Žiūrėti balsavimo rezultatus: Kamen no Maid Guy įvertinimas:

Balsavo
16. Jūs negalite čia balsuoti
 • 5 (nuostabu!)

  10 62.50%
 • 4 (labai gerai)

  4 25.00%
 • 3 (gerai)

  0 0%
 • 2 (nuobodu)

  2 12.50%
 • 1 (nesamonė!)

  0 0%
Rezultatai 1 iki 11 iš 11

Kamen no Maid Guy

 1. #1
  ☣☠☣


  amidau avataras
  Įstojimo data
  2007 04 25
  Vietovė
  N.A.<->Šiauliai
  Įrašai
  1.591
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  149

  Kamen no Maid Guy


  Transliacija: nuo 2008-04-10 iki 2008-06-21
  Žanrai: komedija, ecchi, super galios, mokyklos gyvenimas
  Istorijos autorius: Maruboro Akai
  Studija: MADHOUSE
  Trukmė: 12 ep'ų x 25 min.  Fujiwara Naeka tipiška 17metų vidurinės mokyklos mokinė, givenanti su savo jaunėliu broliu Kousuk. Tačiau greitai paaiškėja jog ji su jaunėliu broliu yra vieninteliai senelio Fujiwara Zenjuro, nesveikai turtingas verslininkas, turto paveldėtojai, Naekai tereikia sulaukti pilnametystės ir ji taps nesveikai turtinga. Atrodytų viskas gražu ir belieka jai tik pavydėti tačiau, yra mažytė problemėlė, nevisi nori džiaugtis jos sėkme. Todėl atsiranda negerų žmonių ketinančių padaryti viską, kad tik Naeka ir jos mažasis broliukas tuos nesveikai didžiulius turtus matytų kaip savo ausis, jie pasiryžę ją net nudaigoti. Tačiau nesijaudinkite, turtingasis senelis apie šiuos planus greitai sužino ir nusamdo, dvi aukles, gražuolė tarnaitė Fubuki ir raumeningas tarnaitė-vyras Kogarashi, kurios turės rūpintis ir ginti jaunuosius nesveikai didelio turto paveldėtojus, kol Naekai sukaks 18 metų, o tai bus po pusės metų.
  Kogarashi
  Fujiwara Naeka
  Fubuki
  Fujiwara Kousuke

  Tarnaitė vyras, labai raumeningas ir vilkintis tarnaitės uniforma. Labai pasitiki savo sugebėjimais, kurie tikrai neeiliniai, t.y. nuo valgio gaminimo, alchemijos, rengeno žvilgsnio ar USB jungties ausyje. Taip pat jis tvirtina turintis 37 pojūčius. Be to jis nepaprastai ištikimas savo šeimininkei Naekai, tačiau drąsiai kritikuoja jos klaidas, todėl dažnai būna ne taip suprastas, nors ir linki tik gero. Taip pat dar vienas jo bruožas, tai jo visiškas asmeninės erdvės ar padorumo nepaisymas.  Privačios Shuuhou Seiha mokyklos mokinė, patraukli ir pagal savo amžių nepaprastai krūtininga mergina, todėl dažnai tampa įvairiausių pervertų taikiniu. Priklauso merginų kendo klubui. Taip pat ji jaučiasi nepriklausoma ir yra egoistiška, užsispyrusi, dar ji labai prasta virėja, jos patiekalai mirtini. Dar ji turi nemažą kompleksą savo dideliai krūtinei, o ta kompleksą jai įvarė jos pačios greiausios draugės. Nepaisant to ji sugeba būti ir linksma.

  Gražuolė tarnaitė, prižiūri Fujiwarų namų ūkį, rūpinasi savo šeimininkais ir tuo pačiu prižiūri Kogarashį, kad šis neperženktų ribų, o tą jis tikrai sugeba, tačiau Fubuki taip pat ne iš kelmo spirta, ji ne tik puiki tarnaitė, bet ir išmano nindzėms būdingų sugebėjimų. Šiaip ji visada rami ir susikaupusi, taip pat pasižymi drovumu, ir žiauriai baudžia Kogarashį kai šis visiems atskleidžia jos grožybes. Taip pat ji turi neblogą arsenalą ginklą, dažniausiai jos naudojamas ginklas, tai beisbolo lazda prikalinėta vinių.

  Naekos jaunėlis brolis, turi šiokį tokį ansvorį ir fetišą tarnaitėms ir ero-žaidimams. Geraširdis tačiau šiek tiek konkuruoja su seserimi. Atrodo jis geriau sutaria su seneliu. Jaučiasi labai dėkingas seneliui už tai kad jis nusamdė Fubuki. Per savo otakiškas pažiūras kartais sugeba pakliūti į bėdą. Kai jis priverčiamas laikytis dietos, paaiškėja jog jis labai gražus.

