Puslapis 3 iš 31 PirmasPirmas 1234513 ... PaskutinisPaskutinis
Rezultatai 33 iki 48 iš 489

Anime kurių nebaigėm žiūrėt. Kodėl?

Mielas Ruzavas padaras ^^
    InuyashaGirl avataras
    Įstojimo data
    2008 04 18
    Vietovė
    Missing...HELP O.O
    Įrašai
    158
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    13
    dar meciau_ Witch hunter robin .. . kazkoki apie piratus. . . panasus i naruto . .pawadinimo neprisimenu .. xxxHolic. . . labai patiko bet atsibodo .. . zinau kad tikrai daug meciau bet gi wel pamirsau aj dar meciau Gantz .. .
    Imagine there's no Heaven
    It's easy if you try
    No hell below us
    Above us only sky
    Imagine all the people
    Living for today

ELO
    9inch avataras
    Įstojimo data
    2007 11 13
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    197
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    13
    Madlax... mhm, viena *itch issaudo armijas kareiviu... mhm...logikiskas anime... Tokius tik ir teziuriu... Gal ir siuzetas butu idomus, bet is kart mane atgrase pagrindine veikeja... Brr...

Naujokas Kaname avataras
    Įstojimo data
    2008 01 27
    Vietovė
    Vilnius
    Įrašai
    13
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    0
    Niekaip nepabaigiau Da Capo, taip ir likau ties kazkur ketvirtu epu, ir taip pat Shuffle, i pabaiga taip atsibodo, kad siuo metu net paziuret i ji negaliu. :]

Obvious troll is obvious
    Firo avataras
    Įstojimo data
    2008 06 24
    Vietovė
    Loliland'as
    Įrašai
    363
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    16
    Na, Anime pradėjęs retai nebaigiu. Jaučiu prievolę pribaigti XD Kaip bebūtų, yra Anime kuriuos galima sakyti mečiau, tai:

Naruto Shippuuden - begalinis stall ir piešimas totaliai nusivažiavo (jei jau būtų visi ep. - peržiūrėčiau. Galiu ištverti nuobodumą, bet dar laukimas. Kaip bebūtų, skaitau manga)
    Hellsing (TV)- too boring... manęs totaliai neįtraukė (Anime neįtraukiantis manęs pirmaisiais ep. visad susilaukia šiokių tokių mano patyčių, bet ne tai svarbiausia. Aš jį dalinai peržiūrėjau. Vienintelė priežastis dėl kurios nebaigiau, tai sugadinta laikmena, o VĖL siūstis neturiu motivacijos)
    Shakugan no Shana Second - Jo nė nepradėjau... tiesiog pirmajį sez. valgiau lb neskaniai, o iš klaidų mokamasi XD
    Dar šiuo metu mesti Bleach ir D.Gray-man... tiesiog tingiu laukti ep. Gal kai pabėgs nuo manęs vėl prisivysiu...

Daugiau visus prisivertęs peržiūrėti, bet tikrai pasitaiko tokių *cought* epinių (vistiek peržiūrėti)...

Naruto Shippuuden - manga man tarkim same as anime. Todėl galima sakyti, jog aš jį žiūriu kitu būdu.
    D.Gray-man jau turiu - pribaigsiu.
    Bleach veikiau on-hold.

+ Oh yeah, turiu daugiau nebaigtų Anime, bet jie matyti per TV (PC > TV Aš negalėdavau visad + negalėdavau pasirinkti ką noriu žiūrėti, tad dabar nesiruošiu jų baigti, dėl to, jog juos žiūrėjau gerdamas arbatą "šiaip sau") ^^
    Paskutinį kartą taisė Firo : 2008-11-09, 00:39 Priežastis: Pagilinau priežastis... Kažkas bele kai kur, bet pom XD

bishoujo
    Youka avataras
    Įstojimo data
    2006 01 30
    Vietovė
    Vilnis
    Įrašai
    391
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    17
    Citata Autorius InuyashaGirl Žiūrėti skelbimus
    dar meciau_ Witch hunter robin .. . .
    jooo, ir aš, jis toks nuobodus, kad net pamiršau

Narys animegirl avataras
    Įstojimo data
    2007 10 19
    Vietovė
    kaunas
    Įrašai
    46
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    0
    chobits-to boring
    fruit basket -maziams
    cheeky angel-old schoolinis piesimas vemt verte
    death note-paziejau kelius ep kuriuos drauge aTsiunte labai toliau ziuret norejau,bet nezinojau kur gaut .tai taip ir usimete
    girls bravo-
    naruto-nesamone:sick:nekabino manes nei kiek
    utavarerumuno-nekabino tai kas kad cat girlu kalnas nieko gero
    :dizzy: ir siaip labai dauk dropinus ,nemaciau nei vieno animo kuris mane itrauktu,nu gal tik myazakio pora bet ir tai....

