Žiūrėti balsavimo rezultatus: Library War įvertinimas

Balsavo
20. Jūs negalite čia balsuoti
 • 5

  9 45.00%
 • 4

  10 50.00%
 • 3

  1 5.00%
 • 2

  0 0%
 • 1

  0 0%
Rezultatai 1 iki 9 iš 9

Library War

 1. #1
  Iškrypęs dėdulė
  Killerbee avataras
  Įstojimo data
  2006 12 11
  Vietovė
  Vilnius
  Įrašai
  3.293
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  129

  Library War


  Žanras: nuotykiai, romantika, komedija
  Formatas: TV (12 ep.), 25 min.
  Transliacija: nuo 11.04.2008 iki 27.06.2008
  Režisierius: Takayuki Hamana
  Studija: Production I.G

  Nestatutiniai santykiai ir žaislinis karas

  NETIKIU ir NESANONĖ. Taip dviem žodžiais galima aprašyt visą siužetą. Įsivaizduokit, valdžia priima griežtos cenzūros įstatymą. Taip, daug žinosi - greitai pasensi. Iku Kasahara tiesiog norėjo nusipirkti nekaltą vaikišką knygutę. Deja, ji buvo uždraustų knygų sąraše. Ir dar kaip tik tada mergaitė "užsirovė" ant cenzorių reido. Ją išgelbėjo "princas". Mergaitė taip susižavėjo savo didvyriu, kad užsinorėjo pati ginti knygas. Cha, Utena..... Taip Kasahara tapo bibliotekininke. Ir ne paprasta, o kovine. Mat tam, kad apsiginti nuo cenzorių bibliotekos sukūrė savo kariuomenę. Kas keisčiausia tokia savivalė yra toleruojama. Nei policija nei kariuomenė nei pati valdžia į šitą karą nesikiša. Tiesiog prižiūri, kad per daug neįsijaustų. Na, kad negrobtų lėktuvų ir negriautų dangoraižių bei panašiai. Va bibliotekos teritorijoje galite vienas kitą skersti. Kvailas karas. Na taip, alternatyvus pasaulis, bet logika kažkokia turi būti.

  Blogas anime? Tikrai ne. Personažai čia standartiniai gerąja prasme. Kasahara nukopijuota iš eilinio shoujo serialo. Ne kawaina.....tarkim tiesiog simpatiška. Berniokiško charakterio ir kūno sudėjimo. Proto nedaug, o ir kaip bibliotekos darbuotoja ne stebuklas, bet greitai bėgioja ir gerai mušasi. O ir drąsos netrūksta. Asako Shibasaki - Kasaharos kambariokė ir kartu antipodas. Gudri, moteriška ir rami. Atsushi Dojo - vadas ir kartu globėjas. Nors atrodo santūrus ir užkietėjąs kareivis, bet labai panašus į Kasahara. Tiesa, tikrai ne ūgiu... ^^ Hikaru Tezuka - pavyzdinis darbuotojas, bet bijo aukščio ir turi brolio sindromą. Visi personažai čia suaugę ir su savo charakteriu. Taip, nieko naujo, bet už tai kokybiška. Nėra čia ir blogiečių. Net ir priešas gali būti normalus žmogus tiesiog dirbantis savo darbą. Labai gražūs mūsų saldžiosios porelės santykiai, kurie nors ir lėtai, bet progresuoja. Romantika prie žanrų nurodyta tikrai ne veltui. Humoras čia neįkyrus ir padorus. Piešimas ne prabangus, bet geras. Vis tik Production I.G.... Nėra erotikos ir apskritai fanserviso. Geras OP ir ED.

  Reziumė:
  8 balai. Mano nuomone žanrų sąraše trūksta shoujo. Vis tik tai daugiau mergiotiškas anime nei atvirkščiai. Gražus ir šiltas serialas su 0 neigiamų emocijų. Puikiai tinka smagiai praleisti kelis vakarus...jei nekreipti dėmesio į siužetą.

  Papildomos nuorodo: Linkomanija /\ TorrentOP /\ ED /\ AMW /\ AMW


  Paskutinį kartą taisė Sable : 2008-09-13, 23:15

 2. #2
  The Hitchhiker
  Sable avataras
  Įstojimo data
  2005 03 11
  Vietovė
  underneath the sky
  Įrašai
  1.721
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Tinklaraščio įrašai
  6
  Reputacija
  89
  Savo laiku buvo labiausiai laukiamas animas šių metų pavasario sezone =] Na tikėjaus iš tikrųjų kad bus rimčiau atskleidžiama ta informacijos perkrovos ir to sprendimo - cenzūros tema, bet kažkaip vis gi paviršutiniškai pasirodė. Bet kokiu atveju netradicinio karo aspektas tai visai net patiko. Režisierius dirbęs prie Jin-Roh: The Wolf Brigade, tai maždaug suprantama kodėl bibliotekų antpuolių veiksmas yra visai įdomus ir vietomis su gera drama net - taip kad dėl vadinamo 'žaislinio karo', tai anime tikrai vertas peržiūrėt.