  Naekos ir jos brolio gyvenimas netrukus pasikeičia nes naujosios jų auklės pradeda jais rūpintis, labiausiai žinoma rūpinasi tarnaitė-vyras, jis netrukus pradeda taikyti, savo netradicinius, absurdiškus, ir labai juokingus metodus, kuriais jis stengiasi pagelbėti savo šeimininkei, tačiau dažniausiai jo veiksmai pasižymi drastiškomis priemonėmis, o tokios priemonės kitiems nelabai patinka, todėl jam kartais tenka patirti sunkias galvos traumas, jį traumuoja jo bendradarbė Fubuki ji pasinaudoja savo po sijonu slepiama beisbolo lazda, prikalinėta vinių. Taigi toji lazda dažnai bendrauja Kogarashio galva, žinoma po tokio smūgio Kogarashis liek gulėti kraujo klane, su trumpalaike koma. Taipogi Fubuki kartais naudoja ir nuotolinio valdymo bombas, ar panašius masinio naikinimo yrankius. Vienu žodžiu kogarashis už savo drastiškus metodus dažnai nukenčia

  Viena iš labiausiai įstrigusių momntų buvo kai Kogarashis ieškojo pasprukusio blogiuko, nors ne toks jis ir blogiukas jis tik pavogė Naekos kelnaites, pasinaudoja viena iš savo įpatingūjų galių ir įlenda į vieno iš liudininkų atminį ten jis pamato tik persekiojamosios kelnaičių dalį, tačiau jam to užtenka ir jis pradeda paieškas. Palaikydamas radijo ryšį su Fubuki jis naršo rajoną ir lyg žaibas numovinėdamas merginų kelnaites. Tačiau greitai Fubuki neatlaiko jo drastiškų metodų ir...

  OP \\// ED \\// AMV  Anime išties labai linksmas, taip pat jis turėtu patikti absurdo mėgėjams, nes Kogarashio veiksmai kartais tikrai netelpa į logikos rėmus. Taip pat šis anime pasižymi didele pervertų gausa, autoriai sugebėjo netgi Dievą paversti pervertu.
  Piešimas turintis savotiška stilių, tai ypač pastebima pažiūrėjus į veikėjų veidus, tačiau tai tik suteikia orginalumo, aplinkos pavaizduotos gana paprastai be didesnio detalumo, tačiau viską paėmus kartu viskas atrodo labai gerai.
  OP ir ED man asmeniškai labai patiko, abu panašios nuotaikos ir šiaip gerai žiūrisi, neprasukau nei karto. Be to jie labai gerai perteikia Kogarashio harakterį. Nuolat fone skambanti instrumentinė muzika, labi gerai susilieja ir jos galima sakyti nepastebi.
  Veikėjai, čia jie tikrai neprasti ir orginalūs. Pavyzdžiui: Naekos geriausios draugės, griežia dantį ant Naekos nes pavydi jos didelės krūtinės. Taip pat čia rasime papų mylėtojų klubą kurio narius labai domina Naekos apvalumai. Taip pat mergina pervertė kuri yra įsimilėjusi Naeką. Didelių krutų mėgėjas donžuanas. Ir dar daug kitų.

  Kogarashio galios:
  Spoileris:
  * Maid Guy Akis
  * Maid Guy Kopijuoklis
  * Maid Guy Prieiga
  * Maid Guy Dokumentų Naikiklis
  * Maid Guy Balsas
  * Maid Guy Iliuzija
  * Maid Guy Stingdantis balsas
  * Maid Guy Plaukų sensoriai
  * Maid Guy Gydantis Šokis
  * Maid Guy Pakėlimas
  * Maid Guy Super Vibruojantys Nagai
  * Į Spąstus Viliojanti Maid Guy Iliuzija
  * Maid Guy Skeneris
  * Maid Guy Nėrimas
  * Maid Guy Meilė
  * Maid Guy Tuno Pjoviklis
  * Maid Guy Svajonių Iliuzija
  * Maid Guy Receptai
  * Maid Guy Auksinė Sensacija


  Spoileris:
  Paskutinį kartą taisė amidau : 2009-03-13, 00:07

 2. #2
  The Hitchhiker
  Sable avataras
  Įstojimo data
  2005 03 11
  Vietovė
  underneath the sky
  Įrašai
  1.721
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Tinklaraščio įrašai
  6
  Reputacija
  89
  Vienas įdomesnių ir juokingesnių matytų ecchi animų. Na aišku, jei ištrauksim patį vyruko-tarnaitės akcentą, tai nekaži kas ypatingo ir teliktų. Bet kadangi jis yra, o ir sudaro duo su dar viena tarnaite, betramdančia jį savo vyniais apkalta byta, tai komedija gaunas visai šauni. Tiesa, nelabai patiko veikėjų piešimas, t.y. pernelyg platūs jų veidai.

 3. #3
  Narys Witch_666 avataras
  Įstojimo data
  2008 06 30
  Vietovė
  Vilnius Balsiai
  Įrašai
  59
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  0
  O sitas anime, maciau neseniai. Nebuvo ka veikti tai perziurejau. Nu visai nieko tik labai jau pervertu daug yra, o seip tai normaliai susiziurejo ir prajuokino. xD
  Jubiliejus - tai tuomet, kai daug gėlių, o tu dar gyvas.