Loki'd

Derogatory` avataras
    Įstojimo data
    2007 10 06
    Vietovė
    Vilnius
    Įrašai
    410
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    28
    Na, aš visada stengiuosi pabaigti žiūrėti anime, kad ir koks jis neįdomus ir nepatikęs jis būtų. Bet vienintelis anime, kurį paleidau vėjais buvo Naruto Shippuuden. Nes nerealiai užkniso ir nepakenčiau to besikartojančio siužeto bei tempiamos gumos.

Rašytojas
    enjutsu avataras
    Įstojimo data
    2008 08 19
    Vietovė
    kaunas kupiskis
    Įrašai
    217
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    14
    tiesa sakant skonio reikalas viskas cia dalis kuriuos sakėt kad metėt as su malonumu peržiurėjau na bet ir aš keleta mečiau
    mečiau X TV tiesiog negalėjau neįtraukė vos ne vos prisiverčiau pirmus kelis epus žiurėt
    dbr ant ribos stovi touka getan piešimas labai gražus bet anime labai sunku suprast bet kolkas ant jo dar nepasiduodu
    [SIGPIC][/SIGPIC]

dilly dally-shilly shally playgirl avataras
    Įstojimo data
    2008 08 26
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    21
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    0
    devil may dry...... Lb grazus man jo pavadinimas, piesimas ir patinka, Dantes budas prie sirdies... Bt anime..... Jokios minties, prastas siuzetas, lb nepatiko....

Mielas Ruzavas padaras ^^
    InuyashaGirl avataras
    Įstojimo data
    2008 04 18
    Vietovė
    Missing...HELP O.O
    Įrašai
    158
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    13
    Dar meciau Chobits. . . neidomu. . kazkoks kaimietis ten . . .o ir dar Devil May Cry. . .nezinau kodel . . bet nepatiko ..
    Imagine there's no Heaven
    It's easy if you try
    No hell below us
    Above us only sky
    Imagine all the people
    Living for today

Akuma

Botaro avataras
    Įstojimo data
    2005 11 17
    Vietovė
    Southampton
    Įrašai
    263
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    19
    Whitch hunter robin. Wisi ten tokie kieti ir mandrus,kad lenda per gerkle,nuobodus.
    Ergo Proxy. Perdaug rimtas,kad net juokinga daresi. nuobodus
    I have the Holy Lance

O.o ....
    Dekko13 avataras
    Įstojimo data
    2007 12 15
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    119
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    0
    Na is mano puses... Taip buna kad kazkas isgiria anime o dmesio nevertas cia kiekvienam rinktis pagal save reikia. Nusivyliau isgirtaja NANA ( paziurejau 4 serijas) ir Chobits. Apie Hellsing tik patylesiu...

Rimtas forumo narys
    Light avataras
    Įstojimo data
    2007 03 31
    Vietovė
    nežinomas
    Įrašai
    189
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    19
    Na nepatraukiau Chrone crusade. Nezinau kodėl.Tiesiog tas humoras ir visa kita kazkaip nesudomino.Įdomu velai gan pasidaro.Guli diske gal pribaigsiu kada.
    To tam kas hellsing metė.Tu serijas ar ovas metei? Gal sadisto gaidelės tau truksta?

Rašytojas
    enjutsu avataras
    Įstojimo data
    2008 08 19
    Vietovė
    kaunas kupiskis
    Įrašai
    217
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    14
    tiesiog toks jo skonis ir tiek tiesa sakant tai kad kažkam čia kas nepatiko nereiškia kad ir jum tai nepatiks
    būkit kūribingi pasakykit mokytui eik šikt
    [SIGPIC][/SIGPIC]

tinginys
    angellus avataras
    Įstojimo data
    2007 01 17
    Vietovė
    Vilnius
    Įrašai
    269
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    16
    anime kurio metimą geriausiai atsimenu tai Persona-Trinity Soul. pradžia daug žadėjo, gražu, geras piešimas, bet toliau sekęs nuobodus ir mistiškai supainiotas veikėjų vystymas tiesiog nerodė pažangos, kad galiusiai bus įdomu. taigi 15serijų ir drop....

blizzard9199
    Guest
    Buvau pradejas ziureti berserk, man jis nepatiko nes buvo labai senamadiskai nupiestas ir siaip kazkaip neuzgriebe. =\
    Paskuj speed grapher , pirma dalis prilibde prie ekrano , o antra tiesiog nuspyre, todel kazkaip paskuj jau tingejosi siustis nes nesitikejau kad kas ten gero bus =\

Ir cia dauk kas kalbejo apie devil may cry, as ji visa maciau, bet patiko tik 2 paskutines serijos

Puslapis 3 iš 31 PirmasPirmas 1234513 ... PaskutinisPaskutinis

Bookmarks

Rašymo leidimai

• Jūs negalite rašyti naujas gijas
  • Jūs negalite rašyti atsakymus
  • Jūs negalite prisegti failų priedus
  • Jūs negalite keisti savo įrašus
  •