinity Blood - nuobodus ir statiškas, mestas po 3 ep, kaip ir Gunslinger Girl lygiai dėl tos pačios priežasties.
    Avenger - pakako 1 ep., nes neparodė to ko tikėjaus.
    Persona -Trinity Soul- - 2ep. nebuvo nieko, dėl ko norėčiau žiūrėt toliau..
    SCREW YOU, PEOPLE!

Inspire to conspire

civer avataras
    Įstojimo data
    2006 12 05
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    135
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    0
    SoulTaker. Kelios pirmos minutes atrode gan idomiai ir piesimas toks savotiskas buvo, bet kai tik atsirado siuzetas (jei tai apskritai galima vadint siuzetu)... o galutinai pribaige transformacija skambant themesongui.

Azumanga Daiou. Visiskai nejuokingas.
    What if all the world's inside of your head?
    Just creations of your own
    Your devils and your gods all the living and the dead
    And you're really all alone...

Iškrypęs dėdulė

Killerbee avataras
    Įstojimo data
    2006 12 11
    Vietovė
    Vilnius
    Įrašai
    3.293
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    128
    Citata Autorius civer Žiūrėti skelbimus
    Azumanga Daiou. Visiskai nejuokingas.
    +100
    Jau geriau Lucky Star žiūrėt.

Purinsesu no Darukuneso

Hellsing_lover avataras
    Įstojimo data
    2007 02 15
    Vietovė
    Hellsing HQ
    Įrašai
    1.563
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    56
    Keista, bet nesugebėjau Higurashi no kiri ni kai (2 sezonas)... Geras anime, bet kurį laiką jo nežiūrėjau ir matytų serijų skaičių pamiršau ir, vienu žodžiu, varžtai atsisuko jį bežiūrint

Prieina Alucard'as su savo plačiakrašte skrybele prie Raudonkepuraitės ir sako: So, who's the the Little Red Riding Hood now?

[SrX]
    Sloth avataras
    Įstojimo data
    2007 09 14
    Vietovė
    Elektrėnai/Vln
    Įrašai
    386
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    22
    Claymore, visiskai neuzkabino, kazkoks hack en' slash, kiekviena serija daugmaz vienoda, kovos nieko ipatingo....

a.k.a. Lzq
    Mao avataras
    Įstojimo data
    2006 07 25
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    277
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    24
    nedažiūrėjau shippudden. Boring.

O Hikaru no Go droppinau todėl, kad parėjo kompas kaip tik tada, kai jį siuntinėjaus/persirašinėjau. So, kadangi pastaruoju metu aš užsiėmęs, pratęsiu siuntimą kadanors vėliau, like, po mėnesio kokio
    I, GARLAND, WILL KNOCK YOU ALL DOWN!

Followkata Toushifollow

Kleopso avataras
    Įstojimo data
    2008 04 01
    Vietovė
    Kns
    Įrašai
    237
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    27
    Shana. Visiškai nesudomino istorija, nuobodus, vienodai buvo ir kaip jis baigsis ir apskritai nervint ėmė. Niekalas paskutinis.

Šiaip įdomiai man su Saikano gavosi. Labai jau seniai pradėjau, bet nebežinau ar kada pabaigsiu. Ir žinau gi, kad anime tikrai neblogas, bet nuo pirmų minučių pajutau antipatiją pagr. veikėjams ir tiesiog neišėjo toliau žiūrėt, vis jungt lauk norėjosi.

Simintis Sun

Eisas Kuperis avataras
    Įstojimo data
    2006 01 25
    Vietovė
    Unknown System
    Įrašai
    545
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    31
    NIEKADOS.
    Suprantama kad peržiurint tokias mases anime, kokias matau jūsų parašuose, ko gero neišvengiamai atsiranda metamų. Tačiau pačiam neteko žiurėti anime kuris nebūtu vertas bent 4 (AZ skale) (nesįskaitant tų kuriuos man rodė kas nors kitas). Ir taip pat neteko nieko mesti. Anime renkuosi pagal nuojauta ir ji niekados dar nepavedė.
    Na kas arčiau temos, tai yra tokie anime, kuriems laukiu tinkamos progos. Pvz Eureka 7 saugomas tam momentui kai sirgsiu, gulėsiu lovoje ir tiesiog norėsiu gero anime atitraukiančio bent kiek toliau nuo blogos savijautos.
    Na o jei abejoju dėl kokio anime, bus numestas, ar ne... Toks į mano kompiuterį net nepakliuna. Neverti gaišaties. Panašiai toks kažkada buvo Black Lagoon. Bet... Anime kaip knyga, įtraukia ir nepaleidžia iki galo. Tad su ilgomis pertraukomis vis tiek susižiurėjo. Dėja tokių klaidų jau nekartoju. Anime turi būti pramoga, o ne kankynė.

17. Ačiū Kazok dėkojo
Puslapis 1 iš 31 12311 ... PaskutinisPaskutinis

Bookmarks

Rašymo leidimai

• Jūs negalite rašyti naujas gijas
  • Jūs negalite rašyti atsakymus
  • Jūs negalite prisegti failų priedus
  • Jūs negalite keisti savo įrašus
  •