 4. #4
  Bagy-san
  Bagy avataras
  Įstojimo data
  2008 05 24
  Vietovė
  United Kingdom
  Įrašai
  297
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  19
  Reiks ji paziuert kazkaip tie paveiksiukai mane prajuokino.

 5. #5
  ☣☠☣


  amidau avataras
  Įstojimo data
  2007 04 25
  Vietovė
  N.A.<->Šiauliai
  Įrašai
  1.591
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  149
  Pagaliau išvertė paskutinį ep'ą, taigi galit pradėti žiūrėt, kas dar nepradėjo, arba pabaigti, kas laukė sub'ų. Pridėjau balsavimą, tad išreiškit nuomonę.

 6. #6
  Forumo maniakas
  mindzze avataras
  Įstojimo data
  2007 05 18
  Vietovė
  Stockholmas
  Įrašai
  423
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  17
  Na ka, tai anime kuriam galiu iškleti savo dydijį nykštį . Labiausiai patiko erotikos ir comedijos išlaikyta pusiausvira. Tokio tipo anime pirma kart matau ir nesitikėjiau, kad taip galėjo patikt,o kai kur žvengiau iki ašarų. Duodu beabejo 5 balus.

 7. #7
  Anime narkomanas ;-) AKUJI-SAN avataras
  Įstojimo data
  2008 02 16
  Vietovė
  Kaunas
  Įrašai
  194
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  0

  Exclamation Kogarashi's VALDO

  Pavaro vyrutis,aš apakęs

  Na bet ir šeimininkė nedaug atsilieka

  Jei patinka geri juokeliai ir ecchi-privalu pamatyti

  ED puikus

  P.S.Buvau prabalsavęs.o atsiliepimą pamiršau parašyti

 8. #8
  Find your own sins, kid.


  Miyata avataras
  Įstojimo data
  2008 01 09
  Vietovė
  UK, Bristol
  Įrašai
  719
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  22
  Geris sitas anime xD Kogurashi pavaro, patiko tas jo x-ray Kai galejo per drabuzius ziuret Bet visada gaudavo, nuo nepakartojamos Fubuki! << My favourite, labiausiai patiko, labai moe, kawaii Naeka irgi pavaro, grazi ir pns xD Svarbiausia perverte!! Kai tik pasvajoja apie berna, dievazin kas buna Neabejotinai 5/5 duodu, labai geras humoras, ir ecchi labai patiko. Tik pasibaige biski... Galejo parodyt kaip ta keista tarnaite primusa gale ar pns xD O ne tai, kad ji pabega... Ir dar sake kad viskas tik prasidejo, nors last epas. OVA irgi jega, patiko Fubuki kaip gale atrode, su kriaukliu maudymosi kostiumeliu, taip moe atrode xD


 9. #9
  pandų karai :D

  Red_Elf avataras
  Įstojimo data
  2009 05 07
  Vietovė
  Klaipėda
  Įrašai
  1.345
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  39
  tikrai įdomus anime piešimas gal ne per labiausiai patiko, bet šiaip viskas fantastiška
  kiekviename episode laukdavau vis naujos Kogarashi galios nesijuokti neįmanoma gaila, Fubuki galėjo figuruoti daugiau, ji tokia kawaii
  p.s. nežinau, man pabaiga tikrai neišbaigta, ar nebus kartais antro sezono, nes OVA tik šiaip linksmą istoriją pasakoja

 10. #10
  Catching some Zzzzs...  slicKrox avataras
  Įstojimo data
  2021 08 01
  Vietovė
  4Th Dimension (Jonava/Sou)
  Įrašai
  2.566
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  146
  Ku-ku-ku! Nuotaikingas anime. Labai panašus į (Full Metal Panic Fumoffu) ir nors šis anime neprilygsta FMPF, bet žiūrėjosi labai smagiai.

  Kaukėtasis turbūt davė daugiausia šarmo šiam anime. Gaila, kad antroji anime pusė labai silpna, bet pabaigoje serija su tenisu taip pat gerai pralinksmino.

  Kažkuo žavus openingas ir gerai atliktas retro rock stiliuje endingas. Šaunus įgarsinimas. Keista, kad šis anime liko taip neįvertintas.

 11. #11
  AZ rėmėjas  Augis24 avataras
  Įstojimo data
  2009 03 29
  Vietovė
  Tokyo
  Įrašai
  919
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Tinklaraščio įrašai
  11
  Reputacija
  32
  Ecchi ganėtinai daug, super powered evil servant- jėga didelė juoko dozė ir ganėtinai įdomus anime norėčiau ir aš tokius tarnus turėt

Bookmarks

Rašymo leidimai

 • Jūs negalite rašyti naujas gijas
 • Jūs negalite rašyti atsakymus
 • Jūs negalite prisegti failų priedus
 • Jūs negalite keisti savo įrašus
 •