  Kas liečia romantiką, tai kažkaip perstipriai būtų sakyt kad čia shoujo tipo animas. Jei gerai pamenu dArt kartą lygino ir visai teisingai su Planetes anime - panaši situacija su pagrindine heroje - irgi buka narsi idealistė Bet ir vyriškoji pusė nėra čia jau taip špakliuojama kaip būdinga įvairiem shoujo animams. Sakyčiau, romantika - taip, yra kokybiška šalutinė siužetinė linija, shojo - nelabai, nei čia kur pasikėlę bishounenai nei ką, tiesiog pagrindinis veikėjas yra mergina ir tiek, o ne taip, kad pro mergaitišką prizmę ta romantika perteikiama.

  O kas dėl komedijos tai irgi padori ir neįkyraus pobūdžio. Iš esmės per vadovo-pavaldinio santykius pasireiškia, na dar įpinant tą pačią romantiką kas be ko. Anyweyz, anime geras. Sable approves
  Paskutinį kartą taisė Sable : 2008-09-13, 23:21

 3. #3
  Iškrypęs dėdulė
  Killerbee avataras
  Įstojimo data
  2006 12 11
  Vietovė
  Vilnius
  Įrašai
  3.293
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  129
  Citata Autorius Sable Žiūrėti skelbimus
  Savo laiku buvo labiausiai laukiamas animas šių metų pavasario sezone =] Na tikėjaus iš tikrųjų kad bus rimčiau atskleidžiama ta informacijos perkrovos ir to sprendimo - cenzūros tema, bet kažkaip vis gi paviršutiniškai pasirodė.
  Čia švelniai tariant paviršutiniškai... Ateina vaikas į biblioteka o jo neįleidžia, mol, patikrinimas ir dar apšaudo. Bet piliečiams kažkaip dzin. Va jei šūvis naktį kaimynus pažadins ir jie pasiskųs tai jau bėda...
  Bet kokiu atveju netradicinio karo aspektas tai visai net patiko. Režisierius dirbęs prie Jin-Roh: The Wolf Brigade, tai maždaug suprantama kodėl bibliotekų antpuolių veiksmas yra visai įdomus ir vietomis su gera drama net - taip kad dėl vadinamo 'žaislinio karo', tai anime tikrai vertas peržiūrėt.
  Dramos ten lašas. Va patosas neblogas, jo... Ir net moralui vietos atsirado.
  Kas liečia romantiką, tai kažkaip perstipriai būtų sakyt kad čia shoujo tipo animas. Jei gerai pamenu dArt kartą lygino ir visai teisingai su Planetes anime - panaši situacija su pagrindine heroje - irgi buka narsi idealistė
  Iš dalies taip, bet nevisai.... Kasahara ryškiai pagrindinis personažas. Jos santykiai su vaikinu 1 prie 1 shoujo standartas. O frazė "Neišeik, be tavęs bus nuobodu"....nu labai pažystama.... Trūksta tik trikampio ar keturkampio. Kurio ačiu dievui nebuvo.
  Sakyčiau, romantika - taip, yra kokybiška šalutinė siužetinė linija
  Kam šalutinė kam pagrindinė.

 4. #4
  Rimtas forumo narys
  Įstojimo data
  2006 12 23
  Vietovė
  Panevėžys
  Įrašai
  155
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  15
  Sutinku, kad visa istorija su tais bibliotekų karais yra absoliuti nesamonė. Kuo daugiau jie akcentuojami ar kuo rimčiau bandomi parodyti tuo kvailiau atorodo.

  Įdomiausi buvo patys veikėjai (labiausiai Kasahara) jų charackteris ir požiūris į gyvenimą. Dar visai neblogos buvo kelios serijos su komedijos elementais. Žodžiu viskas puiku išskyrus "karą".

  Kažkiek shoujo elemntų galiam rasti (tiek kiek yra romantikos). Anidb net 1.5 žvaigždutės uždėta.
  Tačiau shoujo kaip ir romantika nėra pagrininiai šio anime žanrai. Shoujo dažniausiai mokyklinio amžiaus veikėjai. Arba labai stipri pabrėžiama romantika. Čia romantikos yra, bet ji per daug užslėpta.

  7/10
  Paskutinį kartą taisė dArt : 2008-09-14, 03:07

 5. #5
  Iškrypęs dėdulė
  Killerbee avataras
  Įstojimo data
  2006 12 11
  Vietovė
  Vilnius
  Įrašai
  3.293
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  129
  Citata Autorius dArt Žiūrėti skelbimus
  Shoujo dažniausiai mokyklinio amžiaus veikėjai.
  7/10
  Tai visame anime dažniausiai mokyklinio amžiaus veikėjai... Turim Nana ir Nodame Cantabile kurie yra shoujo ir be vaikų. Taigi, faktai už:
  1. Mergina yra ryškiai pagrindinis personažas aplink kurį sukasi 95% veiksmo. Planetes buvo kiek kitaip.
  2. Merginos charakteris - grynakraujis shoujo.
  3. Aplink mergina sukasi kruvelė vyrų.
  4. Ir kaip čia be princo....

  Faktai prieš:
  1. Romantikos vis tik mažoka.
  2. Vyrų daug, bet bent jau trikampio nėra.

  Pagal mane už nusveria prieš.
  Paskutinį kartą taisė Killerbee : 2008-09-14, 11:34

 6. #6
  tinginys
  angellus avataras
  Įstojimo data
  2007 01 17
  Vietovė
  Vilnius
  Įrašai
  269
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  16
  c'mon, man šitas patiko. ir gerai, kad nebuvo jokio ten sudėtingo informacijos narpliojimo ir tarškalų apie kažkokius super duper karo veiksmus. gerai, kad viskas buvo butent taip, kaip ir buvo. bukokas aišku mano pasisakymas, bet mane ir vežė jis tuo, kad buvo toks ramus, ne per daug įtemptas. kažkaip aš jį visada žiūrėdavau penktadienio vakarais, tai būdavo labai gera:
  pasidarai kavos/arbatos, atsipalaiduoji ir žiūri. nuimdavo visus vargus dienų ir būdavo gerai.
  čia toks kitoks anime panaudojimas šito

 7. #7
  Hajimemashite


  Katsu avataras
  Įstojimo data
  2007 01 18
  Vietovė
  *confused* where am I? oO
  Įrašai
  213
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  20
  Mano įspūdžiai nebus kokie išskirtiniai Pirmą anime pusę, kokius penkis epizodus, žiūrėjau kreivai. Vis man, kaip visada ^^, pritruko rimtumo. Šio anime idėja labai patraukė dėmesį dar kai tik jis buvo anonsuotas, tad pradėjus stebėti tą dviejų pusių karą, vis neapleido manęs kreivas šypsnis. Bet toliau viskas pasikeitė. Man net nebesvarbi tapo ta tema, kai stebėjau kaip klostėsi reikalai tarp Kasaharai ir Dojo. Labai simpatiškai tas parodyta, nors tai jau yra standartas, kuris panaudojamas dažname anime. Labai priminė dviejų veikėjų iš You're Under Arrest santykių rutuliojimąsi, jei atsimenat tai panašūs nesusipratimai vyko tarp Natsuki ir Shoji. Tad mano atveju nusveria ši romantinė pusė, nepaisant to, kad šiame anime daug patoso ir šiokio tokio nelogiškumo.

  OP labai gražus, jį visą laiką išklausydavau iki galo. Toks ramus ir užburiantis - labai pataiko į pačio anime atmosferos ritmą

 8. #8
  pandų karai :D

  Red_Elf avataras
  Įstojimo data
  2009 05 07
  Vietovė
  Klaipėda
  Įrašai
  1.345
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  39
  tikriausiai ne daug žinančių (o laukiančių tikriausiai dar mažiau...), kad praėjusiais metais pasirodė filmas "Toshokan Sensou: Kakumei no Tsubasa", kuris tęsia serialo istoriją. Gera žinia (tam nedaugeliui) - filmas jau su titrais (: jį galite rasti štai >>čia<<

  Asmeniškai man serialas tikrai patiko, tačiau kaip ir daugeliui tas karas jau toks hmm... nerimtas pasirodė :/
  Filmas sakyčiau tai kiek pataisė, jis yra tikrai vykęs. Siužetinė linija koncentruojamasi kiek į kitą kampą, dėl kurio ir šiandien kiltų šiokie tokie neramumai (aišku be susišaudymų), o ir šiaip jis tikrai geras gavosi. Pabaiga puiki, kulminacija gerai užsukta, nemažai gražaus veiksmo (ypač su fainuoju žydru automobiliuku), o paskutinės minutės išvis lauktos nuo senų senovės >.<

  Tikiuosi atsiras žiūrinčių (:
  Paskutinį kartą taisė Red_Elf : 2013-08-03, 18:26

 9. Ačiū diaxminde, Ozis dėkojo
 10. #9
  Iškrypęs dėdulė
  Killerbee avataras
  Įstojimo data
  2006 12 11
  Vietovė
  Vilnius
  Įrašai
  3.293
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  129
  Filmo laukiau ir jau turiu parsisiuntęs, bet dar nesulaukiu rusiškų titrų.

Bookmarks

Rašymo leidimai

 • Jūs negalite rašyti naujas gijas
 • Jūs negalite rašyti atsakymus
 • Jūs negalite prisegti failų priedus
 • Jūs negalite keisti savo įrašus
 •